Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $8K |
| Maç Günü Geliri | $104K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $114K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$113K |
$307K |
$-194K |
$3.2M |
| Jul 2027 |
$140K |
$280K |
$-140K |
$3.4M |
| Jun 2027 |
$113K |
$285K |
$-172K |
$3.5M |
| May 2027 |
$113K |
$285K |
$-172K |
$3.7M |
| Apr 2027 |
$113K |
$285K |
$-171K |
$3.8M |
| Mar 2027 |
$113K |
$284K |
$-171K |
$4.0M |
| Feb 2027 |
$113K |
$261K |
$-148K |
$4.2M |
| Jan 2027 |
$198K |
$261K |
$-62K |
$4.3M |
| Dec 2026 |
$264K |
$267K |
$-3K |
$4.4M |
| Nov 2026 |
$113K |
$267K |
$-154K |
$4.4M |
| Oct 2026 |
$113K |
$266K |
$-152K |
$4.6M |
| Sep 2026 |
$3.1M |
$249K |
$2.8M |
$4.7M |