| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $143K |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $214K |
| Tesis Bakımı | $639K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $3.5M | $2.2M | $1.3M | $25.5M |
| Sep 2027 | $3.1M | $2.6M | $512K | $24.2M |
| Aug 2027 | $4.1M | $1.8M | $2.2M | $23.7M |
| Jul 2027 | $4.1M | $1.8M | $2.4M | $21.5M |
| Jun 2027 | $9.0M | $1.2M | $7.8M | $19.1M |
| May 2027 | $4.1M | $1.2M | $2.9M | $11.3M |
| Apr 2027 | $4.1M | $1.6M | $2.6M | $8.4M |
| Mar 2027 | $4.1M | $1.2M | $2.9M | $5.8M |
| Feb 2027 | $4.2M | $1.3M | $2.9M | $2.9M |
| Jan 2027 | $1.7M | $622K | $1.1M | $17K |
| Dec 2026 | $482K | $619K | $-137K | $-1.0M |
| Nov 2026 | $486K | $643K | $-157K | $-901K |