| TV Geliri | $6.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.8M |
| Personel Maaşları | $89K |
| Transfer Amortismanı | $17K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $991K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $6.9M | $5.9M | $937K | $100.9M |
| Jan 2028 | $9.0M | $6.0M | $3.0M | $100.0M |
| Dec 2027 | $9.1M | $6.2M | $2.9M | $96.9M |
| Nov 2027 | $8.4M | $5.8M | $2.6M | $94.0M |
| Oct 2027 | $7.2M | $6.1M | $1.2M | $91.4M |
| Sep 2027 | $10.7M | $5.3M | $5.5M | $90.2M |
| Aug 2027 | $7.7M | $5.2M | $2.6M | $84.7M |
| Jul 2027 | $7.8M | $5.2M | $2.6M | $82.1M |
| Jun 2027 | $36.4M | $5.3M | $31.1M | $79.5M |
| May 2027 | $7.8M | $5.0M | $2.8M | $48.4M |
| Apr 2027 | $7.7M | $6.2M | $1.5M | $45.6M |
| Mar 2027 | $7.7M | $4.7M | $3.0M | $44.1M |