| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Timur Moiseev | Scout | 42 | 42 | 83% | 24.07.2027 | |
| Stepan Emelyanov | Scout | 37 | 28 | 77% | 24.07.2027 | |
| Oleg Biryukov | Scout | 24 | 23 | 84% | 24.07.2027 | |
| Scout | 8 | 0 | 42% | 25.01.2027 | Doğu Avrupa | |
| Scout | 2 | 0 | 91% | 29.08.2026 | ||
| Danil Ryzhov | Scout | 1 | 0 | 76% | 10.08.2026 | |
| Anton Zhirinovsky | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Valery Putin | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Vyacheslav Gavrilov | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evgeny Kim | DM | 24 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 55 | 53 | 83% | 57% | 250.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Pavel Gorbachev | DC | 22 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 51 | 58 | 83% | 53% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Daniil Turischev | AMC | 22 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 48 | 52 | 83% | 48% | 100.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Vladimir Malyshev | GK | 23 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 55 | 57 | 83% | 51% | 200.0K | #65 GK | — | — | Tutum |
| Artem Yashkov | DR | 22 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 47 | 51 | 83% | 54% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Fedor Skok | DL | 21 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 49 | 56 | 83% | 52% | 100.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Kirill Nikolaev | WR | 22 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 54 | 57 | 83% | 51% | 200.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Ruslan Slavin | ST | 21 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 57 | 57 | 83% | 53% | 150.0K | #68 ST | — | — | SakatTutum |
| Artemy Bludov | DC | 21 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 50 | 57 | 83% | 55% | 200.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Eldzhat Mamedov | DM | 21 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 59 | 61 | 83% | 60% | 200.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Arnur Sagalbaev | ST | 21 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 49 | 52 | 83% | 49% | 150.0K | #68 ST | — | — | Tutum |
| Nikita Bokov | DC | 23 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 53 | 54 | 83% | 54% | 200.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Ruslan Angutaev | ST | 21 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 44 | 50 | 83% | 47% | 70.0K | #68 ST | Reddet | İzlemeye Devam | SakatTutum |
| Magomed Ismailov | DL | 21 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 48 | 51 | 83% | 53% | 100.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Artem Isik | DL | 25 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 62 | 64 | 83% | 65% | 450.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Nikolay Titkov | DM | 26 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 77 | 69 | 83% | 69% | 500.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Artem Babchuk | DM | 22 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 75 | 79 | 83% | 72% | 510.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Timofey Schelkunov | DR | 21 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 68 | 73 | 83% | 67% | 400.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Kirill Dvornikov | DC | 22 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 57 | 62 | 83% | 55% | 200.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Chinonso Offor | ST | 27 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 81 | 77 | 83% | 67% | 810.0K | #68 ST | — | — | |
| Nathan Gassama | DC | 26 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 78 | 76 | 83% | 72% | 688.5K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Yegor Lyubakov | GK | 28 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 78 | 81 | 83% | 63% | 855.0K | #65 GK | — | — | Tutum |
| Irakly Manelov | AMR | 24 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 76 | 74 | 83% | 67% | 900.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Ivan Kukushkin | GK | 25 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 87 | 86 | 83% | 73% | 720.0K | #65 GK | — | — | Tutum |
| David Cherkasov | DC | 22 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 63 | 72 | 83% | 66% | 600.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Osman Gasanbekov | DR | 23 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 63 | 66 | 83% | 64% | 450.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Aymane Mourid | DM | 27 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 72 | 71 | 83% | 71% | 450.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Arseny Popushoy | AML | 21 | Baltika | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 51 | 61 | 83% | 56% | 200.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Ruslan Maltsev | DM | 24 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 53 | 56 | 83% | 57% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Stanislav Basyrov | AMC | 24 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 43 | 48 | 83% | 46% | 54.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Ilja Antonov | AMC | 22 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 47 | 53 | 83% | 50% | 80.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Astemir Khezhev | DL | 22 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 48 | 51 | 83% | 52% | 80.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Alexandr Stenyakin | GK | 22 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 50 | 57 | 83% | 52% | 70.0K | #65 GK | — | — | Tutum |
| Roman Kopylov | AMC | 22 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 49 | 55 | 83% | 51% | 80.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Gleb Knyazev | AMR | 21 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 51 | 55 | 83% | 50% | 60.0K | #67 MC | — | — | SakatTutum |
| Denis Mushkarin | DM | 22 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 54 | 60 | 83% | 58% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Nikita Savin | AMR | 21 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 51 | 56 | 83% | 53% | 100.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Kirill Larionov | DL | 21 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 57 | 60 | 83% | 59% | 90.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Pavel Baranov | DC | 22 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 53 | 55 | 83% | 53% | 100.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Artem Polshakov | ST | 26 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 20 | 23 | 83% | 24% | 1.8K | #68 ST | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum |
| Artem Beskibalny | DL | 22 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 57 | 59 | 83% | 57% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Denis Tikhonov | AMR | 25 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 64 | 64 | 83% | 60% | 180.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Artem Maximenko | ST | 29 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 58 | 58 | 83% | 54% | 61.2K | #68 ST | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum |
| Leon Musaev | DM | 28 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 63 | 63 | 83% | 63% | 225.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Soltmurad Bakaev | AMR | 27 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 61 | 59 | 83% | 56% | 135.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Kirill Ushatov | DM | 27 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 57 | 56 | 83% | 59% | 90.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Ruslan Fischenko | DM | 27 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 63 | 63 | 83% | 64% | 76.5K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Ilja Svinov | GK | 26 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 63 | 65 | 83% | 55% | 150.0K | #65 GK | — | — | Tutum |
| Georgy Yudintsev | DR | 26 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 54 | 56 | 83% | 57% | 45.0K | #66 DL | — | — | SakatTutum |
| Maxim Danilin | AMR | 25 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 65 | 64 | 83% | 60% | 180.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Ivan Timoshenko | ST | 28 | Rodina | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 59 | 61 | 83% | 57% | 180.0K | #68 ST | — | — | Tutum |
| Semyon Zverev | DC | 22 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 48 | 54 | 83% | 51% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Dmitry Miller | DM | 21 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 52 | 56 | 83% | 56% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Vladimir Kerin | DL | 22 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 46 | 49 | 83% | 51% | 100.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Pavel Klinov | DR | 22 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 52 | 61 | 83% | 55% | 200.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Ivan Morozov | AMR | 22 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 49 | 53 | 83% | 51% | 150.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Evgeniy Patyutko | DC | 22 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 49 | 56 | 83% | 53% | 200.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Artem Zhelannikov | DL | 21 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 49 | 54 | 83% | 53% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Oleg Nekrasov | DC | 21 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 51 | 54 | 83% | 55% | 127.5K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Ruslan Kul' | DM | 27 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 74 | 70 | 83% | 70% | 750.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Stanislav Poroikov | DR | 23 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 71 | 77 | 83% | 71% | 650.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Danila Vedernikov | DL | 26 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 69 | 73 | 83% | 68% | 550.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Evgeny Bolotov | DM | 26 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 72 | 77 | 83% | 71% | 382.5K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Artem Kasimov | DC | 24 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 85 | 89 | 83% | 76% | 990.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Emil Tsenov | DC | 25 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 74 | 80 | 83% | 72% | 420.8K | #66 DL | — | — | SakatTutum |
| Dmitry Rybchinskiy | AMR | 28 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 75 | 73 | 83% | 66% | 900.0K | #67 MC | — | — | |
| Maxim Saveljev | ST | 25 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 78 | 73 | 83% | 68% | 990.0K | #68 ST | — | — | |
| Danila Khotulev | DC | 24 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 84 | 85 | 83% | 74% | 1.2M | #66 DL | — | — | Tutum |
| Stepan Oganesyan | AMR | 25 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 78 | 79 | 83% | 67% | 267.8K | #67 MC | — | — | |
| Nikolay Sysuev | GK | 28 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 79 | 83 | 83% | 62% | 550.0K | #65 GK | — | — | Tutum |
| Andrey Khodanovich | GK | 22 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 65 | 66 | 83% | 58% | 300.0K | #65 GK | — | — | SakatTutum |
| Jhon Palacios | DC | 27 | Orenburg | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 77 | 79 | 83% | 71% | 855.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Ilnur Gabdullin | WL | 24 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 53 | 55 | 83% | 52% | 200.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Samir Gasanov | DC | 24 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 51 | 57 | 83% | 53% | 150.0K | #66 DL | — | — | SakatTutum |
| Adel Teshkin | DM | 23 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 49 | 56 | 83% | 54% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Ilja Ivanov | DR | 22 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 47 | 54 | 83% | 53% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Gleb Kosteley | GK | 22 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 57 | 64 | 83% | 54% | 150.0K | #65 GK | — | — | Tutum |
| Daniil Kiryagin | DC | 21 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 51 | 56 | 83% | 53% | 200.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Vladislav Mamonov | AMR | 22 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 56 | 54 | 83% | 54% | 250.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Dmitry Zheltukhin | DR | 21 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 55 | 60 | 83% | 57% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Kirill Kudryavtsev | DL | 21 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 48 | 59 | 83% | 54% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Ramazan Akhmetov | DM | 23 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 47 | 49 | 83% | 53% | 150.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Dmitry Prokhorov | AMC | 21 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 54 | 57 | 83% | 53% | 150.0K | #67 MC | — | — | Tutum |
| Yegor Tushev | GK | 29 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 47 | 50 | 83% | 41% | 54.0K | #65 GK | — | — | Tutum |
| Anderson Arroyo | DR | 27 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 81 | 83 | 83% | 80% | 1.2M | #66 DL | — | — | |
| Ilja Yezhov | GK | 21 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 78 | 88 | 83% | 71% | 585.0K | #65 GK | — | — | Tutum |
| Daniil Motorin | AMC | 23 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 85 | 93 | 83% | 79% | 810.0K | #67 MC | — | — | Sakat |
| Konstantin Nizhegorodov | DC | 25 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 92 | 94 | 83% | 79% | 2.0M | #66 DL | — | — | |
| Alexandr Lomovitskiy | AMR | 29 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 81 | 84 | 83% | 74% | 306.0K | #67 MC | — | — | |
| Amir Khairulin | GK | 21 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 57 | 60 | 83% | 59% | 225.0K | #65 GK | — | — | Tutum |
| Ugochukwu Iwu | DM | 27 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 82 | 86 | 83% | 79% | 750.0K | #66 DL | — | — | Tutum |
| Evgeny Staver | GK | 29 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 92 | 87 | 83% | 68% | 1.1M | #65 GK | — | — | Tutum |
| Artem Ismagilov | GK | 23 | Rubin | Timur Moiseev | Maç Yıldızı | Rapor Hazır | 24.07.2027 | 24.07.2027 | 1 | 1 | 81 | 88 | 83% | 70% | 400.0K | #65 GK | — | — | |
| Artem Arutyunov | ST | 23 | Arsenal Tula | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Aktif | 08.08.2026 | 29.08.2026 | 4 | 4 | 47 | 48 | 92% | 47% | 60.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum |
| Artem Polshakov | ST | 26 | Rodina | Maç Yıldızı | Aktif | 08.08.2026 | 29.08.2026 | 4 | 4 | 18 | 20 | 92% | 24% | 2.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum | |
| Kirill Kosarev | ST | 25 | Zenit | Stepan Emelyanov | Maç Yıldızı | Aktif | 08.08.2026 | 29.08.2026 | 4 | 4 | 57 | 59 | 92% | 55% | 300.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum |
| Artem Maximenko | ST | 29 | Rodina | Maç Yıldızı | Aktif | 15.08.2026 | 29.08.2026 | 3 | 3 | 58 | 56 | 90% | 53% | 72.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum | |
| Ruslan Angutaev | ST | 21 | Baltika | Oleg Biryukov | Maç Yıldızı | Aktif | 22.08.2026 | 29.08.2026 | 2 | 2 | 44 | 50 | 88% | 45% | 40.0K | — | Reddet | İzlemeye Devam | Tutum |
| Maxim Borisov | ST | 21 | Krylya Sovetov | Danil Ryzhov | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 112 | 76% | 100% | 1.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Daniel Ruiz | AMR | 26 | Millonarios | Stepan Emelyanov | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 91 | 111 | 68% | 100% | 1.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ignacio Riera | DM | 18 | Spartak Moscow | Stepan Emelyanov | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 104 | 143 | 65% | 100% | 1.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Daniel Ruiz | AMR | 26 | Millonarios | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 90 | 111 | 58% | 100% | 1.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Emil Djelkashiev | ST | 19 | Akhmat Grozny | Stepan Emelyanov | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 107 | 58% | 100% | 1.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Noah Sahsah | AMR | 22 | Stabaek | Stepan Emelyanov | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 93 | 119 | 48% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Jhon Durán | ST | 23 | Al-Nassr | Stepan Emelyanov | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 94 | 113 | 48% | 100% | 2.1M | — | — | — | |
| Noah Sahsah | AMR | 22 | Stabaek | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 93 | 119 | 48% | 100% | 1.5M | — | — | — | ||
| Jhon Durán | ST | 23 | Al-Nassr | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 94 | 113 | 48% | 100% | 2.1M | — | — | — | ||
| Ignacio Riera | DM | 18 | Spartak Moscow | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 143 | 48% | 100% | 600.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Kostantis Tzolakis | GK | 24 | FCSB | Transfer Talebi | Aktif | 14.08.2026 | 14.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 121 | 40% | 97% | 1.2M | — | — | — | ||
| Denis Adamov | GK | 29 | Zenit | Transfer Talebi | Aktif | 14.08.2026 | 14.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 117 | 40% | 91% | 4.3M | — | — | — | ||
| Batuhan Şen | GK | 28 | Galatasaray | Stepan Emelyanov | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 107 | 125 | 28% | 100% | 1.1M | — | — | — | |
| Attila Dibusz | GK | 24 | Ferencvaros | Stepan Emelyanov | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 91 | 102 | 28% | 100% | 800.0K | — | — | — | |
| Batuhan Şen | GK | 28 | Galatasaray | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 107 | 125 | 28% | 100% | 1.1M | — | — | — | ||
| Attila Dibusz | GK | 24 | Ferencvaros | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 91 | 102 | 28% | 100% | 800.0K | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #11 | #65 | GK | 146 | 21–29 | 585.0K | Stepan Emelyanov | 17 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #12 | #66 | DL | 151 | 21–29 | 585.0K | Oleg Biryukov | 95 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #13 | #67 | MC | 154 | 21–29 | 585.0K | Timur Moiseev | 37 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #14 | #68 | ST | 156 | 21–29 | 585.0K | Danil Ryzhov | 10 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Baltika 2 | #11, #12, #13, #14 | 24.07.2027 |
| Oleg Biryukov | Rodina 2 | #11, #12, #13, #14 | 24.07.2027 |
| Timur Moiseev | Arsenal Tula 2 | #11, #12, #13, #14 | 24.07.2027 |
| Timur Moiseev | Orenburg 2 | #11, #12, #13, #14 | 24.07.2027 |
| Timur Moiseev | Rubin 2 | #11, #12, #13, #14 | 24.07.2027 |
| Valery Putin | Zenit 2 | #11, #12, #13, #14 | 24.07.2027 |
| Danil Ryzhov | Dinamo Moscow 2 | #11, #12, #13, #14 | 24.07.2027 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | — | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Riera | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Ruiz | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Stepan Emelyanov | Ignacio Riera | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Stepan Emelyanov | Daniel Ruiz | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | — | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Riera | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Ruiz | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Stepan Emelyanov | Ignacio Riera | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Stepan Emelyanov | Daniel Ruiz | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | — | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Riera | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Ruiz | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Stepan Emelyanov | Ignacio Riera | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Stepan Emelyanov | Daniel Ruiz | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | — | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Riera | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Ruiz | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Stepan Emelyanov | Ignacio Riera | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Stepan Emelyanov | Daniel Ruiz | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | — | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Riera | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Ruiz | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Stepan Emelyanov | Ignacio Riera | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Stepan Emelyanov | Daniel Ruiz | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | — | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Riera | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Ruiz | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Stepan Emelyanov | Ignacio Riera | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Stepan Emelyanov | Daniel Ruiz | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | — | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Riera | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Ruiz | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Stepan Emelyanov | Ignacio Riera | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| Stepan Emelyanov | Daniel Ruiz | Onayla | 0.72 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | -1.27 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | -1.25 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | — | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Riera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Ruiz | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Artem Polshakov | Reddet | -1.27 | 92% | Rol Uyumsuz | |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Artem Maximenko | Reddet | -1.25 | 90% | Rol Uyumsuz | |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Ignacio Riera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Daniel Ruiz | Onayla | 1.03 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | -1.27 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | -1.25 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | — | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henrique Carmo | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Riera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Ruiz | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Artem Polshakov | Reddet | -1.27 | 92% | Rol Uyumsuz | |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Artem Maximenko | Reddet | -1.25 | 90% | Rol Uyumsuz | |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Henrique Carmo | Onayla | 0.96 | 86% | Rol Uyumlu | |
| Ignacio Riera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Daniel Ruiz | Onayla | 1.03 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | -1.27 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | -1.25 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | — | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henrique Carmo | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Riera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Ruiz | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Artem Polshakov | Reddet | -1.27 | 92% | Rol Uyumsuz | |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Artem Maximenko | Reddet | -1.25 | 90% | Rol Uyumsuz | |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Henrique Carmo | Onayla | 0.96 | 86% | Rol Uyumlu | |
| Ignacio Riera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Daniel Ruiz | Onayla | 1.03 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | — | -1.27 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | — | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | — | -1.25 | — | — | 0.35 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | — | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henrique Carmo | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignacio Riera | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Ruiz | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Artem Polshakov | Reddet | -1.27 | 92% | Rol Uyumsuz | |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Artem Maximenko | Reddet | -1.25 | 90% | Rol Uyumsuz | |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Henrique Carmo | Onayla | 0.96 | 86% | Rol Uyumlu | |
| Ignacio Riera | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Daniel Ruiz | Onayla | 1.03 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | #4 | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | #4 | -1.27 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | #4 | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | #4 | -1.25 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | #4 | -1.19 | — | — | 0.35 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matija Popović | İzlemeye Devam | — | 1.41 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Henrique Carmo | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dmitry Philippov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emil Djelkashiev | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Artem Polshakov | Reddet | -1.27 | 92% | Rol Uyumsuz | |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.22 | 92% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Artem Maximenko | Reddet | -1.25 | 90% | Rol Uyumsuz | |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.19 | 88% | Rol Uyumsuz |
| Matija Popović | Onayla | 1.41 | 79% | Rol Uyumlu | |
| Henrique Carmo | Onayla | 0.96 | 86% | Rol Uyumlu | |
| Stepan Emelyanov | Emil Djelkashiev | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | #4 | -1.20 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | #4 | -1.25 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | #4 | -1.20 | — | — | 0.35 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | #4 | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslan Angutaev | İzlemeye Devam | #4 | -1.13 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matija Popović | İzlemeye Devam | — | 1.41 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleg Penin | İzlemeye Devam | — | 0.96 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dmitry Philippov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emil Djelkashiev | İzlemeye Devam | — | 0.62 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.20 | 90% | Kötü Tutum |
| Artem Polshakov | Reddet | -1.25 | 90% | Rol Uyumsuz | |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.20 | 90% | Kötü Tutum |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Artem Maximenko | Reddet | -1.22 | 88% | Rol Uyumsuz | |
| Oleg Biryukov | Ruslan Angutaev | Reddet | -1.13 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Matija Popović | Onayla | 1.41 | 79% | Rol Uyumlu | |
| Oleg Penin | Onayla | 0.96 | 86% | Rol Uyumlu | |
| Stepan Emelyanov | Emil Djelkashiev | Onayla | 0.62 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Román Vega | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.65 | 1.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | #4 | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | #4 | -1.22 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | #4 | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Khamatdinov | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dmitry Philippov | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Maximenko | İzlemeye Devam | #4 | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleg Penin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.16 | 88% | Kötü Tutum |
| Artem Polshakov | Reddet | -1.22 | 88% | Rol Uyumsuz | |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.16 | 88% | Kötü Tutum |
| Timur Moiseev | Amir Khamatdinov | Onayla | 0.81 | 76% | Rol Uyumlu |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Vyacheslav Gavrilov | Dmitry Philippov | Onayla | 0.94 | 83% | Rol Uyumlu |
| Artem Maximenko | Reddet | -1.16 | 83% | Rol Uyumsuz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vanja Drkušić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Román Vega | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Arutyunov | İzlemeye Devam | #4 | -1.11 | — | — | 0.35 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Artem Polshakov | İzlemeye Devam | #4 | -1.16 | — | — | 0.35 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kirill Kosarev | İzlemeye Devam | #4 | -1.11 | — | — | 0.35 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Khamatdinov | İzlemeye Devam | — | 0.81 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Borisov | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dmitry Philippov | İzlemeye Devam | — | 0.94 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleg Penin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Stepan Emelyanov | Artem Arutyunov | Reddet | -1.11 | 83% | Kötü Tutum |
| Artem Polshakov | Reddet | -1.16 | 83% | Rol Uyumsuz | |
| Stepan Emelyanov | Kirill Kosarev | Reddet | -1.11 | 83% | Kötü Tutum |
| Timur Moiseev | Amir Khamatdinov | Onayla | 0.81 | 76% | Rol Uyumlu |
| Danil Ryzhov | Maxim Borisov | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Vyacheslav Gavrilov | Dmitry Philippov | Onayla | 0.94 | 83% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oleg Penin | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vanja Drkušić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Román Vega | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Danil Ryzhov | Oleg Penin | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Ruiz | CSKA Moscow | AMR | Orta Saha | 91 | 111 | 68% | 1.5M | 23.01.2027 | 1 | 2 |
| Alexis Cantero | Orenburg | DL | Defans | 87 | 112 | 48% | 1.5M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Attila Dibusz | Orenburg | GK | Kaleci | 91 | 102 | 28% | 800.0K | 26.12.2026 | 0 | 1 |
| Edgar Sevikyan | Akron | AMR | Orta Saha | 87 | 108 | 28% | 1.8M | 19.12.2026 | 0 | 1 |
| Gonzalo Requena | Krylya Sovetov | DC | Defans | 83 | 107 | 38% | 550.0K | 05.12.2026 | 0 | 2 |
| Ignacio Riera | Spartak Moscow | DM | Defans | 104 | 143 | 65% | 1.5M | 28.11.2026 | 2 | 0 |
| Jhon Durán | Zenit | ST | Forvet | 94 | 113 | 48% | 2.1M | 14.11.2026 | 1 | 0 |
| Andrés Alarcón | Dinamo Makhachkala | DC | Defans | 76 | 89 | 58% | 500.0K | 07.11.2026 | 1 | 1 |
| Mehdi Moubarik | Dinamo Makhachkala | DM | Defans | 88 | 103 | 58% | 1.2M | 07.11.2026 | 1 | 1 |
| Batuhan Şen | Sochi | GK | Kaleci | 107 | 125 | 28% | 1.1M | 24.10.2026 | 0 | 1 |
| Noah Sahsah | Baltika | AMR | Orta Saha | 93 | 119 | 48% | 1.5M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Alex Szabó | Orenburg | DR | Defans | 76 | 103 | 48% | 500.0K | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| Alex Opoku Sarfo | Pari Nizhniy Novgorod | DM | Defans | 73 | 91 | 28% | 200.0K | 29.08.2026 | 0 | 1 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #65 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 585.0K | İzlemede | — | — |
| #66 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 585.0K | İzlemede | — | — |
| #67 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 585.0K | İzlemede | — | — |
| #68 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 585.0K | İzlemede | — | — |