| TV Geliri | $31K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $337K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $34K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2027 | $33K | $510K | $-476K | $-3.4M |
| Apr 2027 | $34K | $514K | $-480K | $-2.9M |
| Mar 2027 | $34K | $508K | $-474K | $-2.4M |
| Feb 2027 | $34K | $531K | $-497K | $-2.0M |
| Jan 2027 | $34K | $543K | $-509K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $35K | $471K | $-436K | $-950K |
| Nov 2026 | $35K | $437K | $-402K | $-513K |
| Oct 2026 | $35K | $432K | $-396K | $-111K |
| Sep 2026 | $35K | $386K | $-350K | $285K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |