| TV Geliri | $4.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $398K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $207K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $631K |
| Oyuncu Maaşları | $2.7M |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $350K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $811K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $5.6M | $3.9M | $1.7M | $35.4M |
| Jun 2027 | $17.6M | $3.7M | $13.8M | $33.3M |
| May 2027 | $5.0M | $3.7M | $1.3M | $19.1M |
| Apr 2027 | $5.1M | $3.7M | $1.4M | $17.5M |
| Mar 2027 | $5.1M | $4.1M | $1.0M | $15.7M |
| Feb 2027 | $4.4M | $4.6M | $-229K | $14.3M |
| Jan 2027 | $4.1M | $4.4M | $-304K | $14.2M |
| Dec 2026 | $4.0M | $4.0M | $-72K | $14.2M |
| Nov 2026 | $3.9M | $4.4M | $-463K | $13.9M |
| Oct 2026 | $1.4M | $3.9M | $-2.5M | $14.0M |
| Sep 2026 | $3.2M | $2.0M | $1.2M | $16.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $31.8M |