| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| John Brown | Baş Scout | 5 | 0 | 40% | 01.06.2027 | Batı Avrupa |
| Mark Robinson | Scout | 5 | 0 | 47% | 02.01.2027 | Kuzey AmerikaBatı Avrupa |
| Scout | 1 | 0 | 54% | 01.01.2027 | ||
| Adam Brown | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Joseph Mitchell | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hayden Blow | GK | 19 | Rotherham United | Mark Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 83 | 99 | 58% | 100% | 765.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Zhaviah Campbell | DR | 18 | AFC Bournemouth | Mark Robinson | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 100 | 58% | 100% | 1.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| — | — | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 100 | 92 | 54% | 100% | 850.0K | — | — | — | ||||
| Diogo Costa | GK | 27 | Napoli | John Brown | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.06.2027 | 2 | 0 | 147 | 154 | 40% | 106% | 22.0M | #46 GK | — | — | |
| Sebastiano Desplanches | GK | 24 | Palermo | John Brown | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 134 | 133 | 40% | 96% | 4.6M | — | — | — | |
| Bremer | DC | 30 | Juventus | Mark Robinson | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 143 | 137 | 40% | 125% | 22.0M | — | — | — | |
| Nick Olij | GK | 32 | PSV | Mark Robinson | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 125 | 40% | 102% | 3.6M | — | — | — | Yaş |
| Luis Barraza | GK | 30 | Inter Miami CF | Mark Robinson | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 106 | 40% | 77% | 1.9M | — | — | — | |
| Tom King | GK | 32 | Everton | John Brown | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 107 | 40% | 90% | 2.5M | — | — | — | Yaş |
| Fotis Ioannidis | ST | 27 | Sporting CP | John Brown | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 111 | 40% | 108% | 11.0M | — | — | — | |
| Ricardo Pepi | ST | 24 | PSV | John Brown | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 118 | 40% | 108% | 10.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Samuel Soares | GK | Benfica | #9 | — | Hemen Al | 123 | 136 | 28% | 100% | 6.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Napoli | #9 | — | Al | 147 | 154 | 40% | 106% | 22.0M | Aktif | |
| Marvin Keller | GK | Young Boys | #9 | — | Al | 112 | 117 | 28% | 89% | 3.5M | Aktif | |
| Drake Callender | GK | Sporting CP | #9 | — | Düşün | 124 | 116 | 28% | 94% | 6.7M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #10 | #47 | DL | 151 | 21–29 | 8.2K | Mark Robinson | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #11 | #48 | MC | 154 | 21–29 | 8.2K | Adam Brown | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #12 | #49 | ST | 156 | 21–29 | 8.2K | Joseph Mitchell | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| John Brown | Bristol City U20 | #10, #11, #12 | |
| Adam Brown | Cardiff City U20 | #10, #11, #12 | |
| Mark Robinson | Middlesbrough U20 | #10, #11, #12 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Hogg | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.05 | 2.62 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 458.92 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samuel Soares | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 410.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marvin Keller | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 239.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Hogg | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.05 | 2.62 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 458.92 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samuel Soares | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 410.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marvin Keller | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 239.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Hogg | Reddet | — | -0.87 | — | — | 1.05 | 2.62 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 458.92 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samuel Soares | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 410.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marvin Keller | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 239.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mark Robinson | Jonathan Hogg | Reddet | -0.87 | 62% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Hogg | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 183.57 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samuel Soares | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 164.39 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marvin Keller | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 95.89 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mark Robinson | Jonathan Hogg | Onayla | 0.70 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Hogg | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 183.57 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samuel Soares | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 164.39 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marvin Keller | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 95.89 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mark Robinson | Jonathan Hogg | Onayla | 0.70 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Hogg | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 183.57 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samuel Soares | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 164.39 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marvin Keller | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 95.89 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mark Robinson | Jonathan Hogg | Onayla | 0.70 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Heaton | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 32.06 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Łukasz Fabiański | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 19.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ryan Kelly | Reddet | — | -1.54 | — | — | 1.50 | 20.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Felix Goddard | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 25.62 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Hogg | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 183.57 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samuel Soares | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 164.39 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marvin Keller | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 95.89 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| John Brown | Ryan Kelly | Reddet | -1.54 | 76% | Çok Pahalı |
| Mark Robinson | Jonathan Hogg | Onayla | 0.70 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Kelly | İzlemeye Devam | — | 1.23 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felix Goddard | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hayden Blow | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.77 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samuel Soares | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.06 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marvin Keller | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.54 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| John Brown | Ryan Kelly | Onayla | 1.23 | 76% | Rol Uyumlu |
| Felix Goddard | Onayla | 0.76 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Mark Robinson | Hayden Blow | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Kelly | İzlemeye Devam | — | 1.23 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matty Cash | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hayden Blow | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.77 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samuel Soares | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.06 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marvin Keller | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.54 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| John Brown | Ryan Kelly | Onayla | 1.23 | 76% | Rol Uyumlu |
| Mark Robinson | Matty Cash | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Mark Robinson | Hayden Blow | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Kelly | İzlemeye Devam | — | 1.23 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matty Cash | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hayden Blow | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.77 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samuel Soares | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.06 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marvin Keller | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.54 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| John Brown | Ryan Kelly | Onayla | 1.23 | 76% | Rol Uyumlu |
| Mark Robinson | Matty Cash | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Mark Robinson | Hayden Blow | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryan Kelly | İzlemeye Devam | — | 1.23 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matty Cash | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hayden Blow | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Drake Callender | Reddet | — | -0.16 | — | — | 1.50 | 6.77 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samuel Soares | Reddet | — | -0.16 | — | — | 1.50 | 6.06 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marvin Keller | Reddet | — | -0.16 | — | — | 1.50 | 3.54 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| John Brown | Ryan Kelly | Onayla | 1.23 | 76% | Rol Uyumlu |
| Mark Robinson | Matty Cash | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Mark Robinson | Hayden Blow | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| John Brown | Drake Callender | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| John Brown | Samuel Soares | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| John Brown | Marvin Keller | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joshua Ajala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.12 | 2.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Carlton Morris | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.84 | 2.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leny Yoro | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.93 | 2.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zhaviah Campbell | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joel Philbert | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovanni Leoni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Stefan Bajčetić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.64 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mark Robinson | Zhaviah Campbell | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Joseph Mitchell | Joel Philbert | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joshua Ajala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.12 | 2.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Carlton Morris | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.84 | 2.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leny Yoro | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.93 | 2.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zhaviah Campbell | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joel Philbert | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovanni Leoni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Stefan Bajčetić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.64 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mark Robinson | Zhaviah Campbell | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Joseph Mitchell | Joel Philbert | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlton Morris | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.84 | 2.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Callum Wilson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.41 | 1.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joshua Ajala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.12 | 2.73 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Leny Yoro | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.93 | 2.42 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Zhaviah Campbell | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joel Philbert | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovanni Leoni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.55 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Stefan Bajčetić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.64 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mark Robinson | Zhaviah Campbell | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Joseph Mitchell | Joel Philbert | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlton Morris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.62 | 1.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carey Bloedorn | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Callum Wilson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joshua Ajala | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.84 | 2.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giorgi Mamardashvili | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.44 | 1.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leny Yoro | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.69 | 2.02 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacob Poytress | İzlemeye Devam | — | 1.23 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carey Bloedorn | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Callum Wilson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joshua Ajala | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlton Morris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ezra Carrington | İzlemeye Devam | — | 0.66 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgi Mamardashvili | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leny Yoro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| John Brown | Jacob Poytress | Onayla | 1.23 | 76% | Rol Uyumlu |
| Carey Bloedorn | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Mark Robinson | Ezra Carrington | Onayla | 0.66 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jens Cajuste | Ipswich Town | DM | Defans | 121 | 137 | 95% | 12.0M | 01.05.2027 | 35 | 0 |
| Chuba Akpom | Ipswich Town | AMC | Orta Saha | 117 | 136 | 95% | 6.5M | 01.05.2027 | 36 | 0 |
| Iván Azón | Ipswich Town | ST | Forvet | 97 | 114 | 95% | 3.7M | 01.05.2027 | 26 | 0 |
| Moctar Diop | Preston North End | ST | Forvet | 103 | 121 | 65% | 10.0M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Miloš Luković | Preston North End | ST | Forvet | 99 | 121 | 65% | 4.5M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Niek Schiks | Reading | GK | Kaleci | 109 | 129 | 65% | 5.7M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Aaron Bouwman | Reading | DC | Defans | 115 | 156 | 65% | 11.0M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Luca Belardinelli | Reading | DM | Defans | 92 | 105 | 84% | 450.0K | 17.04.2027 | 2 | 2 |
| Francisco Moura | Sheffield Wednesday | DL | Defans | 110 | 131 | 65% | 11.0M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Sergiño Dest | Sheffield Wednesday | DR | Defans | 108 | 132 | 65% | 12.0M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Kiliann Sildillia | Bolton Wanderers | DR | Defans | 108 | 138 | 65% | 8.1M | 27.03.2027 | 2 | 0 |
| Antoine Mendy | Bolton Wanderers | DR | Defans | 113 | 140 | 65% | 11.0M | 27.03.2027 | 2 | 0 |
| Ibrahim Cissoko | Bolton Wanderers | AMR | Orta Saha | 95 | 115 | 65% | 7.2M | 27.03.2027 | 2 | 0 |
| Tanguy Ndombele | Bolton Wanderers | DM | Defans | 112 | 140 | 48% | 5.0M | 27.03.2027 | 1 | 0 |
| Bobby Clark | Derby County | AMR | Orta Saha | 96 | 117 | 65% | 4.9M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Marco Kana | Derby County | DC | Defans | 113 | 126 | 65% | 12.0M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Yann Lienard | Huddersfield Town | GK | Kaleci | 108 | 139 | 65% | 7.0M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Jhon Solís | Birmingham City | DM | Defans | 113 | 143 | 65% | 6.2M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Youssoufa Moukoko | Birmingham City | ST | Forvet | 117 | 141 | 48% | 19.0M | 27.02.2027 | 1 | 0 |
| Dehmaine Tabibou | Queens Park Rangers | AMC | Orta Saha | 109 | 127 | 65% | 8.4M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Gonçalo Borges | Queens Park Rangers | AMR | Orta Saha | 115 | 131 | 65% | 12.0M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Max Dean | Queens Park Rangers | ST | Forvet | 95 | 115 | 48% | 4.2M | 13.02.2027 | 1 | 0 |
| Charlie Setford | Milton Keynes Dons | GK | Kaleci | 113 | 131 | 65% | 5.9M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Tomás Araújo | Blackburn Rovers | DR | Defans | 115 | 145 | 48% | 11.0M | 23.01.2027 | 1 | 0 |
| Joan Tincres | Bristol City | ST | Forvet | 104 | 136 | 65% | 6.9M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Jonah Kusi-Asare | Fulham | ST | Forvet | 117 | 155 | 65% | 8.2M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Amir Hadžiahmetović | Hull City | DM | Defans | 100 | 120 | 65% | 4.2M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Ignatius Ganago | Hull City | ST | Forvet | 96 | 113 | 48% | 2.7M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Iván Fresneda | Bolton Wanderers | DR | Defans | 108 | 140 | 48% | 6.2M | 14.11.2026 | 1 | 0 |
| Nathan Trott | Cardiff City | GK | Kaleci | 115 | 122 | 48% | 4.8M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| David Ayala | Derby County | DM | Defans | 118 | 134 | 48% | 10.0M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Gonzalo Luján | Blackburn Rovers | DR | Defans | 110 | 130 | 48% | 7.2M | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| Tomás Pérez | Bristol City | ST | Forvet | 96 | 126 | 48% | 3.3M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Francisco Fraga | Bristol City | ST | Forvet | 98 | 118 | 48% | 2.9M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Samuel Chukwueze | Fulham | AMR | Orta Saha | 115 | 131 | 48% | 5.5M | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Drake Callender | Kaleci | 124 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |
| Samuel Soares | Kaleci | 123 | 31.08.2026 | 40% | Hemen Al |
| Marvin Keller | Kaleci | 112 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #46 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 8.2K | İzlemede | — | — |
| #47 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 8.2K | İzlemede | — | — |
| #48 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 8.2K | İzlemede | — | — |
| #49 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 8.2K | İzlemede | — | — |