| TV Geliri | $82K |
| Sıralama TV Bonusu | $8K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $224K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $55K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $103K | $301K | $-198K | $-549K |
| Jul 2027 | $109K | $301K | $-193K | $-351K |
| Jun 2027 | $102K | $299K | $-197K | $-158K |
| May 2027 | $318K | $306K | $12K | $38K |
| Apr 2027 | $101K | $311K | $-210K | $27K |
| Mar 2027 | $100K | $311K | $-211K | $236K |
| Feb 2027 | $25K | $368K | $-343K | $447K |
| Jan 2027 | $31K | $301K | $-270K | $790K |
| Dec 2026 | $24K | $330K | $-307K | $1.1M |
| Nov 2026 | $7K | $315K | $-308K | $1.4M |
| Oct 2026 | $6K | $352K | $-346K | $1.7M |
| Sep 2026 | $10K | $275K | $-265K | $2.0M |