Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $463 |
| Maç Günü Geliri | $5K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $40K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2028 |
$5K |
$190K |
$-185K |
$8.2M |
| Feb 2028 |
$5K |
$189K |
$-184K |
$8.4M |
| Jan 2028 |
$1.4M |
$189K |
$1.2M |
$8.6M |
| Dec 2027 |
$3.0M |
$190K |
$2.8M |
$7.4M |
| Nov 2027 |
$2.4M |
$190K |
$2.2M |
$4.6M |
| Oct 2027 |
$1.2M |
$190K |
$1.0M |
$2.4M |
| Sep 2027 |
$3.6M |
$190K |
$3.4M |
$1.4M |
| Aug 2027 |
$5K |
$190K |
$-184K |
$-2.1M |
| Jul 2027 |
$5K |
$189K |
$-184K |
$-1.9M |
| Jun 2027 |
$5K |
$189K |
$-183K |
$-1.7M |
| May 2027 |
$5K |
$188K |
$-183K |
$-1.5M |
| Apr 2027 |
$5K |
$190K |
$-185K |
$-1.3M |