| TV Geliri | $577K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $50K |
| Oyuncu Maaşları | $482K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $52K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $1.1M | $652K | $401K | $-5.3M |
| Jan 2028 | $1.0M | $897K | $146K | $-5.7M |
| Dec 2027 | $1.0M | $633K | $397K | $-5.8M |
| Nov 2027 | $433K | $641K | $-208K | $-6.2M |
| Oct 2027 | $419K | $674K | $-255K | $-6.0M |
| Sep 2027 | $364K | $627K | $-263K | $-5.7M |
| Aug 2027 | $353K | $670K | $-317K | $-5.5M |
| Jul 2027 | $355K | $679K | $-324K | $-5.2M |
| Jun 2027 | $452K | $690K | $-238K | $-4.8M |
| May 2027 | $195K | $791K | $-595K | $-4.6M |
| Apr 2027 | $229K | $1.3M | $-1.1M | $-4.0M |
| Mar 2027 | $234K | $677K | $-443K | $-2.9M |