| TV Geliri | $6.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.6M |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $696K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $6.4M | $6.4M | $62K | $12.5M |
| Sep 2027 | $6.3M | $4.4M | $1.9M | $12.5M |
| Aug 2027 | $6.3M | $4.4M | $1.8M | $10.6M |
| Jul 2027 | $6.3M | $4.5M | $1.8M | $8.7M |
| Jun 2027 | $6.2M | $4.5M | $1.7M | $6.9M |
| May 2027 | $6.1M | $4.5M | $1.6M | $5.2M |
| Apr 2027 | $6.2M | $4.5M | $1.7M | $3.6M |
| Mar 2027 | $5.5M | $4.4M | $1.1M | $1.8M |
| Feb 2027 | $5.6M | $4.3M | $1.3M | $758K |
| Jan 2027 | $8.9M | $3.8M | $5.2M | $-519K |
| Dec 2026 | $2.2M | $3.7M | $-1.5M | $-5.7M |
| Nov 2026 | $2.0M | $3.8M | $-1.8M | $-4.2M |