| TV Geliri | $18K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $286K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $458 |
| Borç Faizi | $42K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $45K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $21K | $520K | $-500K | $-4.3M |
| Jun 2027 | $328K | $574K | $-246K | $-3.8M |
| May 2027 | $21K | $506K | $-485K | $-3.5M |
| Apr 2027 | $21K | $627K | $-606K | $-3.0M |
| Mar 2027 | $21K | $503K | $-482K | $-2.4M |
| Feb 2027 | $21K | $491K | $-470K | $-1.9M |
| Jan 2027 | $21K | $539K | $-519K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $36K | $472K | $-436K | $-946K |
| Nov 2026 | $46K | $460K | $-414K | $-510K |
| Oct 2026 | $46K | $453K | $-408K | $-97K |
| Sep 2026 | $37K | $339K | $-303K | $310K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |