| TV Geliri | $2.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $102K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $6.3M |
| Personel Maaşları | $71K |
| Transfer Amortismanı | $92K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $237K |
| Tesis Bakımı | $711K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $6.0M | $7.4M | $-1.5M | $19.2M |
| Sep 2027 | $19.9M | $4.9M | $15.0M | $20.5M |
| Aug 2027 | $4.3M | $5.1M | $-856K | $5.5M |
| Jul 2027 | $4.7M | $5.1M | $-472K | $6.2M |
| Jun 2027 | $12.2M | $4.4M | $7.8M | $6.6M |
| May 2027 | $4.2M | $5.4M | $-1.2M | $-1.3M |
| Apr 2027 | $4.3M | $4.4M | $-161K | $-204K |
| Mar 2027 | $4.3M | $5.8M | $-1.6M | $-135K |
| Feb 2027 | $4.4M | $6.0M | $-1.6M | $1.4M |
| Jan 2027 | $3.7M | $5.6M | $-1.9M | $2.9M |
| Dec 2026 | $3.7M | $5.5M | $-1.8M | $4.7M |
| Nov 2026 | $4.2M | $5.8M | $-1.6M | $6.5M |