| TV Geliri | $4.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $983K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $7.6M | $2.8M | $4.8M | $124.8M |
| Mar 2028 | $7.1M | $2.4M | $4.7M | $119.9M |
| Feb 2028 | $5.2M | $2.3M | $2.9M | $115.2M |
| Jan 2028 | $16.7M | $2.3M | $14.4M | $112.3M |
| Dec 2027 | $11.6M | $2.3M | $9.3M | $97.9M |
| Nov 2027 | $11.6M | $2.3M | $9.3M | $88.6M |
| Oct 2027 | $11.2M | $2.3M | $8.9M | $79.3M |
| Sep 2027 | $20.9M | $2.1M | $18.9M | $70.4M |
| Aug 2027 | $5.3M | $2.1M | $3.2M | $51.5M |
| Jul 2027 | $5.4M | $2.0M | $3.4M | $48.3M |
| Jun 2027 | $5.3M | $2.0M | $3.2M | $44.9M |
| May 2027 | $5.4M | $2.0M | $3.4M | $41.6M |