| TV Geliri | $114K |
| Sıralama TV Bonusu | $11K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $142K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $15K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $67K |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $149K | $382K | $-233K | $-1.6M |
| Jun 2027 | $954K | $381K | $573K | $-1.4M |
| May 2027 | $149K | $375K | $-226K | $-1.9M |
| Apr 2027 | $149K | $399K | $-250K | $-1.7M |
| Mar 2027 | $148K | $397K | $-249K | $-1.5M |
| Feb 2027 | $150K | $416K | $-266K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $148K | $402K | $-254K | $-953K |
| Dec 2026 | $40K | $365K | $-325K | $-700K |
| Nov 2026 | $50K | $366K | $-316K | $-376K |
| Oct 2026 | $43K | $454K | $-411K | $-61K |
| Sep 2026 | $26K | $381K | $-355K | $407K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |