| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $603K |
| Personel Maaşları | $17K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $782 |
| Tesis Bakımı | $676K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $2.4M | $1.3M | $1.1M | $23.0M |
| Aug 2028 | $2.6M | $1.3M | $1.3M | $21.9M |
| Jul 2028 | $2.4M | $1.3M | $1.1M | $20.5M |
| Jun 2028 | $2.4M | $1.3M | $1.2M | $19.4M |
| May 2028 | $2.5M | $1.3M | $1.1M | $18.2M |
| Apr 2028 | $2.8M | $1.3M | $1.5M | $17.1M |
| Mar 2028 | $2.8M | $1.3M | $1.5M | $15.6M |
| Feb 2028 | $2.6M | $1.2M | $1.3M | $14.1M |
| Jan 2028 | $3.0M | $1.2M | $1.8M | $12.8M |
| Dec 2027 | $2.6M | $1.2M | $1.4M | $11.0M |
| Nov 2027 | $2.6M | $1.2M | $1.4M | $9.6M |
| Oct 2027 | $2.6M | $1.3M | $1.3M | $8.2M |