Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.5M |
| Maç Günü Geliri | $3.2M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $387K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $100K |
| Tesis Bakımı | $225K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2032 |
$5.2M |
$1.7M |
$3.4M |
$1477.3M |
| Jul 2032 |
$115.9M |
$1.7M |
$114.1M |
$1473.9M |
| Jun 2032 |
$39.2M |
$2.0M |
$37.2M |
$1359.7M |
| May 2032 |
$5.2M |
$2.0M |
$3.2M |
$1322.5M |
| Apr 2032 |
$5.2M |
$2.0M |
$3.2M |
$1319.3M |
| Mar 2032 |
$45.5M |
$2.0M |
$43.5M |
$1316.1M |
| Feb 2032 |
$16.4M |
$2.0M |
$14.5M |
$1272.6M |
| Jan 2032 |
$29.9M |
$2.0M |
$27.9M |
$1258.2M |
| Dec 2031 |
$5.2M |
$2.0M |
$3.2M |
$1230.3M |
| Nov 2031 |
$5.2M |
$2.0M |
$3.3M |
$1227.0M |
| Oct 2031 |
$6.2M |
$2.0M |
$4.2M |
$1223.8M |
| Sep 2031 |
$9.8M |
$2.1M |
$7.6M |
$1219.6M |