| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Morelli | Baş Scout | 13 | 0 | 49% | 02.07.2027 | Batı Avrupa |
| Leonardo De Luca | Scout | 4 | 0 | 40% | 17.07.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Filippo Fortunato | Scout | 3 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa |
| Federico Esposito | Yardımcı Antrenör | 1 | 0 | 49% | 10.08.2026 | |
| Alberto De Simone | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rareş Ilie | AML | 24 | OGC Nice | Antonio Morelli | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 93 | 115 | 65% | 100% | 3.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Pedro | AMR | 21 | Zenit | Antonio Morelli | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 123 | 150 | 65% | 100% | 12.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Dro | AML | 19 | Paris Saint-Germain | Antonio Morelli | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 118 | 162 | 65% | 100% | 11.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Koni De Winter | DC | 25 | AC Milan | Federico Esposito | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 109 | 49% | 100% | 740.0K | — | — | — | |
| Santiago Beltrán | GK | 22 | Cobresal | Antonio Morelli | Personel Önerisi | Aktif | 14.06.2027 | 14.06.2027 | 1 | 0 | 110 | 128 | 48% | 100% | 2.2M | — | — | — | |
| Dyogo Alves | GK | 23 | Botafogo | Antonio Morelli | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 111 | 126 | 48% | 100% | 2.0M | — | — | — | |
| Mattia Fortin | GK | 24 | RC Lens | Antonio Morelli | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 99 | 129 | 48% | 100% | 1.5M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Rayan Abo El Nay | AMR | 20 | Paris Saint-Germain | Antonio Morelli | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 109 | 147 | 48% | 100% | 2.8M | — | — | — | |
| Ronnie Hollingshead | GK | 22 | Aston Villa | Antonio Morelli | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 108 | 142 | 48% | 100% | 2.3M | — | — | — | |
| George Man | DC | 24 | Dinamo Moscow | Leonardo De Luca | Transfer Talebi | Aktif | 17.07.2027 | 17.07.2027 | 1 | 0 | 130 | 144 | 40% | 116% | 11.0M | #36 DL | — | — | |
| Josep Martínez | GK | 29 | Inter | Antonio Morelli | Transfer Talebi | Aktif | 02.07.2027 | 02.07.2027 | 1 | 0 | 125 | 143 | 40% | 96% | 4.5M | #35 GK | — | — | |
| Michele Di Gregorio | GK | 30 | Juventus | Antonio Morelli | Transfer Talebi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 121 | 119 | 40% | 99% | 7.7M | #35 GK | — | — | |
| Sebastiano Desplanches | GK | 24 | Palermo | Antonio Morelli | Transfer Talebi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 117 | 134 | 40% | 96% | 6.3M | #35 GK | — | — | |
| Facundo Sanguinetti | GK | 26 | Empoli | Antonio Morelli | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 107 | 113 | 40% | 82% | 2.5M | — | — | — | |
| Andrea Ghion | DM | 27 | Sassuolo | Leonardo De Luca | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 113 | 94 | 40% | 103% | 3.7M | — | — | — | |
| Nicholas Pierini | AMR | 28 | Sassuolo | Filippo Fortunato | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 117 | 107 | 40% | 97% | 4.8M | — | — | — | |
| Rodri | DC | 31 | Manchester City | Antonio Morelli | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 163 | 40% | 125% | 37.0M | — | — | — | Maaş |
| Mikel Merino | DM | 31 | Arsenal | Leonardo De Luca | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 121 | 40% | 117% | 14.0M | — | — | — | |
| Vitinha | DM | 27 | Paris Saint-Germain | Leonardo De Luca | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 148 | 40% | 121% | 25.0M | — | — | — | Maaş |
| Moisés Caicedo | DM | 25 | Chelsea | Filippo Fortunato | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 150 | 40% | 124% | 48.0M | — | — | — | |
| Gonçalo Inácio | DC | 25 | Sporting CP | Filippo Fortunato | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 124 | 40% | 103% | 6.3M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Man | DC | Dinamo Moscow | #9 | — | Düşün | 130 | 144 | 40% | 116% | 11.0M | Aktif | |
| Josep Martínez | GK | Inter | #8 | — | Düşün | 125 | 143 | 40% | 96% | 4.5M | Aktif | |
| Pietro Pellegri | ST | Picerno | #7 | — | Düşün | 109 | 128 | 40% | 101% | 2.9M | Sözleşme Sonu | Gölge |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #10 | #37 | MC | 135 | 21–29 | 1.7M | Filippo Fortunato | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #11 | #38 | ST | 137 | 21–29 | 1.7M | Antonio Morelli | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Leonardo De Luca | Frosinone U20 | #10, #11 | |
| Antonio Morelli | Parma U20 | #10, #11 | |
| Filippo Fortunato | Reggiana U20 | #8, #9, #10, #11 | |
| Filippo Fortunato | Bologna U20 | #8, #9, #10, #11 | |
| Filippo Fortunato | Pontedera U20 | #10, #11 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rareş Ilie | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.36 | 1.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.27 | 1.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Fortin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pietro Pellegri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Morelli | Rareş Ilie | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Pedro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Dro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Mattia Fortin | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rareş Ilie | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.36 | 1.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.27 | 1.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Fortin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pietro Pellegri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Morelli | Rareş Ilie | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Pedro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Dro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Mattia Fortin | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rareş Ilie | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.36 | 1.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.27 | 1.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Fortin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pietro Pellegri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Morelli | Rareş Ilie | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Pedro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Dro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Mattia Fortin | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rareş Ilie | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.36 | 1.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.27 | 1.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Fortin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pietro Pellegri | İzlemeye Devam | — | -0.15 | — | — | 0.35 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Morelli | Rareş Ilie | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Pedro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Dro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Mattia Fortin | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Antonio Morelli | Pietro Pellegri | Daha Fazla Bilgi | -0.15 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rareş Ilie | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.36 | 1.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.27 | 1.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Fortin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pietro Pellegri | İzlemeye Devam | — | -0.15 | — | — | 0.35 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Morelli | Rareş Ilie | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Pedro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Dro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Mattia Fortin | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Antonio Morelli | Pietro Pellegri | Daha Fazla Bilgi | -0.15 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rareş Ilie | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.36 | 1.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.27 | 1.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Fortin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pietro Pellegri | İzlemeye Devam | — | -0.15 | — | — | 0.35 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Morelli | Rareş Ilie | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Pedro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Dro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Mattia Fortin | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Antonio Morelli | Pietro Pellegri | Daha Fazla Bilgi | -0.15 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rareş Ilie | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pedro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.36 | 1.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dro | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.27 | 1.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Fortin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pietro Pellegri | İzlemeye Devam | — | -0.15 | — | — | 0.35 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Morelli | Rareş Ilie | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Pedro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Dro | Onayla | 1.00 | 65% | Rol Uyumlu |
| Antonio Morelli | Mattia Fortin | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Antonio Morelli | Pietro Pellegri | Daha Fazla Bilgi | -0.15 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medon Berisha | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Þórir Jóhann Helgason | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Þórir Jóhann Helgason | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.26 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Medon Berisha | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.22 | 1.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonas Rouhi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Medon Berisha | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Þórir Jóhann Helgason | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonas Rouhi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Medon Berisha | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Þórir Jóhann Helgason | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonas Rouhi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Medon Berisha | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Þórir Jóhann Helgason | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riccardo Sottil | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| M'Bala Nzola | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emil Krafth | Spezia | DR | Defans | 111 | 124 | 65% | 1.9M | 15.05.2027 | 2 | 0 |
| Mannou Berger | Palermo | GK | Kaleci | 115 | 130 | 48% | 3.4M | 08.05.2027 | 1 | 0 |
| Fahem Benaïssa | Mantova | DL | Defans | 81 | 97 | 65% | 1.6M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Kostas Chrysopoulos | Mantova | DC | Defans | 100 | 122 | 65% | 2.3M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Nikolas Muci | Mantova | ST | Forvet | 86 | 103 | 65% | 1.2M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Markus Posch | Mantova | DM | Defans | 89 | 108 | 48% | 1.4M | 01.05.2027 | 1 | 0 |
| Boris Matić | Mantova | DR | Defans | 81 | 100 | 48% | 800.0K | 01.05.2027 | 1 | 0 |
| Tommaso Guercio | Carrarese | DC | Defans | 85 | 108 | 65% | 1.1M | 17.04.2027 | 2 | 0 |
| Mathías Bernatene | Carrarese | GK | Kaleci | 88 | 98 | 48% | 1.0M | 17.04.2027 | 1 | 0 |
| Ármin Pécsi | Cesena | GK | Kaleci | 119 | 137 | 65% | 5.8M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Samir El Mourabet | Cesena | MC | Orta Saha | 111 | 124 | 65% | 7.4M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Martín García | Juve Stabia | GK | Kaleci | 87 | 114 | 28% | 1.3M | 03.04.2027 | 0 | 1 |
| Albion Rrahmani | Pescara | ST | Forvet | 107 | 122 | 65% | 8.1M | 20.03.2027 | 2 | 0 |
| Mattia Viti | Sampdoria | DC | Defans | 117 | 134 | 65% | 8.2M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Dennis Hadžikadunić | Sampdoria | DC | Defans | 86 | 104 | 65% | 1.2M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Bartol Franjić | Venezia | DL | Defans | 108 | 132 | 28% | 3.8M | 06.03.2027 | 0 | 1 |
| Ronnie Hollingshead | Frosinone | GK | Kaleci | 111 | 142 | 65% | 4.6M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Pedro | Bari | AMR | Orta Saha | 123 | 150 | 65% | 12.0M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Dro | Bari | AML | Orta Saha | 118 | 162 | 65% | 11.0M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Rayan Abo El Nay | Bari | AMR | Orta Saha | 111 | 147 | 65% | 3.4M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Marvin Çuni | Bari | AMR | Orta Saha | 83 | 106 | 48% | 1.1M | 13.02.2027 | 1 | 0 |
| Rareş Ilie | Empoli | AML | Orta Saha | 93 | 115 | 65% | 3.6M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Steven Hall | Modena | GK | Kaleci | 107 | 114 | 48% | 1.6M | 23.01.2027 | 1 | 0 |
| Mattia Fortin | Padova | GK | Kaleci | 100 | 129 | 65% | 2.0M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| John Victor | Palermo | GK | Kaleci | 118 | 118 | 48% | 2.3M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Cristian Medina | Palermo | AMR | Orta Saha | 112 | 129 | 48% | 6.6M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Tiago Gonçalves | Mantova | DL | Defans | 74 | 95 | 48% | 700.0K | 19.12.2026 | 1 | 0 |
| Anthoni | Virtus Entella | GK | Kaleci | 108 | 119 | 48% | 2.9M | 12.12.2026 | 1 | 0 |
| Kauê | Frosinone | GK | Kaleci | 104 | 142 | 28% | 2.3M | 17.10.2026 | 0 | 1 |
| Kevin Ferreira | Bari | AMR | Orta Saha | 108 | 154 | 48% | 1.8M | 03.10.2026 | 1 | 0 |
| Dyogo Alves | Empoli | GK | Kaleci | 111 | 126 | 48% | 2.0M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Santiago Beltrán | Modena | GK | Kaleci | 110 | 128 | 48% | 2.2M | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Pietro Pellegri | Forvet | 109 | 19.07.2027 | 40% | Düşün |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #35 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 127 | 140 | 21–29 | 1.7M | Listede | Pietro Terracciano | ✓ |
| #36 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 132 | 145 | 21–29 | 1.7M | İzlemede | — | — |
| #37 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 135 | 148 | 21–29 | 1.7M | İzlemede | — | — |
| #38 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 137 | 150 | 21–29 | 1.7M | İzlemede | — | — |