| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Oleksandr Shaparenko | Baş Scout | 13 | 0 | 46% | 07.01.2027 | Doğu Avrupa |
| Scout | 4 | 0 | 43% | 31.08.2026 | ||
| Taras Pikhalyonok | Scout | 3 | 0 | 50% | 04.01.2027 | Doğu Avrupa |
| Kostiantyn Kocherhin | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 70% | 31.08.2026 | |
| Maksym Marlos | Scout | 1 | 0 | 51% | 01.01.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrii Klishchuk | GK | 34 | Karpaty | Kostiantyn Kocherhin | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 75 | 70% | 100% | 18.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Roman Mysak | GK | 35 | Karpaty | Oleksandr Shaparenko | Personel Önerisi | Aktif | 07.01.2027 | 07.01.2027 | 1 | 0 | 71 | 82 | 65% | 100% | 10.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Vitalii Fedoriv | DL | 39 | Metalist | Oleksandr Shaparenko | Personel Önerisi | Aktif | 06.01.2027 | 06.01.2027 | 1 | 0 | 74 | 65 | 65% | 100% | 10.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Andrii Klishchuk | GK | 34 | Karpaty | Oleksandr Shaparenko | Personel Önerisi | Aktif | 05.01.2027 | 05.01.2027 | 1 | 0 | 82 | 73 | 65% | 100% | 15.3K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Taras Stepanenko | DM | 37 | Kolos | Taras Pikhalyonok | Personel Önerisi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 78 | 79 | 55% | 100% | 18.0K | — | — | — | |
| Vitaliy Yermakov | DL | 34 | Chornomorets | Taras Pikhalyonok | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 81 | 76 | 55% | 100% | 7.7K | — | — | — | |
| Lucas Ferreira | AMR | 20 | Shakhtar | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 112 | 52% | 100% | 120.0K | — | — | — | ||
| Andrii Melnyk | DC | 18 | LNZ | Maksym Marlos | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 53 | 71 | 51% | 100% | 18.0K | — | — | — | |
| Vinicius Tobias | DR | 23 | Shakhtar | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 123 | 40% | 100% | 76.5K | — | — | — | ||
| Adam Valjent | FR | 27 | FK Senica | Oleksandr Shaparenko | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 100 | 40% | 94% | 3.1M | — | — | — | |
| Dmitry Vorobjov | ST | 29 | Lokomotiv Moscow | Oleksandr Shaparenko | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 110 | 40% | 87% | 2.1M | — | — | — | |
| Manfred Ugalde | ST | 24 | Spartak Moscow | Oleksandr Shaparenko | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 108 | 40% | 96% | 3.8M | — | — | — | |
| Srđan Babić | DC | 30 | Spartak Moscow | Oleksandr Shaparenko | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 109 | 40% | 99% | 3.1M | — | — | — | |
| Milan Gajić | DR | 31 | CSKA Moscow | Oleksandr Shaparenko | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 109 | 40% | 99% | 1.9M | — | — | — | |
| Tamas Gulacsi | DL | 31 | Ferencvaros | Oleksandr Shaparenko | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 120 | 40% | 107% | 2.3M | — | — | — | Yaş |
| Marlon Gomes | DM | 23 | Shakhtar | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 108 | 40% | 100% | 67.5K | — | — | — | ||
| Ianis Maxim | DC | 20 | Petrolul | Oleksandr Shaparenko | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 120 | 40% | 96% | 630.0K | — | — | — | |
| Harold Moukoudi | DC | 29 | AEK Athens | Oleksandr Shaparenko | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 112 | 40% | 96% | 2.7M | — | — | — | |
| Miłosz Piekutowski | GK | 20 | Jagiellonia | Taras Pikhalyonok | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 97 | 40% | 75% | 450.0K | — | — | — | |
| Prosper Obah | AMR | 23 | Shakhtar | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 110 | 40% | 100% | 103.5K | — | — | — | ||
| Cosmin Hagi | FL | 27 | Viitorul | Oleksandr Shaparenko | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 100 | 40% | 98% | 1.3M | — | — | — | |
| Clayton | ST | 28 | Olympiacos | Oleksandr Shaparenko | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 118 | 40% | 94% | 2.3M | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #6 | #11 | GK | 146 | 21–29 | 3.0K | Oleksandr Shaparenko | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #7 | #12 | DL | 151 | 21–29 | 3.0K | Taras Pikhalyonok | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #8 | #13 | MC | 154 | 21–29 | 3.0K | Maksym Marlos | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #9 | #14 | ST | 156 | 21–29 | 3.0K | Oleksandr Shaparenko | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Oleksandr Shaparenko | Inhulets U20 | #6, #7, #8, #9 | |
| Taras Pikhalyonok | Shakhtar U21 | #6, #7, #8, #9 | |
| Maksym Marlos | Oleksandriya U21 | #6, #7, #8, #9 | |
| Taras Pikhalyonok | LNZ U21 | #6, #7, #8, #9 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrii Klishchuk | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.18 | 1.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vitalii Fedoriv | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roman Mysak | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Oleksandr Shaparenko | Andrii Klishchuk | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oleksandr Shaparenko | Vitalii Fedoriv | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oleksandr Shaparenko | Roman Mysak | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrii Klishchuk | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.18 | 1.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vitalii Fedoriv | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roman Mysak | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Oleksandr Shaparenko | Andrii Klishchuk | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oleksandr Shaparenko | Vitalii Fedoriv | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oleksandr Shaparenko | Roman Mysak | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrii Klishchuk | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.18 | 1.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vitalii Fedoriv | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roman Mysak | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.10 | 0.74 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Oleksandr Shaparenko | Andrii Klishchuk | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oleksandr Shaparenko | Vitalii Fedoriv | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oleksandr Shaparenko | Roman Mysak | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrii Klishchuk | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniil Sukhoruchko | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.26 | 2.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andrii Klishchuk | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yevhenii Maliuta | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.40 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniil Sukhoruchko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yevhenii Maliuta | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniil Sukhoruchko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yevhenii Maliuta | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniil Sukhoruchko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yevhenii Maliuta | İzlemeye Devam | — | 1.10 | ✓ | — | 0.11 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Oleksandr Shaparenko | Yevhenii Maliuta | Onayla | 1.10 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yevhen Volynets | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniil Sukhoruchko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.83 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Itodo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yannick Agnero | Kudrivka | ST | Forvet | 90 | 108 | 95% | 1.4M | 20.03.2027 | 43 | 0 |
| Stepan Cherednikov | Kudrivka | GK | Kaleci | 91 | 121 | 95% | 600.0K | 20.03.2027 | 30 | 0 |
| Yegor Pogostnov | Metalist | DC | Defans | 100 | 115 | 65% | 1.3M | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Sebastián Castillo | Metalist | AMR | Orta Saha | 73 | 98 | 65% | 100.0K | 20.02.2027 | 2 | 0 |
| Sotiris Kontouris | Poltava | DM | Defans | 97 | 116 | 65% | 1.1M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Nikola Stanković | Epicentr | DR | Defans | 91 | 119 | 65% | 1.3M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Heorhii Bushchan | Polissia | GK | Kaleci | 99 | 107 | 65% | 250.0K | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Rúben Vezo | Polissia | DC | Defans | 100 | 125 | 65% | 450.0K | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Cristian Ramírez | Polissia | DL | Defans | 92 | 121 | 65% | 400.0K | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Vitaly Stezhko | Polissia | DC | Defans | 91 | 100 | 65% | 600.0K | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| Ulvi Babaev | Kryvbas | AMR | Orta Saha | 94 | 122 | 65% | 1.3M | 19.12.2026 | 2 | 0 |
| Bar Lin | Kryvbas | AMR | Orta Saha | 92 | 112 | 48% | 1.1M | 19.12.2026 | 1 | 0 |
| Fredy Colmán | Karpaty | ST | Forvet | 88 | 108 | 65% | 800.0K | 12.12.2026 | 2 | 0 |
| Paulo Vitor | Karpaty | DL | Defans | 77 | 95 | 48% | 300.0K | 12.12.2026 | 1 | 0 |
| Oleg Reabciuk | Karpaty | DL | Defans | 92 | 119 | 48% | 900.0K | 12.12.2026 | 1 | 0 |
| Matvey Lukin | Metalist | DC | Defans | 99 | 117 | 48% | 1.0M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Sami Adam | Kryvbas | AML | Orta Saha | 66 | 87 | 48% | 150.0K | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Rojas | Kryvbas | DL | Defans | 72 | 103 | 48% | 250.0K | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Abdul Awudu | LNZ | AMR | Orta Saha | 70 | 84 | 48% | 300.0K | 15.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #11 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 3.0K | İzlemede | — | — |
| #12 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 3.0K | İzlemede | — | — |
| #13 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 3.0K | İzlemede | — | — |
| #14 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 3.0K | İzlemede | — | — |