| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.0M |
| Personel Maaşları | $69K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $113K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $175K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $2.1M | $4.3M | $-2.2M | $-19.0M |
| Jul 2027 | $2.0M | $4.1M | $-2.0M | $-16.8M |
| Jun 2027 | $5.3M | $4.2M | $1.1M | $-14.8M |
| May 2027 | $2.1M | $4.6M | $-2.5M | $-15.8M |
| Apr 2027 | $2.1M | $5.7M | $-3.6M | $-13.4M |
| Mar 2027 | $2.1M | $4.5M | $-2.4M | $-9.7M |
| Feb 2027 | $2.2M | $4.0M | $-1.8M | $-7.4M |
| Jan 2027 | $2.2M | $4.2M | $-2.0M | $-5.6M |
| Dec 2026 | $841K | $3.9M | $-3.1M | $-3.6M |
| Nov 2026 | $811K | $4.0M | $-3.2M | $-451K |
| Oct 2026 | $264K | $4.0M | $-3.7M | $2.7M |
| Sep 2026 | $338K | $4.0M | $-3.7M | $6.5M |