Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.4M |
| Maç Günü Geliri | $4.2M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $361K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $2.9M |
| Personel Maaşları | $115K |
| Tesis Bakımı | $275K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$6.0M |
$3.3M |
$2.6M |
$266.6M |
| Jul 2027 |
$17.5M |
$7.5M |
$9.9M |
$263.9M |
| Jun 2027 |
$33.5M |
$2.6M |
$30.9M |
$254.0M |
| May 2027 |
$6.0M |
$2.6M |
$3.4M |
$223.1M |
| Apr 2027 |
$6.0M |
$2.6M |
$3.4M |
$219.8M |
| Mar 2027 |
$8.5M |
$2.7M |
$5.8M |
$216.4M |
| Feb 2027 |
$15.3M |
$77.6M |
$-62.2M |
$210.6M |
| Jan 2027 |
$11.3M |
$2.9M |
$8.5M |
$272.9M |
| Dec 2026 |
$6.0M |
$2.9M |
$3.1M |
$264.4M |
| Nov 2026 |
$6.0M |
$2.9M |
$3.1M |
$261.3M |
| Oct 2026 |
$15.9M |
$3.2M |
$12.7M |
$258.2M |
| Sep 2026 |
$32.7M |
$41.3M |
$-8.5M |
$245.5M |