| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ante Vrsaljko | Baş Scout | 19 | 0 | 49% | 01.01.2028 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Niko Simunovic | Scout | 10 | 0 | 43% | 02.06.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Scout | 3 | 0 | 51% | 01.01.2027 | Doğu Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Šimun Begović | DL | 21 | NK Osijek | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 66 | 69 | 72% | 100% | 30.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Dominik Livaković | GK | 33 | Fenerbahce | Ante Vrsaljko | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 125 | 138 | 65% | 100% | 1.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ismaël Bennacer | DM | 30 | AC Milan | Ante Vrsaljko | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 128 | 137 | 65% | 100% | 1.9M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| — | — | Ante Vrsaljko | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 86 | 109 | 65% | 100% | 850.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |||
| Alexandr Siljanov | DR | 27 | Lokomotiv Moscow | Ante Vrsaljko | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 105 | 129 | 65% | 100% | 2.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Danil Krugovoy | DL | 29 | CSKA Moscow | Ante Vrsaljko | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 104 | 126 | 65% | 100% | 1.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Žan Trontelj | DR | 28 | Zorya | Ante Vrsaljko | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 77 | 96 | 65% | 100% | 450.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ivan Bilješko | DM | 19 | Slaven Belupo | Niko Simunovic | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 64 | 70 | 65% | 100% | 30.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Vladan Bubanja | DM | 29 | Orenburg | Ante Vrsaljko | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 73 | 86 | 48% | 100% | 200.0K | — | — | — | |
| Denis Pintol | GK | 28 | Olimpija Ljubljana | Ante Vrsaljko | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 87 | 48% | 100% | 300.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Sebastiano Desplanches | GK | 25 | Palermo | Ante Vrsaljko | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 122 | 142 | 40% | 97% | 6.3M | — | — | — | |
| Mile Svilar | GK | 28 | AS Roma | Ante Vrsaljko | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 124 | 137 | 40% | 98% | 7.7M | — | — | — | |
| Francesco Pio Esposito | ST | 22 | Inter | Niko Simunovic | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 128 | 138 | 40% | 107% | 17.0M | — | — | — | |
| Sebastian Walukiewicz | DC | 28 | Torino | Niko Simunovic | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 134 | 114 | 40% | 110% | 9.2M | — | — | — | |
| Niccolò Fortini | DR | 22 | AC Milan | Niko Simunovic | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 113 | 126 | 40% | 108% | 15.0M | — | — | — | |
| Aster Vranckx | DM | 25 | Sassuolo | Niko Simunovic | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 111 | 126 | 40% | 111% | 6.0M | — | — | — | |
| Alessio Zerbin | WR | 29 | Napoli | Ante Vrsaljko | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 115 | 120 | 40% | 109% | 18.9M | — | — | — | |
| Davide Frattesi | MC | 28 | Inter | Ante Vrsaljko | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 118 | 110 | 40% | 106% | 16.0M | — | — | — | |
| Dušan Vlahović | ST | 28 | Juventus | Ante Vrsaljko | Transfer Talebi | Aktif | 09.01.2027 | 09.01.2027 | 1 | 0 | 126 | 123 | 40% | 104% | 8.6M | — | — | — | |
| Patrick Cutrone | ST | 30 | Monza | Ante Vrsaljko | Transfer Talebi | Aktif | 09.01.2027 | 09.01.2027 | 1 | 0 | 113 | 114 | 40% | 104% | 2.4M | — | — | — | |
| Vladislav Torop | GK | 24 | CSKA Moscow | Ante Vrsaljko | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 02.01.2027 | 2 | 0 | 120 | 111 | 40% | 98% | 3.4M | — | — | — | |
| Nino | DC | 31 | Zenit | Niko Simunovic | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 119 | 105 | 40% | 105% | 4.8M | — | — | — | |
| Daniel Iancu | DM | 24 | Lokomotiv Moscow | Niko Simunovic | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 119 | 133 | 40% | 116% | 7.3M | — | — | — | |
| George Stanciu | AMC | 26 | CSKA Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 117 | 118 | 40% | 106% | 8.7M | — | — | — | ||
| Gregor Elsnik | WR | 28 | Ludogorets | Niko Simunovic | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 107 | 40% | 101% | 4.2M | — | — | — | |
| Pablo Solari | AMR | 27 | Spartak Moscow | Niko Simunovic | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 101 | 40% | 94% | 4.0M | — | — | — | |
| Matteo Bignetti | GK | 23 | Sturm Graz | Ante Vrsaljko | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 93 | 40% | 73% | 405.0K | — | — | — | |
| Laurenţiu Popescu | GK | 31 | Universitatea Craiova | Ante Vrsaljko | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 73 | 40% | 70% | 200.0K | — | — | — | |
| Albian Ajeti | ST | 31 | FC Basel | Ante Vrsaljko | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 107 | 40% | 86% | 1.7M | — | — | — | |
| Erik Prekop | ST | 30 | Slavia Prague | Ante Vrsaljko | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 112 | 40% | 101% | 2.2M | — | — | — | |
| Armin Gigović | DM | 26 | Young Boys | Niko Simunovic | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 130 | 40% | 106% | 4.9M | — | — | — | |
| Meriton Korenica | AMR | 31 | CFR Cluj | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 97 | 40% | 94% | 1.1M | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #15 | #142 | GK | 144 | 21–29 | 584.6K | Ante Vrsaljko | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #16 | #143 | DL | 149 | 21–29 | 584.6K | Niko Simunovic | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #17 | #144 | MC | 152 | 21–29 | 584.6K | Ante Vrsaljko | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #18 | #145 | ST | 154 | 21–29 | 584.6K | Niko Simunovic | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Niko Simunovic | Segesta U20 | #15, #16, #17, #18 | |
| Ante Vrsaljko | Lokomotiva Zagreb U20 | #15, #16, #17, #18 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Livaković | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ismaël Bennacer | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Dominik Livaković | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Ismaël Bennacer | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Livaković | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ismaël Bennacer | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Dominik Livaković | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Ismaël Bennacer | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Livaković | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ismaël Bennacer | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Dominik Livaković | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Ismaël Bennacer | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Livaković | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ismaël Bennacer | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Dominik Livaković | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Ismaël Bennacer | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dominik Livaković | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ismaël Bennacer | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Dominik Livaković | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Ismaël Bennacer | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaloyan Bozhkov | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ante Vrsaljko | Kaloyan Bozhkov | Onayla | 1.04 | 62% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaloyan Bozhkov | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ante Vrsaljko | Kaloyan Bozhkov | Onayla | 1.04 | 62% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaloyan Bozhkov | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ante Vrsaljko | Kaloyan Bozhkov | Onayla | 1.04 | 62% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaloyan Bozhkov | İzlemeye Devam | — | 1.04 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dino Godec | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Žan Trontelj | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bilješko | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Šimun Begović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #24056363 | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alexandr Siljanov | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Krugovoy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denis Pintol | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ante Vrsaljko | Kaloyan Bozhkov | Onayla | 1.04 | 62% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Dino Godec | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Žan Trontelj | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Niko Simunovic | Ivan Bilješko | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Player #24056363 | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Alexandr Siljanov | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Danil Krugovoy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Ante Vrsaljko | Denis Pintol | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allen Obando | Istra 1961 | ST | Forvet | 90 | 108 | 95% | 850.0K | 24.07.2027 | 17 | 1 |
| Danil Krugovoy | Slaven Belupo | DL | Defans | 104 | 126 | 65% | 1.7M | 14.11.2026 | 2 | 0 |
| Alexandr Siljanov | Lokomotiva Zagreb | DR | Defans | 105 | 129 | 65% | 2.0M | 07.11.2026 | 2 | 0 |
| Jorge Sánchez | Lokomotiva Zagreb | DR | Defans | 102 | 118 | 48% | 1.7M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Žan Trontelj | HNK Gorica | DR | Defans | 77 | 96 | 65% | 450.0K | 31.10.2026 | 2 | 0 |
| NK Osijek | DL | Defans | 86 | 109 | 65% | 850.0K | 24.10.2026 | 2 | 0 | |
| Denis Pintol | HNK Vukovar 1991 | GK | Kaleci | 87 | 87 | 65% | 250.0K | 10.10.2026 | 2 | 0 |
| Dominik Livaković | Dinamo Zagreb | GK | Kaleci | 125 | 138 | 65% | 1.2M | 03.10.2026 | 2 | 0 |
| Ismaël Bennacer | Dinamo Zagreb | DM | Defans | 128 | 137 | 65% | 1.9M | 03.10.2026 | 2 | 0 |
| Iker Almena | Hajduk Split | AMR | Orta Saha | 77 | 96 | 48% | 300.0K | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Denys Ihnatenko | HNK Rijeka | GK | Kaleci | 99 | 118 | 48% | 700.0K | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Vladan Bubanja | NK Osijek | DM | Defans | 73 | 86 | 48% | 200.0K | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #142 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 144 | 157 | 21–29 | 584.6K | İzlemede | — | — |
| #143 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 149 | 162 | 21–29 | 584.6K | İzlemede | — | — |
| #144 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 152 | 165 | 21–29 | 584.6K | İzlemede | — | — |
| #145 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 584.6K | İzlemede | — | — |