Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $25K |
| Maç Günü Geliri | $90K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $195K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2036 |
$118K |
$367K |
$-249K |
$-2.5M |
| Jun 2036 |
$117K |
$367K |
$-249K |
$-2.3M |
| May 2036 |
$117K |
$367K |
$-250K |
$-2.0M |
| Apr 2036 |
$117K |
$367K |
$-250K |
$-1.8M |
| Mar 2036 |
$117K |
$354K |
$-237K |
$-1.5M |
| Feb 2036 |
$117K |
$338K |
$-221K |
$-1.3M |
| Jan 2036 |
$1.2M |
$395K |
$853K |
$-1.1M |
| Dec 2035 |
$117K |
$343K |
$-227K |
$-1.9M |
| Nov 2035 |
$116K |
$343K |
$-227K |
$-1.7M |
| Oct 2035 |
$116K |
$343K |
$-227K |
$-1.5M |
| Sep 2035 |
$116K |
$343K |
$-227K |
$-1.3M |
| Aug 2035 |
$116K |
$343K |
$-227K |
$-1.0M |