| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Baş Scout | 7 | 0 | 43% | 01.01.2027 | Batı Avrupa |
| Riccardo Alessi | Scout | 3 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Güney AmerikaBatı Avrupa |
| Scout | 2 | 0 | 40% | 04.08.2026 | Batı Avrupa | |
| Valerio Fabbri | Scout | 2 | 0 | 40% | 04.08.2026 | Batı Avrupa |
| Filippo Monti | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Ruggero Scalise | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Vincenzo Monti | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrés Gómez | AMR | 24 | Vasco da Gama | Nicola Villa | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 109 | 131 | 48% | 100% | 4.7M | — | — | — | |
| Tiago Palacios | AMR | 26 | Estudiantes | Nicola Villa | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 108 | 126 | 48% | 100% | 5.1M | — | — | — | |
| Kostas Tsimikas | DL | 31 | Liverpool | Nicola Villa | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 128 | 148 | 48% | 100% | 9.4M | — | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 28 | Napoli | Nicola Villa | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 142 | 40% | 105% | 14.0M | — | — | — | |
| Rémy Descamps | GK | 31 | Olympique Lyonnais | Nicola Villa | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 118 | 40% | 97% | 4.2M | — | — | — | |
| Bruno Fernandes | DM | 33 | Manchester United | Valerio Fabbri | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 147 | 151 | 40% | 122% | 25.0M | — | — | — | Yaş |
| Nuno Mendes | DL | 25 | Paris Saint-Germain | Valerio Fabbri | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 135 | 40% | 124% | 24.0M | — | — | — | |
| Antonín Kinský | GK | 24 | Tottenham Hotspur | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 131 | 40% | 105% | 17.0M | — | — | — | ||
| Robert Sánchez | GK | 29 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 132 | 40% | 105% | 21.0M | — | — | — | ||
| Omar Marmoush | AMR | 28 | Manchester City | Nicola Villa | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 141 | 40% | 115% | 48.0M | — | — | — | |
| Nuno Mendes | DL | 25 | Paris Saint-Germain | Riccardo Alessi | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 131 | 40% | 124% | 24.0M | — | — | — | |
| Ayrton Costa | DL | 28 | Boca Juniors | Riccardo Alessi | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 137 | 40% | 118% | 4.5M | — | — | — | Sakat |
| William Saliba | DC | 26 | Arsenal | Riccardo Alessi | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 146 | 143 | 40% | 123% | 46.0M | — | — | — | |
| Erling Haaland | ST | 27 | Manchester City | Nicola Villa | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 158 | 153 | 40% | 122% | 76.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rúben Dias | DC | Manchester City | #14 | #65 | Al | 150 | 151 | 28% | 125% | 49.0M | Aktif | |
| Moisés Caicedo | DM | Chelsea | #14 | #65 | Al | 144 | 146 | 28% | 124% | 46.0M | Aktif | |
| João Neves | DM | Paris Saint-Germain | #14 | #65 | Düşün | 142 | 151 | 28% | 124% | 30.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #13 | #64 | GK | 146 | 21–29 | 3.9M | Nicola Villa | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #14 | #65 | DL | 151 | 21–29 | 3.9M | Riccardo Alessi | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #15 | #66 | MC | 154 | 21–29 | 3.9M | Valerio Fabbri | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #16 | #67 | ST | 156 | 21–29 | 3.9M | Vincenzo Monti | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Riccardo Alessi | Frosinone U20 | #13, #14, #15, #16 | |
| Nicola Villa | Parma U20 | #13, #14, #15, #16 | |
| Valerio Fabbri | Reggiana U20 | #13, #14, #15, #16 | |
| Valerio Fabbri | Bologna U20 | #13, #14, #15, #16 | |
| Valerio Fabbri | Monza U20 | #13, #14, #15, #16 | |
| Valerio Fabbri | Pontedera U20 | #13, #14, #15, #16 | |
| Valerio Fabbri | Lecce U20 | #13, #14, #15, #16 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Akanji | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manor Solomon | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 11000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Diego Carlos | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kevin | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 46000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 30000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 49000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10800000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Niccolò Fortini | Reddet | — | -2.01 | — | — | 1.50 | 9600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kevin | Reddet | — | -1.46 | — | — | 1.50 | 7400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manuel Akanji | Reddet | — | -1.08 | — | — | 1.50 | 2600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Manor Solomon | Reddet | — | -1.08 | — | — | 1.50 | 8400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Diego Carlos | Reddet | — | -1.08 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 46000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | Reddet | — | -0.29 | — | — | 1.50 | 30000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 49000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Reddet | -2.01 | 90% | Çok Pahalı |
| Nicola Villa | Kevin | Reddet | -1.46 | 65% | Çok Pahalı |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | Reddet | -1.08 | 48% | Çok Pahalı |
| Nicola Villa | Manor Solomon | Reddet | -1.08 | 48% | Çok Pahalı |
| Nicola Villa | Diego Carlos | Reddet | -1.08 | 48% | Çok Pahalı |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Akanji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manor Solomon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diego Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Kevin | Onayla | 1.17 | 65% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Manor Solomon | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Diego Carlos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Akanji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manor Solomon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diego Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Kevin | Onayla | 1.17 | 65% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Manor Solomon | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Diego Carlos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Akanji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manor Solomon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diego Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Kevin | Onayla | 1.17 | 65% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Manor Solomon | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Diego Carlos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Akanji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manor Solomon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diego Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Kevin | Onayla | 1.17 | 65% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Manor Solomon | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Diego Carlos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Akanji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manor Solomon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diego Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Kevin | Onayla | 1.17 | 65% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Manor Solomon | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Diego Carlos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Akanji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manor Solomon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diego Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Kevin | Onayla | 1.17 | 65% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Manor Solomon | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Diego Carlos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Akanji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manor Solomon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diego Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Kevin | Onayla | 1.17 | 65% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Manor Solomon | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Diego Carlos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Pobega | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Ciervo | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Akanji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manor Solomon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diego Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Valerio Fabbri | Tommaso Pobega | Onayla | 0.98 | 86% | Rol Uyumlu |
| Vincenzo Monti | Riccardo Ciervo | Onayla | 0.91 | 76% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Kevin | Onayla | 1.17 | 65% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Manor Solomon | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Diego Carlos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Pobega | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Ciervo | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Akanji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manor Solomon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diego Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Valerio Fabbri | Tommaso Pobega | Onayla | 0.98 | 86% | Rol Uyumlu |
| Vincenzo Monti | Riccardo Ciervo | Onayla | 0.91 | 76% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Kevin | Onayla | 1.17 | 65% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Manor Solomon | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Diego Carlos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Pobega | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Ciervo | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Akanji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manor Solomon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diego Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Valerio Fabbri | Tommaso Pobega | Onayla | 0.98 | 86% | Rol Uyumlu |
| Vincenzo Monti | Riccardo Ciervo | Onayla | 0.91 | 76% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Kevin | Onayla | 1.17 | 65% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Manor Solomon | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Diego Carlos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Pobega | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Ciervo | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin | İzlemeye Devam | — | 1.17 | ✓ | — | 0.10 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Akanji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manor Solomon | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Diego Carlos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Valerio Fabbri | Tommaso Pobega | Onayla | 0.98 | 86% | Rol Uyumlu |
| Vincenzo Monti | Riccardo Ciervo | Onayla | 0.91 | 76% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Kevin | Onayla | 1.17 | 65% | Rol Uyumlu |
| Nicola Villa | Manuel Akanji | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Manor Solomon | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | Diego Carlos | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Pobega | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Ciervo | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Valerio Fabbri | Tommaso Pobega | Onayla | 0.98 | 86% | Rol Uyumlu |
| Vincenzo Monti | Riccardo Ciervo | Onayla | 0.91 | 76% | Rol Uyumlu |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Pobega | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Ciervo | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Valerio Fabbri | Tommaso Pobega | Onayla | 0.98 | 86% | Rol Uyumlu |
| Vincenzo Monti | Riccardo Ciervo | Onayla | 0.91 | 76% | Rol Uyumlu |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Folorunsho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 1.61 | ✓ | — | 0.00 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Pobega | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Ciervo | İzlemeye Devam | — | 0.91 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moisés Caicedo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.07 | 2.65 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| João Neves | İzlemeye Devam | — | -0.29 | — | — | 0.52 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rúben Dias | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicola Villa | Niccolò Fortini | Onayla | 1.61 | 90% | Rol Uyumlu |
| Valerio Fabbri | Tommaso Pobega | Onayla | 0.98 | 86% | Rol Uyumlu |
| Vincenzo Monti | Riccardo Ciervo | Onayla | 0.91 | 76% | Rol Uyumlu |
| Valerio Fabbri | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Nicola Villa | João Neves | Daha Fazla Bilgi | -0.18 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loïs Openda | Juventus | AML | Orta Saha | 113 | 130 | 95% | 11.0M | 08.05.2027 | 18 | 38 |
| Eljif Elmas | Napoli | AMR | Orta Saha | 115 | 129 | 75% | 18.0M | 01.05.2027 | 2 | 1 |
| Rasmus Højlund | Napoli | ST | Forvet | 131 | 154 | 65% | 19.0M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Alisson Santos | Napoli | AMR | Orta Saha | 114 | 133 | 65% | 6.4M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Jérémie Boga | Juventus | AML | Orta Saha | 106 | 123 | 95% | 3.9M | 24.04.2027 | 5 | 8 |
| Rafael Obrador | Torino | DL | Defans | 104 | 130 | 65% | 7.8M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Sandro Kulenović | Torino | ST | Forvet | 90 | 100 | 65% | 2.5M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Victor Nelsson | Hellas Verona | DC | Defans | 120 | 135 | 65% | 16.0M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Ali Al Musrati | Hellas Verona | DM | Defans | 116 | 137 | 65% | 6.5M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Julio Enciso | Hellas Verona | AMR | Orta Saha | 111 | 134 | 65% | 14.0M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Gift Orban | Hellas Verona | ST | Forvet | 115 | 131 | 75% | 13.0M | 17.04.2027 | 2 | 1 |
| Ulisses Garcia | Sassuolo | DL | Defans | 110 | 123 | 65% | 2.9M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Aster Vranckx | Sassuolo | DM | Defans | 115 | 135 | 65% | 14.0M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Nazar Voloshyn | Sassuolo | AMR | Orta Saha | 112 | 132 | 48% | 10.0M | 10.04.2027 | 1 | 0 |
| Souleymane Faye | Atalanta | AMR | Orta Saha | 118 | 137 | 65% | 19.0M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Mikayil Faye | Cremonese | DL | Defans | 113 | 146 | 65% | 5.5M | 20.03.2027 | 2 | 0 |
| Maxwel Cornet | Genoa | AMR | Orta Saha | 117 | 141 | 65% | 12.0M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Junior Onana | Genoa | DM | Defans | 96 | 120 | 65% | 3.9M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Niclas Füllkrug | AC Milan | ST | Forvet | 112 | 131 | 65% | 750.0K | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Elijah Ly | Lecce | AML | Orta Saha | 113 | 155 | 65% | 4.7M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Bertram Skovgaard | Lecce | AMR | Orta Saha | 83 | 115 | 65% | 1.2M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Nathan De Cat | Lecce | DM | Defans | 116 | 162 | 48% | 10.0M | 27.02.2027 | 1 | 0 |
| Diego Moreira | Lecce | WL | Orta Saha | 109 | 134 | 48% | 9.7M | 27.02.2027 | 1 | 0 |
| Gabriel Strefezza | Parma | AMR | Orta Saha | 115 | 134 | 65% | 12.0M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Victor Froholdt | Parma | DM | Defans | 115 | 132 | 48% | 9.6M | 20.02.2027 | 1 | 0 |
| Mathis Jangeal | Parma | AMR | Orta Saha | 117 | 155 | 48% | 6.3M | 20.02.2027 | 1 | 0 |
| Nicolò Zaniolo | Udinese | AMR | Orta Saha | 119 | 136 | 65% | 17.0M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Daniel Denoon | Pisa | DC | Defans | 95 | 132 | 65% | 4.8M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Felipe Loyola | Pisa | DR | Defans | 104 | 123 | 65% | 6.9M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Calvin Stengs | Pisa | AMR | Orta Saha | 113 | 133 | 65% | 13.0M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Lorran | Pisa | AMR | Orta Saha | 106 | 147 | 65% | 4.4M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Bryan Zaragoza | AS Roma | AMR | Orta Saha | 128 | 156 | 75% | 12.0M | 30.01.2027 | 2 | 1 |
| Evan Ferguson | AS Roma | ST | Forvet | 111 | 133 | 65% | 5.9M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Nikola Čavlina | Como | GK | Kaleci | 102 | 117 | 65% | 1.9M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Diego Carlos | Como | DC | Defans | 121 | 141 | 65% | 1.5M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Kevin | Como | AMR | Orta Saha | 107 | 127 | 65% | 7.4M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Manor Solomon | Fiorentina | AMR | Orta Saha | 119 | 137 | 65% | 11.0M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Jack Harrison | Fiorentina | AMR | Orta Saha | 105 | 131 | 48% | 3.1M | 09.01.2027 | 1 | 0 |
| Manuel Akanji | Inter | DR | Defans | 123 | 137 | 65% | 5.8M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Matheus Martins | Hellas Verona | AMR | Orta Saha | 107 | 133 | 48% | 7.2M | 05.12.2026 | 1 | 0 |
| Hellas Verona | AMR | Orta Saha | 103 | 124 | 48% | 5.5M | 05.12.2026 | 1 | 0 | |
| Faris | Cremonese | ST | Forvet | 117 | 136 | 48% | 12.0M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Raniele | Lecce | DC | Defans | 113 | 121 | 48% | 6.1M | 17.10.2026 | 1 | 0 |
| Juan Ignacio Nardoni | Lecce | DM | Defans | 117 | 133 | 48% | 6.9M | 17.10.2026 | 1 | 0 |
| Hércules | Lecce | DM | Defans | 108 | 125 | 48% | 3.6M | 17.10.2026 | 1 | 0 |
| Idrissa Guèye | Udinese | ST | Forvet | 95 | 120 | 28% | 2.8M | 03.10.2026 | 0 | 1 |
| Kostas Tsimikas | AS Roma | DL | Defans | 128 | 148 | 48% | 9.4M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Donyell Malen | AS Roma | AMR | Orta Saha | 108 | 126 | 48% | 6.9M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Kwesi Sorotu Badori | Bologna | DM | Defans | 70 | 97 | 28% | 300.0K | 12.09.2026 | 0 | 1 |
| Andrés Gómez | Como | AMR | Orta Saha | 109 | 131 | 48% | 4.7M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Tiago Palacios | Como | AMR | Orta Saha | 108 | 126 | 48% | 5.1M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Levente Bősze | Como | DM | Defans | 70 | 127 | 28% | 250.0K | 05.09.2026 | 0 | 1 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Moisés Caicedo | Defans | 144 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| João Neves | Defans | 142 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |
| Rúben Dias | Defans | 150 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #64 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 3.9M | İzlemede | — | — |
| #65 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 3.9M | İzlemede | — | — |
| #66 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 3.9M | İzlemede | — | — |
| #67 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 3.9M | İzlemede | — | — |