| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Takumi Endo | Baş Scout | 9 | 0 | 40% | 31.08.2026 | Doğu AsyaGüneydoğu Asya |
| Gaku Kamada | Scout | 2 | 0 | 49% | 24.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Gaku Tanaka | Scout | 2 | 0 | 62% | 24.08.2026 | |
| Takefusa Kamada | Scout | 1 | 0 | 40% | 02.08.2026 | Güneydoğu Asya |
| Wataru Kubo | Scout | 1 | 0 | 44% | 24.08.2026 | |
| Hiroki Hasebe | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Keisuke Honda | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dauren Nurgaliev | MC | 22 | Akzhaiyk | Takumi Endo | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 101 | 40% | 87% | 675.0K | #9 MC | — | — | |
| Naoki Kase | WR | 26 | Shonan Bellmare | Gaku Tanaka | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 76 | 62% | 100% | 300.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Yosuke Murakami | DC | 24 | Omiya Ardija | Gaku Tanaka | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 80 | 62% | 100% | 135.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Renato Augusto | DC | 34 | Ventforet Kofu | Gaku Kamada | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 77 | 58% | 100% | 36.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Daichi Hayashi | AMC | 29 | Gamba Osaka | Wataru Kubo | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 61 | 76 | 44% | 100% | 135.0K | — | — | — | |
| Ryosuke Kojima | GK | 29 | Kashiwa Reysol | Takumi Endo | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 88 | 40% | 79% | 850.0K | #23 GK | — | — | |
| Keisuke Osako | GK | 27 | Sanfrecce Hiroshima | Takumi Endo | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 105 | 40% | 76% | 750.0K | #23 GK | — | — | |
| Tomoki Hayakawa | GK | 27 | Kashima Antlers | Takumi Endo | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2026 | 20.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 101 | 40% | 82% | 1.1M | #15 GK | — | — | |
| Svend Brodersen | GK | 29 | Kawasaki Frontale | Takumi Endo | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 116 | 40% | 83% | 900.0K | #1 GK | — | — | |
| Kazuya Konno | AMR | 29 | Kawasaki Frontale | Takumi Endo | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 92 | 40% | 86% | 1.8M | #9 MC | — | — | |
| Yosuke Ideguchi | MC | 30 | Vissel Kobe | Takumi Endo | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 110 | 40% | 89% | 1.6M | #9 MC | — | — | |
| Nurali Orazov | FL | 29 | Irtysh | Takefusa Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 105 | 40% | 96% | 1.7M | #3 ST | — | — | |
| Tojiro Kubo | DR | 27 | Kashiwa Reysol | Takumi Endo | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 94 | 40% | 95% | 2.3M | #5 DL | — | — | |
| Takahiro Ko | DM | 28 | FC Tokyo | Takumi Endo | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 104 | 40% | 97% | 2.1M | #5 DL | — | — | |
| Mohamed Abo Fani | DM | 28 | Ferencvaros | Gaku Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 113 | 40% | 102% | 1.9M | #2 DL | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Svend Brodersen | GK | Kawasaki Frontale | #1 | — | Hemen Al | 102 | 116 | 40% | 83% | 900.0K | Aktif | |
| Ryosuke Kojima | GK | Kashiwa Reysol | #6 | — | Al | 105 | 110 | 40% | 79% | 700.0K | Aktif | |
| Takahiro Ko | DM | FC Tokyo | #4 | — | Al | 100 | 104 | 40% | 97% | 2.1M | Aktif | |
| Yosuke Ideguchi | MC | Vissel Kobe | #5 | — | Al | 99 | 110 | 40% | 89% | 1.6M | Aktif | |
| Mohamed Abo Fani | DM | Ferencvaros | #2 | — | Düşün | 115 | 113 | 40% | 102% | 1.9M | Aktif | |
| Nurali Orazov | FL | Irtysh | #3 | — | Düşün | 107 | 105 | 40% | 96% | 1.7M | Aktif | |
| Tomoki Hayakawa | GK | Kashima Antlers | #6 | — | Düşün | 107 | 101 | 40% | 82% | 1.1M | Aktif | |
| Tojiro Kubo | DR | Kashiwa Reysol | #4 | — | Düşün | 105 | 94 | 40% | 95% | 2.3M | Aktif | |
| Kazuya Konno | AMR | Kawasaki Frontale | #5 | — | Düşün | 102 | 92 | 40% | 86% | 1.8M | Aktif | |
| Matheus Thuler | DC | Vissel Kobe | #2 | — | Düşün | 97 | 96 | 40% | 96% | 700.0K | Aktif | |
| Dauren Nurgaliev | MC | Akzhaiyk | #5 | — | Düşün | 95 | 101 | 40% | 87% | 675.0K | Aktif | |
| Ryosuke Kojima | GK | Kashiwa Reysol | #7 | #23 | Düşün | 93 | 88 | 40% | 79% | 850.0K | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #7 | #23 | GK | 95 | 21–29 | 384.9K | Takumi Endo | 2 | 1 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Takumi Endo | Vissel Kobe U20 | #1, #3, #4 | |
| Gaku Kamada | Vegalta Sendai U20 | #1, #3, #4 | |
| Takefusa Kamada | FC Tokyo U20 | #1, #3, #4 | |
| Takumi Endo | Gamba Osaka U20 | #1, #5 | |
| Takumi Endo | Kashiwa Reysol U20 | #7 | |
| Takefusa Kamada | Sanfrecce Hiroshima U20 | #7 | |
| Gaku Kamada | Avispa Fukuoka U20 | #7 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kakeru Funaki | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yosuke Murakami | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Naoki Kase | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reon Yamahara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Renato Augusto | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Kamada | Kakeru Funaki | Onayla | 0.69 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Tanaka | Yosuke Murakami | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Tanaka | Naoki Kase | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Kamada | Renato Augusto | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kakeru Funaki | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yosuke Murakami | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Naoki Kase | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Yoshihara | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reon Yamahara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Renato Augusto | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Kamada | Kakeru Funaki | Onayla | 0.69 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Tanaka | Yosuke Murakami | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Tanaka | Naoki Kase | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Kamada | Yuki Yoshihara | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Gaku Kamada | Renato Augusto | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kakeru Funaki | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yosuke Murakami | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jesiel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Yoshihara | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reon Yamahara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuto Ozeki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Kamada | Kakeru Funaki | Onayla | 0.69 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Tanaka | Yosuke Murakami | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Kamada | Yuki Yoshihara | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kakeru Funaki | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yosuke Murakami | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jesiel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Yoshihara | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kosuke Shirai | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reon Yamahara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuto Ozeki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Kamada | Kakeru Funaki | Onayla | 0.69 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Tanaka | Yosuke Murakami | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Kamada | Yuki Yoshihara | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shosei Usui | İzlemeye Devam | — | 1.12 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kakeru Funaki | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yosuke Murakami | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jesiel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kosuke Shirai | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuki Yoshihara | İzlemeye Devam | — | 0.64 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reon Yamahara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuto Ozeki | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takumi Endo | Shosei Usui | Onayla | 1.12 | 65% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Kamada | Kakeru Funaki | Onayla | 0.69 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Tanaka | Yosuke Murakami | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Kamada | Yuki Yoshihara | Onayla | 0.64 | 58% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #3 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 99 | 112 | 21–29 | 618.1K | İzlemede | — | — |
| #23 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 95 | 108 | 21–29 | 384.9K | İzlemede | — | — |
| #5 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 94 | 107 | 21–29 | 612.0K | Tamamlandı | Kosuke Shirai | ✓ |
| #9 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 97 | 110 | 21–29 | 459.0K | Tamamlandı | Dauren Nurgaliev | ✓ |
| #1 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 89 | 102 | 21–29 | 618.1K | Vazgeçildi | Shunsuke Ando | ✓ |
| #2 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 94 | 107 | 21–29 | 618.1K | Vazgeçildi | Matheus Thuler | ✓ |
| #15 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 94 | 107 | 21–29 | 447.3K | Vazgeçildi | Ryosuke Kojima | ✓ |