| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Timi Handanovic | Baş Scout | 13 | 1 | 42% | 22.08.2026 | Doğu AvrupaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Rok Verbic | Teknik Direktör | 5 | 0 | 52% | 17.08.2026 | |
| Andraz Balkovec | Gözlemci | 2 | 0 | 55% | 10.08.2026 | |
| Miha Vipotnik | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 70% | 03.08.2026 | |
| Andraz Oblak | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Miha Kurtovic | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nikola Jovićević | ST | 22 | Brinje Grosuplje | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 03.08.2026 | 22.08.2026 | 2 | 0 | 107 | 98 | 67% | 90% | 400.0K | #2 FL | — | — | |
| Nejc Ajhmajer | DR | 23 | Mura | Miha Vipotnik | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 101 | 70% | 100% | 720.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jan Krajnc | DR | 20 | Tabor Sežana | Rok Verbic | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 89 | 55% | 100% | 25.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Matic Ferk | MC | 18 | Koper | Rok Verbic | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 87 | 55% | 100% | 20.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Nik Pirc | MC | 19 | NK Krsko | Andraz Balkovec | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 68 | 78 | 55% | 100% | 100.0K | — | — | — | |
| Matic Kustrin | DR | 24 | NK Krsko | Andraz Balkovec | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 70 | 92 | 55% | 100% | 180.0K | — | — | — | |
| Filip Slana | DL | 17 | NK Maribor | Rok Verbic | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 84 | 55% | 100% | 20.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Urban Horvat | DR | 18 | NK Maribor | Rok Verbic | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 109 | 55% | 100% | 25.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Nejc Viher | DM | 18 | NK Maribor | Rok Verbic | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 123 | 43% | 100% | 50.0K | — | — | — | |
| Kenan Kurtović | ST | 19 | Mura | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 100 | 40% | 85% | 600.0K | #2 FL | — | — | |
| Kristian Dakič | AML | 24 | Jesenice | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 109 | 40% | 87% | 950.0K | #2 FL | — | — | |
| Varol Tasar | MR | 29 | Yverdon | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 118 | 40% | 100% | 1.0M | #2 FL | — | — | |
| Anej Jelovica | AMC | 21 | Beltinci | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2026 | 20.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 90 | 40% | 90% | 350.0K | #2 FL | — | — | |
| Nejc Močnik | AML | 23 | Bistrica | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 20.08.2026 | 20.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 105 | 40% | 91% | 950.0K | #2 FL | — | — | |
| Luka Kušić | ST | 18 | Radomlje | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 114 | 40% | 87% | 450.0K | #2 FL | — | — | |
| Lucas Besozzi | AML | 23 | Lanús | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 108 | 40% | 98% | 750.0K | #2 FL | — | — | Sözleşme Sonu |
| Jurica Poldrugač | AMR | 29 | Rudes | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 113 | 40% | 86% | 350.0K | #2 FL | — | — | |
| Piotr Parzyszek | ST | 32 | KuPS | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 96 | 40% | 98% | 850.0K | #2 FL | — | — | Yaş |
| Genaro Rossi | ST | 24 | San Martín SJ | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 106 | 40% | 96% | 400.0K | #1 FL | — | — | Sözleşme Sonu |
| Amadej Maroša | ST | 32 | Nafta 1903 | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 94 | 40% | 94% | 500.0K | #1 FL | — | — | Yaş |
| Agustín Páez | AML | 22 | Maipú | Timi Handanovic | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 105 | 40% | 93% | 315.0K | #2 FL | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varol Tasar | MR | Yverdon | #6 | #2 | Hemen Al | 101 | 118 | 40% | 100% | 1.0M | Aktif | |
| Kristian Dakič | AML | Jesenice | #6 | #2 | Hemen Al | 99 | 109 | 40% | 87% | 950.0K | Aktif | |
| Agustín Páez | AML | Maipú | #2 | — | Hemen Al | 97 | 105 | 40% | 93% | 315.0K | Aktif | |
| Luka Kušić | ST | Radomlje | #4 | #2 | Hemen Al | 77 | 114 | 40% | 87% | 450.0K | Aktif | |
| Jurica Poldrugač | AMR | Rudes | #3 | #2 | Al | 108 | 113 | 40% | 86% | 350.0K | Aktif | |
| Kenan Kurtović | ST | Mura | #7 | #2 | Al | 97 | 100 | 40% | 85% | 600.0K | Aktif | |
| Nikola Jovićević | ST | Brinje Grosuplje | #7 | #2 | Düşün | 107 | 98 | 67% | 90% | 400.0K | Aktif | |
| Lucas Besozzi | AML | Lanús | #4 | #2 | Düşün | 124 | 108 | 40% | 98% | 750.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Piotr Parzyszek | ST | KuPS | #3 | #2 | Düşün | 123 | 96 | 40% | 98% | 850.0K | Yaş | Aktif |
| Genaro Rossi | ST | San Martín SJ | #1 | — | Düşün | 119 | 106 | 40% | 96% | 400.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Nikola Jovićević | ST | Brinje Grosuplje | #2 | — | Düşün | 115 | 100 | 40% | 90% | 450.0K | Aktif | |
| Amadej Maroša | ST | Nafta 1903 | #1 | — | Düşün | 111 | 94 | 40% | 94% | 500.0K | Yaş | Aktif |
| Nejc Močnik | AML | Bistrica | #5 | #2 | Düşün | 106 | 105 | 40% | 91% | 950.0K | Aktif | |
| Anej Jelovica | AMC | Beltinci | #5 | #2 | Düşün | 104 | 90 | 40% | 90% | 350.0K | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #3 | #2 | FL | 63 | 18–36 | 90.3K | Timi Handanovic | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #4 | #2 | FL | 63 | 18–36 | 90.3K | Timi Handanovic | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #5 | #2 | FL | 63 | 18–36 | 90.3K | Timi Handanovic | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #6 | #2 | FL | 63 | 18–36 | 90.3K | Timi Handanovic | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #7 | #2 | FL | 63 | 18–36 | 90.3K | Timi Handanovic | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Timi Handanovic | NK Domzale U20 | #7 | |
| Miha Kurtovic | NK Celje U20 | #7 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nejc Ajhmajer | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antonio Marin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Slana | İzlemeye Devam | — | 0.57 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Urban Horvat | İzlemeye Devam | — | 0.57 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Mbengue | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jan Krajnc | İzlemeye Devam | — | 0.57 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matic Ferk | İzlemeye Devam | — | 0.57 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miha Vipotnik | Nejc Ajhmajer | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Rok Verbic | Filip Slana | Onayla | 0.57 | 55% | Rol Uyumlu |
| Rok Verbic | Urban Horvat | Onayla | 0.57 | 55% | Rol Uyumlu |
| Rok Verbic | Jan Krajnc | Onayla | 0.57 | 55% | Rol Uyumlu |
| Rok Verbic | Matic Ferk | Onayla | 0.57 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isaac Matondo | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 1.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nejc Ajhmajer | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luka Kolar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antonio Marin | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Slana | İzlemeye Devam | — | 0.57 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Urban Horvat | İzlemeye Devam | — | 0.57 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Mbengue | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miha Vipotnik | Isaac Matondo | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miha Vipotnik | Nejc Ajhmajer | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miha Vipotnik | Luka Kolar | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miha Vipotnik | Antonio Marin | Onayla | 0.71 | 68% | Rol Uyumlu |
| Rok Verbic | Filip Slana | Onayla | 0.57 | 55% | Rol Uyumlu |
| Rok Verbic | Urban Horvat | Onayla | 0.57 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isaac Matondo | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 1.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nejc Ajhmajer | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luka Kolar | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Antonio Marin | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Mbengue | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hugo Šelih | İzlemeye Devam | — | 0.57 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Filip Slana | İzlemeye Devam | — | 0.57 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Urban Horvat | İzlemeye Devam | — | 0.57 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miha Vipotnik | Isaac Matondo | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miha Vipotnik | Nejc Ajhmajer | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miha Vipotnik | Luka Kolar | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Miha Vipotnik | Antonio Marin | Onayla | 0.71 | 68% | Rol Uyumlu |
| Rok Verbic | Samuel Mbengue | Onayla | 0.67 | 65% | Rol Uyumlu |
| Rok Verbic | Hugo Šelih | Onayla | 0.57 | 55% | Rol Uyumlu |
| Rok Verbic | Filip Slana | Onayla | 0.57 | 55% | Rol Uyumlu |
| Rok Verbic | Urban Horvat | Onayla | 0.57 | 55% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #10 | AML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 97 | 102 | 18–32 | 602.2K | Görüşmede | Antonio Marin | ✓ |
| #5 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 95 | 100 | 18–32 | 602.2K | Listede | Luka Kolar | ✓ |
| #2 | FL | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 63 | 82 | 18–36 | 90.3K | İzlemede | Isaac Matondo | — |
| #3 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 65 | 75 | 20–32 | — | Tamamlandı | — | — |
| #6 | AML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 97 | 102 | 18–32 | 602.2K | Tamamlandı | Antonio Marin | ✓ |
| #8 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 65 | 75 | 20–32 | — | Tamamlandı | — | — |
| #1 | FL | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 67 | 82 | 19–35 | 90.3K | Vazgeçildi | Hugo Šelih | ✓ |
| #4 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 93 | 98 | 18–32 | 602.2K | Vazgeçildi | Nejc Ajhmajer | ✗ |
| #7 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 91 | 96 | 18–32 | 150.6K | Vazgeçildi | Samuel Mbengue | ✓ |
| #9 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 93 | 98 | 18–32 | 602.2K | Vazgeçildi | Nejc Ajhmajer | ✗ |