| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $43K |
| Oyuncu Maaşları | $723K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $26K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $1.7M | $929K | $733K | $-4.4M |
| Nov 2027 | $633K | $964K | $-332K | $-5.1M |
| Oct 2027 | $625K | $1.1M | $-497K | $-4.8M |
| Sep 2027 | $592K | $1.2M | $-585K | $-4.3M |
| Aug 2027 | $590K | $1.2M | $-586K | $-3.7M |
| Jul 2027 | $586K | $1.1M | $-482K | $-3.1M |
| Jun 2027 | $1.2M | $1.2M | $19K | $-2.6M |
| May 2027 | $584K | $1.2M | $-648K | $-2.7M |
| Apr 2027 | $585K | $980K | $-395K | $-2.0M |
| Mar 2027 | $675K | $1.1M | $-382K | $-1.6M |
| Feb 2027 | $776K | $1.0M | $-241K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $195K | $1.1M | $-866K | $-1.0M |