| TV Geliri | $466K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $31K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $25K |
| Oyuncu Maaşları | $360K |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $194K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $60K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2031 | $522K | $614K | $-92K | $-13.2M |
| Mar 2031 | $506K | $540K | $-35K | $-13.1M |
| Feb 2031 | $443K | $485K | $-43K | $-13.1M |
| Jan 2031 | $438K | $1.1M | $-651K | $-13.0M |
| Dec 2030 | $477K | $483K | $-6K | $-12.4M |
| Nov 2030 | $450K | $525K | $-75K | $-12.4M |
| Oct 2030 | $463K | $563K | $-100K | $-12.3M |
| Sep 2030 | $470K | $596K | $-126K | $-12.2M |
| Aug 2030 | $464K | $559K | $-95K | $-12.1M |
| Jul 2030 | $449K | $582K | $-133K | $-12.0M |
| Jun 2030 | $446K | $553K | $-108K | $-11.8M |
| May 2030 | $498K | $552K | $-54K | $-11.7M |