| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Davide Ferrari | Yardımcı Antrenör | 9 | 0 | 43% | 12.07.2027 | |
| Vincenzo Riva | Baş Scout | 3 | 0 | 40% | 04.08.2026 | Batı Avrupa |
| Franco Barbieri | Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Kuzey AmerikaBatı Avrupa |
| Valentino Castelli | Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Batı Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dênis | GK | 40 | Crotone | Davide Ferrari | Personel Önerisi | Aktif | 12.07.2027 | 12.07.2027 | 1 | 0 | 101 | 107 | 47% | 100% | 50.0K | — | — | — | |
| Duván Zapata | ST | 36 | Torino | Davide Ferrari | Personel Önerisi | Aktif | 05.07.2027 | 05.07.2027 | 1 | 0 | 109 | 101 | 47% | 100% | 350.0K | — | — | — | |
| Fabio Miretti | DM | 24 | Juventus | Davide Ferrari | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 120 | 46% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Francisco Conceição | AMR | 24 | Juventus | Davide Ferrari | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 114 | 46% | 100% | 1.4M | — | — | — | |
| Khéphren Thuram | DM | 26 | Juventus | Davide Ferrari | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 122 | 46% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Kenan Yıldız | AMR | 22 | Juventus | Davide Ferrari | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 124 | 46% | 100% | 1.4M | — | — | — | |
| Cole Palmer | AMR | 25 | Chelsea | Vincenzo Riva | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 126 | 40% | 111% | 38.0M | — | — | — | |
| Yorbe Vertessen | AMR | 26 | Red Bull Salzburg | Vincenzo Riva | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 101 | 40% | 96% | 2.5M | — | — | — | |
| Matthijs de Ligt | DC | 28 | Manchester United | Valentino Castelli | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 129 | 40% | 113% | 28.0M | — | — | — | |
| Moisés Caicedo | DM | 25 | Chelsea | Valentino Castelli | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 158 | 40% | 124% | 48.0M | — | — | — | |
| Steven Alzate | DM | 29 | Atlanta United FC | Franco Barbieri | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 113 | 40% | 107% | 4.7M | — | — | — | |
| Enzo Fernández | DM | 26 | Chelsea | Franco Barbieri | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 148 | 40% | 122% | 46.0M | — | — | — | |
| Luis Suárez | ST | 29 | Sporting CP | Vincenzo Riva | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 122 | 40% | 107% | 11.0M | — | — | — | |
| Arman Durmiši | ST | 19 | Juventus | Davide Ferrari | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 108 | 128 | 35% | 100% | 490.0K | — | — | — | |
| Raffaele Huli | GK | 19 | Juventus | Davide Ferrari | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 104 | 138 | 35% | 100% | 160.0K | — | — | — | |
| Caden Tanti | DM | 18 | Genoa | Davide Ferrari | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 123 | 35% | 100% | 455.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Milani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Flavio Junčaj | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Enea Casadei | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000455430 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 540000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Milani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Flavio Junčaj | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Enea Casadei | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000455430 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 540000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Milani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Flavio Junčaj | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Enea Casadei | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000455430 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 540000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Milani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Flavio Junčaj | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Enea Casadei | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000455430 | Reddet | — | -1.13 | — | — | 1.50 | 540000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Vincenzo Riva | Player #2000455430 | Reddet | -1.13 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43094712 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Milani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Flavio Junčaj | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Enea Casadei | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43094712 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Milani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Flavio Junčaj | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Enea Casadei | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enea Casadei | Reddet | — | -0.84 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43094712 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Milani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Flavio Junčaj | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Castelli | Enea Casadei | Reddet | -0.84 | 65% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flavio Junčaj | Reddet | — | -0.84 | — | — | 1.50 | 1300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43094712 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lorenzo Milani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Franco Barbieri | Flavio Junčaj | Reddet | -0.84 | 65% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Milani | Reddet | — | -1.26 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43094712 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Vincenzo Riva | Lorenzo Milani | Reddet | -1.26 | 65% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43479352 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 61200.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43094712 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000284364 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000409208 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 382500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000409208 | Reddet | — | -0.80 | — | — | 1.50 | 382500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43479352 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 61200.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43094712 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000284364 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Franco Barbieri | Player #2000409208 | Reddet | -0.80 | 62% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43479352 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 61200.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43094712 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000284364 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43479352 | Reddet | — | -0.84 | — | — | 1.50 | 61200.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43094712 | Reddet | — | -0.84 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000284364 | Reddet | — | -1.13 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Valentino Castelli | Player #43479352 | Reddet | -0.84 | 65% | Çok Pahalı |
| Valentino Castelli | Player #43094712 | Reddet | -0.84 | 65% | Çok Pahalı |
| Vincenzo Riva | Player #2000284364 | Reddet | -1.13 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Pobega | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Antonín Barák | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Di Nunzio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Pobega | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Antonín Barák | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Di Nunzio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filippo Bertaccini | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 250000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Pobega | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Antonín Barák | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Di Nunzio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Milani | Bra | DL | Defans | 77 | 96 | 65% | 600.0K | 17.04.2027 | 2 | 0 |