| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| James Ospina | Baş Scout | 4 | 0 | 46% | 03.08.2026 | Kuzey Amerika |
| Jose Duque | Scout | 3 | 0 | 40% | 02.08.2026 | Güney Amerika |
| Nicolas Cardona | Yardımcı Antrenör | 3 | 0 | 55% | 03.08.2026 | |
| Sebastian Castillo | Futbol Direktörü | 3 | 0 | 70% | 03.08.2026 | |
| Edwin Hurtado | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Gustavo Cuadrado | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Juan Mejia | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jose Vargas | DC | 22 | Valledupar | Sebastian Castillo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 88 | 70% | 100% | 180.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Manuel Rodríguez | AMR | 20 | Millonarios | Sebastian Castillo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 95 | 70% | 100% | 270.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Felipe Castillo | DC | 23 | Universitario Popayan | Sebastian Castillo | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 91 | 70% | 100% | 225.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Maximiliano Lovera | AMR | 27 | Santa Fe | James Ospina | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 113 | 58% | 100% | 1.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Neider Parra | DC | 21 | Atletico Nacional | Nicolas Cardona | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 93 | 55% | 100% | 70.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Simón García | DC | 21 | Atletico Nacional | Nicolas Cardona | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 113 | 55% | 100% | 65.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Jean Carlos Pestaña | DC | 28 | Junior | Nicolas Cardona | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 87 | 55% | 100% | 80.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Franco Fagúndez | AMC | 26 | Santa Fe | James Ospina | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 108 | 48% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Facundo Mura | DR | 27 | Inter Miami CF | James Ospina | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 126 | 40% | 119% | 10.0M | #1 DL | — | — | |
| Joshua Yaro | DC | 32 | St. Louis CITY SC | James Ospina | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 96 | 40% | 96% | 1.2M | #1 DL | — | — | Yaş |
| Gerónimo Mancilla | AMR | 17 | Independiente Medellin | Jose Duque | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 113 | 40% | 80% | 200.0K | #2 MC | — | — | Tutum |
| Juan Manuel Rengifo | AMC | 21 | Atletico Nacional | Jose Duque | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 104 | 40% | 85% | 950.0K | #2 MC | — | — | |
| Christian Martínez | MC | 21 | Libertad | Jose Duque | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 83 | 40% | 81% | 1.4M | #2 MC | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Manuel Rengifo | AMC | Atletico Nacional | #2 | — | Al | 100 | 104 | 40% | 85% | 950.0K | Aktif | |
| Gerónimo Mancilla | AMR | Independiente Medellin | #2 | — | Al | 80 | 113 | 40% | 80% | 200.0K | Tutum | Aktif |
| Facundo Mura | DR | Inter Miami CF | #1 | — | Düşün | 136 | 126 | 40% | 119% | 10.0M | Aktif | |
| Joshua Yaro | DC | St. Louis CITY SC | #1 | — | Düşün | 109 | 96 | 40% | 96% | 1.2M | Yaş | Aktif |
| Christian Martínez | MC | Libertad | #2 | — | Düşün | 80 | 83 | 40% | 81% | 1.4M | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| James Ospina | Barranquilla U20 | #1, #2 | |
| Edwin Hurtado | Independiente Medellin U20 | #1, #2 | |
| Edwin Hurtado | Alianza Petrolera U20 | #1, #2 | |
| Jose Duque | Llaneros U20 | #1, #2 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jose Vargas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Manuel Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Felipe Castillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maximiliano Lovera | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.36 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Neider Parra | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Simón García | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jean Carlos Pestaña | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| James Ospina | Maximiliano Lovera | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maximiliano Lovera | Santa Fe | AMR | Orta Saha | 112 | 113 | 58% | 1.4M | 01.08.2026 | 1 | 1 |
| Nahuel Bustos | Santa Fe | AMR | Orta Saha | 116 | 116 | 58% | 2.3M | 01.08.2026 | 1 | 1 |
| Franco Fagúndez | Santa Fe | AMC | Orta Saha | 92 | 108 | 48% | 800.0K | 01.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | DL | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 87 | 97 | 20–32 | 461.4K | Görüşmede | Bryan Correa | ✗ |
| #2 | MC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 83 | 108 | 16–21 | 230.7K | Görüşmede | Manuel Hurtado | ✓ |