| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gözlemci | 45 | 0 | 69% | 31.01.2028 | Doğu AsyaDoğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaBatı Avrupa | |
| Thomas Cooper | Gözlemci | 28 | 5 | 62% | 30.10.2028 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaBatı Avrupa |
| Christopher Harvey | Gözlemci | 8 | 3 | 65% | 28.08.2028 | Güney AmerikaBatı Avrupa |
| Matthew Jackson | Gözlemci | 8 | 2 | 48% | 25.10.2028 | |
| Benjamin Cooper | Gözlemci | 4 | 3 | 89% | 24.07.2028 | |
| Gözlemci | 2 | 0 | 51% | 31.08.2026 | ||
| Joshua Clark | Gözlemci | 1 | 1 | 69% | 12.06.2028 | |
| Gözlemci | 1 | 0 | 40% | 02.08.2026 | Batı Avrupa | |
| Gözlemci | 1 | 0 | 40% | 31.12.2027 | İskandinavya | |
| Simon Cook | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gianluigi Donnarumma | GK | 29 | Arsenal | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 31.05.2028 | 30.10.2028 | 69 | 0 | 171 | 170 | 99% | 119% | 53.0M | #276 GK | — | — | |
| Unai Simón | GK | 31 | Athletic Bilbao | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 27.08.2028 | 30.10.2028 | 32 | 0 | 168 | 168 | 97% | 114% | 14.0M | #295 GK | — | — | Yaş |
| Joan García | GK | 27 | Real Sociedad | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 28.08.2028 | 28.10.2028 | 28 | 0 | 171 | 171 | 97% | 116% | 33.0M | #295 GK | — | — | |
| Jacques Ekomié | DL | 25 | Wrexham | Matthew Jackson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 28.08.2028 | 28.08.2028 | 1 | 0 | 139 | 140 | 95% | 100% | 20.7M | — | — | — | |
| Dennis Cirkin | DL | 26 | Queens Park Rangers | Matthew Jackson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 12.06.2028 | 12.06.2028 | 1 | 0 | 138 | 140 | 95% | 100% | 34.0M | — | — | — | |
| Rico Lewis | DR | 23 | Wrexham | Thomas Cooper | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 28.08.2028 | 28.08.2028 | 1 | 0 | 156 | 156 | 93% | 100% | 40.0M | — | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 29 | Barcelona | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 08.06.2028 | 30.10.2028 | 12 | 0 | 165 | 164 | 92% | 124% | 20.0M | #276 GK | — | — | |
| Jorge Cuenca | DC | 28 | Huddersfield Town | Christopher Harvey | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 28.08.2028 | 28.08.2028 | 1 | 0 | 151 | 148 | 90% | 100% | 17.0M | — | — | — | |
| Pascal Groß | DM | 37 | Brighton | Benjamin Cooper | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 24.07.2028 | 24.07.2028 | 1 | 0 | 138 | 129 | 90% | 100% | 4.2M | — | — | — | |
| Tommy Watson | AMR | 22 | Brighton | Christopher Harvey | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 10.07.2028 | 10.07.2028 | 1 | 0 | 135 | 148 | 90% | 100% | 30.0M | — | — | — | |
| Joshua Quarshie | DC | 24 | Southampton | Benjamin Cooper | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 03.07.2028 | 03.07.2028 | 1 | 0 | 137 | 143 | 90% | 100% | 21.0M | — | — | — | |
| Armando Broja | AMR | 27 | Burnley | Benjamin Cooper | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 19.06.2028 | 19.06.2028 | 1 | 0 | 148 | 140 | 90% | 100% | 81.0M | — | — | — | |
| Jovon Makama | MR | 24 | Norwich City | Christopher Harvey | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 12.06.2028 | 12.06.2028 | 1 | 0 | 135 | 136 | 90% | 100% | 37.0M | — | — | — | |
| Viktor Johansson | GK | 30 | West Ham United | Joshua Clark | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 12.06.2028 | 12.06.2028 | 1 | 0 | 128 | 136 | 69% | 100% | 8.0M | — | — | — | |
| Martin Ødegaard | MC | 29 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 03.07.2027 | 27.12.2027 | 22 | 0 | 183 | 180 | 96% | 121% | 241.0M | — | — | — | ||
| Manfred Ugalde | ST | 26 | VfB Stuttgart | Personel Önerisi | Aktif | 17.01.2028 | 17.01.2028 | 1 | 0 | 135 | 137 | 95% | 100% | 18.0M | — | — | — | ||
| Sandro Tonali | DM | 28 | Tottenham | Transfer Talebi | Aktif | 04.07.2027 | 11.01.2028 | 19 | 0 | 171 | 172 | 95% | 121% | 184.0M | — | — | — | ||
| Dejan Kulusevski | MC | 28 | Tottenham | Transfer Talebi | Aktif | 20.07.2027 | 29.12.2027 | 21 | 0 | 172 | 169 | 95% | 112% | 223.0M | — | — | — | ||
| Cole Palmer | AMR | 26 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 01.07.2027 | 21.12.2027 | 18 | 0 | 176 | 174 | 95% | 113% | 239.0M | — | — | — | ||
| Bruno Guimarães | DM | 30 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 28.06.2027 | 15.12.2027 | 13 | 0 | 174 | 170 | 93% | 119% | 122.0M | — | — | — | ||
| Moisés Caicedo | DM | 27 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 16.07.2027 | 31.12.2027 | 12 | 0 | 181 | 178 | 92% | 116% | 241.0M | — | — | — | ||
| Babis Kostoulas | AMR | 21 | Crystal Palace | Transfer Talebi | Aktif | 17.03.2027 | 22.05.2027 | 12 | 0 | 137 | 148 | 92% | 108% | 36.0M | — | — | — | ||
| Fermín | MC | 25 | Barcelona | Transfer Talebi | Aktif | 26.02.2027 | 29.11.2027 | 10 | 0 | 165 | 164 | 91% | 118% | 115.2M | — | — | — | ||
| Babis Kostoulas | AMR | 21 | Crystal Palace | Christopher Harvey | Personel Önerisi | Aktif | 24.01.2028 | 24.01.2028 | 1 | 0 | 144 | 152 | 90% | 100% | 56.0M | — | — | — | |
| Micky van de Ven | DL | 27 | Fulham | Transfer Talebi | Aktif | 05.09.2027 | 24.12.2027 | 7 | 0 | 172 | 171 | 88% | 112% | 125.0M | — | — | — | ||
| Bongokuhle Hlongwane | AMR | 28 | Minnesota United FC | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 27.10.2026 | 7 | 0 | 124 | 123 | 88% | 102% | 11.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Jaden Philogene | MR | 26 | Ipswich Town | Benjamin Cooper | Personel Önerisi | Aktif | 05.07.2027 | 05.07.2027 | 1 | 0 | 143 | 129 | 86% | 100% | 63.0M | — | — | — | |
| Luka Vušković | DC | 21 | Brighton | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 06.04.2027 | 25.05.2027 | 6 | 0 | 153 | 158 | 86% | 120% | 119.0M | — | — | — | |
| Dávid Strelec | AMR | 27 | Middlesbrough | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 09.12.2026 | 6 | 0 | 132 | 133 | 86% | 104% | 35.0M | — | — | — | ||
| Matteo Pérez Vinlöf | DL | 22 | Dinamo Zagreb | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 06.04.2027 | 21.05.2027 | 5 | 0 | 130 | 139 | 83% | 115% | 5.9M | — | — | — | |
| Morgan Rogers | AMR | 26 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 10.09.2026 | 12.03.2027 | 5 | 0 | 154 | 157 | 83% | 108% | 135.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Aune Heggebø | ST | 27 | West Bromwich Albion | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2026 | 09.12.2026 | 5 | 0 | 132 | 131 | 83% | 103% | 28.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Khayon Edwards | AMR | 25 | Trofense | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 17.10.2026 | 5 | 0 | 104 | 108 | 83% | 90% | 2.9M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Éderson | DM | 29 | Crystal Palace | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2027 | 16.12.2027 | 4 | 0 | 162 | 164 | 80% | 114% | 74.0M | — | — | — | ||
| Luka Vušković | DC | 21 | Brighton | Transfer Talebi | Aktif | 07.04.2027 | 26.05.2027 | 4 | 0 | 154 | 159 | 80% | 120% | 119.0M | — | — | — | ||
| Nathan Butler-Oyedeji | MR | 25 | Lausanne-Sport | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 02.11.2026 | 4 | 0 | 109 | 114 | 80% | 97% | 2.6M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Abdul Aziz Yakubu | ST | 29 | Qingdao West Coast | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 02.11.2026 | 4 | 0 | 111 | 111 | 80% | 93% | 3.8M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Federico Dimarco | DL | 30 | Inter | Transfer Talebi | Aktif | 07.02.2027 | 01.01.2028 | 3 | 0 | 169 | 163 | 75% | 123% | 64.0M | — | — | — | ||
| Alexis Mac Allister | DM | 29 | Aston Villa | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2027 | 13.11.2027 | 3 | 0 | 165 | 164 | 75% | 119% | 90.0M | — | — | — | ||
| Julian Gonstad | ST | 22 | HamKam | Transfer Talebi | Aktif | 19.05.2027 | 28.05.2027 | 3 | 0 | 121 | 132 | 75% | 95% | 3.2M | — | — | — | ||
| Veljko Milosavljević | DC | 21 | Leicester City | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 19.04.2027 | 26.04.2027 | 3 | 0 | 134 | 143 | 75% | 108% | 20.0M | — | — | — | |
| Matteo Pérez Vinlöf | DL | 22 | Dinamo Zagreb | Transfer Talebi | Aktif | 05.04.2027 | 09.04.2027 | 3 | 0 | 132 | 135 | 75% | 115% | 5.6M | — | — | — | ||
| Abdoulie Manneh | AML | 23 | IF Elfsborg | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 04.03.2027 | 13.03.2027 | 3 | 0 | 127 | 125 | 75% | 103% | 4.4M | — | — | — | |
| Yousef Salech | ST | 26 | Cardiff City | Transfer Talebi | Aktif | 21.09.2026 | 29.11.2026 | 3 | 0 | 128 | 125 | 75% | 102% | 17.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Jay Stansfield | AML | 25 | Birmingham | Transfer Talebi | Aktif | 30.10.2026 | 17.11.2026 | 3 | 0 | 133 | 133 | 75% | 104% | 29.0M | — | — | — | ||
| David Ankeye | AML | 26 | Zeleznicar Pancevo | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 10.10.2026 | 3 | 0 | 109 | 120 | 75% | 99% | 2.4M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Morgan Williams | MC | 27 | Ajax Cape Town | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 25.09.2026 | 3 | 0 | 127 | 131 | 75% | 111% | 9.7M | — | Güçlü Onay | İzlemeye Devam | |
| Mao Hosoya | ST | 27 | Sporting CP | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 138 | 140 | 69% | 100% | 9.5M | — | — | — | ||
| Moisés Caicedo | DM | 27 | Chelsea | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 31.05.2027 | 01.06.2027 | 2 | 0 | 176 | 174 | 67% | 125% | 228.0M | — | — | — | |
| Veljko Milosavljević | DC | 21 | Leicester City | Transfer Talebi | Aktif | 07.05.2027 | 16.05.2027 | 2 | 0 | 136 | 139 | 67% | 108% | 20.0M | — | — | — | ||
| Abdoulie Manneh | AML | 23 | IF Elfsborg | Transfer Talebi | Aktif | 30.03.2027 | 07.05.2027 | 2 | 0 | 133 | 130 | 67% | 104% | 4.4M | — | — | — | ||
| Babis Kostoulas | AMR | 21 | Crystal Palace | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 04.03.2027 | 19.03.2027 | 2 | 0 | 137 | 145 | 67% | 107% | 32.0M | — | — | — | |
| Fermín | MC | 25 | Barcelona | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 02.02.2027 | 06.02.2027 | 2 | 0 | 160 | 163 | 67% | 116% | 82.8M | — | — | — | |
| Nicolò Barella | MC | 31 | Inter | Transfer Talebi | Aktif | 26.01.2027 | 01.02.2027 | 2 | 0 | 163 | 161 | 67% | 118% | 57.0M | — | — | — | ||
| Mario Stroeykens | AMC | 24 | Anderlecht | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 22.09.2026 | 07.10.2026 | 2 | 0 | 125 | 129 | 67% | 106% | 10.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Bongokuhle Hlongwane | AMR | 28 | Minnesota United FC | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 27.09.2026 | 01.10.2026 | 2 | 0 | 121 | 126 | 67% | 100% | 12.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Calvin Harris | AMR | 28 | Sporting Kansas City | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2026 | 27.09.2026 | 2 | 0 | 99 | 110 | 67% | 91% | 4.1M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Jhon Arias | AMR | 31 | Palmeiras | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 137 | 67% | 100% | 17.0M | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Francisco Trincão | MR | 28 | Tottenham | Personel Önerisi | Aktif | 24.01.2028 | 24.01.2028 | 1 | 0 | 159 | 160 | 59% | 100% | 38.0M | — | — | — | ||
| Kamarni Ryan | MR | 22 | Cheltenham Town | Matthew Jackson | Maç Yıldızı | Aktif | 20.09.2028 | 20.09.2028 | 1 | 1 | 112 | 115 | 42% | 100% | 3.5M | — | — | — | |
| Mile Svilar | GK | 29 | Bayern Munich | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2028 | 12.09.2028 | 1 | 0 | 166 | 165 | 40% | 112% | 17.0M | #295 GK | — | — | |
| Alexander Isak | AML | 29 | Aston Villa | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 28.06.2028 | 28.06.2028 | 1 | 0 | 177 | 174 | 40% | 113% | 132.0M | #289 ST | — | — | |
| Micky van de Ven | DL | 27 | Fulham | Christopher Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 26.06.2028 | 26.06.2028 | 1 | 0 | 175 | 170 | 40% | 125% | 163.0M | #291 DM | — | — | |
| William Saliba | DC | 27 | Arsenal | Christopher Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 26.06.2028 | 26.06.2028 | 1 | 0 | 187 | 191 | 40% | 125% | 207.0M | #291 DM | — | — | |
| Sandro Tonali | DM | 28 | Tottenham | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 13.06.2028 | 13.06.2028 | 1 | 0 | 176 | 172 | 40% | 121% | 173.0M | #258 DM | — | — | |
| Marc Guéhi | DC | 28 | Brighton | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 13.06.2028 | 13.06.2028 | 1 | 0 | 168 | 168 | 40% | 124% | 127.0M | #258 DM | — | — | |
| Martin Ødegaard | MC | 29 | Arsenal | Christopher Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 12.06.2028 | 12.06.2028 | 1 | 0 | 182 | 179 | 40% | 122% | 228.0M | #279 MR | — | — | |
| Nico Paz | MC | 24 | River Plate | Christopher Harvey | Transfer Talebi | Aktif | 31.05.2028 | 31.05.2028 | 1 | 0 | 170 | 160 | 40% | 116% | 44.0M | — | — | — | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | 29 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 31.01.2028 | 31.01.2028 | 1 | 0 | 165 | 169 | 40% | 119% | 45.0M | — | — | — | ||
| Caoimhin Kelleher | GK | 29 | Brentford | Transfer Talebi | Aktif | 31.01.2028 | 31.01.2028 | 1 | 0 | 162 | 153 | 40% | 111% | 18.0M | — | — | — | Sakat | |
| Jurriën Timber | DR | 27 | Derby County | Transfer Talebi | Aktif | 11.01.2028 | 11.01.2028 | 1 | 0 | 172 | 162 | 40% | 123% | 71.0M | — | — | — | ||
| William Saliba | DC | 27 | Arsenal | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 185 | 182 | 40% | 125% | 188.0M | — | — | — | |
| Bruno Guimarães | DM | 30 | Arsenal | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2027 | 31.12.2027 | 1 | 0 | 172 | 167 | 40% | 121% | 114.0M | — | — | — | |
| Viktor Bjarki Daðason | ST | 20 | FC Copenhagen | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2027 | 31.12.2027 | 1 | 0 | 143 | 142 | 40% | 104% | 2.2M | — | — | — | Sözleşme Sonu | |
| Bukayo Saka | AMR | 27 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 25.12.2027 | 25.12.2027 | 1 | 0 | 194 | 188 | 40% | 122% | 348.0M | — | — | — | ||
| Kai Havertz | MC | 29 | Hull City | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2027 | 19.10.2027 | 1 | 0 | 157 | 161 | 40% | 116% | 77.0M | — | — | — | ||
| Christ Inao Oulaï | DM | 22 | AS Roma | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 27.05.2027 | 27.05.2027 | 1 | 0 | 139 | 142 | 40% | 118% | 26.0M | — | — | — | |
| Christ Inao Oulaï | DM | 22 | AS Roma | Transfer Talebi | Aktif | 26.05.2027 | 26.05.2027 | 1 | 0 | 138 | 147 | 40% | 118% | 26.0M | — | — | — | ||
| Jack Hinshelwood | DR | 23 | Brighton | Transfer Talebi | Aktif | 05.04.2027 | 05.04.2027 | 1 | 0 | 138 | 152 | 40% | 120% | 71.0M | — | — | — | ||
| Francisco Conceição | AMR | 25 | Juventus | Transfer Talebi | Aktif | 05.02.2027 | 05.02.2027 | 1 | 0 | 157 | 158 | 40% | 111% | 83.0M | — | — | — | ||
| Matías Soulé | MR | 25 | AS Roma | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 04.02.2027 | 04.02.2027 | 1 | 0 | 159 | 163 | 40% | 114% | 84.0M | — | — | — | |
| Dávid Strelec | AMR | 27 | Middlesbrough | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 136 | 130 | 40% | 104% | 38.0M | — | — | — | |
| Ronwen Zwane | ST | 28 | SuperSport United | Transfer Talebi | Aktif | 22.11.2026 | 22.11.2026 | 1 | 0 | 135 | 124 | 40% | 96% | 6.5M | — | — | — | ||
| Bradley Fink | ST | 25 | Wycombe Wanderers | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 07.11.2026 | 1 | 0 | 102 | 111 | 40% | 94% | 6.1M | — | — | — | ||
| Freddie Potts | DM | 25 | Club Brugge | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 10.10.2026 | 1 | 0 | 124 | 126 | 40% | 105% | 10.0M | — | — | — | |
| Morgan Williams | MC | 27 | Ajax Cape Town | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 138 | 126 | 40% | 111% | 10.0M | — | Güçlü Onay | İzlemeye Devam | ||
| Diego Luna | ML | 25 | Real Salt Lake | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 01.10.2026 | 01.10.2026 | 1 | 0 | 127 | 135 | 40% | 99% | 13.0M | — | — | — | |
| Paxten Aaronson | MC | 25 | Colorado Rapids | Transfer Talebi | Aktif | 20.09.2026 | 20.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 131 | 40% | 105% | 13.0M | — | — | — | ||
| Freddie Potts | DM | 25 | Club Brugge | Transfer Talebi | Aktif | 17.09.2026 | 17.09.2026 | 1 | 0 | 128 | 132 | 40% | 105% | 9.1M | — | — | — | ||
| Gift Links | WR | 30 | AGF | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 132 | 40% | 99% | 6.6M | — | — | — | |
| Danny Welbeck | — | — | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 137 | 40% | 107% | 4.5M | — | — | — | Yaş | ||
| Rodri | DC | 32 | Barcelona | Thomas Cooper | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 175 | 175 | 40% | 124% | 35.0M | — | — | — | |
| Milan Škriniar | DC | 33 | Fenerbahce | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 158 | 158 | 35% | 100% | 12.0M | — | — | — | ||
| Keiller | GK | 32 | Chesterfield | Matthew Jackson | Maç Yıldızı | Aktif | 25.10.2028 | 25.10.2028 | 1 | 1 | 134 | 134 | 30% | 100% | 1.4M | — | — | — | Yaş |
| Soul Kader | ST | 24 | Bromley | Matthew Jackson | Maç Yıldızı | Aktif | 20.09.2028 | 20.09.2028 | 1 | 1 | 79 | 82 | 30% | 100% | 600.0K | — | — | — | |
| Denny Tassotti | ST | 21 | Tranmere Rovers | Matthew Jackson | Maç Yıldızı | Aktif | 20.09.2028 | 20.09.2028 | 1 | 1 | 84 | 89 | 30% | 100% | 450.0K | — | — | — | |
| Éderson | DM | 29 | Crystal Palace | Matthew Jackson | Maç Yıldızı | Aktif | 01.03.2028 | 01.03.2028 | 1 | 1 | 168 | 168 | 30% | 100% | 65.0M | — | — | — | |
| August Priske | ST | 24 | Leeds United | Matthew Jackson | Maç Yıldızı | Aktif | 19.01.2028 | 19.01.2028 | 1 | 1 | 142 | 145 | 30% | 100% | 29.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caleb Yirenkyi | DM | Arsenal | #222 | — | Hemen Al | 150 | 151 | 75% | 117% | 47.0M | Gölge | |
| Rayan | AMR | Arsenal | #362 | — | Hemen Al | 150 | 152 | 65% | 108% | 58.0M | Aktif | |
| Mateus Mané | AMR | Crystal Palace | #362 | — | Hemen Al | 141 | 144 | 65% | 103% | 31.0M | Aktif | |
| Babis Kostoulas | AMR | Crystal Palace | #362 | — | Hemen Al | 141 | 147 | 62% | 108% | 34.0M | Aktif | |
| Stefanos Tzimas | ST | Luton Town | #362 | — | Hemen Al | 143 | 145 | 60% | 107% | 32.0M | Aktif | |
| Dayann Methalie | DL | Preston | #363 | — | Hemen Al | 143 | 143 | 52% | 116% | 27.0M | Aktif | |
| Lucas Bergvall | DM | Manchester City | #363 | — | Hemen Al | 161 | 162 | 47% | 121% | 73.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #400 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #401 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #403 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #404 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #406 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #408 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #409 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #410 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #411 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #413 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #414 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #416 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #418 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 47.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #420 | — | Al | 170 | 170 | 98% | 119% | 47.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #445 | #295 | Al | 171 | 171 | 97% | 116% | 33.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #389 | — | Al | 170 | 170 | 97% | 119% | 57.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #390 | — | Al | 170 | 170 | 97% | 119% | 57.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #391 | — | Al | 170 | 170 | 97% | 119% | 57.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #392 | — | Al | 170 | 170 | 97% | 119% | 57.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #393 | — | Al | 170 | 170 | 97% | 119% | 57.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #394 | — | Al | 170 | 170 | 97% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #395 | — | Al | 170 | 170 | 97% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #396 | — | Al | 170 | 170 | 97% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #397 | — | Al | 170 | 170 | 97% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #398 | — | Al | 170 | 170 | 97% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #399 | — | Al | 170 | 170 | 97% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #438 | #295 | Al | 168 | 168 | 97% | 114% | 14.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #439 | #295 | Al | 168 | 168 | 97% | 114% | 14.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #442 | #295 | Al | 168 | 168 | 97% | 114% | 14.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #446 | #295 | Al | 168 | 168 | 97% | 114% | 14.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #447 | #295 | Al | 168 | 168 | 97% | 114% | 14.0M | Yaş | Aktif |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #436 | #295 | Al | 171 | 171 | 96% | 116% | 33.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #437 | #295 | Al | 171 | 171 | 96% | 116% | 33.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #439 | #295 | Al | 171 | 171 | 96% | 116% | 33.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #441 | #295 | Al | 171 | 171 | 96% | 116% | 33.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #443 | #295 | Al | 171 | 171 | 96% | 116% | 33.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #444 | #295 | Al | 171 | 171 | 96% | 116% | 33.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #387 | — | Al | 170 | 170 | 96% | 119% | 57.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #388 | — | Al | 170 | 170 | 96% | 119% | 57.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #428 | #295 | Al | 168 | 168 | 96% | 114% | 12.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #429 | #295 | Al | 168 | 168 | 96% | 114% | 12.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #433 | #295 | Al | 168 | 168 | 96% | 114% | 14.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #436 | #295 | Al | 168 | 168 | 96% | 114% | 14.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #437 | #295 | Al | 168 | 168 | 96% | 114% | 14.0M | Yaş | Aktif |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #431 | #295 | Al | 171 | 171 | 95% | 116% | 33.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #432 | #295 | Al | 171 | 171 | 95% | 116% | 33.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #434 | #295 | Al | 171 | 171 | 95% | 116% | 33.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #435 | #295 | Al | 171 | 171 | 95% | 116% | 33.0M | Aktif | |
| Joško Gvardiol | DL | Inter | #343 | — | Al | 172 | 172 | 94% | 116% | 153.0M | Gölge | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #429 | #295 | Al | 171 | 171 | 94% | 116% | 32.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #418 | — | Al | 168 | 168 | 94% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #419 | — | Al | 168 | 168 | 94% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #421 | — | Al | 168 | 168 | 94% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #416 | — | Al | 168 | 168 | 93% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #417 | — | Al | 168 | 168 | 93% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #420 | — | Al | 171 | 171 | 92% | 116% | 30.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #421 | — | Al | 171 | 171 | 92% | 116% | 30.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #414 | — | Al | 168 | 168 | 92% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #415 | — | Al | 168 | 168 | 92% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Ryan Gravenberch | DM | Paris Saint-Germain | #345 | — | Al | 168 | 168 | 92% | 115% | 94.0M | Gölge | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #419 | — | Al | 171 | 171 | 91% | 116% | 30.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #413 | — | Al | 168 | 168 | 91% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Yankuba Minteh | MR | Liverpool | #340 | — | Al | 164 | 164 | 91% | 110% | 157.0M | Gölge | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #412 | — | Al | 171 | 171 | 90% | 116% | 25.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #412 | — | Al | 168 | 168 | 90% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #411 | — | Al | 171 | 171 | 89% | 116% | 25.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #410 | — | Al | 168 | 168 | 89% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #410 | — | Al | 171 | 171 | 88% | 116% | 25.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #408 | — | Al | 168 | 168 | 88% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #409 | — | Al | 171 | 171 | 86% | 116% | 25.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #407 | — | Al | 168 | 168 | 86% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #406 | — | Al | 168 | 168 | 83% | 114% | 11.0M | Yaş | Aktif |
| George Ilenikhena | ST | Rayo Vallecano | #200 | — | Al | 132 | 138 | 83% | 104% | 12.0M | Gölge | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #405 | — | Al | 171 | 171 | 80% | 116% | 25.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #404 | — | Al | 168 | 168 | 80% | 114% | 11.0M | Yaş | Aktif |
| Martim Fernandes | DR | Maritimo | #201 | — | Al | 136 | 141 | 80% | 119% | 17.1M | Gölge | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #403 | — | Al | 170 | 170 | 67% | 116% | 25.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #402 | — | Al | 167 | 168 | 67% | 114% | 11.0M | Yaş | Aktif |
| Josh King | DM | Lincoln City | #199 | — | Al | 141 | 143 | 67% | 115% | 35.0M | Gölge | |
| Sandro Tonali | DM | Tottenham | #361 | — | Al | 170 | 172 | 66% | 120% | 175.0M | Aktif | |
| Eli Junior Kroupi | AMC | Arsenal | #362 | — | Al | 147 | 150 | 65% | 108% | 66.0M | Aktif | |
| Assane Diao | AMR | Udinese | #362 | — | Al | 148 | 151 | 64% | 105% | 45.0M | Aktif | |
| Sidiki Chérif | AMR | Sheffield United | #362 | — | Al | 131 | 134 | 64% | 104% | 15.0M | Aktif | |
| Leo Castledine | MC | Middlesbrough | #362 | — | Al | 133 | 131 | 63% | 105% | 10.8M | Aktif | |
| Mohamed Meïté | ST | Al-Ra'ed | #362 | — | Al | 124 | 136 | 62% | 100% | 5.0M | Aktif | |
| Matvey Kislyak | DM | RB Leipzig | #360 | — | Al | 145 | 147 | 61% | 118% | 23.4M | Aktif | |
| Luka Vušković | DC | Brighton | #360 | — | Al | 149 | 158 | 60% | 120% | 119.0M | Aktif | |
| Sindre Walle Egeli | MR | West Bromwich Albion | #362 | — | Al | 141 | 142 | 60% | 105% | 31.0M | Aktif | |
| Alexey Batrakov | MC | Fiorentina | #362 | — | Al | 149 | 150 | 58% | 108% | 20.0M | Aktif | |
| Alex Tóth | DM | Bournemouth | #360 | — | Al | 132 | 131 | 56% | 109% | 17.0M | Aktif | |
| Matteo Pérez Vinlöf | DL | Dinamo Zagreb | #360 | — | Al | 130 | 140 | 56% | 115% | 5.9M | Aktif | |
| Christos Mouzakitis | DM | Stockport County | #363 | — | Al | 135 | 139 | 52% | 112% | 21.0M | Aktif | |
| Lewis Miley | DR | Arsenal | #363 | — | Al | 151 | 150 | 47% | 120% | 64.0M | Aktif | |
| William Saliba | DC | Arsenal | #363 | — | Al | 187 | 191 | 40% | 125% | 207.0M | Aktif | |
| Marc Guéhi | DC | Brighton | #360 | — | Al | 168 | 168 | 40% | 124% | 127.0M | Aktif | |
| Jérémy Jacquet | DC | Plymouth Argyle | #204 | — | Al | 152 | 156 | 40% | 116% | 61.0M | Gölge | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #444 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 99% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #445 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 99% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #446 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 99% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #447 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 99% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #423 | — | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #424 | — | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #426 | — | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 41.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #428 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 52.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #430 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #433 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #434 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #437 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #438 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #439 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #440 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #441 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #442 | #295 | Düşün | 171 | 170 | 98% | 119% | 53.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #383 | — | Düşün | 171 | 170 | 96% | 119% | 73.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #384 | — | Düşün | 171 | 170 | 96% | 119% | 73.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #385 | — | Düşün | 171 | 170 | 96% | 119% | 73.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #386 | — | Düşün | 171 | 170 | 96% | 119% | 73.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #427 | — | Düşün | 169 | 168 | 96% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #379 | — | Düşün | 171 | 170 | 95% | 119% | 44.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #380 | — | Düşün | 171 | 170 | 95% | 119% | 44.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #381 | — | Düşün | 171 | 170 | 95% | 119% | 44.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #382 | — | Düşün | 171 | 170 | 95% | 119% | 82.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #422 | — | Düşün | 169 | 168 | 95% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #424 | — | Düşün | 169 | 168 | 95% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #425 | — | Düşün | 169 | 168 | 95% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #426 | — | Düşün | 169 | 168 | 95% | 114% | 13.0M | Yaş | Aktif |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #425 | — | Düşün | 172 | 171 | 94% | 116% | 30.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #427 | — | Düşün | 172 | 171 | 94% | 116% | 30.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #376 | — | Düşün | 171 | 170 | 94% | 119% | 44.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #377 | — | Düşün | 171 | 170 | 94% | 119% | 44.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #378 | — | Düşün | 171 | 170 | 94% | 119% | 44.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #423 | — | Düşün | 172 | 171 | 93% | 116% | 30.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #424 | — | Düşün | 172 | 171 | 93% | 116% | 30.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #374 | — | Düşün | 171 | 170 | 93% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #375 | — | Düşün | 171 | 170 | 93% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #372 | — | Düşün | 171 | 170 | 92% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #373 | — | Düşün | 171 | 170 | 92% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Dominik Szoboszlai | DM | Porto | #338 | — | Düşün | 169 | 168 | 92% | 118% | 120.0M | Gölge | |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #445 | #295 | Düşün | 165 | 164 | 92% | 124% | 20.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #447 | #295 | Düşün | 165 | 164 | 92% | 124% | 20.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #371 | — | Düşün | 171 | 170 | 91% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #443 | #295 | Düşün | 165 | 164 | 91% | 124% | 20.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #370 | — | Düşün | 171 | 170 | 90% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #441 | #295 | Düşün | 165 | 164 | 90% | 124% | 20.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #369 | — | Düşün | 171 | 169 | 89% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #440 | #295 | Düşün | 165 | 164 | 89% | 124% | 20.0M | Aktif | |
| Kaoru Mitoma | ML | Tottenham | #342 | — | Düşün | 158 | 159 | 89% | 110% | 75.0M | Gölge | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #368 | — | Düşün | 171 | 170 | 88% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #438 | #295 | Düşün | 165 | 164 | 88% | 124% | 20.0M | Aktif | |
| Khéphren Thuram | DM | Newcastle United | #336 | — | Düşün | 162 | 163 | 88% | 115% | 151.0M | Gölge | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #367 | — | Düşün | 171 | 170 | 86% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #435 | #295 | Düşün | 165 | 164 | 86% | 124% | 20.0M | Aktif | |
| Vitinha | DM | Manchester United | #233 | — | Düşün | 185 | 182 | 83% | 122% | 178.2M | Gölge | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #366 | — | Düşün | 171 | 169 | 83% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #407 | — | Düşün | 171 | 170 | 83% | 116% | 25.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #430 | #295 | Düşün | 165 | 164 | 83% | 124% | 18.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #365 | — | Düşün | 171 | 169 | 80% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #426 | — | Düşün | 165 | 163 | 80% | 124% | 16.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #364 | — | Düşün | 171 | 170 | 75% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #404 | — | Düşün | 171 | 170 | 75% | 116% | 25.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #403 | — | Düşün | 168 | 167 | 75% | 114% | 11.0M | Yaş | Aktif |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #423 | — | Düşün | 165 | 163 | 75% | 124% | 16.0M | Aktif | |
| Martin Ødegaard | MC | Arsenal | #361 | — | Düşün | 180 | 180 | 67% | 121% | 267.0M | Aktif | |
| Dejan Kulusevski | MC | Tottenham | #361 | — | Düşün | 170 | 169 | 67% | 112% | 230.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #422 | — | Düşün | 165 | 164 | 67% | 124% | 16.0M | Aktif | |
| Cole Palmer | AMR | Chelsea | #361 | — | Düşün | 175 | 174 | 66% | 113% | 227.0M | Aktif | |
| Alexander Isak | AML | Aston Villa | #361 | — | Düşün | 176 | 176 | 65% | 112% | 245.7M | Aktif | |
| Bruno Guimarães | DM | Arsenal | #361 | — | Düşün | 171 | 170 | 65% | 119% | 122.0M | Aktif | |
| Vinícius Júnior | AML | Manchester City | #361 | — | Düşün | 182 | 181 | 63% | 113% | 249.0M | Aktif | |
| Florian Wirtz | MC | West Ham United | #361 | — | Düşün | 182 | 181 | 63% | 120% | 232.2M | Aktif | |
| Afimico Pululu | AMR | Sydney FC | #362 | — | Düşün | 129 | 128 | 60% | 103% | 7.3M | Aktif | |
| Dávid Strelec | AMR | Middlesbrough | #362 | — | Düşün | 138 | 133 | 58% | 104% | 35.0M | Aktif | |
| Aune Heggebø | ST | West Bromwich Albion | #362 | — | Düşün | 130 | 131 | 58% | 103% | 28.0M | Aktif | |
| Alexander Isak | AML | Aston Villa | #362 | — | Düşün | 177 | 174 | 40% | 113% | 132.0M | Aktif | |
| Sandro Tonali | DM | Tottenham | #360 | — | Düşün | 176 | 172 | 40% | 121% | 173.0M | Aktif | |
| Micky van de Ven | DL | Fulham | #363 | — | Düşün | 175 | 170 | 40% | 125% | 163.0M | Aktif | |
| Joan García | GK | Real Sociedad | #402 | — | Düşün | 170 | 169 | 40% | 116% | 25.0M | Aktif | |
| Unai Simón | GK | Athletic Bilbao | #401 | — | Düşün | 168 | 167 | 40% | 114% | 11.0M | Yaş | Aktif |
| Mile Svilar | GK | Bayern Munich | #415 | — | Düşün | 166 | 165 | 40% | 112% | 17.0M | Aktif | |
| Diogo Costa | GK | Barcelona | #359 | — | Düşün | 163 | 162 | 40% | 124% | 33.0M | Aktif | |
| Moisés Caicedo | DM | Chelsea | #360 | — | Düşün | 179 | 169 | 28% | 125% | 228.0M | Aktif | |
| Reece James | DR | Inter | #360 | — | Düşün | 173 | 168 | 28% | 124% | 126.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Arsenal | #359 | — | Düşün | 172 | 171 | 28% | 119% | 54.0M | Aktif | |
| Wesley Fofana | DC | Borussia Dortmund | #360 | — | Düşün | 167 | 164 | 28% | 121% | 68.0M | Aktif | |
| Bart Verbruggen | GK | Ajax | #381 | — | Düşün | 155 | 155 | 28% | 122% | 47.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #428 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #429 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #430 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #431 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 1 | 1 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #432 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 1 | 1 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #433 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #434 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #435 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #436 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #437 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #438 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #439 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #440 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #441 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #442 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #443 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #444 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #445 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #446 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 2 | 2 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #447 | #295 | GK | 166 | 20–31 | — | Thomas Cooper | 3 | 3 | Tamamlandı | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Luton Town U20 | #359 | |
| Christopher Harvey | Burnley U20 | #444 | |
| Christopher Harvey | Newcastle United U20 | #447 | |
| Benjamin Cooper | Leeds United U20 | #405 | |
| Benjamin Cooper | Birmingham U20 | #362, #363 | |
| Christopher Harvey | Chelsea U20 | #360 | |
| Benjamin Cooper | Ipswich Town U20 | #360 | |
| Benjamin Cooper | Bristol City U20 | #446 | |
| Christopher Harvey | Derby County U20 | #364 | |
| Thomas Cooper | Milton Keynes Dons U20 | #362 | |
| Christopher Harvey | Mansfield Town U20 | #362 | |
| Benjamin Cooper | Preston U20 | #362 | |
| Christopher Harvey | Blackburn Rovers U20 | #405 | |
| Benjamin Cooper | Everton U20 | #442 | |
| Benjamin Cooper | Hull City U20 | #398 | |
| Benjamin Cooper | Bournemouth U20 | #401 | |
| Thomas Cooper | Tottenham U20 | #447 | |
| Benjamin Cooper | Wigan Athletic U20 | #445 | |
| Benjamin Cooper | Reading U20 | #447 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aune Heggebø | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aune Heggebø | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aune Heggebø | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aune Heggebø | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aune Heggebø | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aune Heggebø | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aune Heggebø | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aune Heggebø | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aune Heggebø | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #28127357 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #28127357 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #28127357 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #28127357 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #28127357 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #28127357 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jhon Arias | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khayon Edwards | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Williams | İzlemeye Devam | — | 1.32 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Morgan Rogers | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nathan Butler-Oyedeji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bongokuhle Hlongwane | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #28127357 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdul Aziz Yakubu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| David Ankeye | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Calvin Harris | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Stroeykens | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Cooper | Morgan Williams | Güçlü Onay | 1.32 | 75% | Değer Fırsatı |
| Thomas Cooper | Bongokuhle Hlongwane | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Cooper | Mario Stroeykens | Onayla | 0.78 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Khvicha Kvaratskhelia | Paris Saint-Germain | AML | Orta Saha | 167 | 167 | 35% | 58.5M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Willian Pacho | Paris Saint-Germain | DL | Defans | 161 | 161 | 35% | 54.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Jhon Arias | Palmeiras | AMR | Orta Saha | 137 | 137 | 67% | 17.0M | 31.08.2026 | 6 | 0 |
| Rafiu Durosinmi | Racing Genk | ST | Forvet | 134 | 136 | 68% | 14.0M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Gabriel | Arsenal | DC | Defans | 167 | 167 | 66% | 55.0M | 31.08.2026 | 2 | 0 |
| Francisco Trincão | Al-Ahli | MR | Orta Saha | 159 | 160 | 59% | 38.0M | 24.08.2026 | 2 | 0 |
| Manfred Ugalde | Benfica | ST | Forvet | 135 | 137 | 95% | 18.0M | 24.08.2026 | 2 | 0 |
| Diogo Costa | Tottenham | GK | Kaleci | 157 | 157 | 72% | 39.0M | 24.08.2026 | 1 | 0 |
| Mateo Retegui | PSV | ST | Forvet | 152 | 152 | 70% | 38.0M | 24.08.2026 | 2 | 0 |
| Hugo Ekitiké | Liverpool | AML | Orta Saha | 160 | 162 | 68% | 93.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Giorgi Mamardashvili | Liverpool | GK | Kaleci | 157 | 158 | 70% | 48.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Sandro Tonali | Tottenham | DM | Defans | 165 | 165 | 76% | 74.0M | 24.08.2026 | 1 | 0 |
| Dejan Kulusevski | Tottenham | MC | Orta Saha | 161 | 163 | 60% | 63.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Cole Palmer | Chelsea | AMR | Orta Saha | 174 | 175 | 95% | 148.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Éderson | Benfica | DM | Defans | 158 | 158 | 35% | 47.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Vangelis Pavlidis | Benfica | ST | Forvet | 146 | 146 | 71% | 31.0M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Mao Hosoya | Kashiwa Reysol | ST | Forvet | 138 | 140 | 69% | 9.5M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Kasper Dolberg | Ajax | ST | Forvet | 140 | 140 | 67% | 21.0M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Kaio Jorge | Cruzeiro | ST | Forvet | 137 | 139 | 67% | 14.0M | 17.08.2026 | 4 | 0 |
| Alexander Isak | Liverpool | AML | Orta Saha | 171 | 171 | 74% | 141.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Vinícius Júnior | Arsenal | AML | Orta Saha | 173 | 174 | 73% | 136.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Andres Pineda | Veracruz | MC | Orta Saha | 162 | 162 | 35% | 13.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Milan Škriniar | Fenerbahce | DC | Defans | 158 | 158 | 35% | 12.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Franculino | Trabzonspor | ST | Forvet | 142 | 147 | 70% | 14.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Ricardo Pepi | PSV | ST | Forvet | 138 | 141 | 73% | 21.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Moisés Caicedo | Chelsea | DM | Defans | 169 | 170 | 74% | 132.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Declan Rice | Arsenal | DM | Defans | 179 | 179 | 73% | 123.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Luis Suárez | Sporting CP | ST | Forvet | 151 | 151 | 67% | 36.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Exequiel Palacios | Ipswich Town | DM | Orta Saha | 163 | 163 | 35% | 50.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Wesley Fofana | Chelsea | DC | Defans | 162 | 162 | 35% | 65.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Riccardo Calafiori | Arsenal | DL | Defans | 159 | 159 | 35% | 67.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Levi Colwill | Chelsea | DL | Defans | 158 | 158 | 35% | 50.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Bukayo Saka | Arsenal | AMR | Orta Saha | 182 | 183 | 76% | 191.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Victor Osimhen | Galatasaray | ST | Forvet | 160 | 160 | 70% | 29.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Samu Aghehowa | Porto | ST | Forvet | 147 | 152 | 70% | 21.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Martin Ødegaard | Arsenal | MC | Orta Saha | 178 | 178 | 71% | 116.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| William Saliba | Arsenal | DC | Defans | 176 | 176 | 74% | 138.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Florian Wirtz | Liverpool | MC | Orta Saha | 173 | 174 | 76% | 132.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Sindre Walle Egeli | Forvet | 143 | 30.10.2028 | 86% | Al |
| Moisés Caicedo | Defans | 181 | 30.10.2028 | 40% | Düşün |
| Lewis Miley | Defans | 153 | 23.10.2028 | 67% | Al |
| Khéphren Thuram | Orta Saha | 162 | 23.10.2028 | 88% | Düşün |
| Cole Palmer | Orta Saha | 172 | 23.10.2028 | 94% | Düşün |
| Yankuba Minteh | Orta Saha | 164 | 16.10.2028 | 91% | Al |
| Kaoru Mitoma | Orta Saha | 158 | 16.10.2028 | 89% | Düşün |
| Mateus Mané | Forvet | 143 | 09.10.2028 | 92% | Hemen Al |
| Caleb Yirenkyi | Defans | 150 | 02.10.2028 | 75% | Hemen Al |
| Josh King | Defans | 141 | 02.10.2028 | 67% | Al |
| Dávid Strelec | Forvet | 140 | 25.09.2028 | 83% | Düşün |
| Eli Junior Kroupi | Forvet | 151 | 25.09.2028 | 93% | Al |
| Gianluigi Donnarumma | Kaleci | 170 | 25.09.2028 | 40% | Düşün |
| Rayan | Forvet | 151 | 18.09.2028 | 93% | Hemen Al |
| Florian Wirtz | Orta Saha | 181 | 04.09.2028 | 90% | Düşün |
| Stefanos Tzimas | Forvet | 146 | 28.08.2028 | 86% | Hemen Al |
| Lucas Bergvall | Defans | 163 | 14.08.2028 | 67% | Hemen Al |
| Sidiki Chérif | Forvet | 131 | 14.08.2028 | 91% | Al |
| Alex Tóth | Defans | 133 | 24.07.2028 | 80% | Al |
| Sandro Tonali | Orta Saha | 171 | 17.07.2028 | 94% | Al |
| Ryan Gravenberch | Orta Saha | 168 | 10.07.2028 | 92% | Al |
| Bruno Guimarães | Orta Saha | 170 | 26.06.2028 | 93% | Düşün |
| Dejan Kulusevski | Orta Saha | 169 | 19.06.2028 | 95% | Düşün |
| Bart Verbruggen | Kaleci | 155 | 31.05.2028 | 40% | Düşün |
| Leo Castledine | Forvet | 133 | 22.05.2028 | 90% | Al |
| Vinícius Júnior | Orta Saha | 182 | 08.05.2028 | 90% | Düşün |
| Dominik Szoboszlai | Orta Saha | 169 | 01.05.2028 | 92% | Düşün |
| Alexander Isak | Orta Saha | 176 | 10.04.2028 | 93% | Düşün |
| Christos Mouzakitis | Defans | 135 | 20.03.2028 | 75% | Al |
| Aune Heggebø | Forvet | 130 | 14.02.2028 | 83% | Düşün |
| Wesley Fofana | Defans | 167 | 24.01.2028 | 40% | Düşün |
| Jérémy Jacquet | Defans | 152 | 17.01.2028 | 40% | Al |
| Dayann Methalie | Defans | 143 | 10.01.2028 | 75% | Hemen Al |
| Martin Ødegaard | Orta Saha | 180 | 03.01.2028 | 95% | Düşün |
| Joško Gvardiol | Orta Saha | 172 | 06.12.2027 | 94% | Al |
| Luka Vušković | Defans | 149 | 15.11.2027 | 86% | Al |
| Reece James | Defans | 173 | 08.11.2027 | 40% | Düşün |
| Babis Kostoulas | Forvet | 141 | 01.11.2027 | 89% | Hemen Al |
| Vitinha | Orta Saha | 185 | 31.05.2027 | 83% | Düşün |
| Matvey Kislyak | Defans | 145 | 03.05.2027 | 88% | Al |
| Assane Diao | Forvet | 148 | 03.05.2027 | 92% | Al |
| Martim Fernandes | Defans | 136 | 03.05.2027 | 80% | Al |
| George Ilenikhena | Forvet | 132 | 03.05.2027 | 83% | Al |
| Mohamed Meïté | Forvet | 124 | 03.05.2027 | 89% | Al |
| Alexey Batrakov | Forvet | 149 | 03.05.2027 | 83% | Al |
| Matteo Pérez Vinlöf | Defans | 130 | 03.05.2027 | 80% | Al |
| Afimico Pululu | Forvet | 129 | 07.12.2026 | 86% | Düşün |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #276 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 162 | 162 | 21–29 | 390.5M | Listede | Joan García | ✓ |
| #279 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 170 | 170 | 21–29 | 252.8M | Listede | Vitinha | ✓ |
| #289 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 172 | 172 | 20–31 | 79.1M | Listede | Alexey Batrakov | ✓ |
| #291 | DM | Önemli | Kalite Artışı | 168 | 168 | 20–31 | 79.1M | Listede | Lucas Bergvall | ✓ |
| #295 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 166 | 166 | 20–31 | — | İzlemede | — | — |
| #250 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 158 | 162 | 20–30 | 405.5M | Tamamlandı | Giorgi Mamardashvili | ✓ |
| #251 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 170 | 170 | 20–31 | 202.8M | Tamamlandı | Vinícius Júnior | ✓ |
| #258 | DM | Önemli | Kalite Artışı | 163 | 167 | 19–32 | 67.6M | Tamamlandı | Lucas Bergvall | ✓ |
| #253 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 148 | 153 | 18–32 | 112.6M | Tamamlandı | Adrien Truffert | ✓ |
| #255 | ML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 152 | 157 | 18–32 | 112.6M | Tamamlandı | Kaoru Mitoma | ✓ |
| #260 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 140 | 145 | 18–32 | 112.6M | Tamamlandı | Lukáš Horníček | ✓ |
| #266 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 140 | 145 | 18–32 | 112.6M | Tamamlandı | Fer López | ✓ |
| #296 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 132 | 137 | 18–32 | 36.0M | Tamamlandı | Yukinari Sugawara | ✓ |
| #299 | AMC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 149 | 154 | 18–32 | 45.9M | Tamamlandı | Joshua Zirkzee | ✓ |
| #252 | DM | Önemli | Kalite Artışı | 167 | 167 | 20–31 | 67.6M | Vazgeçildi | Jeremie Frimpong | ✗ |
| #254 | ML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 130 | 135 | 18–32 | 112.6M | Vazgeçildi | Papa Amadou Diallo | ✗ |
| #259 | ML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 130 | 135 | 18–32 | 112.6M | Vazgeçildi | Papa Amadou Diallo | ✗ |
| #264 | ML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 130 | 135 | 18–32 | 112.6M | Vazgeçildi | Papa Amadou Diallo | ✗ |
| #265 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 140 | 145 | 18–32 | 112.6M | Vazgeçildi | Loum Tchaouna | ✓ |
| #281 | ST | İsteğe Bağlı | Gelişim | 132 | 157 | 16–21 | 42.1M | Vazgeçildi | Jovon Makama | ✗ |
| #282 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 123 | 128 | 18–32 | 14.1M | Vazgeçildi | Viktor Johansson | ✗ |
| #283 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 133 | 138 | 18–32 | 34.0M | Vazgeçildi | Dennis Cirkin | ✗ |
| #286 | ST | İsteğe Bağlı | Gelişim | 132 | 157 | 16–21 | 42.4M | Vazgeçildi | Jovon Makama | ✗ |
| #287 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 123 | 128 | 18–32 | 14.6M | Vazgeçildi | Viktor Johansson | ✗ |
| #288 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 133 | 138 | 18–32 | 34.0M | Vazgeçildi | Dennis Cirkin | ✗ |
| #297 | ML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 131 | 136 | 18–32 | 29.9M | Vazgeçildi | Samuel Edozie | ✗ |
| #298 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 132 | 137 | 18–32 | 29.9M | Vazgeçildi | Joshua Quarshie | ✗ |
| #304 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 130 | 135 | 18–32 | 30.0M | Vazgeçildi | Tommy Watson | ✗ |
| #305 | AMC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 149 | 154 | 18–32 | 44.4M | Vazgeçildi | Joshua Zirkzee | ✓ |
| #310 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 130 | 135 | 18–32 | 30.0M | Vazgeçildi | Tommy Watson | ✗ |
| #315 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 143 | 148 | 18–32 | 41.8M | Vazgeçildi | Babis Kostoulas | ✗ |
| #316 | WL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 128 | 133 | 18–32 | 35.0M | Vazgeçildi | Samuel Iling-Junior | ✗ |
| #317 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 133 | 138 | 18–32 | 10.5M | Vazgeçildi | Pascal Groß | ✗ |
| #322 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 143 | 148 | 18–32 | 41.8M | Vazgeçildi | Babis Kostoulas | ✗ |
| #323 | WL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 128 | 133 | 18–32 | 35.0M | Vazgeçildi | Samuel Iling-Junior | ✗ |
| #324 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 133 | 138 | 18–32 | 10.5M | Vazgeçildi | Pascal Groß | ✗ |