| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gözlemci | 112 | 31 | 62% | 15.03.2030 | Doğu AvrupaOrta DoğuKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa | |
| Dedryck Castagne | Gözlemci | 64 | 25 | 52% | 15.04.2030 | Doğu AvrupaOrta DoğuGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa |
| Laurent Alderweireld | Gözlemci | 57 | 19 | 50% | 15.04.2030 | Doğu AvrupaOrta DoğuBatı AfrikaBatı Avrupa |
| Gözlemci | 56 | 0 | 57% | 28.12.2028 | Doğu AsyaKuzey AfrikaKuzey AmerikaGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa | |
| Gözlemci | 51 | 1 | 53% | 15.03.2030 | Doğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa | |
| Gözlemci | 22 | 0 | 65% | 03.01.2029 | Orta DoğuKuzey AmerikaGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa | |
| Gözlemci | 4 | 0 | 35% | 24.08.2026 | ||
| Gözlemci | 3 | 0 | 64% | 25.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Gözlemci | 3 | 0 | 40% | 31.12.2029 | Güney AmerikaBatı Avrupa | |
| Gözlemci | 1 | 0 | 76% | 02.06.2028 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Largie Ramazani | AMR | 29 | Wrexham | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 22.01.2030 | 04.03.2030 | 11 | 0 | 150 | 146 | 92% | 100% | 16.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Roméo Lavia | DM | 26 | Wolverhampton | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 25.08.2029 | 15.01.2030 | 10 | 0 | 160 | 157 | 91% | 112% | 45.0M | #573 AMC | — | — | ||
| Givairo Read | DR | 23 | Feyenoord | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 19.07.2029 | 13.01.2030 | 10 | 0 | 149 | 149 | 91% | 111% | 33.0M | #569 AMR | — | — | ||
| Randal Kolo Muani | AMR | 31 | Napoli | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 04.12.2029 | 12.03.2030 | 9 | 0 | 153 | 151 | 90% | 107% | 30.0M | #539 ST | — | — | Yaş | |
| Olivier Deman | DL | 30 | KAA Gent | Laurent Alderweireld | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 03.01.2030 | 03.01.2030 | 1 | 0 | 132 | 137 | 90% | 100% | 10.0M | — | — | — | |
| Esteban Lepaul | AMC | 30 | Antwerp | Laurent Alderweireld | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 02.01.2030 | 02.01.2030 | 1 | 0 | 139 | 139 | 90% | 100% | 11.0M | — | — | — | |
| Kenneth Taylor | DM | 27 | Genoa | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 24.07.2029 | 19.02.2030 | 8 | 0 | 157 | 156 | 89% | 118% | 46.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Crysencio Summerville | ML | 28 | Sparta Rotterdam | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 14.01.2030 | 15.03.2030 | 7 | 0 | 158 | 155 | 88% | 107% | 52.0M | #573 AMC | — | — | ||
| Barış Alper Yılmaz | AMR | 29 | Antwerp | Dedryck Castagne | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2030 | 12.04.2030 | 2 | 0 | 152 | 150 | 86% | 109% | 26.0M | #591 ST | — | — | |
| Ruben van Bommel | ML | 25 | AZ | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 18.03.2030 | 08.04.2030 | 6 | 0 | 150 | 149 | 86% | 107% | 39.0M | #580 MCR | — | — | |
| Maghnes Akliouche | MC | 28 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 28.01.2030 | 26.02.2030 | 6 | 0 | 159 | 155 | 86% | 114% | 52.2M | #580 MCR | — | — | ||
| Fabian Merién | DR | 21 | PSV | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 26.03.2030 | 14.04.2030 | 5 | 0 | 121 | 124 | 83% | 110% | 5.9M | #590 DC | — | — | |
| Malick Fofana | AMR | 25 | Sunderland | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 15.01.2030 | 23.02.2030 | 5 | 0 | 154 | 154 | 83% | 107% | 32.4M | #573 AMC | — | — | ||
| Manu Koné | DM | 28 | Inter | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 30.07.2029 | 19.02.2030 | 5 | 0 | 166 | 164 | 83% | 114% | 49.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Loïs Openda | AML | 30 | LOSC Lille | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 19.03.2030 | 11.04.2030 | 4 | 0 | 153 | 152 | 80% | 107% | 34.0M | #580 MCR | — | — | |
| Juan Sforza | DM | 28 | Santos | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 03.09.2029 | 15.03.2030 | 4 | 0 | 144 | 142 | 80% | 110% | 15.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Giovanni Reyna | MC | 27 | Angers SCO | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 12.02.2030 | 14.03.2030 | 4 | 0 | 151 | 148 | 80% | 111% | 43.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Youssouf Fofana | DM | 31 | Spezia | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 30.01.2030 | 13.03.2030 | 4 | 0 | 151 | 153 | 80% | 111% | 24.0M | #580 MCR | — | — | Yaş | |
| Lucien Agoumé | DM | 28 | Getafe | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 22.02.2030 | 13.03.2030 | 4 | 0 | 150 | 150 | 80% | 111% | 44.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Justin Kluivert | ML | 30 | PSV | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 15.02.2030 | 12.03.2030 | 4 | 0 | 158 | 156 | 80% | 110% | 36.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Ayman Kari | MC | 26 | Dijon | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 20.02.2030 | 11.03.2030 | 4 | 0 | 150 | 147 | 80% | 107% | 27.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Ruben van Bommel | ML | 25 | AZ | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 21.01.2030 | 09.03.2030 | 4 | 0 | 153 | 149 | 80% | 107% | 40.0M | #579 ST | — | — | ||
| Mario Dorgeles | MC | 25 | Braga | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 18.01.2030 | 05.03.2030 | 4 | 0 | 150 | 147 | 80% | 112% | 47.0M | #573 AMC | — | — | ||
| Cody Gakpo | AMR | 30 | Napoli | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 15.01.2030 | 19.02.2030 | 4 | 0 | 159 | 158 | 80% | 114% | 37.8M | #573 AMC | — | — | ||
| Maxence Caqueret | DM | 30 | Montpellier HSC | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 11.10.2029 | 30.01.2030 | 4 | 0 | 145 | 144 | 80% | 111% | 16.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Lucas Batbedat | DL | 21 | Rodez AF | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 20.03.2030 | 14.04.2030 | 3 | 0 | 115 | 122 | 75% | 106% | 1.1M | #590 DC | — | — | |
| Largie Ramazani | AMR | 29 | Wrexham | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 06.04.2030 | 13.04.2030 | 4 | 0 | 150 | 143 | 75% | 101% | 16.0M | #580 MCR | — | — | |
| Cody Gakpo | AMR | 30 | Napoli | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 20.03.2030 | 09.04.2030 | 3 | 0 | 159 | 158 | 75% | 114% | 51.3M | #580 MCR | — | — | |
| Maghnes Akliouche | MC | 28 | Paris Saint-Germain | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 20.03.2030 | 09.04.2030 | 3 | 0 | 158 | 156 | 75% | 114% | 56.7M | #580 MCR | — | — | |
| Carlos Macià | DM | 21 | Oviedo | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 24.03.2030 | 06.04.2030 | 3 | 0 | 133 | 134 | 75% | 108% | 6.8M | #590 DC | — | — | |
| Víctor Muñoz | AMR | 26 | Wigan Athletic | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 19.03.2030 | 04.04.2030 | 3 | 0 | 154 | 149 | 75% | 108% | 29.0M | #580 MCR | — | — | |
| Giovanni Reyna | MC | 27 | Angers SCO | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 23.03.2030 | 04.04.2030 | 3 | 0 | 150 | 150 | 75% | 111% | 46.0M | #580 MCR | — | — | |
| Charles De Ketelaere | AMR | 29 | AZ | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 26.03.2030 | 01.04.2030 | 3 | 0 | 162 | 161 | 75% | 115% | 45.0M | #580 MCR | — | — | |
| Calvin Diakite | DL | 21 | Wrexham | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 22.03.2030 | 31.03.2030 | 3 | 0 | 109 | 117 | 75% | 100% | 2.5M | #590 DC | — | — | |
| Melvin Bard | DL | 29 | OGC Nice | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 19.03.2030 | 30.03.2030 | 3 | 0 | 157 | 154 | 75% | 116% | 46.0M | #580 MCR | — | — | |
| Ethan Galbraith | DR | 28 | Swansea City | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 17.03.2030 | 25.03.2030 | 3 | 0 | 144 | 139 | 75% | 113% | 33.3M | #580 MCR | — | — | |
| Sem Steijn | MC | 28 | Feyenoord | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 16.01.2030 | 15.03.2030 | 3 | 0 | 145 | 146 | 75% | 114% | 37.0M | #573 AMC | — | — | ||
| Jayden Addai | MR | 24 | Sassuolo | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 07.02.2030 | 09.03.2030 | 3 | 0 | 154 | 150 | 75% | 110% | 35.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Marcus Thuram | AML | 32 | AC Milan | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 23.01.2030 | 22.02.2030 | 3 | 0 | 164 | 164 | 75% | 109% | 20.0M | #580 MCR | — | — | SakatYaşMaaş | |
| Lorran | MR | 23 | Flamengo | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 18.01.2030 | 28.01.2030 | 3 | 0 | 147 | 148 | 75% | 109% | 28.0M | #573 AMC | — | — | ||
| Martial Godo | AMR | 27 | KAA Gent | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 03.01.2030 | 03.01.2030 | 1 | 0 | 136 | 131 | 69% | 100% | 3.4M | — | — | — | ||
| Issa Tounkara | DM | 21 | Etoiles du Mande | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 18.03.2030 | 15.04.2030 | 2 | 0 | 110 | 115 | 67% | 102% | 1.0M | #590 DC | — | — | |
| Sam Tickle | GK | 28 | Aston Villa | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 09.04.2030 | 15.04.2030 | 2 | 0 | 140 | 139 | 67% | 112% | 22.0M | #593 GK | — | — | |
| Latrell Aken | DR | 21 | Ajax | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 27.03.2030 | 13.04.2030 | 2 | 0 | 137 | 139 | 67% | 117% | 9.9M | #590 DC | — | — | |
| Berke Özer | GK | 29 | Monaco | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 01.04.2030 | 13.04.2030 | 2 | 0 | 141 | 140 | 67% | 109% | 9.2M | #593 GK | — | — | |
| Vangelis Pavlidis | ST | 31 | Manchester United | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 07.04.2030 | 13.04.2030 | 2 | 0 | 155 | 154 | 67% | 113% | 60.0M | #591 ST | — | — | Yaş |
| Theo Sander | GK | 25 | KAA Gent | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 09.04.2030 | 13.04.2030 | 2 | 0 | 124 | 124 | 67% | 117% | 3.0M | #593 GK | — | — | |
| Joachim Djamba-Shango | DM | 21 | KAA Gent | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 13.04.2030 | 13.04.2030 | 1 | 0 | 115 | 124 | 67% | 105% | 1.1M | #590 DC | — | — | |
| Saba Kharebashvili | DL | 21 | Crystal Palace | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 04.04.2030 | 12.04.2030 | 2 | 0 | 137 | 147 | 67% | 118% | 41.0M | #590 DC | — | — | |
| Luka Robben | DR | 21 | Groningen | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 09.04.2030 | 12.04.2030 | 2 | 0 | 123 | 126 | 67% | 106% | 2.4M | #590 DC | — | — | |
| Sem Steijn | MC | 28 | Feyenoord | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 17.03.2030 | 09.04.2030 | 2 | 0 | 150 | 149 | 67% | 114% | 36.0M | #580 MCR | — | — | |
| Dean Benamar | DL | 21 | Stoke City | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 28.03.2030 | 09.04.2030 | 2 | 0 | 110 | 119 | 67% | 105% | 8.0M | #590 DC | — | — | |
| Kenneth Taylor | DM | 27 | Genoa | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 17.03.2030 | 08.04.2030 | 2 | 0 | 157 | 159 | 67% | 118% | 50.0M | #580 MCR | — | — | |
| Largie Ramazani | AMR | 29 | Wrexham | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 03.04.2030 | 08.04.2030 | 2 | 0 | 149 | 145 | 67% | 101% | 16.0M | #591 ST | — | — | |
| Maxence Caqueret | DM | 30 | Montpellier HSC | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 01.04.2030 | 07.04.2030 | 2 | 0 | 146 | 144 | 67% | 111% | 15.0M | #580 MCR | — | — | |
| Bryan De Jongh | DC | 21 | Wisła Płock | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 16.03.2030 | 06.04.2030 | 2 | 0 | 124 | 130 | 67% | 102% | 1.9M | #590 DC | — | — | |
| Yaman Zanirni | DR | 21 | Al Shabab | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 16.03.2030 | 06.04.2030 | 2 | 0 | 129 | 127 | 67% | 109% | 3.7M | #590 DC | — | — | |
| Jonathan Rowe | AML | 26 | Parma | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 02.04.2030 | 05.04.2030 | 2 | 0 | 151 | 149 | 67% | 107% | 24.0M | #591 ST | — | — | |
| Maarten Vandevoordt | GK | 28 | Darmstadt 98 | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 03.04.2030 | 05.04.2030 | 2 | 0 | 148 | 149 | 67% | 112% | 11.0M | #593 GK | — | — | |
| Samu Aghehowa | ST | 25 | RB Leipzig | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 03.04.2030 | 05.04.2030 | 2 | 0 | 159 | 160 | 67% | 110% | 51.0M | #591 ST | — | — | |
| Randal Kolo Muani | AMR | 31 | Napoli | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 20.03.2030 | 02.04.2030 | 2 | 0 | 152 | 151 | 67% | 107% | 29.0M | #580 MCR | — | — | Yaş |
| Alex Robertson | MC | 27 | Cardiff City | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 21.03.2030 | 02.04.2030 | 2 | 0 | 143 | 137 | 67% | 111% | 41.0M | #580 MCR | — | — | |
| Alessandro Guenin | DC | 21 | Granada | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 23.03.2030 | 30.03.2030 | 2 | 0 | 108 | 111 | 67% | 98% | 3.0M | #590 DC | — | — | |
| Kevin Schade | AMR | 28 | Southampton | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 22.03.2030 | 29.03.2030 | 2 | 0 | 156 | 153 | 67% | 109% | 46.0M | #580 MCR | — | — | |
| Mario Dorgeles | MC | 25 | Braga | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 24.03.2030 | 28.03.2030 | 2 | 0 | 148 | 147 | 67% | 112% | 48.0M | #580 MCR | — | — | |
| Devyne Rensch | DR | 27 | AS Roma | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 18.03.2030 | 23.03.2030 | 2 | 0 | 150 | 148 | 67% | 110% | 44.0M | #580 MCR | — | — | |
| Saba Kharebashvili | DL | 21 | Crystal Palace | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 19.03.2030 | 21.03.2030 | 2 | 0 | 140 | 142 | 67% | 118% | 44.0M | #590 DC | — | — | |
| Driss Laaouina | DL | 21 | Utrecht | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 19.03.2030 | 20.03.2030 | 2 | 0 | 111 | 118 | 67% | 105% | 2.6M | #590 DC | — | — | |
| Charles De Ketelaere | AMR | 29 | AZ | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 11.12.2029 | 14.03.2030 | 2 | 0 | 158 | 160 | 67% | 113% | 45.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Alex Robertson | MC | 27 | Cardiff City | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 20.02.2030 | 11.03.2030 | 2 | 0 | 139 | 140 | 67% | 111% | 41.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Kevin Schade | AMR | 28 | Southampton | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 09.03.2030 | 11.03.2030 | 2 | 0 | 153 | 155 | 67% | 109% | 45.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Loïs Openda | AML | 30 | LOSC Lille | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 14.01.2030 | 05.03.2030 | 2 | 0 | 155 | 152 | 67% | 107% | 35.0M | #573 AMC | — | — | ||
| Christopher Nkunku | AMR | 32 | FC Copenhagen | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 25.01.2030 | 05.02.2030 | 2 | 0 | 159 | 150 | 67% | 111% | 7.1M | #580 MCR | — | — | Yaş | |
| Darwin Núñez | AML | 30 | Universidad Catolica | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 18.01.2030 | 24.01.2030 | 2 | 0 | 159 | 153 | 67% | 110% | 8.1M | #573 AMC | — | — | ||
| Youssouf Fofana | DM | 31 | Spezia | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 31.12.2029 | 21.01.2030 | 2 | 0 | 150 | 159 | 67% | 111% | 23.0M | #580 MCR | — | — | Yaş | |
| Karim Konaté | ST | 26 | Feyenoord | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 31.12.2029 | 02.01.2030 | 2 | 0 | 150 | 154 | 67% | 109% | 34.0M | #539 ST | — | — | ||
| Cody Gakpo | AMR | 30 | Napoli | Transfer Talebi | Aktif | 24.12.2027 | 28.12.2028 | 11 | 0 | 163 | 159 | 92% | 113% | 93.0M | — | — | — | ||
| Akor Adams | ST | 30 | Corinthians | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2028 | 09.12.2028 | 11 | 0 | 141 | 139 | 92% | 106% | 23.0M | — | — | — | ||
| Luis Suárez | ST | 32 | Flamengo | Transfer Talebi | Aktif | 21.09.2028 | 26.11.2028 | 8 | 0 | 156 | 157 | 89% | 109% | 16.0M | — | — | — | Yaş | |
| José Manuel López | ST | 29 | Santos | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2028 | 25.12.2028 | 7 | 0 | 136 | 138 | 88% | 109% | 19.0M | — | — | — | ||
| Enzo Keutgen | DM | 23 | Quevilly-Rouen | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2028 | 20.12.2028 | 7 | 0 | 113 | 121 | 88% | 104% | 2.5M | — | — | — | Tutum | |
| Jean-Baptiste Gorby | DM | 27 | Basel | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2029 | 03.12.2029 | 6 | 0 | 142 | 142 | 86% | 117% | 19.0M | — | — | — | ||
| Givairo Read | DR | 23 | Feyenoord | Transfer Talebi | Aktif | 24.07.2029 | 30.11.2029 | 6 | 0 | 149 | 149 | 86% | 119% | 32.0M | — | — | — | ||
| Thijmen Blokzijl | DC | 25 | Groningen | Transfer Talebi | Aktif | 25.07.2029 | 27.11.2029 | 6 | 0 | 139 | 139 | 86% | 115% | 12.0M | — | — | — | ||
| Lutsharel Geertruida | DR | 29 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 04.09.2029 | 24.11.2029 | 6 | 0 | 157 | 155 | 86% | 122% | 31.0M | — | — | — | ||
| Théo Hernández | DL | 32 | Stade Rennais | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2029 | 21.11.2029 | 6 | 0 | 149 | 151 | 86% | 120% | 5.8M | — | — | — | SakatYaş | |
| Kaiki | DL | 27 | Cruzeiro | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2029 | 16.11.2029 | 6 | 0 | 147 | 144 | 86% | 119% | 18.0M | — | — | — | ||
| Viggo Plantinga | DL | 22 | Utrecht | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2028 | 03.01.2029 | 6 | 0 | 108 | 115 | 86% | 102% | 2.7M | — | — | — | Tutum | |
| Jean-Philippe Mateta | ST | 32 | Burnley | Transfer Talebi | Aktif | 30.10.2028 | 17.12.2028 | 6 | 0 | 146 | 146 | 86% | 109% | 28.0M | — | — | — | Yaş | |
| Saviola Simons | DL | 22 | AZ | Transfer Talebi | Aktif | 11.07.2028 | 10.12.2028 | 6 | 0 | 122 | 127 | 86% | 108% | 4.6M | — | — | — | ||
| Calvin Carrilho | DR | 21 | Volendam | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2028 | 02.12.2028 | 6 | 0 | 122 | 131 | 86% | 111% | 2.8M | — | — | — | ||
| Milton Delgado | DM | 24 | Boca Juniors | Transfer Talebi | Aktif | 03.09.2029 | 09.12.2029 | 5 | 0 | 143 | 144 | 83% | 113% | 19.0M | — | — | — | ||
| Joris Chotard | DM | 28 | AS Saint-Etienne | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2029 | 09.12.2029 | 5 | 0 | 144 | 144 | 83% | 118% | 20.0M | — | — | — | ||
| Martín Jiménez | DR | 22 | Universidad Catolica | Transfer Talebi | Aktif | 28.08.2029 | 07.12.2029 | 5 | 0 | 129 | 128 | 83% | 109% | 3.8M | — | — | — | ||
| Ulises Giménez | DR | 24 | River Plate | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2029 | 06.12.2029 | 5 | 0 | 138 | 131 | 83% | 113% | 10.0M | — | — | — | ||
| Christian Mawissa | DL | 25 | Stade Rennais | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2029 | 29.11.2029 | 5 | 0 | 136 | 137 | 83% | 118% | 17.0M | — | — | — | ||
| Nahuel Herrera | DC | 25 | Penarol | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2029 | 19.11.2029 | 5 | 0 | 136 | 140 | 83% | 118% | 6.1M | — | — | — | ||
| Jurriën Timber | DR | 28 | Ajax | Transfer Talebi | Aktif | 27.08.2029 | 08.10.2029 | 5 | 0 | 169 | 168 | 83% | 123% | 48.0M | — | — | — | ||
| Jhon Arias | AMR | 32 | Palmeiras | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2028 | 26.12.2028 | 5 | 0 | 143 | 135 | 83% | 109% | 11.0M | — | — | — | Yaş | |
| Joel Ezra | DR | 22 | Enyimba | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2028 | 21.12.2028 | 5 | 0 | 103 | 112 | 83% | 103% | 2.0M | — | — | — | ||
| Désiré Doué | AMR | 24 | RC Strasbourg | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2028 | 27.11.2028 | 5 | 0 | 161 | 162 | 83% | 113% | 71.0M | — | — | — | ||
| Killian Corredor | ML | 29 | Pau FC | Transfer Talebi | Aktif | 19.02.2027 | 25.05.2027 | 5 | 0 | 127 | 124 | 83% | 103% | 16.0M | — | — | — | ||
| Samuel Lucero | DL | 24 | Colo-Colo | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2029 | 08.12.2029 | 4 | 0 | 137 | 133 | 80% | 114% | 4.0M | — | — | — | ||
| Melvin Bard | DL | 29 | OGC Nice | Transfer Talebi | Aktif | 03.09.2029 | 07.12.2029 | 4 | 0 | 159 | 156 | 80% | 121% | 30.0M | — | — | — | ||
| Kasper Boogaard | DM | 24 | Sparta Rotterdam | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2029 | 26.11.2029 | 4 | 0 | 132 | 138 | 80% | 113% | 6.7M | — | — | — | ||
| Mohamed Simakan | DC | 29 | Zenit | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2029 | 22.11.2029 | 4 | 0 | 152 | 154 | 80% | 119% | 6.9M | — | — | — | Sakat | |
| Paul Junior | DC | 22 | Rangers International | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2028 | 01.01.2029 | 4 | 0 | 105 | 106 | 80% | 95% | 900.0K | — | — | — | ||
| Fabian Merién | DR | 21 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2028 | 19.12.2028 | 4 | 0 | 118 | 126 | 80% | 108% | 6.3M | — | — | — | ||
| Jens Mathijsen | DR | 22 | Willem II | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2028 | 03.12.2028 | 4 | 0 | 117 | 124 | 80% | 110% | 2.7M | — | — | — | ||
| Pape Cabral | DM | 23 | Angers SCO | Transfer Talebi | Aktif | 11.07.2028 | 07.11.2028 | 4 | 0 | 127 | 128 | 80% | 111% | 3.9M | — | — | — | ||
| Alejandro Zendejas | MC | 32 | Corinthians | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2027 | 15.12.2027 | 4 | 0 | 140 | 141 | 80% | 107% | 24.0M | — | — | — | ||
| Yousef Salech | ST | 28 | Cardiff City | Transfer Talebi | Aktif | 18.02.2027 | 21.05.2027 | 4 | 0 | 133 | 130 | 80% | 103% | 23.0M | — | — | — | ||
| Amine Salama | ST | 29 | Stade de Reims | Transfer Talebi | Aktif | 11.02.2027 | 05.05.2027 | 4 | 0 | 118 | 118 | 80% | 96% | 9.9M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Yuma Suzuki | MR | 33 | Kashima Antlers | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2026 | 08.11.2026 | 4 | 0 | 129 | 131 | 80% | 106% | 3.1M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Haris Tabaković | ST | 35 | Red Bull Salzburg | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 28.10.2026 | 4 | 0 | 134 | 135 | 80% | 107% | 3.7M | — | — | İzlemeye Devam | Yaş | |
| Yuki Kakita | ST | 32 | Kashima Antlers | Transfer Talebi | Aktif | 06.09.2026 | 29.09.2026 | 4 | 0 | 135 | 139 | 80% | 111% | 11.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Sofian Bahloul | MC | 30 | Patro Eisden | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2028 | 02.06.2028 | 1 | 0 | 117 | 111 | 76% | 100% | 5.3M | — | — | — | ||
| Mohamed Anas Haj | MC | 25 | Beerschot | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 119 | 124 | 76% | 100% | 1.8M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Brian Plat | DC | 30 | Beerschot | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 102 | 76% | 100% | 3.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Fredrik Sjøvold | DR | 26 | Hammarby | Transfer Talebi | Aktif | 27.08.2029 | 29.11.2029 | 3 | 0 | 148 | 147 | 75% | 119% | 14.0M | — | — | — | ||
| Ryan Flamingo | DC | 27 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 04.09.2029 | 28.11.2029 | 3 | 0 | 153 | 156 | 75% | 120% | 32.0M | — | — | — | ||
| Arthur Theate | DL | 29 | Eintracht Frankfurt | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2029 | 21.11.2029 | 3 | 0 | 160 | 156 | 75% | 121% | 33.3M | — | — | — | ||
| Nahuel Arias | DR | 25 | San Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 28.08.2029 | 20.11.2029 | 3 | 0 | 142 | 144 | 75% | 113% | 6.0M | — | — | — | ||
| Nehemiah Fernandez | DC | 25 | Le Mans FC | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2029 | 17.11.2029 | 3 | 0 | 133 | 133 | 75% | 110% | 6.2M | — | — | — | ||
| Aaron Bouwman | DC | 22 | Ajax | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2029 | 14.11.2029 | 3 | 0 | 136 | 143 | 75% | 114% | 14.0M | — | — | — | ||
| Sam Beukema | DC | 31 | AZ | Transfer Talebi | Aktif | 04.09.2029 | 08.11.2029 | 3 | 0 | 149 | 151 | 75% | 119% | 15.0M | — | — | — | ||
| Koni De Winter | DC | 27 | Juventus | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2029 | 15.10.2029 | 3 | 0 | 152 | 149 | 75% | 118% | 26.0M | — | — | — | ||
| Nicolás Dubersarsky | DM | 25 | Austin FC | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2029 | 12.10.2029 | 3 | 0 | 149 | 144 | 75% | 115% | 13.8M | — | — | — | ||
| Arsène Kouassi | DL | 25 | FC Lorient | Transfer Talebi | Aktif | 18.07.2029 | 03.09.2029 | 3 | 0 | 144 | 146 | 75% | 120% | 20.7M | — | — | — | ||
| Joan García | GK | 28 | Real Sociedad | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2029 | 15.08.2029 | 3 | 0 | 176 | 172 | 75% | 116% | 43.0M | — | — | — | ||
| Jean-Baptiste Gorby | DM | 27 | Basel | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2028 | 28.12.2028 | 3 | 0 | 141 | 143 | 75% | 109% | 11.0M | — | — | — | ||
| Alexis Saelemaekers | WR | 30 | Juventus | Transfer Talebi | Aktif | 19.11.2028 | 20.12.2028 | 3 | 0 | 154 | 156 | 75% | 115% | 56.0M | — | — | — | ||
| Saviola Simons | DL | 22 | AZ | Transfer Talebi | Aktif | 14.11.2028 | 19.12.2028 | 3 | 0 | 126 | 125 | 75% | 109% | 4.9M | — | — | — | ||
| Jhon Arias | AMR | 32 | Palmeiras | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2028 | 15.12.2028 | 3 | 0 | 140 | 135 | 75% | 109% | 11.0M | — | — | — | Yaş | |
| Jean-Baptiste Gorby | DM | 27 | Basel | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2028 | 11.12.2028 | 3 | 0 | 148 | 142 | 75% | 109% | 11.0M | — | — | — | ||
| Joel Ezra | DR | 22 | Enyimba | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2028 | 27.11.2028 | 3 | 0 | 98 | 110 | 75% | 102% | 2.0M | — | — | — | ||
| Enzo Keutgen | DM | 23 | Quevilly-Rouen | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2028 | 16.11.2028 | 3 | 0 | 114 | 121 | 75% | 104% | 3.4M | — | — | — | Tutum | |
| Brais Méndez | MC | 33 | Columbus Crew | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2028 | 29.10.2028 | 3 | 0 | 150 | 147 | 75% | 113% | 18.0M | — | — | — | Yaş | |
| Pape Cabral | DM | 23 | Angers SCO | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2028 | 24.10.2028 | 3 | 0 | 120 | 127 | 75% | 111% | 3.9M | — | — | — | ||
| Eric Ramires | MC | 29 | Bragantino | Transfer Talebi | Aktif | 03.12.2027 | 24.12.2027 | 3 | 0 | 128 | 130 | 75% | 106% | 22.0M | — | — | — | ||
| Ibrahima Baldé | AMR | 27 | Rodez AF | Transfer Talebi | Aktif | 12.02.2027 | 07.03.2027 | 3 | 0 | 114 | 118 | 75% | 94% | 7.8M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Erison | AMR | 31 | Kawasaki Frontale | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 31.10.2026 | 3 | 0 | 134 | 136 | 75% | 106% | 9.7M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Maxime Bastian | DL | 28 | Francs Borains | Personel Önerisi | Aktif | 03.06.2028 | 03.06.2028 | 1 | 0 | 116 | 121 | 72% | 100% | 5.3M | — | — | — | ||
| Christian Ordoñez | DM | 25 | Racing Club | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2029 | 06.12.2029 | 2 | 0 | 149 | 154 | 67% | 119% | 15.0M | — | — | — | ||
| Christian Mawissa | DL | 25 | Stade Rennais | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2029 | 05.12.2029 | 2 | 0 | 138 | 130 | 67% | 118% | 17.0M | — | — | — | ||
| Fodé Sylla | DM | 24 | Lugano | Transfer Talebi | Aktif | 24.11.2029 | 03.12.2029 | 2 | 0 | 129 | 134 | 67% | 114% | 4.8M | — | — | — | ||
| Ismaël Doukouré | DC | 26 | Olympique de Marseille | Transfer Talebi | Aktif | 22.11.2029 | 25.11.2029 | 2 | 0 | 160 | 155 | 67% | 120% | 36.0M | — | — | — | ||
| Iván Román | DC | 23 | Atlético Mineiro | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2029 | 18.11.2029 | 2 | 0 | 133 | 141 | 67% | 112% | 13.0M | — | — | — | ||
| Elijah Dijkstra | DR | 23 | Ajax | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2029 | 18.11.2029 | 2 | 0 | 148 | 146 | 67% | 119% | 19.0M | — | — | — | ||
| Iván Román | DC | 23 | Atlético Mineiro | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2029 | 17.11.2029 | 2 | 0 | 131 | 150 | 67% | 112% | 13.0M | — | — | — | ||
| Nahuel Herrera | DC | 25 | Penarol | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2029 | 16.11.2029 | 2 | 0 | 140 | 140 | 67% | 118% | 6.1M | — | — | — | ||
| Mark Verkuijl | DC | 24 | Ajax | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2029 | 13.11.2029 | 2 | 0 | 140 | 137 | 67% | 111% | 9.9M | — | — | — | ||
| Aaron Bouwman | DC | 22 | Ajax | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2029 | 12.11.2029 | 2 | 0 | 141 | 145 | 67% | 114% | 14.0M | — | — | — | ||
| Mark Verkuijl | DC | 24 | Ajax | Transfer Talebi | Aktif | 05.09.2029 | 08.11.2029 | 2 | 0 | 135 | 135 | 67% | 111% | 9.9M | — | — | — | ||
| Milton Delgado | DM | 24 | Boca Juniors | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2029 | 09.10.2029 | 2 | 0 | 143 | 142 | 67% | 113% | 19.0M | — | — | — | ||
| Mats Wieffer | DR | 30 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2029 | 09.09.2029 | 2 | 0 | 148 | 149 | 67% | 120% | 23.0M | — | — | — | ||
| Tanguy Nianzou | DC | 27 | LOSC Lille | Transfer Talebi | Aktif | 06.09.2029 | 09.09.2029 | 2 | 0 | 149 | 145 | 67% | 114% | 11.0M | — | — | — | ||
| Matthijs de Ligt | DC | 30 | Everton | Transfer Talebi | Aktif | 11.06.2029 | 21.08.2029 | 2 | 0 | 171 | 171 | 67% | 121% | 51.0M | — | — | — | ||
| Scott McTominay | DM | 33 | AC Milan | Transfer Talebi | Aktif | 02.07.2029 | 07.08.2029 | 2 | 0 | 163 | 165 | 67% | 125% | 36.0M | — | — | — | Yaş | |
| Sepp van den Berg | DR | 28 | Oxford United | Transfer Talebi | Aktif | 19.07.2029 | 27.07.2029 | 2 | 0 | 149 | 152 | 67% | 122% | 23.0M | — | — | — | ||
| Yussif Saidu | DC | 24 | Zaragoza | Transfer Talebi | Aktif | 23.07.2029 | 26.07.2029 | 2 | 0 | 143 | 140 | 67% | 116% | 19.0M | — | — | — | ||
| Alexis Saelemaekers | WR | 30 | Juventus | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2028 | 18.12.2028 | 2 | 0 | 154 | 155 | 67% | 115% | 56.0M | — | — | — | ||
| Jens Mathijsen | DR | 22 | Willem II | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2028 | 09.12.2028 | 2 | 0 | 121 | 124 | 67% | 110% | 2.7M | — | — | — | ||
| Fabian Merién | DR | 21 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2028 | 30.11.2028 | 2 | 0 | 121 | 129 | 67% | 108% | 6.1M | — | — | — | ||
| Calvin Carrilho | DR | 21 | Volendam | Transfer Talebi | Aktif | 08.11.2028 | 21.11.2028 | 2 | 0 | 116 | 131 | 67% | 111% | 2.7M | — | — | — | ||
| Samuel Nibombé | DC | 22 | SM Caen | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2028 | 12.11.2028 | 2 | 0 | 114 | 120 | 67% | 106% | 2.7M | — | — | — | ||
| Riku Yamane | DM | 26 | Kawasaki Frontale | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 136 | 141 | 67% | 100% | 7.9M | — | — | — | ||
| Henry Mosquera | AMR | 28 | Fortaleza | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2027 | 18.11.2027 | 2 | 0 | 125 | 139 | 67% | 100% | 11.0M | — | — | — | ||
| Mohamed Bamba | ST | 28 | FC Lorient | Transfer Talebi | Aktif | 13.02.2027 | 28.05.2027 | 2 | 0 | 131 | 122 | 67% | 104% | 24.0M | — | — | — | ||
| Memphis Depay | AML | 36 | Corinthians | Transfer Talebi | Aktif | 28.09.2026 | 28.10.2026 | 2 | 0 | 138 | 133 | 67% | 110% | 6.6M | — | — | İzlemeye Devam | Yaş | |
| Lucas Ocampos | MR | 35 | Sevilla | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 26.09.2026 | 2 | 0 | 148 | 141 | 67% | 112% | 3.8M | — | — | İzlemeye Devam | SakatYaş | |
| Lukáš Červ | DM | 29 | Sparta Prague | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 130 | 130 | 66% | 100% | 4.1M | — | — | — | ||
| Laurent Jans | DR | 37 | Waasland-Beveren | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 125 | 65% | 100% | 400.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Léandre Kuavita | DM | 25 | Waasland-Beveren | Personel Önerisi | Aktif | 21.06.2027 | 21.06.2027 | 1 | 0 | 121 | 117 | 62% | 100% | 8.0M | — | — | — | ||
| Christian Brüls | — | — | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 109 | 62% | 100% | 250.0K | — | — | İzlemeye Devam | |||
| Djibril Lamego | DC | 27 | RAAL La Louviere | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 119 | 51% | 100% | 4.3M | — | — | — | ||
| Unai Marrero | GK | 28 | Oviedo | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 15.04.2030 | 15.04.2030 | 1 | 0 | 133 | 131 | 40% | 104% | 6.9M | #593 GK | — | — | |
| Joan García | GK | 28 | Real Sociedad | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 15.04.2030 | 15.04.2030 | 1 | 0 | 173 | 174 | 40% | 117% | 46.0M | #593 GK | — | — | |
| Ilian Hadidi | DM | 21 | Eldense | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 15.04.2030 | 15.04.2030 | 1 | 0 | 109 | 119 | 40% | 100% | 1.6M | #590 DC | — | — | |
| Stefanos Tzimas | ST | 24 | Norwich City | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 14.04.2030 | 14.04.2030 | 1 | 0 | 155 | 156 | 40% | 111% | 51.0M | #591 ST | — | — | |
| Kevin Schade | AMR | 28 | Southampton | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 14.04.2030 | 14.04.2030 | 1 | 0 | 159 | 155 | 40% | 113% | 48.0M | #591 ST | — | — | |
| Bart Verbruggen | GK | 27 | Ajax | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 14.04.2030 | 14.04.2030 | 1 | 0 | 165 | 166 | 40% | 123% | 21.0M | #593 GK | — | — | |
| Tobe Leysen | GK | 28 | OH Leuven | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 14.04.2030 | 14.04.2030 | 1 | 0 | 125 | 134 | 40% | 114% | 4.1M | #593 GK | — | — | |
| Ewen Jaouen | GK | 24 | Stade de Reims | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 14.04.2030 | 14.04.2030 | 1 | 0 | 129 | 126 | 40% | 112% | 6.1M | #593 GK | — | — | |
| Mason Miley | DM | 21 | Leyton Orient | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 14.04.2030 | 14.04.2030 | 1 | 0 | 112 | 120 | 40% | 104% | 2.2M | #590 DC | — | — | |
| Kamory Doumbia | MC | 27 | Stade Brestois | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 13.04.2030 | 13.04.2030 | 1 | 0 | 151 | 155 | 40% | 112% | 44.0M | #580 MCR | — | — | |
| Ilian Hadidi | DM | 21 | Eldense | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 13.04.2030 | 13.04.2030 | 1 | 0 | 109 | 116 | 40% | 100% | 1.2M | #590 DC | — | — | |
| Driss Laaouina | DL | 21 | Utrecht | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 12.04.2030 | 12.04.2030 | 1 | 0 | 109 | 118 | 40% | 105% | 3.4M | #590 DC | — | — | |
| João Félix | AML | 30 | Porto | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 12.04.2030 | 12.04.2030 | 1 | 0 | 161 | 150 | 40% | 113% | 48.0M | #591 ST | — | — | |
| Yoan Bonny | AMC | 26 | Inter | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 12.04.2030 | 12.04.2030 | 1 | 0 | 160 | 153 | 40% | 111% | 43.0M | #591 ST | — | — | |
| Claudio Echeverri | MC | 24 | Exeter City | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 11.04.2030 | 11.04.2030 | 1 | 0 | 151 | 148 | 40% | 113% | 28.0M | #580 MCR | — | — | |
| Lucien Agoumé | DM | 28 | Getafe | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 11.04.2030 | 11.04.2030 | 1 | 0 | 150 | 154 | 40% | 111% | 43.0M | #580 MCR | — | — | |
| Ewen Jaouen | GK | 24 | Stade de Reims | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 11.04.2030 | 11.04.2030 | 1 | 0 | 129 | 130 | 40% | 112% | 5.8M | #593 GK | — | — | |
| Woody Williamson | GK | 23 | Gillingham | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 11.04.2030 | 11.04.2030 | 1 | 0 | 123 | 128 | 40% | 102% | 4.0M | #593 GK | — | — | |
| Ander Astralaga | GK | 26 | Cartagena | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 11.04.2030 | 11.04.2030 | 1 | 0 | 134 | 136 | 40% | 108% | 8.1M | #593 GK | — | — | |
| Nicolò Tresoldi | ST | 25 | Eintracht Frankfurt | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 10.04.2030 | 10.04.2030 | 1 | 0 | 150 | 149 | 40% | 110% | 43.0M | #591 ST | — | — | |
| Karim Konaté | ST | 26 | Feyenoord | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 10.04.2030 | 10.04.2030 | 1 | 0 | 156 | 157 | 40% | 110% | 42.0M | #591 ST | — | — | |
| Barış Alper Yılmaz | AMR | 29 | Antwerp | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 10.04.2030 | 10.04.2030 | 1 | 0 | 148 | 150 | 40% | 109% | 26.0M | #591 ST | — | — | |
| Noah Atubolu | GK | 27 | SC Freiburg | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 09.04.2030 | 09.04.2030 | 1 | 0 | 161 | 159 | 40% | 116% | 27.0M | #593 GK | — | — | |
| Latrell Aken | DR | 21 | Ajax | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 09.04.2030 | 09.04.2030 | 1 | 0 | 134 | 138 | 40% | 117% | 9.9M | #590 DC | — | — | |
| Quinten Timber | DC | 28 | Crystal Palace | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 08.04.2030 | 08.04.2030 | 1 | 0 | 157 | 159 | 40% | 114% | 57.6M | #580 MCR | — | — | |
| Giovane | AMR | 26 | Sporting CP | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 08.04.2030 | 08.04.2030 | 1 | 0 | 151 | 149 | 40% | 109% | 43.0M | #591 ST | — | — | |
| Mateus Mané | AMR | 22 | Hannover 96 | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 08.04.2030 | 08.04.2030 | 1 | 0 | 156 | 157 | 40% | 111% | 41.0M | #591 ST | — | — | |
| Crysencio Summerville | ML | 28 | Sparta Rotterdam | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 07.04.2030 | 07.04.2030 | 1 | 0 | 159 | 157 | 40% | 107% | 52.0M | #580 MCR | — | — | |
| Luiz Júnior | GK | 29 | Fulham | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 06.04.2030 | 06.04.2030 | 1 | 0 | 148 | 150 | 40% | 119% | 12.0M | #593 GK | — | — | |
| Lucas Chevalier | GK | 28 | Stade Rennais | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 06.04.2030 | 06.04.2030 | 1 | 0 | 161 | 161 | 40% | 123% | 22.0M | #593 GK | — | — | |
| Amine Gouiri | AML | 30 | FC Nantes | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 05.04.2030 | 05.04.2030 | 1 | 0 | 152 | 151 | 40% | 110% | 18.4M | #591 ST | — | — | |
| Tom de Graaff | GK | 25 | Zwolle | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 05.04.2030 | 05.04.2030 | 1 | 0 | 128 | 126 | 40% | 107% | 1.9M | #593 GK | — | — | |
| Carl Rushworth | GK | 28 | Sevilla | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 05.04.2030 | 05.04.2030 | 1 | 0 | 152 | 149 | 40% | 117% | 22.0M | #593 GK | — | — | |
| Yaman Zanirni | DR | 21 | Al Shabab | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2030 | 04.04.2030 | 1 | 0 | 121 | 130 | 40% | 109% | 3.7M | #590 DC | — | — | |
| Aaron Bétéhé | DR | 21 | Grenoble Foot 38 | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2030 | 04.04.2030 | 1 | 0 | 118 | 122 | 40% | 105% | 994.5K | #590 DC | — | — | |
| Pierre Kalulu | DR | 29 | Genoa | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2030 | 04.04.2030 | 1 | 0 | 155 | 153 | 40% | 112% | 29.1M | #580 MCR | — | — | |
| Stefanos Tzimas | ST | 24 | Norwich City | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2030 | 04.04.2030 | 1 | 0 | 157 | 159 | 40% | 111% | 49.0M | #591 ST | — | — | |
| Pau Cabanes | AML | 25 | Fortuna Düsseldorf | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2030 | 04.04.2030 | 1 | 0 | 150 | 143 | 40% | 111% | 26.0M | #591 ST | — | — | |
| Jhon Durán | ST | 26 | Sevilla | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2030 | 04.04.2030 | 1 | 0 | 150 | 154 | 40% | 111% | 49.0M | #591 ST | — | — | |
| Julen Agirrezabala | GK | 29 | Racing Santander | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2030 | 04.04.2030 | 1 | 0 | 146 | 147 | 40% | 111% | 11.0M | #593 GK | — | — | |
| Oliver Dovin | GK | 27 | Slavia Prague | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2030 | 04.04.2030 | 1 | 0 | 140 | 140 | 40% | 104% | 3.3M | #593 GK | — | — | |
| Maarten Vandevoordt | GK | 28 | Darmstadt 98 | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2030 | 04.04.2030 | 1 | 0 | 151 | 147 | 40% | 112% | 11.0M | #593 GK | — | — | |
| Filip Stanković | GK | 28 | Fortaleza | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 03.04.2030 | 03.04.2030 | 1 | 0 | 143 | 141 | 40% | 111% | 5.8M | #593 GK | — | — | |
| Zion Suzuki | GK | 27 | Burnley | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 03.04.2030 | 03.04.2030 | 1 | 0 | 154 | 156 | 40% | 108% | 19.9M | #593 GK | — | — | |
| Ruben van Bommel | ML | 25 | AZ | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 03.04.2030 | 03.04.2030 | 1 | 0 | 151 | 149 | 40% | 111% | 39.0M | #591 ST | — | — | |
| Matheus Cunha | AMR | 30 | Porto | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 02.04.2030 | 02.04.2030 | 1 | 0 | 158 | 155 | 40% | 113% | 52.0M | #591 ST | — | — | |
| Oscar Gloukh | MC | 26 | Ajax | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 02.04.2030 | 02.04.2030 | 1 | 0 | 157 | 154 | 40% | 111% | 56.7M | #591 ST | — | — | |
| Justin Kluivert | ML | 30 | PSV | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 01.04.2030 | 01.04.2030 | 1 | 0 | 157 | 157 | 40% | 110% | 35.0M | #580 MCR | — | — | |
| Ricardo Pepi | ST | 27 | Celta | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 01.04.2030 | 01.04.2030 | 1 | 0 | 154 | 154 | 40% | 112% | 23.0M | #591 ST | — | — | Sakat |
| Nicolò Tresoldi | ST | 25 | Eintracht Frankfurt | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 01.04.2030 | 01.04.2030 | 1 | 0 | 149 | 152 | 40% | 110% | 42.0M | #591 ST | — | — | |
| James Trafford | GK | 27 | Wolverhampton | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 01.04.2030 | 01.04.2030 | 1 | 0 | 154 | 151 | 40% | 119% | 20.0M | #593 GK | — | — | |
| Simon Ngapandouetnbu | GK | 27 | Montpellier HSC | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 01.04.2030 | 01.04.2030 | 1 | 0 | 137 | 132 | 40% | 114% | 7.6M | #593 GK | — | — | |
| Aaron Bétéhé | DR | 21 | Grenoble Foot 38 | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 31.03.2030 | 31.03.2030 | 1 | 0 | 119 | 121 | 40% | 105% | 994.5K | #590 DC | — | — | |
| Jay Robinson | AML | 23 | Southampton | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 29.03.2030 | 29.03.2030 | 1 | 0 | 143 | 143 | 40% | 106% | 19.9M | #580 MCR | — | — | |
| Julien Ponceau | MC | 29 | Villarreal | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 29.03.2030 | 29.03.2030 | 1 | 0 | 144 | 146 | 40% | 108% | 47.0M | #580 MCR | — | — | |
| Youssouf Fofana | DM | 31 | Spezia | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 28.03.2030 | 28.03.2030 | 1 | 0 | 153 | 150 | 40% | 111% | 24.0M | #580 MCR | — | — | Yaş |
| Elikya Legros | DC | 21 | Millwall | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 28.03.2030 | 28.03.2030 | 1 | 0 | 114 | 122 | 40% | 96% | 4.8M | #590 DC | — | — | Tutum |
| Lino Kabuya Tshiamala | DL | 21 | RC Lens | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 28.03.2030 | 28.03.2030 | 1 | 0 | 119 | 126 | 40% | 106% | 4.9M | #590 DC | — | — | |
| Jayden Lienou | DL | 22 | FK Csíkszereda | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 26.03.2030 | 26.03.2030 | 1 | 0 | 108 | 120 | 40% | 103% | 800.0K | #590 DC | — | — | |
| Jozhua Vertrouwd | DL | 25 | Rayo Vallecano | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 26.03.2030 | 26.03.2030 | 1 | 0 | 146 | 142 | 40% | 110% | 36.9M | #580 MCR | — | — | |
| Amine Adli | MR | 29 | Wycombe Wanderers | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 25.03.2030 | 25.03.2030 | 1 | 0 | 153 | 155 | 40% | 112% | 37.0M | #580 MCR | — | — | |
| Jayden Addai | MR | 24 | Sassuolo | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 24.03.2030 | 24.03.2030 | 1 | 0 | 150 | 146 | 40% | 110% | 36.0M | #580 MCR | — | — | |
| Lino Kabuya Tshiamala | DL | 21 | RC Lens | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 24.03.2030 | 24.03.2030 | 1 | 0 | 121 | 126 | 40% | 106% | 4.9M | #590 DC | — | — | |
| Brooke Norton-Cuffy | DR | 26 | Hull City | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 23.03.2030 | 23.03.2030 | 1 | 0 | 154 | 150 | 40% | 110% | 49.5M | #580 MCR | — | — | |
| Fernando Closter | DC | 21 | Mérida | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 23.03.2030 | 23.03.2030 | 1 | 0 | 115 | 119 | 40% | 101% | 1.6M | #590 DC | — | — | |
| Leandro Alcaraz | DM | 21 | Osasuna | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 23.03.2030 | 23.03.2030 | 1 | 0 | 107 | 115 | 40% | 100% | 2.5M | #590 DC | — | — | |
| Calvin Carrilho | DR | 21 | Volendam | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 22.03.2030 | 22.03.2030 | 1 | 0 | 129 | 132 | 40% | 114% | 3.9M | #590 DC | — | — | |
| Yoan Pereira | DL | 22 | Belenenses | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 22.03.2030 | 22.03.2030 | 1 | 0 | 110 | 117 | 40% | 105% | 2.9M | #590 DC | — | — | |
| Issa Tounkara | DM | 21 | Etoiles du Mande | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 21.03.2030 | 21.03.2030 | 1 | 0 | 110 | 110 | 40% | 102% | 950.0K | #590 DC | — | — | |
| Elikya Legros | DC | 21 | Millwall | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 21.03.2030 | 21.03.2030 | 1 | 0 | 110 | 119 | 40% | 96% | 4.8M | #590 DC | — | — | Tutum |
| Luka Robben | DR | 21 | Groningen | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 20.03.2030 | 20.03.2030 | 1 | 0 | 122 | 127 | 40% | 106% | 2.4M | #590 DC | — | — | |
| Ali Jaber | DR | 22 | Elche | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 18.03.2030 | 18.03.2030 | 1 | 0 | 116 | 121 | 40% | 106% | 5.8M | #590 DC | — | — | |
| Pascal Mozie | DM | 21 | Wisła Płock | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 18.03.2030 | 18.03.2030 | 1 | 0 | 116 | 127 | 40% | 109% | 1.2M | #590 DC | — | — | |
| Lutsharel Geertruida | DR | 29 | PSV | Dedryck Castagne | Transfer Talebi | Aktif | 18.03.2030 | 18.03.2030 | 1 | 0 | 155 | 157 | 40% | 115% | 30.0M | #580 MCR | — | — | |
| Melvin Gomes Da Veiga | DR | 22 | AS Nancy | Laurent Alderweireld | Transfer Talebi | Aktif | 16.03.2030 | 16.03.2030 | 1 | 0 | 107 | 115 | 40% | 101% | 2.2M | #590 DC | — | — | |
| Luka Robben | DR | 21 | Groningen | Transfer Talebi | Aktif | 15.03.2030 | 15.03.2030 | 1 | 0 | 119 | 120 | 40% | 106% | 2.4M | #590 DC | — | — | ||
| Mauro Furtado | DC | 21 | Girona | Transfer Talebi | Aktif | 15.03.2030 | 15.03.2030 | 1 | 0 | 111 | 121 | 40% | 105% | 4.4M | #590 DC | — | — | ||
| Dean Benamar | DL | 21 | Stoke City | Transfer Talebi | Aktif | 14.03.2030 | 14.03.2030 | 1 | 0 | 110 | 118 | 40% | 105% | 8.0M | #590 DC | — | — | ||
| Bryan De Jongh | DC | 21 | Wisła Płock | Transfer Talebi | Aktif | 14.03.2030 | 14.03.2030 | 1 | 0 | 117 | 132 | 40% | 102% | 1.9M | #590 DC | — | — | ||
| Oscar Schwartau | MC | 23 | Hull City | Transfer Talebi | Aktif | 14.03.2030 | 14.03.2030 | 1 | 0 | 142 | 144 | 40% | 108% | 32.1M | #580 MCR | — | — | ||
| Calvin Carrilho | DR | 21 | Volendam | Transfer Talebi | Aktif | 11.03.2030 | 11.03.2030 | 1 | 0 | 124 | 123 | 40% | 114% | 3.9M | #590 DC | — | — | ||
| Carlos Macià | DM | 21 | Oviedo | Transfer Talebi | Aktif | 11.03.2030 | 11.03.2030 | 1 | 0 | 125 | 137 | 40% | 108% | 5.7M | #590 DC | — | — | ||
| Fernando Closter | DC | 21 | Mérida | Transfer Talebi | Aktif | 11.03.2030 | 11.03.2030 | 1 | 0 | 116 | 121 | 40% | 101% | 1.9M | #590 DC | — | — | ||
| Aaron Bétéhé | DR | 21 | Grenoble Foot 38 | Transfer Talebi | Aktif | 09.03.2030 | 09.03.2030 | 1 | 0 | 111 | 122 | 40% | 105% | 918.0K | #590 DC | — | — | ||
| Abdoulaye Nassoko | DR | 22 | Plymouth Argyle | Transfer Talebi | Aktif | 09.03.2030 | 09.03.2030 | 1 | 0 | 107 | 118 | 40% | 104% | 8.1M | #590 DC | — | — | ||
| Yaman Zanirni | DR | 21 | Al Shabab | Transfer Talebi | Aktif | 09.03.2030 | 09.03.2030 | 1 | 0 | 117 | 130 | 40% | 109% | 3.8M | #590 DC | — | — | ||
| Ethan Galbraith | DR | 28 | Swansea City | Transfer Talebi | Aktif | 08.03.2030 | 08.03.2030 | 1 | 0 | 150 | 142 | 40% | 113% | 33.3M | #580 MCR | — | — | ||
| Víctor Muñoz | AMR | 26 | Wigan Athletic | Transfer Talebi | Aktif | 27.02.2030 | 27.02.2030 | 1 | 0 | 155 | 152 | 40% | 108% | 30.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Iliman N'Diaye | MR | 30 | LOSC Lille | Transfer Talebi | Aktif | 27.02.2030 | 27.02.2030 | 1 | 0 | 168 | 159 | 40% | 114% | 37.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Alexis Saelemaekers | WR | 30 | Juventus | Transfer Talebi | Aktif | 14.02.2030 | 14.02.2030 | 1 | 0 | 151 | 153 | 40% | 115% | 53.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Amine Adli | MR | 29 | Wycombe Wanderers | Transfer Talebi | Aktif | 31.01.2030 | 31.01.2030 | 1 | 0 | 156 | 149 | 40% | 111% | 28.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Álvaro Barreal | WL | 29 | Santos | Transfer Talebi | Aktif | 24.01.2030 | 24.01.2030 | 1 | 0 | 149 | 142 | 40% | 109% | 21.0M | #580 MCR | — | — | ||
| Ilyas Ansah | AML | 25 | Wolverhampton | Transfer Talebi | Aktif | 21.01.2030 | 21.01.2030 | 1 | 0 | 144 | 151 | 40% | 110% | 46.0M | #579 ST | — | — | ||
| Nicolás González | MR | 32 | AC Milan | Transfer Talebi | Aktif | 21.01.2030 | 21.01.2030 | 1 | 0 | 156 | 153 | 40% | 111% | 23.4M | #579 ST | — | — | SakatYaş | |
| Maghnes Akliouche | MC | 28 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 21.01.2030 | 21.01.2030 | 1 | 0 | 155 | 150 | 40% | 114% | 50.4M | #580 MCR | — | — | ||
| Pontus Dahbo | MC | 24 | BK Hacken | Transfer Talebi | Aktif | 15.01.2030 | 15.01.2030 | 1 | 0 | 129 | 130 | 40% | 104% | 5.9M | #574 AMR | — | — | ||
| Aaron Malouda | AML | 24 | Neftchi | Transfer Talebi | Aktif | 15.01.2030 | 15.01.2030 | 1 | 0 | 129 | 138 | 40% | 101% | 9.8M | #574 AMR | — | — | ||
| Salim Laghzaoui | MC | 24 | Fredrikstad | Transfer Talebi | Aktif | 15.01.2030 | 15.01.2030 | 1 | 0 | 139 | 137 | 40% | 107% | 8.3M | #574 AMR | — | — | ||
| Alisson | MR | 24 | Corinthians | Transfer Talebi | Aktif | 13.01.2030 | 13.01.2030 | 1 | 0 | 149 | 154 | 40% | 114% | 40.0M | #569 AMR | — | — | ||
| Sem Steijn | MC | 28 | Feyenoord | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2029 | 31.12.2029 | 1 | 0 | 149 | 136 | 40% | 114% | 36.0M | — | — | — | ||
| Mateo Aguiar | MC | 23 | Racing Club | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2029 | 31.12.2029 | 1 | 0 | 132 | 126 | 40% | 109% | 11.0M | — | — | — | ||
| Alisson | MR | 24 | Corinthians | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2029 | 31.12.2029 | 1 | 0 | 160 | 149 | 40% | 114% | 49.0M | — | — | — | ||
| Oumar Solet | DC | 30 | Udinese | Transfer Talebi | Aktif | 09.12.2029 | 09.12.2029 | 1 | 0 | 149 | 154 | 40% | 119% | 25.0M | — | — | — | ||
| Bastien Meupiyou | DC | 24 | Braga | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2029 | 08.12.2029 | 1 | 0 | 143 | 133 | 40% | 112% | 9.8M | — | — | — | ||
| Chema Andrés | DM | 24 | Fulham | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2029 | 06.12.2029 | 1 | 0 | 154 | 161 | 40% | 122% | 40.0M | — | — | — | ||
| Breno Bidon | DM | 25 | Corinthians | Transfer Talebi | Aktif | 04.12.2029 | 04.12.2029 | 1 | 0 | 143 | 126 | 40% | 113% | 19.0M | — | — | — | ||
| Nahuel Arias | DR | 25 | San Lorenzo | Transfer Talebi | Aktif | 03.12.2029 | 03.12.2029 | 1 | 0 | 130 | 137 | 40% | 113% | 5.0M | — | — | — | ||
| Enzo Millot | DM | 27 | Al-Ahli | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2029 | 25.11.2029 | 1 | 0 | 148 | 155 | 40% | 117% | 23.4M | — | — | — | ||
| Santiago Sosa Yung | DM | 25 | Defensa y Justicia | Transfer Talebi | Aktif | 25.11.2029 | 25.11.2029 | 1 | 0 | 125 | 139 | 40% | 112% | 4.9M | — | — | — | ||
| Martín Jiménez | DR | 22 | Universidad Catolica | Transfer Talebi | Aktif | 14.11.2029 | 14.11.2029 | 1 | 0 | 127 | 133 | 40% | 109% | 3.6M | — | — | — | ||
| Nicolás Dubersarsky | DM | 25 | Austin FC | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2029 | 06.11.2029 | 1 | 0 | 154 | 158 | 40% | 115% | 14.5M | — | — | — | ||
| Sven Botman | DC | 30 | Norwich City | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2029 | 05.11.2029 | 1 | 0 | 170 | 164 | 40% | 119% | 36.0M | — | — | — | ||
| Mateo Mendoza | DR | 25 | Colo-Colo | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2029 | 05.11.2029 | 1 | 0 | 139 | 129 | 40% | 117% | 2.0M | — | — | — | ||
| Santiago Sosa Yung | DM | 25 | Defensa y Justicia | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2029 | 14.10.2029 | 1 | 0 | 138 | 135 | 40% | 112% | 4.6M | — | — | — | ||
| Khéphren Thuram | DM | 29 | Barcelona | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2029 | 12.10.2029 | 1 | 0 | 159 | 163 | 40% | 125% | 52.0M | — | — | — | ||
| Breno Bidon | DM | 25 | Corinthians | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2029 | 10.10.2029 | 1 | 0 | 139 | 137 | 40% | 113% | 16.0M | — | — | — | ||
| Samuel Lucero | DL | 24 | Colo-Colo | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2029 | 09.10.2029 | 1 | 0 | 126 | 134 | 40% | 113% | 4.0M | — | — | — | ||
| Mateo Mendoza | DR | 25 | Colo-Colo | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2029 | 09.10.2029 | 1 | 0 | 132 | 134 | 40% | 117% | 2.0M | — | — | — | ||
| Kauã Moraes | DR | 23 | Cruzeiro | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2029 | 03.10.2029 | 1 | 0 | 125 | 131 | 40% | 114% | 11.0M | — | — | — | ||
| Elijah Dijkstra | DR | 23 | Ajax | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2029 | 08.09.2029 | 1 | 0 | 137 | 150 | 40% | 119% | 15.0M | — | — | — | ||
| Ibrahima Konaté | DC | 30 | Real Madrid | Transfer Talebi | Aktif | 23.08.2029 | 23.08.2029 | 1 | 0 | 167 | 169 | 40% | 122% | 49.0M | — | — | — | ||
| Anton Stach | DC | 31 | VfL Wolfsburg | Transfer Talebi | Aktif | 23.08.2029 | 23.08.2029 | 1 | 0 | 153 | 148 | 40% | 121% | 18.0M | — | — | — | ||
| Nathan Ngoy | DC | 26 | Monaco | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2029 | 21.08.2029 | 1 | 0 | 143 | 149 | 40% | 117% | 10.8M | — | — | — | ||
| Dani Martín | GK | 31 | Tenerife | Transfer Talebi | Aktif | 15.08.2029 | 15.08.2029 | 1 | 0 | 127 | 129 | 40% | 112% | 4.6M | — | — | — | Yaş | |
| Anatolii Trubin | GK | 28 | Hull City | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2029 | 07.08.2029 | 1 | 0 | 155 | 151 | 40% | 117% | 17.0M | — | — | — | Sakat | |
| Giorgi Mamardashvili | GK | 29 | Corinthians | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2029 | 07.08.2029 | 1 | 0 | 172 | 165 | 40% | 117% | 13.0M | — | — | — | ||
| Yarek Gąsiorowski | DL | 25 | Heracles | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2029 | 06.08.2029 | 1 | 0 | 147 | 154 | 40% | 120% | 16.0M | — | — | — | ||
| Rico Lewis | DR | 25 | Wrexham | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2029 | 06.08.2029 | 1 | 0 | 156 | 155 | 40% | 122% | 42.0M | — | — | — | ||
| Zion Suzuki | GK | 27 | Burnley | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2029 | 04.08.2029 | 1 | 0 | 157 | 150 | 40% | 108% | 25.0M | — | — | — | ||
| Đorđe Petrović | GK | 30 | Tottenham | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2029 | 03.08.2029 | 1 | 0 | 146 | 148 | 40% | 125% | 35.0M | — | — | — | ||
| Christos Mandas | GK | 28 | Lazio | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2029 | 02.08.2029 | 1 | 0 | 150 | 147 | 40% | 121% | 26.0M | — | — | — | ||
| Elia Caprile | GK | 28 | Manchester United | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2029 | 02.08.2029 | 1 | 0 | 146 | 150 | 40% | 112% | 31.0M | — | — | — | ||
| Gianluigi Donnarumma | GK | 31 | Feyenoord | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2029 | 01.08.2029 | 1 | 0 | 170 | 170 | 40% | 119% | 14.0M | — | — | — | ||
| Andriy Lunin | GK | 31 | Betis | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2029 | 01.08.2029 | 1 | 0 | 165 | 158 | 40% | 112% | 14.0M | — | — | — | ||
| Arnau Tenas | GK | 28 | Deportivo La Coruña | Transfer Talebi | Aktif | 31.07.2029 | 31.07.2029 | 1 | 0 | 151 | 151 | 40% | 111% | 21.0M | — | — | — | ||
| Robert Sánchez | GK | 32 | West Ham United | Transfer Talebi | Aktif | 31.07.2029 | 31.07.2029 | 1 | 0 | 156 | 163 | 40% | 115% | 16.0M | — | — | — | Yaş | |
| Iñaki Peña | GK | 31 | Villarreal | Transfer Talebi | Aktif | 31.07.2029 | 31.07.2029 | 1 | 0 | 150 | 145 | 40% | 109% | 14.0M | — | — | — | ||
| Odilon Kossounou | DR | 29 | Juventus | Transfer Talebi | Aktif | 30.07.2029 | 30.07.2029 | 1 | 0 | 146 | 154 | 40% | 122% | 46.0M | — | — | — | ||
| Axel Disasi | DR | 32 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 30.07.2029 | 30.07.2029 | 1 | 0 | 149 | 148 | 40% | 119% | 24.3M | — | — | — | Yaş | |
| Mats Rots | DL | 24 | Union Berlin | Transfer Talebi | Aktif | 27.07.2029 | 27.07.2029 | 1 | 0 | 143 | 148 | 40% | 117% | 13.8M | — | — | — | ||
| Jens Hjertø-Dahl | DM | 24 | Hull City | Transfer Talebi | Aktif | 26.07.2029 | 26.07.2029 | 1 | 0 | 130 | 133 | 40% | 113% | 14.0M | — | — | — | ||
| Flavien-Enzo Boyomo | DR | 28 | Valladolid | Transfer Talebi | Aktif | 25.07.2029 | 25.07.2029 | 1 | 0 | 163 | 156 | 40% | 122% | 59.0M | — | — | — | ||
| Lewis Ferguson | DM | 30 | Benfica | Transfer Talebi | Aktif | 24.07.2029 | 24.07.2029 | 1 | 0 | 145 | 150 | 40% | 121% | 38.0M | — | — | — | ||
| Buba Sangaré | DR | 22 | Mallorca | Transfer Talebi | Aktif | 24.07.2029 | 24.07.2029 | 1 | 0 | 139 | 145 | 40% | 114% | 22.0M | — | — | — | Tutum | |
| Lucas Da Cunha | DM | 28 | RC Strasbourg | Transfer Talebi | Aktif | 23.07.2029 | 23.07.2029 | 1 | 0 | 144 | 145 | 40% | 117% | 32.4M | — | — | — | ||
| Pierre Kalulu | DR | 29 | Genoa | Transfer Talebi | Aktif | 23.07.2029 | 23.07.2029 | 1 | 0 | 167 | 156 | 40% | 123% | 36.0M | — | — | — | ||
| Ruairi McConville | DC | 24 | Norwich City | Transfer Talebi | Aktif | 23.07.2029 | 23.07.2029 | 1 | 0 | 138 | 147 | 40% | 109% | 18.0M | — | — | — | ||
| Pau Navarro | DR | 24 | Espanyol | Transfer Talebi | Aktif | 18.07.2029 | 18.07.2029 | 1 | 0 | 161 | 155 | 40% | 121% | 31.0M | — | — | — | ||
| Melvin Bard | DL | 29 | OGC Nice | Transfer Talebi | Aktif | 02.07.2029 | 02.07.2029 | 1 | 0 | 161 | 148 | 40% | 121% | 42.0M | — | — | — | ||
| Archie Brown | DL | 27 | Adana Demirspor | Transfer Talebi | Aktif | 02.07.2029 | 02.07.2029 | 1 | 0 | 145 | 144 | 40% | 120% | 22.0M | — | — | — | ||
| Kenneth Taylor | DM | 27 | Genoa | Transfer Talebi | Aktif | 31.05.2029 | 31.05.2029 | 1 | 0 | 163 | 151 | 40% | 120% | 56.0M | — | — | — | ||
| Rivas Manuhutu | DL | 22 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2029 | 03.01.2029 | 1 | 0 | 111 | 118 | 40% | 105% | 3.5M | — | — | — | ||
| Fabian Merién | DR | 21 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 27.12.2028 | 27.12.2028 | 1 | 0 | 118 | 126 | 40% | 108% | 6.3M | — | — | — | ||
| Paul Junior | DC | 22 | Rangers International | Transfer Talebi | Aktif | 21.12.2028 | 21.12.2028 | 1 | 0 | 103 | 105 | 40% | 95% | 900.0K | — | — | — | ||
| Jens Mathijsen | DR | 22 | Willem II | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2028 | 12.12.2028 | 1 | 0 | 113 | 125 | 40% | 110% | 2.7M | — | — | — | ||
| Saviola Simons | DL | 22 | AZ | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2028 | 12.12.2028 | 1 | 0 | 122 | 122 | 40% | 108% | 4.6M | — | — | — | ||
| Désiré Doué | AMR | 24 | RC Strasbourg | Transfer Talebi | Aktif | 03.12.2028 | 03.12.2028 | 1 | 0 | 160 | 157 | 40% | 113% | 69.0M | — | — | — | ||
| Joel Ezra | DR | 22 | Enyimba | Transfer Talebi | Aktif | 30.11.2028 | 30.11.2028 | 1 | 0 | 111 | 108 | 40% | 102% | 2.0M | — | — | — | ||
| Viggo Plantinga | DL | 22 | Utrecht | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2028 | 29.11.2028 | 1 | 0 | 106 | 114 | 40% | 101% | 2.2M | — | — | — | Tutum | |
| Agustín Anello | ML | 28 | Philadelphia Union | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2028 | 29.10.2028 | 1 | 0 | 138 | 133 | 40% | 111% | 17.0M | — | — | — | ||
| Mateo Torrisi | DC | 21 | Deportes Recoleta | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2028 | 21.10.2028 | 1 | 0 | 90 | 104 | 40% | 93% | 500.0K | — | — | — | ||
| Facundo Farías | AML | 27 | Estudiantes | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2028 | 18.10.2028 | 1 | 0 | 133 | 138 | 40% | 103% | 9.3M | — | — | — | ||
| Djordje Mihailović | MC | 31 | Toronto FC | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2028 | 16.10.2028 | 1 | 0 | 147 | 133 | 40% | 106% | 16.0M | — | — | — | ||
| Brais Méndez | MC | 33 | Columbus Crew | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2028 | 12.10.2028 | 1 | 0 | 158 | 155 | 40% | 113% | 19.0M | — | — | — | Yaş | |
| Mateo Torrisi | DC | 21 | Deportes Recoleta | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2028 | 06.10.2028 | 1 | 0 | 94 | 106 | 40% | 92% | 500.0K | — | — | — | ||
| Michaël Cuisance | DM | 30 | Estudiantes | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2028 | 02.10.2028 | 1 | 0 | 130 | 129 | 40% | 109% | 10.0M | — | — | — | ||
| Bamba Dieng | AML | 30 | Sport Recife | Transfer Talebi | Aktif | 04.09.2028 | 04.09.2028 | 1 | 0 | 129 | 138 | 40% | 106% | 19.0M | — | — | — | ||
| Ruben van Bommel | ML | 25 | AZ | Transfer Talebi | Aktif | 14.08.2028 | 14.08.2028 | 1 | 0 | 152 | 145 | 40% | 111% | 18.0M | — | — | — | ||
| Toni Martínez | ST | 32 | Las Palmas | Transfer Talebi | Aktif | 31.07.2028 | 31.07.2028 | 1 | 0 | 143 | 136 | 40% | 107% | 12.0M | — | — | — | Yaş | |
| Habib Diarra | DM | 26 | Sunderland | Transfer Talebi | Aktif | 31.07.2028 | 31.07.2028 | 1 | 0 | 156 | 154 | 40% | 120% | 95.0M | — | — | — | ||
| Rivas Manuhutu | DL | 22 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 24.07.2028 | 24.07.2028 | 1 | 0 | 110 | 117 | 40% | 104% | 4.9M | — | — | — | ||
| Calvin Carrilho | DR | 21 | Volendam | Transfer Talebi | Aktif | 24.07.2028 | 24.07.2028 | 1 | 0 | 115 | 125 | 40% | 111% | 2.2M | — | — | — | ||
| Boet Mulders | DC | 23 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 17.07.2028 | 17.07.2028 | 1 | 0 | 110 | 112 | 40% | 97% | 3.4M | — | — | — | ||
| Konta | DM | 22 | Ismaily | Transfer Talebi | Aktif | 17.07.2028 | 17.07.2028 | 1 | 0 | 112 | 120 | 40% | 102% | 1.3M | — | — | — | ||
| Jose Muriel | MR | 28 | Feyenoord | Transfer Talebi | Aktif | 10.07.2028 | 10.07.2028 | 1 | 0 | 154 | 159 | 40% | 114% | 48.0M | — | — | — | ||
| Melvin Bard | DL | 29 | OGC Nice | Transfer Talebi | Aktif | 15.06.2028 | 15.06.2028 | 1 | 0 | 161 | 154 | 40% | 115% | 59.0M | — | — | — | ||
| Tyrell Malacia | DL | 30 | Sheffield Wednesday | Transfer Talebi | Aktif | 12.06.2028 | 12.06.2028 | 1 | 0 | 143 | 142 | 40% | 119% | 27.0M | — | — | — | ||
| Habib Diarra | DM | 26 | Sunderland | Transfer Talebi | Aktif | 31.05.2028 | 31.05.2028 | 1 | 0 | 156 | 159 | 40% | 111% | 89.0M | — | — | — | ||
| Djordje Mihailović | MC | 31 | Toronto FC | Transfer Talebi | Aktif | 24.11.2027 | 24.11.2027 | 1 | 0 | 135 | 132 | 40% | 106% | 17.0M | — | — | — | ||
| Saúl | DM | 35 | Flamengo | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2027 | 05.10.2027 | 1 | 0 | 148 | 132 | 40% | 117% | 6.4M | — | — | — | Yaş | |
| Matisse Didden | DC | 28 | Utrecht | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2027 | 05.10.2027 | 1 | 0 | 135 | 121 | 40% | 109% | 12.0M | — | — | — | ||
| Kohei Okuno | DM | 30 | Avispa Fukuoka | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2027 | 05.10.2027 | 1 | 0 | 132 | 125 | 40% | 114% | 8.4M | — | — | — | ||
| Yuki Yamamoto | DM | 32 | Kawasaki Frontale | Transfer Talebi | Aktif | 30.08.2027 | 30.08.2027 | 1 | 0 | 145 | 137 | 40% | 110% | 8.5M | — | — | — | ||
| Juan Camilo Portilla | DM | 31 | Botafogo | Transfer Talebi | Aktif | 30.08.2027 | 30.08.2027 | 1 | 0 | 116 | 121 | 40% | 112% | 11.0M | — | — | — | ||
| Tamble Monteiro | ST | 29 | Leixões | Transfer Talebi | Aktif | 29.04.2027 | 29.04.2027 | 1 | 0 | 115 | 115 | 40% | 99% | 8.5M | — | — | — | ||
| Christian Saydee | AMC | 27 | Wigan Athletic | Transfer Talebi | Aktif | 14.03.2027 | 14.03.2027 | 1 | 0 | 115 | 125 | 40% | 99% | 9.0M | — | — | — | ||
| Franck Evina | ML | 29 | Quevilly-Rouen | Transfer Talebi | Aktif | 07.02.2027 | 07.02.2027 | 1 | 0 | 125 | 118 | 40% | 95% | 5.6M | — | — | — | ||
| Mike Maignan | GK | 34 | AC Milan | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 156 | 170 | 40% | 102% | 23.0M | — | — | — | Yaş | |
| Callum O'Hare | MC | 31 | Sheffield United | Transfer Talebi | Aktif | 21.12.2026 | 21.12.2026 | 1 | 0 | 136 | 123 | 40% | 105% | 30.0M | — | — | — | ||
| Nikola Vasilj | GK | 34 | Al-Diriyah | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 144 | 40% | 114% | 2.9M | — | — | — | ||
| Jan Paul van Hecke | DC | 29 | Tottenham | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 157 | 161 | 40% | 119% | 29.0M | — | — | — | ||
| Stanislav Lobotka | DM | 35 | Napoli | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 149 | 149 | 35% | 100% | 11.0M | — | — | — | ||
| Théo Hernández | DL | 32 | Stade Rennais | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 151 | 151 | 35% | 100% | 20.0M | — | — | — | ||
| Lucas Torreira | DM | 34 | Galatasaray | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 159 | 159 | 35% | 100% | 13.0M | — | — | — | ||
| Brais Méndez | MC | 33 | Columbus Crew | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 155 | 155 | 35% | 100% | 19.0M | — | — | — | ||
| Gian Geladé | GK | 29 | Lokeren-Temse | Laurent Alderweireld | Maç Yıldızı | Aktif | 31.10.2029 | 31.10.2029 | 1 | 1 | 110 | 110 | 30% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Taishi Brandon Nozawa | GK | 27 | Lierse | Dedryck Castagne | Maç Yıldızı | Aktif | 01.11.2028 | 01.11.2028 | 1 | 1 | 114 | 114 | 30% | 100% | 1.3M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saba Kharebashvili | DL | Crystal Palace | #693 | #590 | Hemen Al | 137 | 147 | 67% | 118% | 41.0M | Aktif | |
| Bryan De Jongh | DC | Wisła Płock | #681 | #590 | Hemen Al | 124 | 130 | 67% | 102% | 1.9M | Aktif | |
| Assane Diao | AMR | Inter | #592 | — | Hemen Al | 147 | 153 | 62% | 106% | 46.8M | Aktif | |
| Saël Kumbedi | DR | SC Paderborn | #628 | — | Hemen Al | 148 | 154 | 60% | 121% | 36.0M | Aktif | |
| Daniel Banjaqui | DR | Racing Genk | #628 | — | Hemen Al | 135 | 141 | 56% | 117% | 9.8M | Aktif | |
| Saba Kharebashvili | DL | Crystal Palace | #646 | — | Hemen Al | 138 | 144 | 40% | 118% | 44.0M | Aktif | |
| Carlos Macià | DM | Oviedo | #656 | — | Hemen Al | 130 | 137 | 40% | 108% | 6.3M | Aktif | |
| Carlos Macià | DM | Oviedo | #634 | — | Hemen Al | 125 | 137 | 40% | 108% | 5.7M | Aktif | |
| Bryan De Jongh | DC | Wisła Płock | #642 | — | Hemen Al | 122 | 129 | 40% | 102% | 1.9M | Aktif | |
| Yaman Zanirni | DR | Al Shabab | #670 | #590 | Hemen Al | 121 | 130 | 40% | 109% | 3.7M | Aktif | |
| Lino Kabuya Tshiamala | DL | RC Lens | #662 | — | Hemen Al | 119 | 126 | 40% | 106% | 4.9M | Aktif | |
| Yaman Zanirni | DR | Al Shabab | #628 | — | Hemen Al | 117 | 130 | 40% | 109% | 3.8M | Aktif | |
| Bryan De Jongh | DC | Wisła Płock | #636 | — | Hemen Al | 117 | 132 | 40% | 102% | 1.9M | Aktif | |
| Pascal Mozie | DM | Wisła Płock | #643 | — | Hemen Al | 116 | 127 | 40% | 109% | 1.2M | Aktif | |
| Aaron Bétéhé | DR | Grenoble Foot 38 | #628 | — | Hemen Al | 111 | 122 | 40% | 105% | 918.0K | Aktif | |
| Givairo Read | DR | Feyenoord | #593 | — | Al | 149 | 149 | 91% | 111% | 33.0M | Aktif | |
| Crysencio Summerville | ML | Sparta Rotterdam | #627 | — | Al | 155 | 155 | 86% | 107% | 50.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #613 | — | Al | 146 | 146 | 86% | 100% | 19.0M | Aktif | |
| Malick Fofana | AMR | Sunderland | #624 | — | Al | 154 | 154 | 83% | 107% | 32.4M | Aktif | |
| Randal Kolo Muani | AMR | Napoli | #597 | — | Al | 152 | 152 | 83% | 107% | 36.0M | Yaş | Aktif |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #610 | — | Al | 146 | 146 | 83% | 100% | 19.0M | Aktif | |
| Fabian Merién | DR | PSV | #702 | #590 | Al | 121 | 124 | 83% | 110% | 5.9M | Aktif | |
| Randal Kolo Muani | AMR | Napoli | #594 | — | Al | 152 | 152 | 80% | 107% | 36.0M | Yaş | Aktif |
| Youssouf Fofana | DM | Spezia | #637 | — | Al | 151 | 153 | 80% | 111% | 24.0M | Yaş | Aktif |
| Lucien Agoumé | DM | Getafe | #637 | — | Al | 150 | 150 | 80% | 111% | 44.0M | Aktif | |
| Fabian Merién | DR | PSV | #667 | — | Al | 121 | 125 | 80% | 110% | 5.9M | Aktif | |
| Marcus Thuram | AML | AC Milan | #623 | — | Al | 164 | 164 | 75% | 109% | 20.0M | SakatYaşMaaş | Aktif |
| Manu Koné | DM | Inter | #609 | — | Al | 162 | 164 | 75% | 114% | 49.0M | Aktif | |
| Maghnes Akliouche | MC | Paris Saint-Germain | #614 | — | Al | 155 | 155 | 75% | 114% | 52.2M | Aktif | |
| Loïs Openda | AML | LOSC Lille | #666 | #580 | Al | 152 | 154 | 75% | 107% | 34.0M | Aktif | |
| Lucien Agoumé | DM | Getafe | #635 | — | Al | 150 | 150 | 75% | 111% | 44.0M | Aktif | |
| Giovanni Reyna | MC | Angers SCO | #674 | #580 | Al | 150 | 150 | 75% | 111% | 46.0M | Aktif | |
| Lorran | MR | Flamengo | #606 | — | Al | 147 | 148 | 75% | 109% | 28.0M | Aktif | |
| Ayman Kari | MC | Dijon | #631 | — | Al | 145 | 147 | 75% | 107% | 27.0M | Aktif | |
| Sem Steijn | MC | Feyenoord | #639 | — | Al | 145 | 146 | 75% | 114% | 37.0M | Aktif | |
| Carlos Macià | DM | Oviedo | #681 | #590 | Al | 133 | 134 | 75% | 108% | 6.8M | Aktif | |
| Fabian Merién | DR | PSV | #664 | — | Al | 122 | 124 | 75% | 110% | 5.9M | Aktif | |
| Lucas Batbedat | DL | Rodez AF | #702 | #590 | Al | 115 | 122 | 75% | 106% | 1.1M | Aktif | |
| Calvin Diakite | DL | Wrexham | #667 | — | Al | 109 | 117 | 75% | 100% | 2.5M | Aktif | |
| Samu Aghehowa | ST | RB Leipzig | #679 | #591 | Al | 159 | 160 | 67% | 110% | 51.0M | Aktif | |
| Charles De Ketelaere | AMR | AZ | #638 | — | Al | 158 | 160 | 67% | 113% | 45.0M | Aktif | |
| Kenneth Taylor | DM | Genoa | #687 | #580 | Al | 157 | 159 | 67% | 118% | 50.0M | Aktif | |
| Maghnes Akliouche | MC | Paris Saint-Germain | #649 | — | Al | 156 | 158 | 67% | 114% | 56.7M | Aktif | |
| Youssouf Fofana | DM | Spezia | #625 | — | Al | 154 | 154 | 67% | 111% | 22.0M | Yaş | Aktif |
| Kevin Schade | AMR | Southampton | #633 | — | Al | 153 | 155 | 67% | 109% | 45.0M | Aktif | |
| Loïs Openda | AML | LOSC Lille | #651 | — | Al | 152 | 154 | 67% | 107% | 34.0M | Aktif | |
| Karim Konaté | ST | Feyenoord | #592 | — | Al | 150 | 154 | 67% | 109% | 34.0M | Aktif | |
| Youssouf Fofana | DM | Spezia | #600 | — | Al | 150 | 159 | 67% | 111% | 23.0M | Yaş | Aktif |
| Maarten Vandevoordt | GK | Darmstadt 98 | #680 | #593 | Al | 148 | 149 | 67% | 112% | 11.0M | Aktif | |
| Saba Kharebashvili | DL | Crystal Palace | #650 | — | Al | 140 | 142 | 67% | 118% | 44.0M | Aktif | |
| Latrell Aken | DR | Ajax | #698 | #590 | Al | 137 | 139 | 67% | 117% | 9.9M | Aktif | |
| Carlos Macià | DM | Oviedo | #664 | — | Al | 132 | 136 | 67% | 108% | 6.3M | Aktif | |
| Theo Sander | GK | KAA Gent | #696 | #593 | Al | 124 | 124 | 67% | 117% | 3.0M | Aktif | |
| Luka Robben | DR | Groningen | #693 | #590 | Al | 123 | 126 | 67% | 106% | 2.4M | Aktif | |
| Fabian Merién | DR | PSV | #661 | — | Al | 120 | 123 | 67% | 110% | 5.9M | Aktif | |
| Lucas Batbedat | DL | Rodez AF | #658 | — | Al | 115 | 119 | 67% | 106% | 1.1M | Aktif | |
| Joachim Djamba-Shango | DM | KAA Gent | #698 | #590 | Al | 115 | 124 | 67% | 105% | 1.1M | Aktif | |
| Driss Laaouina | DL | Utrecht | #648 | — | Al | 111 | 118 | 67% | 105% | 2.6M | Aktif | |
| Dean Benamar | DL | Stoke City | #686 | #590 | Al | 110 | 119 | 67% | 105% | 8.0M | Aktif | |
| Issa Tounkara | DM | Etoiles du Mande | #705 | #590 | Al | 110 | 115 | 67% | 102% | 1.0M | Aktif | |
| Calvin Diakite | DL | Wrexham | #656 | — | Al | 109 | 119 | 67% | 100% | 2.5M | Aktif | |
| Alessandro Guenin | DC | Granada | #664 | — | Al | 108 | 111 | 67% | 98% | 3.0M | Aktif | |
| Christopher Nkunku | AMR | FC Copenhagen | #592 | — | Al | 158 | 158 | 65% | 111% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Leandro Trossard | AMR | Feyenoord | #592 | — | Al | 149 | 151 | 64% | 107% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Akor Adams | ST | Corinthians | #592 | — | Al | 142 | 142 | 64% | 106% | 22.0M | Aktif | |
| Jérémy Doku | AMR | Liverpool | #600 | — | Al | 168 | 169 | 60% | 109% | 133.0M | Aktif | |
| Tijjani Reijnders | DM | Real Sociedad | #628 | — | Al | 157 | 158 | 60% | 120% | 35.1M | Yaş | Aktif |
| Thiago Almada | AMR | AS Roma | #593 | — | Al | 153 | 153 | 60% | 114% | 36.9M | Aktif | |
| Jean-Baptiste Gorby | DM | Basel | #628 | — | Al | 142 | 142 | 60% | 117% | 19.0M | Aktif | |
| — | #628 | — | Al | 130 | 135 | 60% | 112% | 7.0M | Aktif | |||
| Axel Tape | DR | Köln | #628 | — | Al | 148 | 152 | 58% | 120% | 25.2M | Aktif | |
| Milton Delgado | DM | Boca Juniors | #628 | — | Al | 143 | 144 | 58% | 113% | 19.0M | Aktif | |
| Benjamín Rollheiser | MC | Santos | #593 | — | Al | 139 | 147 | 58% | 109% | 21.6M | Aktif | |
| Ryan Gravenberch | DM | Paris Saint-Germain | #593 | — | Al | 169 | 170 | 56% | 115% | 93.0M | Aktif | |
| Serhou Guirassy | ST | Fortuna Düsseldorf | #592 | — | Al | 160 | 160 | 56% | 112% | 37.8M | Aktif | |
| Mika Godts | AMR | Monaco | #594 | — | Al | 146 | 148 | 56% | 108% | 43.0M | Aktif | |
| Ignace Van Der Brempt | DR | AC Milan | #628 | — | Al | 146 | 146 | 56% | 120% | 7.7M | Aktif | |
| Martín Jiménez | DR | Universidad Catolica | #628 | — | Al | 129 | 139 | 56% | 109% | 3.6M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #704 | #593 | Al | 173 | 174 | 40% | 117% | 46.0M | Aktif | |
| Bart Verbruggen | GK | Ajax | #701 | #593 | Al | 165 | 166 | 40% | 123% | 21.0M | Aktif | |
| Lucas Chevalier | GK | Stade Rennais | #683 | #593 | Al | 161 | 161 | 40% | 123% | 22.0M | Aktif | |
| Kenneth Taylor | DM | Genoa | #641 | — | Al | 159 | 159 | 40% | 118% | 49.0M | Aktif | |
| Justin Kluivert | ML | PSV | #666 | #580 | Al | 157 | 157 | 40% | 110% | 35.0M | Aktif | |
| Stefanos Tzimas | ST | Norwich City | #676 | #591 | Al | 157 | 159 | 40% | 111% | 49.0M | Aktif | |
| Quinten Timber | DC | Crystal Palace | #687 | #580 | Al | 157 | 159 | 40% | 114% | 57.6M | Aktif | |
| Mateus Mané | AMR | Hannover 96 | #688 | #591 | Al | 156 | 157 | 40% | 111% | 41.0M | Aktif | |
| Karim Konaté | ST | Feyenoord | #690 | #591 | Al | 156 | 157 | 40% | 110% | 42.0M | Aktif | |
| Lutsharel Geertruida | DR | PSV | #644 | — | Al | 155 | 157 | 40% | 115% | 30.0M | Aktif | |
| Stefanos Tzimas | ST | Norwich City | #700 | #591 | Al | 155 | 156 | 40% | 111% | 51.0M | Aktif | |
| Crysencio Summerville | ML | Sparta Rotterdam | #594 | — | Al | 154 | 155 | 40% | 106% | 48.0M | Aktif | |
| Ricardo Pepi | ST | Celta | #668 | #591 | Al | 154 | 154 | 40% | 112% | 23.0M | Sakat | Aktif |
| Zion Suzuki | GK | Burnley | #673 | #593 | Al | 154 | 156 | 40% | 108% | 19.9M | Aktif | |
| Amine Adli | MR | Wycombe Wanderers | #657 | — | Al | 153 | 155 | 40% | 112% | 37.0M | Aktif | |
| Alexis Saelemaekers | WR | Juventus | #616 | — | Al | 151 | 153 | 40% | 115% | 53.0M | Aktif | |
| Giovanni Reyna | MC | Angers SCO | #653 | — | Al | 151 | 153 | 40% | 111% | 43.0M | Aktif | |
| Kamory Doumbia | MC | Stade Brestois | #695 | #580 | Al | 151 | 155 | 40% | 112% | 44.0M | Aktif | |
| Youssouf Fofana | DM | Spezia | #607 | — | Al | 150 | 153 | 40% | 111% | 23.0M | Yaş | Aktif |
| Devyne Rensch | DR | AS Roma | #644 | — | Al | 150 | 152 | 40% | 110% | 44.0M | Aktif | |
| Jhon Durán | ST | Sevilla | #676 | #591 | Al | 150 | 154 | 40% | 111% | 49.0M | Aktif | |
| Lucien Agoumé | DM | Getafe | #691 | #580 | Al | 150 | 154 | 40% | 111% | 43.0M | Aktif | |
| Alisson | MR | Corinthians | #593 | — | Al | 149 | 154 | 40% | 114% | 40.0M | Aktif | |
| Darwin Núñez | AML | Universidad Catolica | #598 | — | Al | 149 | 154 | 40% | 110% | 8.1M | Aktif | |
| Nicolò Tresoldi | ST | Eintracht Frankfurt | #668 | #591 | Al | 149 | 152 | 40% | 110% | 42.0M | Aktif | |
| Lucien Agoumé | DM | Getafe | #623 | — | Al | 148 | 149 | 40% | 111% | 39.0M | Aktif | |
| Luiz Júnior | GK | Fulham | #683 | #593 | Al | 148 | 150 | 40% | 119% | 12.0M | Aktif | |
| Barış Alper Yılmaz | AMR | Antwerp | #690 | #591 | Al | 148 | 150 | 40% | 109% | 26.0M | Aktif | |
| Giovanni Reyna | MC | Angers SCO | #614 | — | Al | 147 | 148 | 40% | 111% | 41.0M | Aktif | |
| Lorran | MR | Flamengo | #598 | — | Al | 146 | 147 | 40% | 109% | 28.0M | Aktif | |
| Mario Dorgeles | MC | Braga | #598 | — | Al | 146 | 146 | 40% | 112% | 44.0M | Aktif | |
| Ayman Kari | MC | Dijon | #621 | — | Al | 146 | 147 | 40% | 107% | 25.0M | Aktif | |
| Mario Dorgeles | MC | Braga | #655 | — | Al | 146 | 152 | 40% | 112% | 48.0M | Aktif | |
| Julen Agirrezabala | GK | Racing Santander | #677 | #593 | Al | 146 | 147 | 40% | 111% | 11.0M | Aktif | |
| Julien Ponceau | MC | Villarreal | #663 | — | Al | 144 | 146 | 40% | 108% | 47.0M | Aktif | |
| Alex Robertson | MC | Cardiff City | #649 | — | Al | 143 | 143 | 40% | 111% | 40.0M | Aktif | |
| Jay Robinson | AML | Southampton | #663 | — | Al | 143 | 143 | 40% | 106% | 19.9M | Aktif | |
| Oscar Schwartau | MC | Hull City | #638 | — | Al | 142 | 144 | 40% | 108% | 32.1M | Aktif | |
| Berke Özer | GK | Monaco | #669 | #593 | Al | 142 | 142 | 40% | 109% | 9.0M | Aktif | |
| Oliver Dovin | GK | Slavia Prague | #677 | #593 | Al | 140 | 140 | 40% | 104% | 3.3M | Aktif | |
| Latrell Aken | DR | Ajax | #661 | — | Al | 137 | 139 | 40% | 117% | 9.9M | Aktif | |
| Saba Kharebashvili | DL | Crystal Palace | #670 | #590 | Al | 136 | 138 | 40% | 118% | 44.0M | Aktif | |
| Latrell Aken | DR | Ajax | #686 | #590 | Al | 134 | 138 | 40% | 117% | 9.9M | Aktif | |
| Ander Astralaga | GK | Cartagena | #692 | #593 | Al | 134 | 136 | 40% | 108% | 8.1M | Aktif | |
| Pontus Dahbo | MC | BK Hacken | #595 | — | Al | 129 | 130 | 40% | 104% | 5.9M | Aktif | |
| Aaron Malouda | AML | Neftchi | #595 | — | Al | 129 | 138 | 40% | 101% | 9.8M | Aktif | |
| Calvin Carrilho | DR | Volendam | #652 | — | Al | 129 | 132 | 40% | 114% | 3.9M | Aktif | |
| Ewen Jaouen | GK | Stade de Reims | #692 | #593 | Al | 129 | 130 | 40% | 112% | 5.8M | Aktif | |
| Yaman Zanirni | DR | Al Shabab | #642 | — | Al | 127 | 129 | 40% | 109% | 3.8M | Aktif | |
| Theo Sander | GK | KAA Gent | #685 | #593 | Al | 124 | 126 | 40% | 117% | 3.0M | Aktif | |
| Luka Robben | DR | Groningen | #648 | — | Al | 122 | 127 | 40% | 106% | 2.4M | Aktif | |
| Luka Robben | DR | Groningen | #686 | #590 | Al | 122 | 127 | 40% | 106% | 2.4M | Aktif | |
| Lino Kabuya Tshiamala | DL | RC Lens | #656 | — | Al | 121 | 126 | 40% | 106% | 4.9M | Aktif | |
| Luka Robben | DR | Groningen | #640 | — | Al | 119 | 120 | 40% | 106% | 2.4M | Aktif | |
| Aaron Bétéhé | DR | Grenoble Foot 38 | #667 | — | Al | 119 | 121 | 40% | 105% | 994.5K | Aktif | |
| Aaron Bétéhé | DR | Grenoble Foot 38 | #670 | #590 | Al | 118 | 122 | 40% | 105% | 994.5K | Aktif | |
| Fernando Closter | DC | Mérida | #634 | — | Al | 116 | 121 | 40% | 101% | 1.9M | Aktif | |
| Ali Jaber | DR | Elche | #643 | — | Al | 116 | 121 | 40% | 106% | 5.8M | Aktif | |
| Lucas Batbedat | DL | Rodez AF | #648 | — | Al | 115 | 121 | 40% | 106% | 1.1M | Aktif | |
| Fernando Closter | DC | Mérida | #654 | — | Al | 115 | 119 | 40% | 101% | 1.6M | Aktif | |
| Elikya Legros | DC | Millwall | #662 | — | Al | 114 | 122 | 40% | 96% | 4.8M | Tutum | Aktif |
| Mason Miley | DM | Leyton Orient | #702 | #590 | Al | 112 | 120 | 40% | 104% | 2.2M | Aktif | |
| Mauro Furtado | DC | Girona | #640 | — | Al | 111 | 121 | 40% | 105% | 4.4M | Aktif | |
| Issa Tounkara | DM | Etoiles du Mande | #643 | — | Al | 111 | 113 | 40% | 102% | 950.0K | Aktif | |
| Dean Benamar | DL | Stoke City | #662 | — | Al | 111 | 114 | 40% | 105% | 8.0M | Aktif | |
| Dean Benamar | DL | Stoke City | #636 | — | Al | 110 | 118 | 40% | 105% | 8.0M | Aktif | |
| Issa Tounkara | DM | Etoiles du Mande | #650 | — | Al | 110 | 110 | 40% | 102% | 950.0K | Aktif | |
| Elikya Legros | DC | Millwall | #650 | — | Al | 110 | 119 | 40% | 96% | 4.8M | Tutum | Aktif |
| Yoan Pereira | DL | Belenenses | #652 | — | Al | 110 | 117 | 40% | 105% | 2.9M | Aktif | |
| Driss Laaouina | DL | Utrecht | #693 | #590 | Al | 109 | 118 | 40% | 105% | 3.4M | Aktif | |
| Ilian Hadidi | DM | Eldense | #698 | #590 | Al | 109 | 116 | 40% | 100% | 1.2M | Aktif | |
| Ilian Hadidi | DM | Eldense | #705 | #590 | Al | 109 | 119 | 40% | 100% | 1.6M | Aktif | |
| Driss Laaouina | DL | Utrecht | #646 | — | Al | 108 | 120 | 40% | 105% | 2.6M | Aktif | |
| Calvin Diakite | DL | Wrexham | #652 | — | Al | 108 | 118 | 40% | 100% | 2.5M | Aktif | |
| Jayden Lienou | DL | FK Csíkszereda | #658 | — | Al | 108 | 120 | 40% | 103% | 800.0K | Aktif | |
| Abdoulaye Nassoko | DR | Plymouth Argyle | #628 | — | Al | 107 | 118 | 40% | 104% | 8.1M | Aktif | |
| Melvin Gomes Da Veiga | DR | AS Nancy | #642 | — | Al | 107 | 115 | 40% | 101% | 2.2M | Aktif | |
| Alessandro Guenin | DC | Granada | #654 | — | Al | 107 | 110 | 40% | 98% | 3.0M | Aktif | |
| Leandro Alcaraz | DM | Osasuna | #654 | — | Al | 107 | 115 | 40% | 100% | 2.5M | Aktif | |
| Elia Caprile | GK | Manchester United | #669 | #593 | Al | 143 | 143 | 28% | 109% | 14.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #627 | — | Düşün | 150 | 146 | 92% | 100% | 16.0M | Aktif | |
| Roméo Lavia | DM | Wolverhampton | #596 | — | Düşün | 160 | 157 | 91% | 112% | 45.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #626 | — | Düşün | 149 | 146 | 91% | 100% | 16.0M | Aktif | |
| Randal Kolo Muani | AMR | Napoli | #635 | — | Düşün | 153 | 151 | 90% | 107% | 30.0M | Yaş | Aktif |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #624 | — | Düşün | 148 | 146 | 90% | 100% | 16.0M | Aktif | |
| Kenneth Taylor | DM | Genoa | #620 | — | Düşün | 157 | 156 | 89% | 118% | 46.0M | Aktif | |
| Randal Kolo Muani | AMR | Napoli | #630 | — | Düşün | 155 | 152 | 89% | 107% | 31.0M | Yaş | Aktif |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #618 | — | Düşün | 149 | 146 | 89% | 100% | 19.0M | Aktif | |
| Kenneth Taylor | DM | Genoa | #619 | — | Düşün | 158 | 156 | 88% | 118% | 46.0M | Aktif | |
| Crysencio Summerville | ML | Sparta Rotterdam | #639 | — | Düşün | 158 | 155 | 88% | 107% | 52.0M | Aktif | |
| Randal Kolo Muani | AMR | Napoli | #612 | — | Düşün | 153 | 152 | 88% | 107% | 31.0M | Yaş | Aktif |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #615 | — | Düşün | 147 | 146 | 88% | 100% | 19.0M | Aktif | |
| Kenneth Taylor | DM | Genoa | #611 | — | Düşün | 161 | 156 | 86% | 118% | 46.0M | Aktif | |
| Maghnes Akliouche | MC | Paris Saint-Germain | #625 | — | Düşün | 159 | 155 | 86% | 114% | 52.2M | Aktif | |
| Randal Kolo Muani | AMR | Napoli | #609 | — | Düşün | 155 | 152 | 86% | 107% | 37.0M | Yaş | Aktif |
| Ruben van Bommel | ML | AZ | #687 | #580 | Düşün | 150 | 149 | 86% | 107% | 39.0M | Aktif | |
| Manu Koné | DM | Inter | #620 | — | Düşün | 166 | 164 | 83% | 114% | 49.0M | Aktif | |
| Crysencio Summerville | ML | Sparta Rotterdam | #615 | — | Düşün | 160 | 155 | 83% | 107% | 48.0M | Aktif | |
| Maghnes Akliouche | MC | Paris Saint-Germain | #622 | — | Düşün | 157 | 155 | 83% | 114% | 52.2M | Aktif | |
| Ruben van Bommel | ML | AZ | #684 | #580 | Düşün | 150 | 149 | 83% | 107% | 39.0M | Aktif | |
| Manu Koné | DM | Inter | #615 | — | Düşün | 166 | 164 | 80% | 114% | 49.0M | Aktif | |
| Crysencio Summerville | ML | Sparta Rotterdam | #614 | — | Düşün | 160 | 155 | 80% | 107% | 48.0M | Aktif | |
| Cody Gakpo | AMR | Napoli | #620 | — | Düşün | 159 | 158 | 80% | 114% | 37.8M | Aktif | |
| Malick Fofana | AMR | Sunderland | #623 | — | Düşün | 158 | 154 | 80% | 107% | 32.4M | Aktif | |
| Justin Kluivert | ML | PSV | #635 | — | Düşün | 158 | 156 | 80% | 110% | 36.0M | Aktif | |
| Maghnes Akliouche | MC | Paris Saint-Germain | #616 | — | Düşün | 157 | 155 | 80% | 114% | 52.2M | Aktif | |
| Ruben van Bommel | ML | AZ | #632 | — | Düşün | 153 | 149 | 80% | 107% | 40.0M | Aktif | |
| Loïs Openda | AML | LOSC Lille | #691 | #580 | Düşün | 153 | 152 | 80% | 107% | 34.0M | Aktif | |
| Giovanni Reyna | MC | Angers SCO | #638 | — | Düşün | 151 | 148 | 80% | 111% | 43.0M | Aktif | |
| Ruben van Bommel | ML | AZ | #665 | — | Düşün | 151 | 150 | 80% | 107% | 39.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #605 | — | Düşün | 150 | 146 | 80% | 100% | 18.0M | Aktif | |
| Mario Dorgeles | MC | Braga | #629 | — | Düşün | 150 | 147 | 80% | 112% | 47.0M | Aktif | |
| Ayman Kari | MC | Dijon | #633 | — | Düşün | 150 | 147 | 80% | 107% | 27.0M | Aktif | |
| Maxence Caqueret | DM | Montpellier HSC | #607 | — | Düşün | 145 | 144 | 80% | 111% | 16.0M | Aktif | |
| Juan Sforza | DM | Santos | #639 | — | Düşün | 144 | 142 | 80% | 110% | 15.0M | Aktif | |
| Charles De Ketelaere | AMR | AZ | #668 | #591 | Düşün | 162 | 161 | 75% | 115% | 45.0M | Aktif | |
| Cody Gakpo | AMR | Napoli | #616 | — | Düşün | 160 | 158 | 75% | 114% | 39.6M | Aktif | |
| Justin Kluivert | ML | PSV | #631 | — | Düşün | 160 | 156 | 75% | 110% | 37.0M | Aktif | |
| Crysencio Summerville | ML | Sparta Rotterdam | #604 | — | Düşün | 159 | 155 | 75% | 106% | 46.0M | Aktif | |
| Cody Gakpo | AMR | Napoli | #689 | #580 | Düşün | 159 | 158 | 75% | 114% | 51.3M | Aktif | |
| Maghnes Akliouche | MC | Paris Saint-Germain | #689 | #580 | Düşün | 158 | 156 | 75% | 114% | 56.7M | Aktif | |
| Malick Fofana | AMR | Sunderland | #621 | — | Düşün | 157 | 154 | 75% | 107% | 32.4M | Aktif | |
| Melvin Bard | DL | OGC Nice | #665 | — | Düşün | 157 | 154 | 75% | 116% | 46.0M | Aktif | |
| Youssouf Fofana | DM | Spezia | #630 | — | Düşün | 156 | 154 | 75% | 111% | 22.0M | Yaş | Aktif |
| Randal Kolo Muani | AMR | Napoli | #592 | — | Düşün | 155 | 152 | 75% | 110% | 35.0M | Yaş | Aktif |
| Jayden Addai | MR | Sassuolo | #632 | — | Düşün | 154 | 150 | 75% | 110% | 35.0M | Aktif | |
| Víctor Muñoz | AMR | Wigan Athletic | #674 | #580 | Düşün | 154 | 149 | 75% | 108% | 29.0M | Aktif | |
| Giovanni Reyna | MC | Angers SCO | #625 | — | Düşün | 151 | 148 | 75% | 111% | 43.0M | Aktif | |
| Ruben van Bommel | ML | AZ | #629 | — | Düşün | 151 | 149 | 75% | 107% | 40.0M | Aktif | |
| Ruben van Bommel | ML | AZ | #657 | — | Düşün | 151 | 149 | 75% | 107% | 39.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #697 | #591 | Düşün | 150 | 143 | 75% | 101% | 16.0M | Aktif | |
| Mario Dorgeles | MC | Braga | #606 | — | Düşün | 148 | 147 | 75% | 112% | 44.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #695 | #580 | Düşün | 148 | 143 | 75% | 101% | 16.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #604 | — | Düşün | 147 | 146 | 75% | 100% | 18.0M | Aktif | |
| Juan Sforza | DM | Santos | #622 | — | Düşün | 145 | 142 | 75% | 110% | 15.0M | Aktif | |
| Ethan Galbraith | DR | Swansea City | #657 | — | Düşün | 144 | 139 | 75% | 113% | 33.3M | Aktif | |
| Marcus Thuram | AML | AC Milan | #612 | — | Düşün | 167 | 164 | 67% | 109% | 33.0M | YaşMaaş | Aktif |
| Manu Koné | DM | Inter | #607 | — | Düşün | 166 | 164 | 67% | 114% | 49.0M | Aktif | |
| Cody Gakpo | AMR | Napoli | #603 | — | Düşün | 164 | 157 | 67% | 114% | 45.9M | Aktif | |
| Charles De Ketelaere | AMR | AZ | #665 | — | Düşün | 164 | 158 | 67% | 113% | 45.0M | Aktif | |
| Justin Kluivert | ML | PSV | #630 | — | Düşün | 163 | 156 | 67% | 110% | 37.0M | Aktif | |
| Crysencio Summerville | ML | Sparta Rotterdam | #601 | — | Düşün | 162 | 154 | 67% | 106% | 46.0M | Aktif | |
| Cody Gakpo | AMR | Napoli | #678 | #580 | Düşün | 162 | 161 | 67% | 114% | 46.8M | Aktif | |
| Maghnes Akliouche | MC | Paris Saint-Germain | #608 | — | Düşün | 161 | 154 | 67% | 114% | 52.2M | Aktif | |
| Melvin Bard | DL | OGC Nice | #659 | — | Düşün | 160 | 154 | 67% | 116% | 46.0M | Aktif | |
| Malick Fofana | AMR | Sunderland | #597 | — | Düşün | 159 | 153 | 67% | 107% | 48.0M | Aktif | |
| Darwin Núñez | AML | Universidad Catolica | #603 | — | Düşün | 159 | 153 | 67% | 110% | 8.1M | Aktif | |
| Christopher Nkunku | AMR | FC Copenhagen | #612 | — | Düşün | 159 | 150 | 67% | 111% | 7.1M | Yaş | Aktif |
| Kevin Schade | AMR | Southampton | #663 | — | Düşün | 156 | 153 | 67% | 109% | 46.0M | Aktif | |
| Loïs Openda | AML | LOSC Lille | #629 | — | Düşün | 155 | 152 | 67% | 107% | 35.0M | Aktif | |
| Vangelis Pavlidis | ST | Manchester United | #697 | #591 | Düşün | 155 | 154 | 67% | 113% | 60.0M | Yaş | Aktif |
| Ruben van Bommel | ML | AZ | #617 | — | Düşün | 154 | 149 | 67% | 107% | 41.0M | Aktif | |
| Víctor Muñoz | AMR | Wigan Athletic | #671 | #580 | Düşün | 154 | 150 | 67% | 108% | 29.0M | Aktif | |
| Mario Dorgeles | MC | Braga | #602 | — | Düşün | 152 | 146 | 67% | 112% | 44.0M | Aktif | |
| Lucien Agoumé | DM | Getafe | #624 | — | Düşün | 152 | 149 | 67% | 111% | 39.0M | Aktif | |
| Randal Kolo Muani | AMR | Napoli | #671 | #580 | Düşün | 152 | 151 | 67% | 107% | 29.0M | Yaş | Aktif |
| Barış Alper Yılmaz | AMR | Antwerp | #694 | #591 | Düşün | 152 | 150 | 67% | 109% | 26.0M | Aktif | |
| Lorran | MR | Flamengo | #601 | — | Düşün | 151 | 148 | 67% | 109% | 28.0M | Aktif | |
| Jayden Addai | MR | Sassuolo | #619 | — | Düşün | 151 | 149 | 67% | 110% | 32.0M | Aktif | |
| Ruben van Bommel | ML | AZ | #651 | — | Düşün | 151 | 145 | 67% | 107% | 39.0M | Aktif | |
| Jonathan Rowe | AML | Parma | #679 | #591 | Düşün | 151 | 149 | 67% | 107% | 24.0M | Aktif | |
| Devyne Rensch | DR | AS Roma | #653 | — | Düşün | 150 | 148 | 67% | 110% | 44.0M | Aktif | |
| Giovanni Reyna | MC | Angers SCO | #655 | — | Düşün | 150 | 148 | 67% | 111% | 45.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #682 | #591 | Düşün | 150 | 149 | 67% | 101% | 16.0M | Aktif | |
| Sem Steijn | MC | Feyenoord | #689 | #580 | Düşün | 150 | 149 | 67% | 114% | 36.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #688 | #591 | Düşün | 149 | 145 | 67% | 101% | 16.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #602 | — | Düşün | 148 | 146 | 67% | 100% | 18.0M | Aktif | |
| Giovanni Reyna | MC | Angers SCO | #617 | — | Düşün | 148 | 147 | 67% | 111% | 40.0M | Aktif | |
| Mario Dorgeles | MC | Braga | #660 | — | Düşün | 148 | 147 | 67% | 112% | 48.0M | Aktif | |
| Sem Steijn | MC | Feyenoord | #609 | — | Düşün | 147 | 146 | 67% | 114% | 33.0M | Aktif | |
| Juan Sforza | DM | Santos | #611 | — | Düşün | 146 | 141 | 67% | 110% | 15.0M | Aktif | |
| Maxence Caqueret | DM | Montpellier HSC | #684 | #580 | Düşün | 146 | 144 | 67% | 111% | 15.0M | Aktif | |
| Ayman Kari | MC | Dijon | #622 | — | Düşün | 143 | 147 | 67% | 107% | 25.0M | Aktif | |
| Ethan Galbraith | DR | Swansea City | #649 | — | Düşün | 143 | 139 | 67% | 113% | 33.3M | Aktif | |
| Alex Robertson | MC | Cardiff City | #671 | #580 | Düşün | 143 | 137 | 67% | 111% | 41.0M | Aktif | |
| Berke Özer | GK | Monaco | #696 | #593 | Düşün | 141 | 140 | 67% | 109% | 9.2M | Aktif | |
| Sam Tickle | GK | Aston Villa | #704 | #593 | Düşün | 140 | 139 | 67% | 112% | 22.0M | Aktif | |
| Alex Robertson | MC | Cardiff City | #633 | — | Düşün | 139 | 140 | 67% | 111% | 41.0M | Aktif | |
| Yaman Zanirni | DR | Al Shabab | #681 | #590 | Düşün | 129 | 127 | 67% | 109% | 3.7M | Aktif | |
| Abel Ruiz | AMC | Estudiantes | #592 | — | Düşün | 146 | 143 | 65% | 110% | 15.0M | Aktif | |
| Cody Gakpo | AMR | Napoli | #592 | — | Düşün | 160 | 159 | 64% | 115% | 87.0M | Aktif | |
| Matheus Cunha | AMR | Porto | #592 | — | Düşün | 163 | 154 | 63% | 114% | 32.0M | Aktif | |
| Kein Sato | AMR | Racing Genk | #599 | — | Düşün | 139 | 137 | 63% | 106% | 3.2M | Aktif | |
| Georginio Rutter | AMR | Arsenal | #592 | — | Düşün | 155 | 154 | 62% | 111% | 90.0M | Aktif | |
| Alejo Veliz | ST | São Paulo | #592 | — | Düşün | 149 | 145 | 62% | 109% | 20.0M | Aktif | |
| Fer Niño | ST | Fluminense | #592 | — | Düşün | 145 | 136 | 61% | 107% | 18.0M | Aktif | |
| Youri Tielemans | DM | Chelsea | #606 | — | Düşün | 156 | 154 | 60% | 114% | 14.4M | Yaş | Aktif |
| Evann Guessand | MR | Tottenham | #599 | — | Düşün | 154 | 150 | 60% | 111% | 57.0M | Aktif | |
| Dango Ouattara | AMR | VfL Wolfsburg | #592 | — | Düşün | 153 | 152 | 60% | 111% | 44.0M | Aktif | |
| Loïs Openda | AML | LOSC Lille | #593 | — | Düşün | 156 | 153 | 58% | 107% | 48.0M | Aktif | |
| Charles De Ketelaere | AMR | AZ | #592 | — | Düşün | 153 | 150 | 58% | 114% | 58.0M | Aktif | |
| Thierno Barry | AMR | AS Saint-Etienne | #593 | — | Düşün | 152 | 146 | 58% | 105% | 53.0M | Aktif | |
| Evander | DM | Botafogo | #593 | — | Düşün | 146 | 140 | 58% | 109% | 9.9M | Aktif | |
| Álvaro Barreal | WL | Santos | #593 | — | Düşün | 141 | 139 | 58% | 107% | 22.0M | Aktif | |
| Renan Lodi | DL | Racing Genk | #606 | — | Düşün | 139 | 144 | 58% | 113% | 16.0M | Aktif | |
| Ulises Giménez | DR | River Plate | #628 | — | Düşün | 138 | 131 | 58% | 113% | 10.0M | Aktif | |
| Melvin Bard | DL | OGC Nice | #628 | — | Düşün | 159 | 156 | 56% | 121% | 30.0M | Aktif | |
| Adrien Truffert | DL | Wolverhampton | #593 | — | Düşün | 157 | 156 | 56% | 112% | 53.0M | Aktif | |
| Alexis Saelemaekers | WR | Juventus | #593 | — | Düşün | 156 | 151 | 56% | 114% | 62.0M | Aktif | |
| Diego Moreira | WL | Torino | #593 | — | Düşün | 154 | 152 | 56% | 104% | 56.0M | Aktif | |
| Andrés Gómez | AMR | Cruzeiro | #593 | — | Düşün | 147 | 142 | 56% | 107% | 18.0M | Aktif | |
| Joris Chotard | DM | AS Saint-Etienne | #628 | — | Düşün | 142 | 144 | 56% | 118% | 20.0M | Aktif | |
| Samuel Lucero | DL | Colo-Colo | #628 | — | Düşün | 139 | 138 | 52% | 114% | 4.0M | Aktif | |
| Iliman N'Diaye | MR | LOSC Lille | #626 | — | Düşün | 168 | 159 | 40% | 114% | 37.0M | Aktif | |
| Marcus Thuram | AML | AC Milan | #602 | — | Düşün | 165 | 163 | 40% | 109% | 16.0M | YaşMaaş | Aktif |
| Charles De Ketelaere | AMR | AZ | #659 | — | Düşün | 165 | 161 | 40% | 113% | 45.0M | Aktif | |
| Cody Gakpo | AMR | Napoli | #596 | — | Düşün | 164 | 158 | 40% | 114% | 45.9M | Aktif | |
| Cody Gakpo | AMR | Napoli | #647 | — | Düşün | 163 | 158 | 40% | 114% | 51.3M | Aktif | |
| Maghnes Akliouche | MC | Paris Saint-Germain | #606 | — | Düşün | 162 | 154 | 40% | 114% | 50.4M | Aktif | |
| Melvin Bard | DL | OGC Nice | #645 | — | Düşün | 161 | 150 | 40% | 116% | 46.0M | Aktif | |
| Noah Atubolu | GK | SC Freiburg | #685 | #593 | Düşün | 161 | 159 | 40% | 116% | 27.0M | Aktif | |
| João Félix | AML | Porto | #694 | #591 | Düşün | 161 | 150 | 40% | 113% | 48.0M | Aktif | |
| Maghnes Akliouche | MC | Paris Saint-Germain | #647 | — | Düşün | 160 | 155 | 40% | 114% | 56.7M | Aktif | |
| Kevin Schade | AMR | Southampton | #651 | — | Düşün | 160 | 158 | 40% | 109% | 46.0M | Aktif | |
| Yoan Bonny | AMC | Inter | #694 | #591 | Düşün | 160 | 153 | 40% | 111% | 43.0M | Aktif | |
| Crysencio Summerville | ML | Sparta Rotterdam | #684 | #580 | Düşün | 159 | 157 | 40% | 107% | 52.0M | Aktif | |
| Kevin Schade | AMR | Southampton | #700 | #591 | Düşün | 159 | 155 | 40% | 113% | 48.0M | Aktif | |
| Justin Kluivert | ML | PSV | #617 | — | Düşün | 158 | 156 | 40% | 110% | 41.0M | Aktif | |
| Kevin Schade | AMR | Southampton | #632 | — | Düşün | 158 | 154 | 40% | 109% | 47.0M | Aktif | |
| Matheus Cunha | AMR | Porto | #672 | #591 | Düşün | 158 | 155 | 40% | 113% | 52.0M | Aktif | |
| Samu Aghehowa | ST | RB Leipzig | #675 | #591 | Düşün | 158 | 157 | 40% | 110% | 51.0M | Aktif | |
| Oscar Gloukh | MC | Ajax | #672 | #591 | Düşün | 157 | 154 | 40% | 111% | 56.7M | Aktif | |
| Vangelis Pavlidis | ST | Manchester United | #682 | #591 | Düşün | 157 | 155 | 40% | 113% | 60.0M | Yaş | Aktif |
| Loïs Openda | AML | LOSC Lille | #594 | — | Düşün | 156 | 153 | 40% | 107% | 19.0M | Aktif | |
| Nicolás González | MR | AC Milan | #599 | — | Düşün | 156 | 153 | 40% | 111% | 23.4M | SakatYaş | Aktif |
| Amine Adli | MR | Wycombe Wanderers | #608 | — | Düşün | 156 | 149 | 40% | 111% | 28.0M | Aktif | |
| Maghnes Akliouche | MC | Paris Saint-Germain | #600 | — | Düşün | 155 | 150 | 40% | 114% | 50.4M | Aktif | |
| Víctor Muñoz | AMR | Wigan Athletic | #626 | — | Düşün | 155 | 152 | 40% | 108% | 30.0M | Aktif | |
| Loïs Openda | AML | LOSC Lille | #645 | — | Düşün | 155 | 150 | 40% | 107% | 34.0M | Aktif | |
| Víctor Muñoz | AMR | Wigan Athletic | #645 | — | Düşün | 155 | 146 | 40% | 108% | 30.0M | Aktif | |
| Randal Kolo Muani | AMR | Napoli | #647 | — | Düşün | 155 | 148 | 40% | 107% | 30.0M | Yaş | Aktif |
| Pierre Kalulu | DR | Genoa | #674 | #580 | Düşün | 155 | 153 | 40% | 112% | 29.1M | Aktif | |
| Malick Fofana | AMR | Sunderland | #596 | — | Düşün | 154 | 153 | 40% | 107% | 49.0M | Aktif | |
| Jayden Addai | MR | Sassuolo | #613 | — | Düşün | 154 | 149 | 40% | 110% | 35.0M | Aktif | |
| Brooke Norton-Cuffy | DR | Hull City | #653 | — | Düşün | 154 | 150 | 40% | 110% | 49.5M | Aktif | |
| James Trafford | GK | Wolverhampton | #669 | #593 | Düşün | 154 | 151 | 40% | 119% | 20.0M | Aktif | |
| Youssouf Fofana | DM | Spezia | #660 | — | Düşün | 153 | 150 | 40% | 111% | 24.0M | Yaş | Aktif |
| Ruben van Bommel | ML | AZ | #599 | — | Düşün | 152 | 148 | 40% | 111% | 40.0M | Aktif | |
| Amine Gouiri | AML | FC Nantes | #679 | #591 | Düşün | 152 | 151 | 40% | 110% | 18.4M | Aktif | |
| Carl Rushworth | GK | Sevilla | #680 | #593 | Düşün | 152 | 149 | 40% | 117% | 22.0M | Aktif | |
| Christopher Nkunku | AMR | FC Copenhagen | #604 | — | Düşün | 151 | 150 | 40% | 111% | 8.4M | Yaş | Aktif |
| Ruben van Bommel | ML | AZ | #644 | — | Düşün | 151 | 146 | 40% | 107% | 39.0M | Aktif | |
| Ruben van Bommel | ML | AZ | #675 | #591 | Düşün | 151 | 149 | 40% | 111% | 39.0M | Aktif | |
| Maarten Vandevoordt | GK | Darmstadt 98 | #677 | #593 | Düşün | 151 | 147 | 40% | 112% | 11.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #678 | #580 | Düşün | 151 | 149 | 40% | 101% | 16.0M | Aktif | |
| Giovane | AMR | Sporting CP | #688 | #591 | Düşün | 151 | 149 | 40% | 109% | 43.0M | Aktif | |
| Claudio Echeverri | MC | Exeter City | #691 | #580 | Düşün | 151 | 148 | 40% | 113% | 28.0M | Aktif | |
| Ethan Galbraith | DR | Swansea City | #631 | — | Düşün | 150 | 142 | 40% | 113% | 33.3M | Aktif | |
| Sem Steijn | MC | Feyenoord | #641 | — | Düşün | 150 | 144 | 40% | 114% | 37.0M | Aktif | |
| Jayden Addai | MR | Sassuolo | #655 | — | Düşün | 150 | 146 | 40% | 110% | 36.0M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #675 | #591 | Düşün | 150 | 144 | 40% | 101% | 16.0M | Aktif | |
| Pau Cabanes | AML | Fortuna Düsseldorf | #676 | #591 | Düşün | 150 | 143 | 40% | 111% | 26.0M | Aktif | |
| Nicolò Tresoldi | ST | Eintracht Frankfurt | #690 | #591 | Düşün | 150 | 149 | 40% | 110% | 43.0M | Aktif | |
| Álvaro Barreal | WL | Santos | #603 | — | Düşün | 149 | 142 | 40% | 109% | 21.0M | Aktif | |
| Jonathan Rowe | AML | Parma | #672 | #591 | Düşün | 149 | 148 | 40% | 107% | 24.0M | Aktif | |
| Maarten Vandevoordt | GK | Darmstadt 98 | #673 | #593 | Düşün | 149 | 146 | 40% | 112% | 11.0M | Aktif | |
| Sem Steijn | MC | Feyenoord | #597 | — | Düşün | 147 | 145 | 40% | 114% | 34.0M | Aktif | |
| Jozhua Vertrouwd | DL | Rayo Vallecano | #659 | — | Düşün | 146 | 142 | 40% | 110% | 36.9M | Aktif | |
| Largie Ramazani | AMR | Wrexham | #601 | — | Düşün | 143 | 145 | 40% | 100% | 18.0M | Aktif | |
| Ethan Galbraith | DR | Swansea City | #641 | — | Düşün | 143 | 137 | 40% | 113% | 33.3M | Aktif | |
| Filip Stanković | GK | Fortaleza | #673 | #593 | Düşün | 143 | 141 | 40% | 111% | 5.8M | Aktif | |
| Maxence Caqueret | DM | Montpellier HSC | #666 | #580 | Düşün | 142 | 138 | 40% | 111% | 15.0M | Aktif | |
| Salim Laghzaoui | MC | Fredrikstad | #595 | — | Düşün | 139 | 137 | 40% | 107% | 8.3M | Aktif | |
| Alex Robertson | MC | Cardiff City | #621 | — | Düşün | 138 | 140 | 40% | 111% | 47.0M | Aktif | |
| Sam Tickle | GK | Aston Villa | #685 | #593 | Düşün | 138 | 136 | 40% | 112% | 22.0M | Aktif | |
| Simon Ngapandouetnbu | GK | Montpellier HSC | #669 | #593 | Düşün | 137 | 132 | 40% | 114% | 7.6M | Aktif | |
| Unai Marrero | GK | Oviedo | #704 | #593 | Düşün | 133 | 131 | 40% | 104% | 6.9M | Aktif | |
| Ewen Jaouen | GK | Stade de Reims | #701 | #593 | Düşün | 129 | 126 | 40% | 112% | 6.1M | Aktif | |
| Tom de Graaff | GK | Zwolle | #680 | #593 | Düşün | 128 | 126 | 40% | 107% | 1.9M | Aktif | |
| Tobe Leysen | GK | OH Leuven | #701 | #593 | Düşün | 125 | 134 | 40% | 114% | 4.1M | Aktif | |
| Calvin Carrilho | DR | Volendam | #634 | — | Düşün | 124 | 123 | 40% | 114% | 3.9M | Aktif | |
| Fabian Merién | DR | PSV | #658 | — | Düşün | 123 | 122 | 40% | 110% | 5.9M | Aktif | |
| Woody Williamson | GK | Gillingham | #692 | #593 | Düşün | 123 | 128 | 40% | 102% | 4.0M | Aktif | |
| Marco Carnesecchi | GK | Bayer Leverkusen | #669 | #593 | Düşün | 162 | 154 | 28% | 107% | 30.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #699 | #580 | MCR | 146 | 19–32 | 2.9M | Dedryck Castagne | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #703 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Dedryck Castagne | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #666 | #580 | MCR | 146 | 19–32 | 2.9M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #671 | #580 | MCR | 146 | 19–32 | 2.9M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #674 | #580 | MCR | 146 | 19–32 | 2.9M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #678 | #580 | MCR | 146 | 19–32 | 2.9M | Dedryck Castagne | 18 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #684 | #580 | MCR | 146 | 19–32 | 2.9M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #687 | #580 | MCR | 146 | 19–32 | 2.9M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #689 | #580 | MCR | 146 | 19–32 | 2.9M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #691 | #580 | MCR | 146 | 19–32 | 2.9M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #695 | #580 | MCR | 146 | 19–32 | 2.9M | Dedryck Castagne | 8 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #670 | #590 | DC | 108 | 16–21 | 8.4M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #681 | #590 | DC | 108 | 16–21 | 8.4M | Laurent Alderweireld | 11 | 3 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #686 | #590 | DC | 108 | 16–21 | 8.4M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #693 | #590 | DC | 108 | 16–21 | 8.4M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #698 | #590 | DC | 108 | 16–21 | 8.4M | Laurent Alderweireld | 6 | 3 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #702 | #590 | DC | 108 | 16–21 | 8.4M | Laurent Alderweireld | 3 | 3 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #705 | #590 | DC | 108 | 16–21 | 8.4M | Dedryck Castagne | 2 | 2 | Tamamlandı | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #668 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #672 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Laurent Alderweireld | 3 | 3 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #675 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Laurent Alderweireld | 3 | 3 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #676 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #679 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Laurent Alderweireld | 3 | 3 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #682 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Dedryck Castagne | 10 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #688 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Laurent Alderweireld | 3 | 3 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #690 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Laurent Alderweireld | 3 | 3 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #694 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #697 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Dedryck Castagne | 8 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #700 | #591 | ST | 151 | 20–31 | 8.4M | Laurent Alderweireld | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #669 | #593 | GK | 126 | 21–29 | 3.2M | Laurent Alderweireld | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #673 | #593 | GK | 126 | 21–29 | 3.2M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #677 | #593 | GK | 126 | 21–29 | 3.2M | Laurent Alderweireld | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #680 | #593 | GK | 126 | 21–29 | 3.2M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #683 | #593 | GK | 126 | 21–29 | 3.2M | Laurent Alderweireld | 6 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #685 | #593 | GK | 126 | 21–29 | 3.2M | Laurent Alderweireld | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #692 | #593 | GK | 126 | 21–29 | 3.2M | Laurent Alderweireld | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #696 | #593 | GK | 126 | 21–29 | 3.2M | Laurent Alderweireld | 3 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #701 | #593 | GK | 126 | 21–29 | 3.2M | Dedryck Castagne | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #704 | #593 | GK | 126 | 21–29 | 3.2M | Laurent Alderweireld | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Laurent Alderweireld | Jong Gent | #695, #696, #697, #698 | 13.04.2030 |
| Dedryck Castagne | Club NXT | #678, #681, #682, #683 | 13.04.2030 |
| Laurent Alderweireld | RSCA Futures | #622 | 13.04.2030 |
| Standard Liege U20 | #592 | ||
| Francs Borains U20 | #592 | ||
| Dedryck Castagne | Westerlo U20 | #639, #640 | |
| Dedryck Castagne | Charleroi U20 | #695, #696, #697, #698 | |
| Laurent Alderweireld | Zulte Waregem U20 | #613 | |
| Laurent Alderweireld | Sint-Truiden U20 | #623 | |
| Laurent Alderweireld | Lommel U20 | #620 | |
| Laurent Alderweireld | KV Mechelen U20 | #666, #667 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ibrahima Baldé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vedat Muriqi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Brüls | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vedat Muriqi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Erison | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Haris Tabaković | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Brian Plat | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Kakita | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Ocampos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Memphis Depay | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Anas Haj | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amine Salama | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laurent Jans | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benjamin Tahirović | Racing Genk | DM | Defans | 115 | 117 | 82% | 3.3M | 18.02.2027 | 3 | 0 |
| Kingsley Coman | Al-Nassr | MR | Orta Saha | 147 | 147 | 35% | 14.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Grischa Prömel | CSKA Moscow | DM | Orta Saha | 153 | 153 | 35% | 5.4M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Stanislav Lobotka | Napoli | DM | Defans | 149 | 149 | 35% | 11.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Théo Hernández | Al-Hilal | DL | Orta Saha | 151 | 151 | 47% | 20.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Feyenoord | DR | Defans | 145 | 145 | 35% | 6.6M | 17.08.2026 | 0 | 0 | |
| Oscar | Al-Taawoun | MC | Orta Saha | 149 | 149 | 35% | 19.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Maxim Glushenkov | Zenit | MR | Orta Saha | 144 | 144 | 35% | 13.8M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Rasmus Kristensen | FC Midtjylland | DR | Orta Saha | 153 | 153 | 35% | 9.3M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Lukáš Provod | Slavia Prague | AML | Orta Saha | 147 | 147 | 35% | 9.4M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Rafael Leão | Galatasaray | AML | Orta Saha | 159 | 159 | 70% | 35.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Mateusz Kochalski | Red Bull Salzburg | GK | Kaleci | 132 | 132 | 66% | 4.4M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Jens Petter Hauge | Bodo/Glimt | AMR | Orta Saha | 139 | 139 | 69% | 6.8M | 17.08.2026 | 2 | 0 |
| Barış Alper Yılmaz | Galatasaray | AMR | Orta Saha | 140 | 140 | 69% | 23.0M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Franculino | Trabzonspor | ST | Forvet | 143 | 148 | 70% | 18.0M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Mattéo Guendouzi | Fenerbahce | DM | Defans | 152 | 152 | 66% | 21.0M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Luiz Henrique | Zenit | AMR | Orta Saha | 148 | 150 | 60% | 22.0M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Ollie Watkins | Al-Hilal | AMR | Orta Saha | 155 | 155 | 35% | 14.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Davinson Sánchez | Galatasaray | DC | Defans | 153 | 153 | 35% | 13.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Sergej Milinković-Savić | Al-Hilal | DM | Orta Saha | 155 | 155 | 35% | 11.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Marco Asensio | Fenerbahce | MC | Orta Saha | 151 | 151 | 35% | 15.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Rúben Neves | Al-Hilal | DM | Defans | 152 | 152 | 35% | 21.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Malcom | Al Jazira | MR | Orta Saha | 152 | 152 | 35% | 11.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Yahia Fofana | Rizespor | GK | Kaleci | 125 | 126 | 66% | 5.9M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| João Félix | Al-Nassr | AML | Orta Saha | 151 | 151 | 70% | 27.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Mao Hosoya | Kashiwa Reysol | ST | Forvet | 138 | 140 | 69% | 9.4M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Facundo Torres | Austin FC | AMR | Orta Saha | 138 | 138 | 71% | 16.0M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Haissem Hassan | Bloemfontein Celtic | MR | Orta Saha | 129 | 130 | 66% | 9.2M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Ritsu Doan | Gamba Osaka | MR | Orta Saha | 157 | 157 | 35% | 16.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Lucas Torreira | Galatasaray | DM | Orta Saha | 159 | 159 | 35% | 13.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Mason Greenwood | Fenerbahce | AMR | Orta Saha | 152 | 152 | 35% | 20.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Brais Méndez | Columbus Crew | MC | Orta Saha | 155 | 155 | 35% | 19.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Lukáš Červ | Viktoria Plzen | DM | Defans | 130 | 130 | 66% | 4.1M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Riku Yamane | Yokohama F. Marinos | DM | Defans | 136 | 141 | 67% | 7.9M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Orkun Kökçü | Besiktas | DM | Defans | 140 | 141 | 72% | 14.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | Tractor | AMR | Orta Saha | 125 | 126 | 67% | 6.4M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Mateo Retegui | Al-Qadisiyah | ST | Forvet | 152 | 152 | 67% | 22.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Victor Osimhen | Galatasaray | ST | Forvet | 160 | 160 | 70% | 29.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Roméo Lavia | Defans | 160 | 03.12.2029 | 89% | Düşün |
| Jean-Baptiste Gorby | Defans | 142 | 03.12.2029 | 86% | Al |
| Ignace Van Der Brempt | Defans | 146 | 03.12.2029 | 80% | Al |
| Joris Chotard | Defans | 142 | 03.12.2029 | 80% | Düşün |
| Youri Tielemans | Orta Saha | 156 | 03.12.2029 | 86% | Düşün |
| Saël Kumbedi | Defans | 148 | 03.12.2029 | 86% | Hemen Al |
| Ulises Giménez | Defans | 138 | 03.12.2029 | 83% | Düşün |
| Samuel Lucero | Defans | 139 | 03.12.2029 | 75% | Düşün |
| Martín Jiménez | Defans | 129 | 03.12.2029 | 80% | Al |
| Melvin Bard | Defans | 159 | 03.12.2029 | 80% | Düşün |
| Givairo Read | Defans | 147 | 03.12.2029 | 89% | Al |
| Milton Delgado | Defans | 143 | 03.12.2029 | 83% | Al |
| Tijjani Reijnders | Defans | 157 | 03.12.2029 | 86% | Al |
| Daniel Banjaqui | Defans | 135 | 15.10.2029 | 80% | Hemen Al |
| Renan Lodi | Orta Saha | 139 | 24.09.2029 | 83% | Düşün |
| Alejo Veliz | Forvet | 149 | 31.12.2028 | 89% | Düşün |
| Defans | 130 | 31.12.2028 | 86% | Al | |
| Fer Niño | Forvet | 145 | 04.12.2028 | 88% | Düşün |
| Andrés Gómez | Orta Saha | 147 | 04.12.2028 | 80% | Düşün |
| Abel Ruiz | Forvet | 146 | 04.12.2028 | 92% | Düşün |
| Christopher Nkunku | Forvet | 158 | 04.12.2028 | 93% | Al |
| Cody Gakpo | Forvet | 160 | 04.12.2028 | 91% | Düşün |
| Akor Adams | Forvet | 142 | 04.12.2028 | 91% | Al |
| Dango Ouattara | Forvet | 153 | 04.12.2028 | 86% | Düşün |
| Evander | Orta Saha | 146 | 04.12.2028 | 83% | Düşün |
| Evann Guessand | Forvet | 154 | 04.12.2028 | 86% | Düşün |
| Thiago Almada | Orta Saha | 153 | 04.12.2028 | 86% | Al |
| Kein Sato | Forvet | 139 | 04.12.2028 | 90% | Düşün |
| Matheus Cunha | Forvet | 163 | 04.12.2028 | 90% | Düşün |
| Georginio Rutter | Forvet | 155 | 04.12.2028 | 89% | Düşün |
| Loïs Openda | Orta Saha | 156 | 04.12.2028 | 83% | Düşün |
| Mika Godts | Orta Saha | 146 | 04.12.2028 | 80% | Al |
| Axel Tape | Defans | 148 | 04.12.2028 | 83% | Al |
| Adrien Truffert | Orta Saha | 157 | 06.12.2027 | 80% | Düşün |
| Jérémy Doku | Orta Saha | 168 | 06.12.2027 | 86% | Al |
| Alexis Saelemaekers | Orta Saha | 156 | 06.12.2027 | 80% | Düşün |
| Thierno Barry | Orta Saha | 152 | 06.12.2027 | 83% | Düşün |
| Álvaro Barreal | Orta Saha | 141 | 06.12.2027 | 83% | Düşün |
| Benjamín Rollheiser | Orta Saha | 139 | 06.12.2027 | 83% | Al |
| Diego Moreira | Orta Saha | 154 | 06.12.2027 | 80% | Düşün |
| Ryan Gravenberch | Orta Saha | 169 | 06.12.2027 | 80% | Al |
| Assane Diao | Forvet | 147 | 03.05.2027 | 89% | Hemen Al |
| Marco Carnesecchi | Kaleci | 162 | 31.12.2026 | 40% | Düşün |
| Elia Caprile | Kaleci | 143 | 31.12.2026 | 40% | Al |
| Charles De Ketelaere | Forvet | 153 | 07.12.2026 | 83% | Düşün |
| Leandro Trossard | Forvet | 149 | 07.12.2026 | 92% | Al |
| Serhou Guirassy | Forvet | 160 | 07.12.2026 | 80% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #574 | AMR | İsteğe Bağlı | Halef Planlaması | 128 | 153 | 19–24 | 8.3M | Görüşmede | Anan Khalaili | ✓ |
| #579 | ST | Önemli | Kadro Derinliği | 152 | 152 | 20–31 | 2.9M | Listede | Kein Sato | ✓ |
| #580 | MCR | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 150 | 19–32 | 2.9M | İzlemede | — | — |
| #591 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 151 | 20–31 | 8.4M | İzlemede | — | — |
| #593 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 126 | 139 | 21–29 | 3.2M | İzlemede | — | — |
| #590 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 108 | 133 | 16–21 | 8.4M | İzlemede | — | — |
| #546 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 120 | 130 | 20–32 | — | Beklemede | — | — |
| #539 | ST | Önemli | Kadro Derinliği | 152 | 152 | 20–31 | 8.4M | Tamamlandı | Kein Sato | ✓ |
| #548 | MCR | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 150 | 19–32 | 8.4M | Tamamlandı | Barış Alper Yılmaz | — |
| #541 | AMR | İsteğe Bağlı | Halef Planlaması | 128 | 153 | 19–24 | 11.2M | Tamamlandı | Dermane Karim | ✓ |
| #542 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 134 | 139 | 18–32 | 4.7M | Tamamlandı | Alhassan Yusuf | ✓ |
| #545 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 137 | 142 | 18–32 | 12.6M | Tamamlandı | Bitello | ✓ |
| #569 | AMR | İsteğe Bağlı | Halef Planlaması | 128 | 153 | 19–24 | 9.8M | Tamamlandı | Anan Khalaili | ✓ |
| #540 | MCR | Önemli | Kalite Artışı | 150 | 150 | 20–31 | 8.4M | Vazgeçildi | Barış Alper Yılmaz | ✗ |
| #573 | AMC | Önemli | Kalite Artışı | 150 | 150 | 20–31 | 6.3M | Vazgeçildi | Darwin Núñez | ✗ |
| #543 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 136 | 141 | 18–32 | 4.7M | Vazgeçildi | Dominik Greif | ✓ |
| #544 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 134 | 139 | 18–32 | 10.8M | Vazgeçildi | Lucas Stassin | ✓ |
| #550 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 136 | 141 | 18–32 | 4.7M | Vazgeçildi | Dominik Greif | ✓ |
| #554 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 136 | 141 | 18–32 | 4.7M | Vazgeçildi | Dominik Greif | ✓ |
| #558 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 136 | 141 | 18–32 | 4.7M | Vazgeçildi | Dominik Greif | ✓ |
| #562 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 136 | 141 | 18–32 | 4.7M | Vazgeçildi | Dominik Greif | ✓ |
| #566 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 136 | 141 | 18–32 | 4.7M | Vazgeçildi | Dominik Greif | ✓ |
| #570 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 136 | 141 | 18–32 | 3.5M | Vazgeçildi | Dominik Greif | ✓ |
| #571 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 126 | 131 | 18–32 | 13.0M | Vazgeçildi | Vitinho | ✓ |
| #575 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 128 | 133 | 18–32 | 5.2M | Vazgeçildi | Marvin Senaya | ✓ |
| #576 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 126 | 131 | 18–32 | 7.9M | Vazgeçildi | Vitinho | ✗ |
| #577 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 131 | 136 | 18–32 | 2.0M | Vazgeçildi | Nathaniel Adjei | ✓ |
| #578 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 144 | 149 | 18–32 | 7.9M | Vazgeçildi | Maxence Lacroix | ✗ |