| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Gözlemci | 63 | 0 | 55% | 27.11.2029 | Doğu AvrupaİskandinavyaGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa |
| Gözlemci | 50 | 0 | 56% | 16.03.2029 | Doğu AvrupaİskandinavyaGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa | |
| Gözlemci | 23 | 0 | 49% | 29.11.2026 | Doğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaİskandinavyaGüney Amerika | |
| Wilder Trauco | Teknik Direktör | 11 | 0 | 70% | 01.12.2029 | |
| Gözlemci | 4 | 0 | 64% | 01.12.2028 | ||
| Gözlemci | 2 | 0 | 51% | 13.09.2028 | ||
| Beto Ruidiaz | Gözlemci | 2 | 0 | 76% | 01.12.2029 | |
| Edison Yotun | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Yoshimar Flores | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andy Polar | AMR | 33 | Cienciano | Beto Ruidiaz | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.12.2029 | 01.12.2029 | 1 | 0 | 98 | 102 | 76% | 100% | 180.0K | — | — | — | |
| Kluiverth Aguilar | DR | 26 | Sporting Cristal | Wilder Trauco | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.12.2029 | 01.12.2029 | 1 | 0 | 114 | 113 | 75% | 100% | 1.4M | — | — | — | |
| Geray Motta | AML | 21 | Alianza Lima | Wilder Trauco | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.12.2029 | 01.12.2029 | 1 | 0 | 109 | 118 | 70% | 100% | 1.1M | — | — | — | |
| Josemaría Mellán | AMR | 23 | Sporting Cristal | Wilder Trauco | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.12.2029 | 01.12.2029 | 1 | 0 | 92 | 97 | 70% | 100% | 382.5K | — | — | — | |
| Juan Sebastián Ibarra | DM | 21 | Cesar Vallejo | Wilder Trauco | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.12.2029 | 01.12.2029 | 1 | 0 | 100 | 103 | 70% | 100% | 75.0K | — | — | — | |
| Eber Ocampos | DC | 21 | Melgar | Wilder Trauco | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.12.2029 | 01.12.2029 | 1 | 0 | 82 | 89 | 70% | 100% | 60.0K | — | — | — | |
| Nahuel Zapatiel | DC | 25 | Cesar Vallejo | Wilder Trauco | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.12.2029 | 01.12.2029 | 1 | 0 | 83 | 101 | 70% | 100% | 65.0K | — | — | — | |
| Andy Polar | AMR | 33 | Cienciano | Maç Yıldızı | Görüşülüyor | 13.09.2028 | 13.09.2028 | 1 | 1 | 109 | 109 | 30% | 100% | 900.0K | — | — | — | Yaş | |
| Josh Keeley | GK | 26 | Gil Vicente | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 27.03.2029 | 28.05.2029 | 7 | 0 | 134 | 134 | 88% | 108% | 5.6M | — | — | — | |
| Jamie Cumming | GK | 30 | Bristol Rovers | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 23.03.2029 | 20.05.2029 | 6 | 0 | 128 | 126 | 86% | 107% | 3.6M | — | — | — | |
| Iker Galindo | GK | 25 | Pontevedra | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 21.03.2029 | 30.05.2029 | 5 | 0 | 97 | 99 | 83% | 98% | 1.4M | — | — | — | Tutum |
| Hugo Araya | GK | 29 | Deportes Limache | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2028 | 10.02.2029 | 5 | 0 | 122 | 117 | 83% | 111% | 1.0M | — | — | — | ||
| Joaquín Molina | GK | 25 | Deportivo Laferrere | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2028 | 02.01.2029 | 5 | 0 | 111 | 111 | 83% | 109% | 850.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Luis Ingolotti | GK | 30 | Instituto | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 09.04.2029 | 12.11.2029 | 4 | 0 | 127 | 133 | 80% | 115% | 1.8M | — | — | — | |
| Pol Tristán | GK | 27 | Unionistas | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 12.04.2029 | 25.05.2029 | 4 | 0 | 120 | 120 | 80% | 100% | 2.8M | — | — | — | |
| Marc Vidal | GK | 30 | Arka Gdynia | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 08.04.2029 | 24.05.2029 | 4 | 0 | 121 | 118 | 80% | 105% | 650.0K | — | — | — | |
| Eric Gamen | GK | 25 | Athletic Bilbao | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2029 | 11.05.2029 | 4 | 0 | 116 | 111 | 80% | 109% | 2.4M | — | — | — | |
| Lucas García | GK | 25 | CE Europa | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 20.03.2029 | 29.04.2029 | 4 | 0 | 99 | 96 | 80% | 107% | 1.7M | — | — | — | |
| Halls | GK | 30 | Vila Nova | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2029 | 15.02.2029 | 4 | 0 | 129 | 125 | 80% | 87% | 1.2M | — | — | — | ||
| Luis Guillén | GK | 29 | River Plate | Transfer Talebi | Aktif | 27.10.2028 | 28.01.2029 | 4 | 0 | 114 | 117 | 80% | 112% | 2.5M | — | — | — | ||
| Facundo Troncoso | GK | 27 | Sacachispas | Transfer Talebi | Aktif | 30.10.2028 | 20.01.2029 | 4 | 0 | 120 | 117 | 80% | 111% | 750.0K | — | — | — | ||
| Fabrizio Correa | GK | 29 | Cerro | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2028 | 09.11.2028 | 4 | 0 | 124 | 124 | 80% | 116% | 1.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | AML | 33 | Fredrikstad | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2026 | 27.10.2026 | 4 | 0 | 114 | 114 | 80% | 100% | 3.4M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Sebastián Ortega | MC | 21 | Alianza Lima | Beto Ruidiaz | Personel Önerisi | Aktif | 01.12.2028 | 01.12.2028 | 1 | 0 | 95 | 99 | 76% | 100% | 1.0M | — | — | — | |
| Randall Rodríguez | GK | 27 | São Bernardo | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2029 | 27.11.2029 | 3 | 0 | 124 | 122 | 75% | 115% | 1.8M | — | — | — | |
| Tomás Canteros | GK | 28 | Academia Puerto Cabello | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 14.05.2029 | 19.11.2029 | 3 | 0 | 107 | 111 | 75% | 102% | 360.0K | — | — | — | Sakat |
| Joaquin Dalmasso | GK | 29 | Lecco | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 03.04.2029 | 30.05.2029 | 3 | 0 | 109 | 97 | 75% | 93% | 1.3M | — | — | — | |
| Guillermo Súnico | GK | 26 | Real Madrid | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 06.04.2029 | 30.05.2029 | 3 | 0 | 107 | 108 | 75% | 108% | 4.0M | — | — | — | |
| Aldhy Valencia | GK | 25 | Vizela | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 03.04.2029 | 25.05.2029 | 3 | 0 | 99 | 104 | 75% | 97% | 900.0K | — | — | — | |
| Juan Palomares | GK | 29 | Arenteiro | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 20.03.2029 | 12.05.2029 | 3 | 0 | 115 | 111 | 75% | 97% | 2.6M | — | — | — | Tutum |
| Nicolás Nocetti | GK | 29 | Defensores | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2028 | 27.01.2029 | 3 | 0 | 111 | 116 | 75% | 92% | 550.0K | — | — | — | ||
| Santiago Silva | GK | 30 | Boston River | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2028 | 21.01.2029 | 3 | 0 | 129 | 131 | 75% | 118% | 1.3M | — | — | — | ||
| Franco Herrera | GK | 27 | Deportivo Merlo | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2028 | 21.01.2029 | 3 | 0 | 114 | 114 | 75% | 115% | 950.0K | — | — | — | ||
| Yosmel Gil | GK | 28 | Yaracuyanos | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2028 | 17.01.2029 | 3 | 0 | 99 | 96 | 75% | 103% | 800.0K | — | — | — | ||
| Wilbert Hernández | GK | 28 | Anzoátegui | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2028 | 15.01.2029 | 3 | 0 | 115 | 115 | 75% | 105% | 1.5M | — | — | — | ||
| Alejo Medina | GK | 26 | Agropecuario Argentino | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2028 | 08.01.2029 | 3 | 0 | 100 | 106 | 75% | 111% | 500.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Marcelo Torres | ST | 32 | Gimnasia La Plata | Transfer Talebi | Aktif | 09.09.2026 | 19.11.2026 | 3 | 0 | 122 | 123 | 75% | 103% | 1.4M | — | — | İzlemeye Devam | Sözleşme Sonu | |
| Juan Cejas | AMR | 31 | Ethnikos Achnas | Transfer Talebi | Aktif | 01.09.2026 | 18.11.2026 | 3 | 0 | 118 | 115 | 75% | 93% | 3.2M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Edu Espiau | AML | 35 | Slask | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 18.11.2026 | 3 | 0 | 107 | 103 | 75% | 101% | 950.0K | — | — | İzlemeye Devam | Yaş | |
| Danny Pérez | AML | 30 | IF Gnistan | Transfer Talebi | Aktif | 03.09.2026 | 20.10.2026 | 3 | 0 | 109 | 109 | 75% | 97% | 3.8M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Luis Arce | DM | 36 | UTC | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 98 | 97 | 72% | 100% | 500.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Cristopher Loayza | ML | 22 | Universitario | Wilder Trauco | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 83 | 87 | 70% | 100% | 540.0K | — | — | — | |
| Raúl Rojas | MC | 23 | Sporting Cristal | Wilder Trauco | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 85 | 90 | 70% | 100% | 495.0K | — | — | — | |
| Juan Cázares | DR | 24 | Alianza Atletico | Wilder Trauco | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 79 | 83 | 70% | 100% | 55.0K | — | — | — | |
| Freddy Garcia | DC | 25 | Cienciano | Wilder Trauco | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 95 | 98 | 70% | 100% | 85.0K | — | — | — | |
| Kitaro Paulucci | DC | 23 | Cesar Vallejo | Wilder Trauco | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2029 | 01.06.2029 | 1 | 0 | 99 | 94 | 70% | 100% | 60.0K | — | — | — | |
| Miguel Silveira | AMR | 26 | Deportivo Municipal | Personel Önerisi | Aktif | 01.12.2028 | 01.12.2028 | 1 | 0 | 115 | 116 | 70% | 100% | 4.8M | — | — | — | ||
| Catriel Cabellos | DR | 25 | Sporting Cristal | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 116 | 120 | 70% | 100% | 3.7M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Laureano Martínez | GK | 27 | Deportivo Armenio | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2029 | 27.11.2029 | 2 | 0 | 116 | 117 | 67% | 111% | 1.1M | — | — | — | |
| Jesús Parra | GK | 29 | Barquisimeto | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2029 | 26.11.2029 | 2 | 0 | 102 | 106 | 67% | 98% | 250.0K | — | — | — | |
| Nicolás Nocetti | GK | 29 | Defensores | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2029 | 24.11.2029 | 2 | 0 | 110 | 110 | 67% | 92% | 450.0K | — | — | — | |
| Joaquín Enrico | GK | 28 | Platense | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 04.05.2029 | 22.11.2029 | 2 | 0 | 117 | 117 | 67% | 109% | 1.3M | — | — | — | |
| Nazareno Durán | GK | 25 | Flandria | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 19.11.2029 | 22.11.2029 | 2 | 0 | 115 | 118 | 67% | 109% | 750.0K | — | — | — | |
| Fabrizio Correa | GK | 29 | Cerro | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2029 | 18.11.2029 | 2 | 0 | 123 | 132 | 67% | 116% | 1.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Facundo Troncoso | GK | 27 | Sacachispas | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2029 | 12.11.2029 | 2 | 0 | 121 | 119 | 67% | 111% | 750.0K | — | — | — | |
| Tomás Paredes | GK | 26 | Colón | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 11.05.2029 | 09.11.2029 | 2 | 0 | 116 | 122 | 67% | 106% | 800.0K | — | — | — | |
| Justin Treichel | GK | 26 | Roda | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 05.04.2029 | 12.05.2029 | 2 | 0 | 114 | 122 | 67% | 108% | 2.6M | — | — | — | |
| Gonzalo Crettaz | GK | 29 | NEC | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 22.04.2029 | 10.05.2029 | 2 | 0 | 135 | 124 | 67% | 108% | 3.7M | — | — | — | |
| Franco Herrera | GK | 27 | Deportivo Merlo | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 03.04.2029 | 08.05.2029 | 2 | 0 | 110 | 105 | 67% | 115% | 550.0K | — | — | — | |
| Harvey Cartwright | GK | 27 | Oldham Athletic | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 27.03.2029 | 13.04.2029 | 2 | 0 | 114 | 110 | 67% | 106% | 2.1M | — | — | — | |
| Halls | GK | 30 | Vila Nova | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 01.04.2029 | 11.04.2029 | 2 | 0 | 129 | 126 | 67% | 87% | 2.0M | — | — | — | |
| Lucas Cañizares | GK | 28 | Tondela | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 20.03.2029 | 06.04.2029 | 2 | 0 | 122 | 129 | 67% | 103% | 3.0M | — | — | — | |
| Grégoire Coudert | GK | 30 | Wycombe Wanderers | Transfer Talebi | Aktif | 09.03.2029 | 16.03.2029 | 2 | 0 | 121 | 128 | 67% | 116% | 3.4M | — | — | — | ||
| Etienne Green | GK | 29 | Randers | Transfer Talebi | Aktif | 24.02.2029 | 10.03.2029 | 2 | 0 | 132 | 126 | 67% | 114% | 1.9M | — | — | — | ||
| Jamie Cumming | GK | 30 | Bristol Rovers | Transfer Talebi | Aktif | 18.02.2029 | 01.03.2029 | 2 | 0 | 122 | 125 | 67% | 107% | 3.5M | — | — | — | ||
| Harvey Cartwright | GK | 27 | Oldham Athletic | Transfer Talebi | Aktif | 12.02.2029 | 24.02.2029 | 2 | 0 | 110 | 106 | 67% | 106% | 2.1M | — | — | — | ||
| Adrián | GK | 29 | Alavés | Transfer Talebi | Aktif | 04.02.2029 | 13.02.2029 | 2 | 0 | 117 | 120 | 67% | 98% | 3.6M | — | — | — | ||
| Thiago Couto | GK | 30 | Náutico | Transfer Talebi | Aktif | 02.02.2029 | 07.02.2029 | 2 | 0 | 129 | 123 | 67% | 118% | 2.8M | — | — | — | ||
| Nahuel Suárez | GK | 29 | Independiente Rivadavia | Transfer Talebi | Aktif | 19.01.2029 | 01.02.2029 | 2 | 0 | 118 | 118 | 67% | 115% | 2.2M | — | — | — | ||
| Alejo Tello | GK | 30 | Argentino de Merlo | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2028 | 28.01.2029 | 2 | 0 | 120 | 112 | 67% | 107% | 400.0K | — | — | — | ||
| Randall Rodríguez | GK | 27 | São Bernardo | Transfer Talebi | Aktif | 11.01.2029 | 22.01.2029 | 2 | 0 | 113 | 116 | 67% | 115% | 1.6M | — | — | — | ||
| Esteban Glellel | GK | 31 | Quilmes | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2028 | 02.12.2028 | 2 | 0 | 112 | 120 | 67% | 109% | 600.0K | — | — | — | ||
| Ignacio Sáez | GK | 24 | Rayo Zuliano | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2028 | 21.11.2028 | 2 | 0 | 111 | 107 | 67% | 103% | 1.3M | — | — | — | ||
| Nicolás Sumavil | GK | 30 | Brown de Adrogué | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2028 | 20.11.2028 | 2 | 0 | 112 | 121 | 67% | 109% | 1.2M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Maximiliano Brambillo | — | — | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 26.08.2026 | 2 | 0 | 109 | 110 | 67% | 91% | 250.0K | — | — | İzlemeye Devam | Sözleşme Sonu | ||
| José Quijada | AML | 25 | Alianza Atletico | Personel Önerisi | Aktif | 01.12.2028 | 01.12.2028 | 1 | 0 | 98 | 77 | 58% | 100% | 85.0K | — | — | — | ||
| Edú Villar | DM | 25 | Sport Huancayo | Personel Önerisi | Aktif | 14.06.2027 | 14.06.2027 | 1 | 0 | 95 | 98 | 58% | 100% | 80.0K | — | — | — | ||
| Jean Pierre Vílchez | DM | 27 | Ayacucho | Gianluca Guerrero | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 90 | 103 | 55% | 100% | 900.0K | — | — | — | |
| Sharp Uzoigwe | GK | 30 | Abia Warriors | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 26.11.2029 | 26.11.2029 | 1 | 0 | 109 | 101 | 40% | 82% | 225.0K | — | — | — | |
| Marlon Flórez | GK | 26 | Argentino de Quilmes | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 24.11.2029 | 24.11.2029 | 1 | 0 | 101 | 111 | 40% | 98% | 127.5K | — | — | — | |
| Ioshua Sánchez | GK | 22 | Estudiantes | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 24.11.2029 | 24.11.2029 | 1 | 0 | 98 | 116 | 40% | 107% | 400.0K | — | — | — | |
| Sergio Avellaneda | GK | 27 | Real Frontera | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 18.11.2029 | 18.11.2029 | 1 | 0 | 99 | 98 | 40% | 110% | 500.0K | — | — | — | |
| Hugo Araya | GK | 29 | Deportes Limache | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 14.11.2029 | 14.11.2029 | 1 | 0 | 121 | 120 | 40% | 111% | 1.0M | — | — | — | |
| Juan Pablo Insúa | GK | 25 | Recoleta | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 14.11.2029 | 14.11.2029 | 1 | 0 | 99 | 102 | 40% | 99% | 700.0K | — | — | — | |
| Rocco Pasquale | GK | 24 | Encarnacion | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2029 | 13.11.2029 | 1 | 0 | 92 | 88 | 40% | 99% | 600.0K | — | — | — | |
| Facundo Coelli | GK | 27 | Magallanes | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2029 | 12.11.2029 | 1 | 0 | 96 | 96 | 40% | 104% | 300.0K | — | — | — | |
| Héctor Navarro | GK | 22 | Atlanta | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2029 | 11.11.2029 | 1 | 0 | 79 | 95 | 40% | 93% | 250.0K | — | — | — | |
| Biola Sabitu | GK | 25 | Remo Stars | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 10.11.2029 | 10.11.2029 | 1 | 0 | 118 | 101 | 40% | 90% | 650.0K | — | — | — | |
| Carlos Casseres | GK | 27 | Chaco For Ever | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2029 | 06.11.2029 | 1 | 0 | 71 | 80 | 40% | 90% | 100.0K | — | — | — | |
| Luis Jara | GK | 23 | Mineros de Guayana | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2029 | 05.11.2029 | 1 | 0 | 99 | 106 | 40% | 105% | 270.0K | — | — | — | Tutum |
| Yosmel Gil | GK | 28 | Yaracuyanos | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2029 | 05.11.2029 | 1 | 0 | 109 | 113 | 40% | 103% | 800.0K | — | — | — | |
| Dimitris Stamatakis | GK | 26 | Osasuna | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 24.05.2029 | 24.05.2029 | 1 | 0 | 112 | 120 | 40% | 108% | 3.4M | — | — | — | |
| Strahinja Manojlović | GK | 27 | Radnicki Nis | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 15.05.2029 | 15.05.2029 | 1 | 0 | 118 | 121 | 40% | 92% | 1.0M | — | — | — | |
| Juan Strumia | GK | 30 | Fénix | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 09.05.2029 | 09.05.2029 | 1 | 0 | 104 | 114 | 40% | 104% | 450.0K | — | — | — | |
| Ramón Vilà | GK | 28 | Córdoba | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 05.05.2029 | 05.05.2029 | 1 | 0 | 122 | 109 | 40% | 95% | 4.0M | — | — | — | |
| Ties Wieggers | GK | 27 | De Graafschap | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 04.05.2029 | 04.05.2029 | 1 | 0 | 115 | 114 | 40% | 105% | 1.5M | — | — | — | |
| Oleksandr Saputin | GK | 26 | Rukh | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 02.05.2029 | 02.05.2029 | 1 | 0 | 114 | 113 | 40% | 91% | 1.2M | — | — | — | |
| Marcel Mendes-Dudziński | GK | 24 | Wieczysta Kraków | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 29.04.2029 | 29.04.2029 | 1 | 0 | 105 | 87 | 40% | 101% | 600.0K | — | — | — | |
| Gianluca Saro | GK | 29 | Foggia | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 23.04.2029 | 23.04.2029 | 1 | 0 | 125 | 111 | 40% | 103% | 2.5M | — | — | — | |
| Killian Cahill | GK | 26 | Colchester United | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 20.04.2029 | 20.04.2029 | 1 | 0 | 108 | 131 | 40% | 97% | 2.1M | — | — | — | |
| Arthur Okonkwo | GK | 28 | Rotherham United | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 18.04.2029 | 18.04.2029 | 1 | 0 | 118 | 141 | 40% | 110% | 4.9M | — | — | — | |
| Jonmi Magunagoitia | GK | 29 | Eibar | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 17.04.2029 | 17.04.2029 | 1 | 0 | 146 | 114 | 40% | 115% | 6.8M | — | — | — | |
| Luca Plogmann | GK | 29 | Volendam | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 16.04.2029 | 16.04.2029 | 1 | 0 | 126 | 109 | 40% | 108% | 1.2M | — | — | — | |
| Dawid Arndt | GK | 28 | Chrobry Głogów | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 14.04.2029 | 14.04.2029 | 1 | 0 | 107 | 100 | 40% | 104% | 600.0K | — | — | — | |
| Gregory Sekyere | GK | 26 | Aduana Stars | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 11.04.2029 | 11.04.2029 | 1 | 0 | 99 | 78 | 40% | 103% | 600.0K | — | — | — | |
| Denys Ihnatenko | GK | 27 | Livyi Bereh | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 07.04.2029 | 07.04.2029 | 1 | 0 | 119 | 93 | 40% | 111% | 650.0K | — | — | — | Tutum |
| Ramiro Castiñeira | GK | 22 | Trem | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2029 | 04.04.2029 | 1 | 0 | 82 | 91 | 40% | 94% | 150.0K | — | — | — | |
| Magnus Rugland Ree | GK | 25 | Bryne | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 27.03.2029 | 27.03.2029 | 1 | 0 | 131 | 115 | 40% | 111% | 1.1M | — | — | — | |
| Hernán Sanabria | GK | 24 | Barcelona de Ilhéus | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 24.03.2029 | 24.03.2029 | 1 | 0 | 89 | 86 | 40% | 102% | 200.0K | — | — | — | |
| Adrián | GK | 29 | Alavés | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 24.03.2029 | 24.03.2029 | 1 | 0 | 134 | 116 | 40% | 98% | 3.8M | — | — | — | |
| Josh Keeley | GK | 26 | Gil Vicente | Transfer Talebi | Aktif | 12.03.2029 | 12.03.2029 | 1 | 0 | 136 | 132 | 40% | 108% | 5.5M | — | — | — | ||
| Aldhy Valencia | GK | 25 | Vizela | Transfer Talebi | Aktif | 11.03.2029 | 11.03.2029 | 1 | 0 | 101 | 91 | 40% | 97% | 800.0K | — | — | — | ||
| Iker Galindo | GK | 25 | Pontevedra | Transfer Talebi | Aktif | 07.03.2029 | 07.03.2029 | 1 | 0 | 104 | 92 | 40% | 98% | 1.2M | — | — | — | Tutum | |
| Lucas Cañizares | GK | 28 | Tondela | Transfer Talebi | Aktif | 07.03.2029 | 07.03.2029 | 1 | 0 | 111 | 128 | 40% | 103% | 2.6M | — | — | — | ||
| Lévi Ntumba | GK | 29 | Lokomotiv Plovdiv | Transfer Talebi | Aktif | 01.03.2029 | 01.03.2029 | 1 | 0 | 113 | 117 | 40% | 96% | 1.5M | — | — | — | ||
| Marc Vidal | GK | 30 | Arka Gdynia | Transfer Talebi | Aktif | 22.02.2029 | 22.02.2029 | 1 | 0 | 100 | 123 | 40% | 105% | 750.0K | — | — | — | ||
| Strahinja Manojlović | GK | 27 | Radnicki Nis | Transfer Talebi | Aktif | 20.02.2029 | 20.02.2029 | 1 | 0 | 130 | 124 | 40% | 92% | 600.0K | — | — | — | ||
| Luca Unbehaun | GK | 28 | Stripfing | Transfer Talebi | Aktif | 16.02.2029 | 16.02.2029 | 1 | 0 | 137 | 115 | 40% | 115% | 1.9M | — | — | — | ||
| Guillermo Súnico | GK | 26 | Real Madrid | Transfer Talebi | Aktif | 15.02.2029 | 15.02.2029 | 1 | 0 | 104 | 113 | 40% | 108% | 3.2M | — | — | — | ||
| Eric Gamen | GK | 25 | Athletic Bilbao | Transfer Talebi | Aktif | 13.02.2029 | 13.02.2029 | 1 | 0 | 95 | 106 | 40% | 109% | 3.3M | — | — | — | ||
| Hernán Sanabria | GK | 24 | Barcelona de Ilhéus | Transfer Talebi | Aktif | 11.02.2029 | 11.02.2029 | 1 | 0 | 82 | 85 | 40% | 102% | 200.0K | — | — | — | ||
| Gonzalo Crettaz | GK | 29 | NEC | Transfer Talebi | Aktif | 10.02.2029 | 10.02.2029 | 1 | 0 | 144 | 133 | 40% | 108% | 2.1M | — | — | — | ||
| Nazareno Ferreyra | GK | 30 | Paysandu FC | Transfer Talebi | Aktif | 29.01.2029 | 29.01.2029 | 1 | 0 | 104 | 94 | 40% | 106% | 300.0K | — | — | — | ||
| Jonmi Magunagoitia | GK | 29 | Eibar | Transfer Talebi | Aktif | 24.01.2029 | 24.01.2029 | 1 | 0 | 130 | 136 | 40% | 115% | 4.2M | — | — | — | ||
| Christian Joel Sánchez | GK | 30 | Leiria | Transfer Talebi | Aktif | 14.01.2029 | 14.01.2029 | 1 | 0 | 131 | 130 | 40% | 107% | 2.6M | — | — | — | ||
| Nazareno Durán | GK | 25 | Flandria | Transfer Talebi | Aktif | 30.11.2028 | 30.11.2028 | 1 | 0 | 107 | 110 | 40% | 108% | 700.0K | — | — | — | ||
| Renzo Bacchia | GK | 31 | Racing | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2028 | 27.11.2028 | 1 | 0 | 124 | 121 | 40% | 95% | 1.0M | — | — | — | ||
| Williams Tortolero | GK | 27 | Bolívar | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2028 | 23.11.2028 | 1 | 0 | 105 | 98 | 40% | 103% | 900.0K | — | — | — | ||
| Emmanuel Gómez Riga | GK | 28 | Alvarado | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2028 | 20.11.2028 | 1 | 0 | 118 | 114 | 40% | 100% | 600.0K | — | — | — | ||
| Leonardo Hernandez | GK | 24 | Central Norte | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2028 | 17.11.2028 | 1 | 0 | 66 | 79 | 40% | 84% | 60.0K | — | — | — | ||
| Santiago Rodríguez | GK | 28 | Fenix | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2028 | 16.11.2028 | 1 | 0 | 102 | 99 | 40% | 108% | 350.0K | — | — | — | ||
| Cristopher Varela | GK | 30 | Deportivo Tachira | Transfer Talebi | Aktif | 14.11.2028 | 14.11.2028 | 1 | 0 | 125 | 120 | 40% | 113% | 3.1M | — | — | — | ||
| Sergio Avellaneda | GK | 27 | Real Frontera | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2028 | 07.11.2028 | 1 | 0 | 99 | 103 | 40% | 110% | 800.0K | — | — | — | ||
| Nurudeen Badmos | GK | 30 | Kwara United | Transfer Talebi | Aktif | 30.10.2028 | 30.10.2028 | 1 | 0 | 107 | 98 | 40% | 79% | 700.0K | — | — | — | ||
| Agustín Curruhinca | MR | 30 | Deportivo Merlo | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2026 | 29.11.2026 | 1 | 0 | 98 | 101 | 40% | 92% | 1.2M | — | — | — | ||
| Jhonatan Candia | AMR | 34 | Barracas Central | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2026 | 27.11.2026 | 1 | 0 | 110 | 126 | 40% | 102% | 2.0M | — | — | — | Yaş | |
| Nicolás Fernández | MR | 30 | UAI Urquiza | Transfer Talebi | Aktif | 24.11.2026 | 24.11.2026 | 1 | 0 | 106 | 104 | 40% | 96% | 1.4M | — | — | — | ||
| Tomás Fernández | AMR | 32 | Aldosivi | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 20.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 109 | 40% | 102% | 4.6M | — | — | — | ||
| Yuri Tanque | ST | 31 | Criciúma | Transfer Talebi | Aktif | 17.11.2026 | 17.11.2026 | 1 | 0 | 130 | 124 | 40% | 99% | 5.7M | — | — | — | ||
| Martín Pino | ST | 31 | Asteras | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2026 | 03.11.2026 | 1 | 0 | 113 | 107 | 40% | 99% | 3.6M | — | — | — | ||
| David Ankeye | AML | 27 | Zeleznicar Pancevo | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 10.10.2026 | 1 | 0 | 98 | 130 | 40% | 99% | 2.4M | — | — | — | ||
| José Rivas Gamboa | ST | 31 | Trujillanos | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2026 | 04.10.2026 | 1 | 0 | 116 | 93 | 40% | 93% | 2.1M | — | — | — | ||
| Mauricio Márquez | AMR | 28 | Caracas | Transfer Talebi | Aktif | 22.09.2026 | 22.09.2026 | 1 | 0 | 99 | 111 | 40% | 92% | 3.2M | — | — | — | ||
| Gonzalo Berterame | AMR | 33 | Dinamo Batumi | Transfer Talebi | Aktif | 15.09.2026 | 15.09.2026 | 1 | 0 | 128 | 96 | 40% | 99% | 2.0M | — | — | — | ||
| Ramiro Ruiz Rodríguez | MR | 29 | Gareji Sagarejo | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 117 | 123 | 40% | 97% | 4.5M | — | — | — | ||
| Bruno Báez | ST | 29 | Brown de Adrogué | Transfer Talebi | Aktif | 02.09.2026 | 02.09.2026 | 1 | 0 | 100 | 110 | 40% | 90% | 300.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu | |
| Jaime Moreno | ST | 34 | KuPS | Transfer Talebi | Aktif | 30.08.2026 | 30.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 95 | 40% | 100% | 1.6M | — | — | — | Yaş | |
| Rafael Arace | AMR | 34 | Caracas | Transfer Talebi | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 121 | 40% | 93% | 1.6M | — | — | — | Yaş | |
| Mario González | ST | 34 | Noah | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 99 | 40% | 96% | 2.3M | — | — | — | ||
| Edwuin Pernía | ST | 35 | Zamora | Transfer Talebi | Aktif | 08.08.2026 | 08.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 97 | 40% | 94% | 1.4M | — | — | — | Yaş | |
| Juan Carlos Pineda | MR | 30 | Beroe | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 93 | 40% | 93% | 3.2M | — | — | — | ||
| Eduardo Fereira | DR | 29 | Caracas | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 109 | 40% | 100% | 2.1M | — | — | — | ||
| Stefano Moreyra | DM | 28 | Independiente Rivadavia | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 116 | 40% | 109% | 1.1M | — | — | — | Sözleşme Sonu | |
| Rodrigo Saracho | GK | 36 | San Marcos de Arica | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 113 | 40% | 106% | 80.0K | — | — | — | YaşSözleşme Sonu |
| Brian Olivera | GK | 36 | Racing | Gianluca Guerrero | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 94 | 40% | 93% | 80.0K | — | — | — | YaşSözleşme Sonu |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Max Thompson | GK | Middlesbrough | #216 | — | Hemen Al | 111 | 122 | 80% | 100% | 950.0K | Sözleşme Sonu | Gölge |
| Alfredo Morelos | ST | Defensa y Justicia | #79 | — | Hemen Al | 120 | 128 | 75% | 107% | 3.5M | Gölge | |
| Edu Espiau | AML | Slask | #81 | — | Hemen Al | 105 | 112 | 67% | 101% | 950.0K | Yaş | Gölge |
| Lucas Boyé | AMR | Tenerife | #80 | — | Hemen Al | 132 | 140 | 40% | 106% | 22.1M | Gölge | |
| Franco Israel | GK | Spezia | #219 | — | Al | 145 | 146 | 83% | 108% | 5.0M | Gölge | |
| Josh Keeley | GK | Gil Vicente | #215 | — | Al | 129 | 129 | 83% | 108% | 5.5M | Gölge | |
| Marcel Lotka | GK | Karlsruher SC | #222 | — | Al | 131 | 134 | 80% | 114% | 8.2M | Gölge | |
| Edarlyn Reyes | AMR | Akhmat Grozny | #80 | — | Al | 104 | 109 | 80% | 94% | 2.3M | Gölge | |
| Igor Nikić | GK | Lugo | #222 | — | Al | 129 | 130 | 75% | 100% | 1.9M | Gölge | |
| Nikolas Polster | GK | Cercle Brugge | #216 | — | Al | 129 | 132 | 75% | 94% | 3.3M | Gölge | |
| Felipe Zenobio | GK | Córdoba | #215 | — | Al | 128 | 130 | 75% | 114% | 6.3M | Gölge | |
| Luis Ingolotti | GK | Instituto | #231 | — | Al | 127 | 130 | 75% | 115% | 1.9M | Gölge | |
| Unai Marrero | GK | Oviedo | #217 | — | Al | 124 | 129 | 75% | 104% | 7.7M | Gölge | |
| Marcelo Torres | ST | Gimnasia La Plata | #84 | — | Al | 122 | 123 | 75% | 103% | 1.4M | Sözleşme Sonu | Gölge |
| Luis Lucero | FR | Londrina | #86 | — | Al | 112 | 116 | 67% | 92% | 1.5M | Gölge | |
| Hugo Vallejo | MR | Korona | #77 | — | Al | 111 | 116 | 67% | 94% | 1.9M | Gölge | |
| Álex Arce | ST | Instituto | #86 | — | Al | 129 | 129 | 40% | 102% | 3.5M | Yaş | Gölge |
| Jamie Cumming | GK | Bristol Rovers | #223 | — | Düşün | 128 | 126 | 86% | 107% | 3.6M | Gölge | |
| Ángel Rodado | AMC | HJK | #75 | — | Düşün | 118 | 104 | 83% | 100% | 2.4M | Gölge | |
| Eric Gamen | GK | Athletic Bilbao | #218 | — | Düşün | 116 | 111 | 80% | 109% | 2.4M | Gölge | |
| Joaquín Molina | GK | Deportivo Laferrere | #135 | — | Düşün | 114 | 113 | 80% | 109% | 900.0K | Gölge | |
| Fabrizio Correa | GK | Cerro | #117 | — | Düşün | 127 | 124 | 75% | 116% | 1.6M | Gölge | |
| Pol Tristán | GK | Unionistas | #222 | — | Düşün | 123 | 119 | 75% | 100% | 2.8M | Gölge | |
| Juan Cejas | AMR | Ethnikos Achnas | #83 | — | Düşün | 118 | 115 | 75% | 93% | 3.2M | Gölge | |
| Giovanni Simeone | ST | São Paulo | #73 | — | Düşün | 148 | 129 | 67% | 106% | 9.3M | Yaş | Gölge |
| Gonzalo Crettaz | GK | NEC | #217 | — | Düşün | 135 | 124 | 67% | 108% | 3.7M | Gölge | |
| Samuel Adeniran | ML | Chicago Fire | #82 | — | Düşün | 124 | 116 | 67% | 105% | 7.7M | Gölge | |
| Santiago Giordana | ST | Junior | #90 | — | Düşün | 111 | 109 | 67% | 100% | 1.1M | Yaş | Gölge |
| Yuri Tanque | ST | Criciúma | #82 | — | Düşün | 130 | 124 | 40% | 99% | 5.7M | Gölge | |
| Enzo Avaro | ML | Udinese | #92 | — | Düşün | 125 | 109 | 40% | 99% | 1.7M | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Sumavil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabrizio Correa | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Fabrizio Correa | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Sumavil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabrizio Correa | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Fabrizio Correa | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Sumavil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabrizio Correa | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Fabrizio Correa | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Sumavil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabrizio Correa | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Fabrizio Correa | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Sumavil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabrizio Correa | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Fabrizio Correa | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Sumavil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabrizio Correa | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Fabrizio Correa | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Sumavil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabrizio Correa | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Fabrizio Correa | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000249341 | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Sumavil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Player #2000249341 | Güçlü Onay | 1.28 | 80% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Salerno | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000249341 | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Francisco Salerno | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Gianluca Guerrero | Player #2000249341 | Güçlü Onay | 1.28 | 80% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Salerno | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000249341 | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Francisco Salerno | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Gianluca Guerrero | Player #2000249341 | Güçlü Onay | 1.28 | 80% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Salerno | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000249341 | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Francisco Salerno | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Gianluca Guerrero | Player #2000249341 | Güçlü Onay | 1.28 | 80% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Salerno | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000249341 | İzlemeye Devam | — | 1.28 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Francisco Salerno | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Gianluca Guerrero | Player #2000249341 | Güçlü Onay | 1.28 | 80% | Değer Fırsatı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Salerno | İzlemeye Devam | #85 | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000249341 | İzlemeye Devam | #85 | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Francisco Salerno | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Gianluca Guerrero | Player #2000249341 | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Salerno | İzlemeye Devam | #85 | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000249341 | İzlemeye Devam | #85 | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Francisco Salerno | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Gianluca Guerrero | Player #2000249341 | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Salerno | İzlemeye Devam | #85 | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000249341 | İzlemeye Devam | #85 | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Francisco Salerno | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Gianluca Guerrero | Player #2000249341 | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Brambillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Cejas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danny Pérez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcelo Torres | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edu Espiau | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Arce | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Catriel Cabellos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Salerno | İzlemeye Devam | #85 | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejo Medina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joaquín Molina | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000249341 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gianluca Guerrero | Francisco Salerno | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leandro Trossard | Besiktas | AMR | Forvet | 151 | 151 | 35% | 6.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Mojmír Chytil | Slavia Prague | ST | Forvet | 140 | 140 | 35% | 3.1M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Tomáš Chorý | Slavia Prague | ST | Forvet | 133 | 133 | 35% | 1.7M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Jonathan Dellarossa | Central Espanol | ST | Forvet | 126 | 126 | 35% | 400.0K | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Leandro Godoy | CSKA Sofia | ST | Forvet | 124 | 124 | 35% | 3.3M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Luis Ingolotti | Kaleci | 127 | 05.11.2029 | 75% | Al |
| Felipe Zenobio | Kaleci | 128 | 07.05.2029 | 75% | Al |
| Josh Keeley | Kaleci | 129 | 07.05.2029 | 83% | Al |
| Igor Nikić | Kaleci | 129 | 07.05.2029 | 75% | Al |
| Max Thompson | Kaleci | 111 | 07.05.2029 | 80% | Hemen Al |
| Nikolas Polster | Kaleci | 129 | 07.05.2029 | 75% | Al |
| Unai Marrero | Kaleci | 124 | 07.05.2029 | 75% | Al |
| Marcel Lotka | Kaleci | 131 | 07.05.2029 | 80% | Al |
| Gonzalo Crettaz | Kaleci | 135 | 07.05.2029 | 67% | Düşün |
| Eric Gamen | Kaleci | 116 | 07.05.2029 | 80% | Düşün |
| Pol Tristán | Kaleci | 123 | 07.05.2029 | 75% | Düşün |
| Jamie Cumming | Kaleci | 128 | 07.05.2029 | 86% | Düşün |
| Franco Israel | Kaleci | 145 | 07.05.2029 | 83% | Al |
| Joaquín Molina | Kaleci | 114 | 30.11.2028 | 80% | Düşün |
| Fabrizio Correa | Kaleci | 127 | 06.11.2028 | 75% | Düşün |
| Yuri Tanque | Forvet | 130 | 02.11.2026 | 40% | Düşün |
| Giovanni Simeone | Forvet | 148 | 02.11.2026 | 67% | Düşün |
| Samuel Adeniran | Forvet | 124 | 02.11.2026 | 67% | Düşün |
| Juan Cejas | Forvet | 118 | 02.11.2026 | 75% | Düşün |
| Ángel Rodado | Forvet | 118 | 02.11.2026 | 83% | Düşün |
| Marcelo Torres | Forvet | 122 | 02.11.2026 | 75% | Al |
| Santiago Giordana | Forvet | 111 | 02.11.2026 | 67% | Düşün |
| Hugo Vallejo | Forvet | 111 | 02.11.2026 | 67% | Al |
| Enzo Avaro | Forvet | 125 | 02.11.2026 | 40% | Düşün |
| Álex Arce | Forvet | 129 | 02.11.2026 | 40% | Al |
| Alfredo Morelos | Forvet | 120 | 02.11.2026 | 75% | Hemen Al |
| Edarlyn Reyes | Forvet | 104 | 02.11.2026 | 80% | Al |
| Lucas Boyé | Forvet | 132 | 02.11.2026 | 40% | Hemen Al |
| Edu Espiau | Forvet | 105 | 02.11.2026 | 67% | Hemen Al |
| Luis Lucero | Forvet | 112 | 02.11.2026 | 67% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #99 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 80 | 85 | 18–32 | 702.0K | Listede | ✓ | |
| #86 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 81 | 86 | 18–32 | 702.0K | Tamamlandı | ✓ | |
| #87 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 93 | 98 | 18–32 | 702.0K | Tamamlandı | Andy Polar | ✓ |
| #88 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 79 | 84 | 18–32 | 702.0K | Tamamlandı | ✓ | |
| #89 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 100 | 105 | 18–32 | 702.0K | Tamamlandı | Rodrigo Ortega | ✓ |
| #90 | AML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 104 | 109 | 18–32 | 1.1M | Tamamlandı | Geray Motta | ✓ |
| #91 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 87 | 92 | 18–32 | 702.0K | Tamamlandı | Josemaría Mellán | ✓ |
| #92 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 109 | 114 | 18–32 | 1.4M | Tamamlandı | Kluiverth Aguilar | ✓ |
| #93 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 95 | 100 | 18–32 | 702.0K | Tamamlandı | Juan Sebastián Ibarra | ✓ |
| #94 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 77 | 82 | 18–32 | 702.0K | Tamamlandı | Eber Ocampos | ✓ |
| #95 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 78 | 83 | 18–32 | 702.0K | Tamamlandı | Nahuel Zapatiel | ✓ |
| #96 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 100 | 105 | 18–32 | 702.0K | Tamamlandı | Rodrigo Ortega | ✓ |
| #97 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 77 | 82 | 18–32 | 702.0K | Tamamlandı | Eber Ocampos | ✓ |
| #98 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 78 | 83 | 18–32 | 702.0K | Tamamlandı | Nahuel Zapatiel | ✓ |