| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $23K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $2.0M | $1.7M | $262K | $880K |
| Jul 2028 | $2.1M | $2.3M | $-205K | $594K |
| Jun 2028 | $2.0M | $2.3M | $-262K | $776K |
| May 2028 | $2.0M | $2.5M | $-503K | $1.0M |
| Apr 2028 | $2.0M | $2.5M | $-447K | $1.5M |
| Mar 2028 | $2.0M | $2.4M | $-374K | $1.9M |
| Feb 2028 | $2.2M | $2.5M | $-240K | $2.3M |
| Jan 2028 | $2.2M | $2.4M | $-163K | $2.5M |
| Dec 2027 | $2.0M | $2.4M | $-375K | $2.6M |
| Nov 2027 | $1.9M | $2.9M | $-1.0M | $3.0M |
| Oct 2027 | $2.2M | $2.7M | $-469K | $4.0M |
| Sep 2027 | $2.0M | $2.2M | $-206K | $4.4M |