| TV Geliri | $5.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $250K |
| Oyuncu Maaşları | $2.8M |
| Personel Maaşları | $70K |
| Transfer Amortismanı | $62K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $662K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $5.8M | $3.6M | $2.2M | $18.7M |
| Jun 2027 | $13.3M | $4.0M | $9.3M | $16.4M |
| May 2027 | $5.8M | $4.4M | $1.4M | $7.1M |
| Apr 2027 | $5.8M | $5.5M | $324K | $5.6M |
| Mar 2027 | $5.9M | $4.5M | $1.4M | $5.2M |
| Feb 2027 | $2.6M | $4.5M | $-1.9M | $3.7M |
| Jan 2027 | $2.7M | $4.6M | $-1.9M | $5.9M |
| Dec 2026 | $2.6M | $4.1M | $-1.5M | $7.8M |
| Nov 2026 | $2.7M | $4.1M | $-1.3M | $9.2M |
| Oct 2026 | $1.1M | $5.3M | $-4.2M | $10.5M |
| Sep 2026 | $782K | $2.6M | $-1.8M | $14.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $19.1M |