| TV Geliri | $9.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $2.6M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $64K |
| Oyuncu Maaşları | $3.1M |
| Personel Maaşları | $85K |
| Transfer Amortismanı | $340K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $797K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $12.1M | $4.3M | $7.8M | $51.1M |
| Jun 2027 | $4.0M | $4.7M | $-709K | $43.0M |
| May 2027 | $4.1M | $4.7M | $-604K | $43.4M |
| Apr 2027 | $4.1M | $5.7M | $-1.6M | $43.6M |
| Mar 2027 | $4.9M | $4.8M | $110K | $44.9M |
| Feb 2027 | $5.3M | $5.0M | $326K | $44.4M |
| Jan 2027 | $5.3M | $4.8M | $499K | $43.8M |
| Dec 2026 | $5.0M | $4.9M | $133K | $42.9M |
| Nov 2026 | $5.0M | $4.9M | $29K | $42.5M |
| Oct 2026 | $7.1M | $8.4M | $-1.3M | $42.1M |
| Sep 2026 | $10.2M | $3.0M | $7.3M | $43.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $52.1M |