| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Baş Scout | 75 | 14 | 56% | 27.02.2027 | Doğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaOrta DoğuKuzey AfrikaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaGüneydoğu AsyaBatı Avrupa |
| Theodoros Retsos | Futbol Direktörü | 15 | 0 | 46% | 24.08.2026 | |
| Dimitrios Mitroglou | Gözlemci | 14 | 0 | 42% | 04.02.2027 | Doğu AvrupaOrta DoğuGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Alexandros Papanikolaou | Gözlemci | 8 | 1 | 42% | 20.01.2027 | Doğu/Güney AfrikaGüney Amerika |
| Michalis Galanopoulos | Gözlemci | 2 | 0 | 40% | 31.12.2026 | Güney AmerikaBatı Avrupa |
| Vasileios Tzavellas | Gözlemci | 1 | 1 | 69% | 18.01.2027 | |
| Christos Papadopoulos | Gözlemci | 1 | 0 | 48% | 24.08.2026 | |
| Emmanouil Georgiadis | Gözlemci | 1 | 0 | 51% | 01.01.2027 | |
| Anastasios Vlachodimos | Veri Analisti | 0 | 0 | 0% | ||
| Christos Mandalos | Transfer Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Grigorios Tzolis | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Karlsbakk | AMR | 23 | Sarpsborg 08 | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 30.01.2027 | 27.02.2027 | 3 | 0 | 127 | 129 | 75% | 105% | 4.0M | #94 ST | — | — | |
| Maroan Sannadi | ST | 26 | Athletic Bilbao | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 04.02.2027 | 23.02.2027 | 3 | 0 | 135 | 136 | 75% | 109% | 20.7M | #94 ST | — | — | |
| Fisnik Asllani | AMC | 24 | TSG Hoffenheim | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 28.01.2027 | 17.02.2027 | 3 | 0 | 144 | 141 | 75% | 110% | 32.9M | #94 ST | — | — | |
| Ethan Ampadu | DC | 26 | Leeds United | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 26.10.2026 | 07.01.2027 | 3 | 0 | 137 | 137 | 75% | 115% | 38.7M | #82 DR | — | — | |
| Sergio Gómez | DL | 26 | Real Sociedad | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 17.12.2026 | 07.01.2027 | 3 | 0 | 140 | 139 | 75% | 113% | 34.2M | #82 DR | — | — | |
| Keidi Bare | DM | 29 | Volos NPS | Alexandros Papanikolaou | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 129 | 72% | 100% | 2.3M | — | — | — | |
| Issiaga Sylla | DL | 33 | Asteras | Vasileios Tzavellas | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 18.01.2027 | 18.01.2027 | 1 | 0 | 122 | 115 | 69% | 100% | 750.0K | — | — | — | |
| Vitinho | AMR | 27 | Internacional | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 20.02.2027 | 27.02.2027 | 2 | 0 | 122 | 130 | 67% | 103% | 6.6M | #94 ST | — | — | |
| Yanis Begraoui | AMR | 25 | Estoril Praia | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 21.02.2027 | 25.02.2027 | 2 | 0 | 133 | 134 | 67% | 104% | 16.2M | #94 ST | — | — | |
| Feras Al-Brikan | ST | 26 | Al-Ahli | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 12.02.2027 | 23.02.2027 | 2 | 0 | 134 | 126 | 67% | 102% | 6.6M | #94 ST | — | — | |
| Issa Soumaré | AMR | 26 | Stade Rennais | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 09.02.2027 | 20.02.2027 | 2 | 0 | 132 | 130 | 67% | 104% | 13.5M | #94 ST | — | — | |
| Matheus Alves | MC | 22 | CSKA Moscow | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 31.01.2027 | 18.02.2027 | 2 | 0 | 128 | 132 | 67% | 104% | 9.9M | #94 ST | — | — | |
| George Ilenikhena | ST | 20 | Al-Ittihad | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 03.02.2027 | 17.02.2027 | 2 | 0 | 121 | 143 | 67% | 103% | 8.4M | #94 ST | — | — | |
| Stefanos Tzimas | ST | 21 | Brighton | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 08.02.2027 | 14.02.2027 | 2 | 0 | 138 | 141 | 67% | 107% | 33.3M | #94 ST | — | — | |
| Juan Ignacio Nardoni | DM | 24 | Grêmio | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 01.11.2026 | 26.01.2027 | 2 | 0 | 131 | 128 | 67% | 115% | 10.0M | #93 DR | — | — | |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | AMR | 26 | Tractor | Michalis Bakasetas | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 125 | 126 | 67% | 100% | 10.0M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Jens Petter Hauge | AMR | 27 | Zenit | Michalis Bakasetas | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 138 | 139 | 95% | 100% | 11.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Karim Konaté | ST | 22 | RC Lens | Michalis Bakasetas | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 128 | 132 | 90% | 100% | 5.9M | — | — | — | |
| Jens Petter Hauge | AMR | 27 | Zenit | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 2 | 0 | 139 | 139 | 69% | 100% | 11.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Svetoslav Vutsov | GK | 24 | Sevilla | Michalis Bakasetas | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 123 | 124 | 66% | 100% | 3.8M | — | — | — | |
| Álvaro Barreal | WL | 26 | Santos | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 17.10.2026 | 22.12.2026 | 7 | 0 | 134 | 134 | 88% | 105% | 17.0M | — | Güçlü Onay | Listeye Al | |
| Cristian Medina | MC | 24 | Botafogo | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.12.2026 | 4 | 0 | 141 | 136 | 80% | 106% | 17.0M | — | — | — | |
| Pablo Solari | MR | 25 | Spartak Moscow | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 22.12.2026 | 4 | 0 | 133 | 134 | 80% | 101% | 15.0M | — | — | — | |
| Petar Stanić | MC | 25 | Ludogorets | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 16.11.2026 | 4 | 0 | 132 | 133 | 80% | 109% | 15.0M | — | Güçlü Onay | Listeye Al | |
| Roger Fernandes | AMR | 21 | Al-Ittihad | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 28.12.2026 | 3 | 0 | 145 | 141 | 75% | 108% | 20.0M | — | Güçlü Onay | Listeye Al | |
| Giannis Konstantelias | AML | 24 | Borussia Dortmund | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 06.12.2026 | 26.12.2026 | 3 | 0 | 137 | 139 | 75% | 105% | 26.0M | — | — | — | |
| Damián Puebla | ML | 24 | Orenburg | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 25.12.2026 | 3 | 0 | 127 | 131 | 75% | 101% | 9.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Santiago Sosa | DC | 27 | Vasco da Gama | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 08.12.2026 | 3 | 0 | 135 | 134 | 75% | 106% | 11.0M | — | — | — | |
| Benjamín Rollheiser | MC | 26 | Santos | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 21.11.2026 | 04.12.2026 | 3 | 0 | 133 | 134 | 75% | 107% | 17.0M | — | — | — | |
| Shea Charles | DC | 23 | Southampton | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 19.11.2026 | 3 | 0 | 135 | 136 | 75% | 109% | 23.8M | — | Güçlü Onay | Listeye Al | |
| Suleiman Camara | MR | 25 | Slovan Bratislava | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 22.10.2026 | 17.11.2026 | 3 | 0 | 127 | 118 | 75% | 99% | 9.0M | — | — | — | |
| Jason Knight | MC | 26 | Malmo FF | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 135 | 70% | 100% | 8.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Liel Abada | AMR | 25 | Hapoel Beer Sheva | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 133 | 69% | 100% | 9.9M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Lucas Esquivel | DL | 25 | Athletico Paranaense | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 28.12.2026 | 30.12.2026 | 2 | 0 | 121 | 131 | 67% | 103% | 8.1M | — | — | — | |
| Braian Aguirre | DR | 26 | Internacional | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 15.11.2026 | 24.12.2026 | 2 | 0 | 131 | 130 | 67% | 106% | 11.0M | — | — | — | |
| Kayne Ramsay | DR | 26 | Charlton Athletic | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2026 | 21.12.2026 | 2 | 0 | 130 | 129 | 67% | 103% | 17.6M | — | — | — | |
| Marlon Gomes | DM | 23 | Shakhtar | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 29.11.2026 | 21.12.2026 | 2 | 0 | 143 | 144 | 67% | 109% | 11.7M | — | — | — | |
| Christopher Bonsu Baah | ML | 22 | Al-Qadisiyah | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 23.11.2026 | 17.12.2026 | 2 | 0 | 137 | 128 | 67% | 101% | 11.0M | — | — | — | |
| Danilo | DM | 25 | Botafogo | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2026 | 30.11.2026 | 2 | 0 | 141 | 143 | 67% | 108% | 19.0M | — | — | — | |
| Facundo Colidio | AMR | 27 | Vasco da Gama | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 29.11.2026 | 2 | 0 | 132 | 126 | 67% | 98% | 11.0M | — | — | — | |
| Martín Ojeda | ML | 28 | Orlando City | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 29.10.2026 | 2 | 0 | 144 | 134 | 67% | 108% | 17.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Nahuel Molina | DR | 28 | AS Roma | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 31.08.2026 | 2 | 0 | 138 | 143 | 67% | 119% | 13.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | AMR | 26 | Tractor | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 126 | 67% | 100% | 10.0M | — | Onayla | Listeye Al | |
| Eduard Spertsyan | MC | 26 | Al-Ahli | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 139 | 67% | 100% | 15.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Marco Krainz | DM | 29 | Iraklis | Emmanouil Georgiadis | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 106 | 51% | 100% | 1.8M | — | — | — | |
| Stéphane Omeonga | DM | 30 | Panserraikos | Dimitrios Mitroglou | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 103 | 51% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Issiaga Sylla | DL | 33 | Asteras | Dimitrios Mitroglou | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 116 | 51% | 100% | 1.1M | — | — | — | |
| Martin Frýdek | DL | 34 | Aris Thessaloniki | Christos Papadopoulos | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 115 | 48% | 100% | 400.0K | — | — | — | |
| Savvas Mourgos | MR | 28 | AEL Larisa | Alexandros Papanikolaou | Maç Yıldızı | Aktif | 20.01.2027 | 20.01.2027 | 1 | 1 | 111 | 111 | 42% | 100% | 1.1M | — | — | — | |
| Panagiotis Symelidis | MC | 34 | Levadiakos | Alexandros Papanikolaou | Maç Yıldızı | Aktif | 25.11.2026 | 25.11.2026 | 1 | 1 | 103 | 103 | 42% | 100% | 150.0K | — | — | — | Yaş |
| Vitor Roque | AMR | 22 | Palmeiras | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 26.02.2027 | 26.02.2027 | 1 | 0 | 156 | 151 | 40% | 111% | 29.0M | #94 ST | — | — | |
| Yuri Alberto | AMR | 25 | Corinthians | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 26.02.2027 | 26.02.2027 | 1 | 0 | 141 | 139 | 40% | 106% | 14.4M | #94 ST | — | — | |
| Darian Maleš | AMR | 25 | Young Boys | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 25.02.2027 | 25.02.2027 | 1 | 0 | 122 | 126 | 40% | 104% | 10.8M | #94 ST | — | — | |
| Abdoulie Manneh | AML | 21 | Mjällby | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 21.02.2027 | 21.02.2027 | 1 | 0 | 137 | 128 | 40% | 103% | 1.8M | #94 ST | — | — | |
| Erik Botheim | AMR | 27 | Viking | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 18.02.2027 | 18.02.2027 | 1 | 0 | 134 | 127 | 40% | 105% | 6.0M | #94 ST | — | — | |
| Lebogang Grobler | FR | 25 | SuperSport United | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 14.02.2027 | 14.02.2027 | 1 | 0 | 149 | 144 | 40% | 102% | 12.0M | #94 ST | — | — | |
| Sandi Lovric | FL | 26 | NK Domzale | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 11.02.2027 | 11.02.2027 | 1 | 0 | 125 | 125 | 40% | 104% | 7.6M | #94 ST | — | — | |
| Santiago Pierotti | WR | 25 | Lecce | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 11.02.2027 | 11.02.2027 | 1 | 0 | 132 | 131 | 40% | 106% | 15.3M | #94 ST | — | — | |
| Morgan Whittaker | AMR | 26 | Middlesbrough | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 09.02.2027 | 09.02.2027 | 1 | 0 | 138 | 125 | 40% | 101% | 17.1M | #94 ST | — | — | |
| Emersonn | AMR | 22 | Bahia | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 08.02.2027 | 08.02.2027 | 1 | 0 | 120 | 130 | 40% | 103% | 8.0M | #94 ST | — | — | |
| Paulinho | AMR | 26 | Santos | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 06.02.2027 | 06.02.2027 | 1 | 0 | 145 | 146 | 40% | 106% | 15.0M | #94 ST | — | — | |
| Brenner | AMC | 27 | Vasco da Gama | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 06.02.2027 | 06.02.2027 | 1 | 0 | 119 | 125 | 40% | 101% | 6.9M | #94 ST | — | — | |
| Roger Fernandes | AMR | 21 | Al-Ittihad | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 04.02.2027 | 04.02.2027 | 1 | 0 | 141 | 144 | 40% | 108% | 22.0M | #98 AMR | Güçlü Onay | Listeye Al | |
| Álex Centelles | DL | 27 | Levski | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 04.02.2027 | 04.02.2027 | 1 | 0 | 139 | 132 | 40% | 103% | 9.8M | #98 AMR | — | — | |
| Fernando | AML | 28 | Bragantino | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 04.02.2027 | 04.02.2027 | 1 | 0 | 139 | 131 | 40% | 96% | 7.8M | #94 ST | — | — | |
| Luca Orellano | WR | 26 | Atlético Madrid | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 01.02.2027 | 01.02.2027 | 1 | 0 | 134 | 138 | 40% | 104% | 24.0M | #94 ST | — | — | |
| Stav Toriel | AMR | 26 | Hapoel Tel Aviv | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 01.02.2027 | 01.02.2027 | 1 | 0 | 128 | 128 | 40% | 104% | 14.0M | #94 ST | — | — | |
| Víctor Gómez | DR | 26 | Braga | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 01.02.2027 | 01.02.2027 | 1 | 0 | 132 | 130 | 40% | 107% | 22.5M | #98 AMR | — | — | |
| Ethan Ampadu | DC | 26 | Leeds United | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 01.02.2027 | 01.02.2027 | 1 | 0 | 149 | 146 | 40% | 107% | 40.5M | #98 AMR | — | — | |
| Facundo Kruspzky | AML | 24 | MC Alger | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 31.01.2027 | 31.01.2027 | 1 | 0 | 113 | 118 | 40% | 102% | 7.3M | #94 ST | — | — | |
| Folarin Balogun | ST | 25 | Werder Bremen | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 29.01.2027 | 29.01.2027 | 1 | 0 | 136 | 139 | 40% | 103% | 15.0M | #94 ST | — | — | |
| Justin Njinmah | AMR | 26 | Werder Bremen | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 28.01.2027 | 28.01.2027 | 1 | 0 | 120 | 125 | 40% | 100% | 15.3M | #94 ST | — | — | |
| Pablo Felipe | ST | 23 | West Ham United | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 27.01.2027 | 27.01.2027 | 1 | 0 | 138 | 146 | 40% | 108% | 22.2M | #94 ST | — | — | |
| Lucas Villalba | MR | 25 | Botafogo | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 27.01.2027 | 27.01.2027 | 1 | 0 | 122 | 121 | 40% | 100% | 5.8M | #94 ST | — | — | |
| Pedro Porro | DR | 27 | Tottenham | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 26.01.2027 | 26.01.2027 | 1 | 0 | 151 | 144 | 40% | 121% | 36.9M | #93 DR | — | — | |
| Kayne Ramsay | DR | 26 | Charlton Athletic | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 134 | 129 | 40% | 113% | 17.6M | #47 DR | — | — | |
| Braian Aguirre | DR | 26 | Internacional | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 131 | 122 | 40% | 113% | 11.0M | #47 DR | — | — | |
| Santiago Sosa | DC | 27 | Vasco da Gama | Alexandros Papanikolaou | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 138 | 122 | 40% | 113% | 11.0M | — | — | — | |
| Teboho Mokoena | DM | 30 | Mamelodi Sundowns | Alexandros Papanikolaou | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 131 | 127 | 40% | 113% | 9.7M | — | — | — | |
| Juan Pablo Freytes | DL | 27 | Fluminense | Michalis Galanopoulos | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 105 | 143 | 40% | 113% | 6.8M | — | — | — | |
| Kayne Ramsay | DR | 26 | Charlton Athletic | Michalis Galanopoulos | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 136 | 135 | 40% | 113% | 17.6M | — | — | — | |
| Marquinhos | ML | 27 | Spartak Moscow | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 23.12.2026 | 23.12.2026 | 1 | 0 | 143 | 128 | 40% | 106% | 13.0M | — | — | — | |
| Erick Pulga | AMR | 26 | Bahia | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 15.12.2026 | 15.12.2026 | 1 | 0 | 137 | 132 | 40% | 101% | 15.0M | — | — | — | |
| Andrés Gómez | AMR | 24 | Vasco da Gama | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 30.11.2026 | 30.11.2026 | 1 | 0 | 141 | 127 | 40% | 103% | 12.0M | — | — | — | |
| Caio Alexandre | DM | 28 | Bahia | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 127 | 126 | 40% | 106% | 12.0M | — | — | — | |
| Marcos Antonio | DM | 26 | Sport Recife | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2026 | 11.11.2026 | 1 | 0 | 140 | 137 | 40% | 103% | 15.0M | — | — | — | |
| Matías Pellegrini | MC | 26 | Vélez | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 07.11.2026 | 1 | 0 | 123 | 128 | 40% | 103% | 2.2M | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| Kevin Viveros | AMR | 26 | Athletico Paranaense | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 31.10.2026 | 31.10.2026 | 1 | 0 | 114 | 127 | 40% | 99% | 6.6M | — | — | — | |
| Nuno Moreira | AMR | 27 | Vasco da Gama | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.10.2026 | 1 | 0 | 128 | 125 | 40% | 104% | 12.0M | — | — | — | |
| Juan Cáceres | DR | 26 | Dinamo Moscow | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 116 | 123 | 40% | 104% | 8.9M | — | — | — | |
| Álex Centelles | DL | 27 | Levski | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 13.10.2026 | 1 | 0 | 119 | 122 | 40% | 103% | 8.3M | — | — | — | |
| Olakunle Olusegun | MR | 24 | Rostov | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 125 | 126 | 40% | 92% | 4.3M | — | — | — | |
| Andrés Herrera | DR | 28 | Columbus Crew | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 136 | 131 | 40% | 100% | 6.7M | — | — | — | |
| Flynn Downes | DM | 28 | Southampton | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 133 | 137 | 40% | 107% | 9.2M | — | — | — | |
| Christos Zafeiris | DM | 24 | Raków Częstochowa | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 132 | 130 | 40% | 106% | 6.0M | — | — | — | |
| Rubén Duarte | DL | 31 | Lech | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 133 | 40% | 111% | 2.9M | — | — | — | |
| Ashkan Taremi | FC | 28 | Padideh | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 134 | 40% | 105% | 13.0M | — | — | — | |
| Jeremías Heidenreich | ST | 22 | Comunicaciones | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 116 | 40% | 85% | 200.0K | — | — | — | Sözleşme Sonu |
| David Ankeye | AML | 24 | Zeleznicar Pancevo | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 104 | 40% | 99% | 1.8M | — | — | — | |
| Moussa Dembélé | ST | 30 | Al-Ettifaq | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 119 | 40% | 106% | 3.6M | — | — | — | |
| Teddy Teuma | DM | 33 | Sliema Wanderers | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 134 | 40% | 110% | 1.9M | — | — | — | Yaş |
| Giovani Lo Celso | MC | 30 | Betis | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 149 | 40% | 112% | 13.0M | — | — | — | |
| Karim Adeyemi | AMR | 25 | Barcelona | Michalis Bakasetas | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 141 | 40% | 105% | 22.0M | — | — | — | |
| Federico Dimarco | DL | 29 | Inter | Dimitrios Mitroglou | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 168 | 163 | 40% | 122% | 25.0M | — | — | — | |
| Lebogang Grobler | FR | 25 | SuperSport United | Alexandros Papanikolaou | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 136 | 40% | 101% | 8.7M | — | — | — | |
| Lukáš Provod | AML | 30 | Slavia Prague | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 151 | 151 | 35% | 100% | 8.5M | — | — | — | |
| Manfred Ugalde | ST | 24 | Manchester City | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 139 | 35% | 100% | 8.9M | — | — | — | |
| Tomáš Chorý | ST | 32 | Spartak Moscow | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 139 | 35% | 100% | 1.8M | — | — | — | |
| Sandro Negri | MC | 29 | Zob Ahan | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 35% | 100% | 7.7M | — | — | — | |
| Patrick Berg | DM | 29 | Benfica | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 149 | 149 | 35% | 100% | 7.6M | — | — | — | |
| Mojmír Chytil | ST | 27 | Newcastle United | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 35% | 100% | 2.3M | — | — | — | |
| Alexey Miranchuk | MR | 31 | Nizhniy Novgorod | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 7.1M | — | — | — | |
| Soufiane Rahimi | AMR | 30 | Al Ain | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 5.0M | — | — | — | |
| Bandar Obaid | FL | 28 | Al Shabab | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 8.7M | — | — | — | |
| Pedro Malheiro | DR | 26 | Al Wasl | Theodoros Retsos | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 139 | 35% | 100% | 7.3M | — | — | — | |
| Louis Moussier | ST | 20 | Kifisia | Alexandros Papanikolaou | Maç Yıldızı | Aktif | 25.11.2026 | 25.11.2026 | 1 | 1 | 75 | 80 | 30% | 100% | 200.0K | — | — | — | Tutum |
| Yasser Larouci | DL | 26 | Kifisia | Alexandros Papanikolaou | Maç Yıldızı | Aktif | 23.09.2026 | 23.09.2026 | 1 | 1 | 122 | 122 | 30% | 100% | 3.5M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pablo Felipe | ST | West Ham United | #83 | — | Hemen Al | 138 | 146 | 40% | 108% | 22.2M | Aktif | |
| Stefanos Tzimas | ST | Brighton | #94 | #94 | Hemen Al | 136 | 142 | 40% | 106% | 33.3M | Aktif | |
| Yacine Adli | DM | Olympique Lyonnais | #82 | — | Hemen Al | 136 | 144 | 28% | 116% | 13.0M | Aktif | |
| Ethan Ampadu | DC | Leeds United | #81 | — | Al | 137 | 137 | 75% | 115% | 38.7M | Aktif | |
| Maroan Sannadi | ST | Athletic Bilbao | #103 | #94 | Al | 135 | 136 | 75% | 109% | 20.7M | Aktif | |
| Daniel Karlsbakk | AMR | Sarpsborg 08 | #106 | #94 | Al | 127 | 129 | 75% | 105% | 4.0M | Aktif | |
| Stefanos Tzimas | ST | Brighton | #98 | #94 | Al | 138 | 141 | 67% | 107% | 33.3M | Aktif | |
| Maroan Sannadi | ST | Athletic Bilbao | #97 | #94 | Al | 136 | 137 | 67% | 109% | 19.9M | Aktif | |
| Yanis Begraoui | AMR | Estoril Praia | #104 | #94 | Al | 133 | 134 | 67% | 104% | 16.2M | Aktif | |
| Matheus Alves | MC | CSKA Moscow | #100 | #94 | Al | 128 | 132 | 67% | 104% | 9.9M | Aktif | |
| George Ilenikhena | ST | Al-Ittihad | #99 | #94 | Al | 121 | 143 | 67% | 103% | 8.4M | Aktif | |
| Álvaro Barreal | WL | Santos | #89 | #98 | Al | 134 | 134 | 61% | 105% | 17.0M | Aktif | |
| Damián Puebla | ML | Orenburg | #89 | #98 | Al | 127 | 131 | 52% | 101% | 9.0M | Aktif | |
| Marlon Gomes | DM | Shakhtar | #89 | #98 | Al | 143 | 144 | 47% | 109% | 11.7M | Aktif | |
| Giannis Konstantelias | AML | Borussia Dortmund | #89 | #98 | Al | 140 | 143 | 47% | 105% | 26.0M | Aktif | |
| Luis Sinisterra | MR | Union Berlin | #89 | #98 | Al | 136 | 139 | 47% | 101% | 14.0M | Aktif | |
| Paulinho | AMR | Santos | #93 | #94 | Al | 145 | 146 | 40% | 106% | 15.0M | Aktif | |
| Roger Fernandes | AMR | Al-Ittihad | #91 | #98 | Al | 141 | 144 | 40% | 108% | 22.0M | Aktif | |
| Folarin Balogun | ST | Werder Bremen | #85 | — | Al | 136 | 139 | 40% | 103% | 15.0M | Aktif | |
| Luca Orellano | WR | Atlético Madrid | #88 | #94 | Al | 134 | 138 | 40% | 104% | 24.0M | Aktif | |
| Feras Al-Brikan | ST | Al-Ahli | #97 | #94 | Al | 134 | 134 | 40% | 102% | 6.6M | Aktif | |
| Maroan Sannadi | ST | Athletic Bilbao | #92 | #94 | Al | 131 | 134 | 40% | 109% | 19.9M | Aktif | |
| Issa Soumaré | AMR | Stade Rennais | #95 | #94 | Al | 129 | 129 | 40% | 104% | 13.5M | Aktif | |
| Stav Toriel | AMR | Hapoel Tel Aviv | #88 | #94 | Al | 128 | 128 | 40% | 104% | 14.0M | Aktif | |
| Sandi Lovric | FL | NK Domzale | #96 | #94 | Al | 125 | 125 | 40% | 104% | 7.6M | Aktif | |
| Fisnik Asllani | AMC | TSG Hoffenheim | #99 | #94 | Düşün | 144 | 141 | 75% | 110% | 32.9M | Aktif | |
| Sergio Gómez | DL | Real Sociedad | #81 | — | Düşün | 140 | 139 | 75% | 113% | 34.2M | Aktif | |
| Fisnik Asllani | AMC | TSG Hoffenheim | #86 | — | Düşün | 148 | 145 | 67% | 110% | 29.8M | Aktif | |
| Feras Al-Brikan | ST | Al-Ahli | #103 | #94 | Düşün | 134 | 126 | 67% | 102% | 6.6M | Aktif | |
| Issa Soumaré | AMR | Stade Rennais | #101 | #94 | Düşün | 132 | 130 | 67% | 104% | 13.5M | Aktif | |
| Juan Ignacio Nardoni | DM | Grêmio | #82 | — | Düşün | 131 | 128 | 67% | 115% | 10.0M | Aktif | |
| Daniel Karlsbakk | AMR | Sarpsborg 08 | #90 | #94 | Düşün | 129 | 125 | 67% | 105% | 4.0M | Aktif | |
| Vitinho | AMR | Internacional | #106 | #94 | Düşün | 122 | 130 | 67% | 103% | 6.6M | Aktif | |
| César Gelabert | MC | Bayer Leverkusen | #89 | #98 | Düşün | 147 | 139 | 56% | 109% | 30.6M | Aktif | |
| Roger Fernandes | AMR | Al-Ittihad | #89 | #98 | Düşün | 145 | 141 | 52% | 108% | 20.0M | Aktif | |
| Esequiel Barco | MC | Defensa y Justicia | #89 | #98 | Düşün | 144 | 136 | 52% | 105% | 15.3M | Aktif | |
| Santiago Sosa | DC | Vasco da Gama | #89 | #98 | Düşün | 135 | 134 | 52% | 106% | 11.0M | Aktif | |
| Jack Clarke | AMR | Nottingham Forest | #89 | #98 | Düşün | 141 | 129 | 47% | 98% | 27.5M | Aktif | |
| Christopher Bonsu Baah | ML | Al-Qadisiyah | #89 | #98 | Düşün | 137 | 128 | 47% | 101% | 11.0M | Aktif | |
| Bamba Dieng | AML | Standard Liege | #89 | #98 | Düşün | 135 | 133 | 47% | 102% | 7.3M | Aktif | |
| Kirill Glebov | ML | Krasnodar | #89 | #98 | Düşün | 135 | 130 | 47% | 96% | 11.7M | Aktif | |
| Vitor Roque | AMR | Palmeiras | #105 | #94 | Düşün | 156 | 151 | 40% | 111% | 29.0M | Aktif | |
| Pedro Porro | DR | Tottenham | #82 | — | Düşün | 151 | 144 | 40% | 121% | 36.9M | Aktif | |
| Ethan Ampadu | DC | Leeds United | #89 | #98 | Düşün | 149 | 146 | 40% | 107% | 40.5M | Aktif | |
| Lebogang Grobler | FR | SuperSport United | #98 | #94 | Düşün | 149 | 144 | 40% | 102% | 12.0M | Aktif | |
| Yuri Alberto | AMR | Corinthians | #105 | #94 | Düşün | 141 | 139 | 40% | 106% | 14.4M | Aktif | |
| Fisnik Asllani | AMC | TSG Hoffenheim | #84 | — | Düşün | 139 | 138 | 40% | 110% | 29.8M | Aktif | |
| Matheus Alves | MC | CSKA Moscow | #87 | — | Düşün | 139 | 131 | 40% | 103% | 11.0M | Aktif | |
| Álex Centelles | DL | Levski | #91 | #98 | Düşün | 139 | 132 | 40% | 103% | 9.8M | Aktif | |
| Fernando | AML | Bragantino | #92 | #94 | Düşün | 139 | 131 | 40% | 96% | 7.8M | Aktif | |
| Morgan Whittaker | AMR | Middlesbrough | #95 | #94 | Düşün | 138 | 125 | 40% | 101% | 17.1M | Aktif | |
| George Ilenikhena | ST | Al-Ittihad | #90 | #94 | Düşün | 137 | 127 | 40% | 103% | 8.6M | Aktif | |
| Abdoulie Manneh | AML | Mjällby | #102 | #94 | Düşün | 137 | 128 | 40% | 103% | 1.8M | Aktif | |
| Vitinho | AMR | Internacional | #101 | #94 | Düşün | 136 | 130 | 40% | 103% | 6.6M | Aktif | |
| Yanis Begraoui | AMR | Estoril Praia | #102 | #94 | Düşün | 136 | 130 | 40% | 104% | 16.2M | Aktif | |
| Kayne Ramsay | DR | Charlton Athletic | #80 | — | Düşün | 134 | 129 | 40% | 113% | 17.6M | Aktif | |
| Erik Botheim | AMR | Viking | #100 | #94 | Düşün | 134 | 127 | 40% | 105% | 6.0M | Aktif | |
| Víctor Gómez | DR | Braga | #89 | #98 | Düşün | 132 | 130 | 40% | 107% | 22.5M | Aktif | |
| Santiago Pierotti | WR | Lecce | #96 | #94 | Düşün | 132 | 131 | 40% | 106% | 15.3M | Aktif | |
| Braian Aguirre | DR | Internacional | #80 | — | Düşün | 131 | 122 | 40% | 113% | 11.0M | Aktif | |
| Daniel Karlsbakk | AMR | Sarpsborg 08 | #86 | — | Düşün | 128 | 114 | 40% | 105% | 4.0M | Aktif | |
| Lucas Villalba | MR | Botafogo | #83 | — | Düşün | 122 | 121 | 40% | 100% | 5.8M | Aktif | |
| Darian Maleš | AMR | Young Boys | #104 | #94 | Düşün | 122 | 126 | 40% | 104% | 10.8M | Aktif | |
| Justin Njinmah | AMR | Werder Bremen | #84 | — | Düşün | 120 | 125 | 40% | 100% | 15.3M | Aktif | |
| Kayne Ramsay | DR | Charlton Athletic | #79 | — | Düşün | 136 | 135 | 28% | 113% | 17.6M | Aktif | |
| Teboho Mokoena | DM | Mamelodi Sundowns | #79 | — | Düşün | 131 | 127 | 28% | 113% | 9.7M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #88 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #90 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #92 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #93 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 1 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #94 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 1 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #95 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #96 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #97 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #98 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #99 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #100 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #101 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #102 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #103 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #104 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #105 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #106 | #94 | ST | 127 | 20–27 | 1.8M | Michalis Bakasetas | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #89 | #98 | AMR | 124 | 20–27 | 8.7M | Dimitrios Mitroglou | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #91 | #98 | AMR | 124 | 20–27 | 8.7M | Dimitrios Mitroglou | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Dimitrios Mitroglou | PAOK B | #91, #92 | 16.01.2027 |
| Alexandros Papanikolaou | Olympiacos B | #91, #92 | 16.01.2027 |
| Dimitrios Mitroglou | Asteras Tripolis B | #94 | 16.01.2027 |
| Michalis Galanopoulos | Kifisia U20 | #81 | |
| Vasileios Tzavellas | Chania U20 | #81 | |
| Michalis Bakasetas | AEK U20 | #106 | |
| Dimitrios Mitroglou | Panetolikos U20 | #106 | |
| Alexandros Papanikolaou | Nestos Chrysoupoli U20 | #106 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | Listeye Al | — | 2.30 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.41 | Mutabakatla transfer |
| Liel Abada | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | İzlemeye Devam | — | 1.23 | — | ✓ | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roger Fernandes | Listeye Al | — | 2.11 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.83 | Mutabakatla transfer |
| Shea Charles | Listeye Al | — | 2.29 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.98 | Mutabakatla transfer |
| Luciano Gondou | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Ojeda | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Damián Puebla | İzlemeye Devam | — | 1.67 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Barreal | Listeye Al | — | 2.59 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.70 | Mutabakatla transfer |
| Petar Stanić | Listeye Al | — | 2.41 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.62 | Mutabakatla transfer |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Liel Abada | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Roger Fernandes | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Dimitrios Mitroglou | Roger Fernandes | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Michalis Bakasetas | Shea Charles | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Luciano Gondou | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Martín Ojeda | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Damián Puebla | Onayla | 1.22 | 75% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Álvaro Barreal | Güçlü Onay | 2.14 | 88% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Petar Stanić | Güçlü Onay | 1.96 | 80% | Şimdi Hazır |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | Listeye Al | — | 2.30 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.41 | Mutabakatla transfer |
| Liel Abada | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | İzlemeye Devam | — | 1.23 | — | ✓ | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roger Fernandes | Listeye Al | — | 2.11 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.83 | Mutabakatla transfer |
| Shea Charles | Listeye Al | — | 2.29 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.98 | Mutabakatla transfer |
| Luciano Gondou | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Ojeda | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Damián Puebla | İzlemeye Devam | — | 1.67 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Barreal | Listeye Al | — | 2.59 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.70 | Mutabakatla transfer |
| Petar Stanić | Listeye Al | — | 2.41 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.62 | Mutabakatla transfer |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Liel Abada | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Roger Fernandes | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Dimitrios Mitroglou | Roger Fernandes | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Michalis Bakasetas | Shea Charles | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Luciano Gondou | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Martín Ojeda | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Damián Puebla | Onayla | 1.22 | 75% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Álvaro Barreal | Güçlü Onay | 2.14 | 88% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Petar Stanić | Güçlü Onay | 1.96 | 80% | Şimdi Hazır |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | Listeye Al | — | 2.30 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.41 | Mutabakatla transfer |
| Liel Abada | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | İzlemeye Devam | — | 1.23 | — | ✓ | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roger Fernandes | Listeye Al | — | 2.11 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.83 | Mutabakatla transfer |
| Shea Charles | Listeye Al | — | 2.29 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.98 | Mutabakatla transfer |
| Luciano Gondou | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Ojeda | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Damián Puebla | İzlemeye Devam | — | 1.67 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Barreal | Listeye Al | — | 2.59 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.70 | Mutabakatla transfer |
| Petar Stanić | Listeye Al | — | 2.41 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.62 | Mutabakatla transfer |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Liel Abada | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Roger Fernandes | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Dimitrios Mitroglou | Roger Fernandes | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Michalis Bakasetas | Shea Charles | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Luciano Gondou | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Martín Ojeda | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Damián Puebla | Onayla | 1.22 | 75% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Álvaro Barreal | Güçlü Onay | 2.14 | 88% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Petar Stanić | Güçlü Onay | 1.96 | 80% | Şimdi Hazır |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | Listeye Al | — | 2.30 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.41 | Mutabakatla transfer |
| Liel Abada | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | İzlemeye Devam | — | 1.23 | — | ✓ | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roger Fernandes | Listeye Al | — | 2.29 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.83 | Mutabakatla transfer |
| Kirill Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.45 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shea Charles | Listeye Al | — | 2.29 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.98 | Mutabakatla transfer |
| Luciano Gondou | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Ojeda | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Damián Puebla | İzlemeye Devam | — | 1.67 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Álvaro Barreal | Listeye Al | — | 2.59 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.70 | Mutabakatla transfer |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Liel Abada | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Roger Fernandes | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Kirill Glebov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Michalis Bakasetas | Shea Charles | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Luciano Gondou | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Martín Ojeda | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Damián Puebla | Onayla | 1.22 | 75% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Álvaro Barreal | Güçlü Onay | 2.14 | 88% | Şimdi Hazır |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | Listeye Al | — | 2.30 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.40 | Mutabakatla transfer |
| Liel Abada | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | İzlemeye Devam | — | 1.23 | — | ✓ | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roger Fernandes | Listeye Al | — | 2.29 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.79 | Mutabakatla transfer |
| Kirill Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.45 | — | ✓ | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shea Charles | Listeye Al | — | 2.29 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.94 | Mutabakatla transfer |
| Rodrigo Huescas | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luciano Gondou | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Ojeda | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Damián Puebla | İzlemeye Devam | — | 1.67 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Liel Abada | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Roger Fernandes | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Kirill Glebov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Michalis Bakasetas | Shea Charles | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Rodrigo Huescas | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Luciano Gondou | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Martín Ojeda | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Damián Puebla | Onayla | 1.22 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | Listeye Al | — | 2.30 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.31 | Mutabakatla transfer |
| Liel Abada | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | İzlemeye Devam | — | 1.23 | — | ✓ | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roger Fernandes | Listeye Al | — | 2.29 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.63 | Mutabakatla transfer |
| Kirill Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.45 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shea Charles | Listeye Al | — | 2.29 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.75 | Mutabakatla transfer |
| Rodrigo Huescas | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luciano Gondou | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Ojeda | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Damián Puebla | İzlemeye Devam | — | 1.67 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Liel Abada | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Roger Fernandes | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Kirill Glebov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Michalis Bakasetas | Shea Charles | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Rodrigo Huescas | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Luciano Gondou | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Martín Ojeda | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Damián Puebla | Onayla | 1.22 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | Listeye Al | — | 2.30 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.32 | Mutabakatla transfer |
| Liel Abada | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | İzlemeye Devam | — | 1.23 | — | ✓ | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roger Fernandes | Listeye Al | — | 2.29 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.64 | Mutabakatla transfer |
| Kirill Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.45 | — | ✓ | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shea Charles | Listeye Al | — | 2.29 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.76 | Mutabakatla transfer |
| Rodrigo Huescas | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luciano Gondou | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Martín Ojeda | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Damián Puebla | İzlemeye Devam | — | 1.67 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Liel Abada | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Roger Fernandes | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Kirill Glebov | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Michalis Bakasetas | Shea Charles | Güçlü Onay | 1.84 | 75% | Şimdi Hazır |
| Michalis Bakasetas | Rodrigo Huescas | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Luciano Gondou | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Martín Ojeda | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Damián Puebla | Onayla | 1.22 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ollie Watkins | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Félix | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Trincão | İzlemeye Devam | — | 1.04 | — | ✓ | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kasper Høgh | Listeye Al | — | 2.26 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.41 | Mutabakatla transfer |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | Listeye Al | — | 2.30 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.41 | Mutabakatla transfer |
| Oston O'runov | Listeye Al | — | 2.31 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.13 | Mutabakatla transfer |
| Bamba Dieng | Listeye Al | — | 2.31 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.20 | Mutabakatla transfer |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Liel Abada | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | İzlemeye Devam | — | 1.23 | — | ✓ | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Ollie Watkins | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | João Félix | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Dimitrios Mitroglou | Francisco Trincão | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Francisco Trincão | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Kasper Høgh | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Kasper Høgh | Onayla | 1.08 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 1.10 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Oston O'runov | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Oston O'runov | Onayla | 1.11 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bamba Dieng | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Bamba Dieng | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Liel Abada | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ollie Watkins | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Félix | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Trincão | İzlemeye Devam | — | 1.04 | — | ✓ | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kasper Høgh | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oston O'runov | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jens Petter Hauge | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Liel Abada | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | İzlemeye Devam | — | 1.23 | — | ✓ | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Ollie Watkins | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | João Félix | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Dimitrios Mitroglou | Francisco Trincão | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Francisco Trincão | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Kasper Høgh | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Oston O'runov | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jens Petter Hauge | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Liel Abada | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ollie Watkins | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Félix | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Trincão | İzlemeye Devam | — | 1.04 | — | ✓ | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kasper Høgh | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oston O'runov | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | Reddet | #27 | -0.65 | — | ✓ | 1.50 | 5.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jens Petter Hauge | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Relebohile Mofokeng | Reddet | #27 | -0.63 | — | ✓ | 1.49 | 3.35 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Ollie Watkins | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | João Félix | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Dimitrios Mitroglou | Francisco Trincão | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Francisco Trincão | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Kasper Høgh | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Oston O'runov | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bitello | Reddet | -0.94 | 68% | Çok Pahalı |
| Michalis Bakasetas | Bitello | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jens Petter Hauge | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Relebohile Mofokeng | Reddet | -0.92 | 66% | Çok Pahalı |
| Michalis Bakasetas | Relebohile Mofokeng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ollie Watkins | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Félix | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Trincão | İzlemeye Devam | — | 1.04 | — | ✓ | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kasper Høgh | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oston O'runov | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bamba Dieng | Listeye Al | #4 | 2.31 | ✓ | ✓ | 0.00 | 0.75 | Mutabakatla transfer |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jens Petter Hauge | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Ollie Watkins | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | João Félix | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Dimitrios Mitroglou | Francisco Trincão | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Francisco Trincão | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Kasper Høgh | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Oston O'runov | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bitello | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bamba Dieng | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Bamba Dieng | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jens Petter Hauge | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ollie Watkins | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Félix | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Trincão | İzlemeye Devam | — | 1.04 | — | ✓ | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kasper Høgh | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oston O'runov | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bamba Dieng | İzlemeye Devam | #4 | 0.96 | — | ✓ | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jens Petter Hauge | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Ollie Watkins | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | João Félix | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Dimitrios Mitroglou | Francisco Trincão | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Francisco Trincão | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Kasper Høgh | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Oston O'runov | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bitello | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bamba Dieng | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Bamba Dieng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jens Petter Hauge | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ollie Watkins | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Félix | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Trincão | İzlemeye Devam | — | 1.04 | — | ✓ | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kasper Høgh | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oston O'runov | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bamba Dieng | İzlemeye Devam | #4 | 0.96 | — | ✓ | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jens Petter Hauge | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Ollie Watkins | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | João Félix | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Dimitrios Mitroglou | Francisco Trincão | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Francisco Trincão | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Kasper Høgh | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Oston O'runov | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bitello | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bamba Dieng | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Bamba Dieng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jens Petter Hauge | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ollie Watkins | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Félix | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Trincão | İzlemeye Devam | — | 1.04 | — | ✓ | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kasper Høgh | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oston O'runov | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bamba Dieng | İzlemeye Devam | #4 | 0.96 | — | ✓ | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jens Petter Hauge | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Ollie Watkins | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | João Félix | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Dimitrios Mitroglou | Francisco Trincão | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Francisco Trincão | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Kasper Høgh | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Oston O'runov | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bitello | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bamba Dieng | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Bamba Dieng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jens Petter Hauge | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ollie Watkins | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Félix | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Trincão | İzlemeye Devam | — | 1.04 | — | ✓ | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kasper Høgh | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oston O'runov | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bamba Dieng | İzlemeye Devam | #4 | 0.96 | — | ✓ | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jens Petter Hauge | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Ollie Watkins | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | João Félix | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Dimitrios Mitroglou | Francisco Trincão | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Francisco Trincão | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Kasper Høgh | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Oston O'runov | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bitello | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bamba Dieng | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Bamba Dieng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jens Petter Hauge | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ollie Watkins | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nahuel Molina | İzlemeye Devam | — | 1.54 | ✓ | ✓ | 0.10 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Félix | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduard Spertsyan | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francisco Trincão | İzlemeye Devam | — | 1.04 | — | ✓ | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kasper Høgh | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oston O'runov | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bitello | İzlemeye Devam | — | 1.20 | — | ✓ | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bamba Dieng | İzlemeye Devam | #4 | 0.96 | — | ✓ | 0.20 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 1.18 | — | ✓ | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jens Petter Hauge | İzlemeye Devam | — | 1.22 | — | ✓ | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michalis Bakasetas | Ollie Watkins | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Nahuel Molina | Onayla | 1.09 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | João Félix | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Eduard Spertsyan | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Dimitrios Mitroglou | Francisco Trincão | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Francisco Trincão | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Kasper Høgh | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Amir Hossein Hosseinzadeh | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Oston O'runov | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bitello | Onayla | 0.75 | 68% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Bamba Dieng | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Michalis Bakasetas | Bamba Dieng | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Theodoros Retsos | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Theodoros Retsos | Jens Petter Hauge | Onayla | 0.77 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jens Petter Hauge | Zenit | AMR | Orta Saha | 138 | 139 | 95% | 11.0M | 24.08.2026 | 2 | 0 |
| Tomáš Chorý | Slavia Prague | ST | Forvet | 139 | 139 | 47% | 1.8M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Sandro Negri | Siah Jamegan | MC | Orta Saha | 138 | 138 | 47% | 7.7M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Manfred Ugalde | Spartak Moscow | ST | Forvet | 139 | 139 | 47% | 8.9M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Lukáš Provod | Slavia Prague | AML | Orta Saha | 151 | 151 | 35% | 8.5M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Nahitan Nández | Al-Qadisiyah | DM | Orta Saha | 143 | 143 | 35% | 10.0M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Relebohile Mofokeng | Orlando Pirates | AMR | Orta Saha | 122 | 126 | 66% | 7.3M | 24.08.2026 | 3 | 0 |
| Liel Abada | Hapoel Beer Sheva | AMR | Orta Saha | 131 | 133 | 69% | 9.9M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Konstantin Tyukavin | Dinamo Moscow | ST | Forvet | 133 | 135 | 68% | 12.0M | 24.08.2026 | 4 | 0 |
| Jason Knight | Malmo FF | MC | Orta Saha | 134 | 135 | 70% | 8.1M | 24.08.2026 | 2 | 0 |
| Gonzalo Plata | Dinamo Moscow | MR | Orta Saha | 138 | 138 | 70% | 17.0M | 24.08.2026 | 4 | 0 |
| Patrick Berg | Bodo/Glimt | DM | Orta Saha | 149 | 149 | 47% | 7.6M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Mojmír Chytil | Slavia Prague | ST | Forvet | 138 | 138 | 47% | 2.3M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Karim Konaté | Red Bull Salzburg | ST | Forvet | 128 | 132 | 90% | 5.9M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Alexey Miranchuk | Nizhniy Novgorod | MR | Forvet | 142 | 142 | 35% | 7.1M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Bitello | Dinamo Moscow | MC | Orta Saha | 136 | 136 | 68% | 13.0M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Luiz Henrique | Zenit | AMR | Orta Saha | 147 | 148 | 71% | 19.0M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Matvey Kislyak | CSKA Moscow | DM | Defans | 138 | 145 | 68% | 18.0M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Bamba Dieng | Crvena Zvezda | AML | Orta Saha | 132 | 132 | 69% | 4.9M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Maxim Glushenkov | Zenit | MR | Orta Saha | 140 | 140 | 66% | 11.5M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Christos Zafeiris | PAOK | DM | Defans | 134 | 137 | 59% | 8.4M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Pedrinho | Shakhtar | MR | Orta Saha | 134 | 134 | 35% | 4.1M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Yuma Suzuki | Kashima Antlers | MR | Forvet | 138 | 138 | 35% | 1.8M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Soufiane Rahimi | Al Ain | AMR | Forvet | 136 | 136 | 35% | 5.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Kasper Høgh | Bloemfontein Celtic | ST | Forvet | 132 | 133 | 66% | 10.0M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Amir Hossein Hosseinzadeh | Tractor | AMR | Orta Saha | 125 | 126 | 67% | 10.0M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Svetoslav Vutsov | Levski | GK | Kaleci | 123 | 124 | 66% | 3.8M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Musa Barrow | Al-Khaleej | AML | Orta Saha | 138 | 138 | 67% | 16.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Oston O'runov | Persepolis | AMR | Orta Saha | 126 | 126 | 68% | 3.2M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Mahmoud Al Hammadi | Al Shabab | ML | Orta Saha | 146 | 146 | 35% | 9.7M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Bandar Obaid | Al Shabab | FL | Forvet | 142 | 142 | 35% | 8.7M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Otávio | Al-Qadisiyah | DM | Orta Saha | 146 | 146 | 35% | 8.9M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Pedro Malheiro | Al Wasl | DR | Orta Saha | 139 | 139 | 35% | 7.3M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| João Félix | Al-Nassr | AML | Orta Saha | 151 | 151 | 70% | 27.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Eduard Spertsyan | Al-Ahli | MC | Orta Saha | 139 | 139 | 67% | 15.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Mateo Retegui | Al-Qadisiyah | ST | Forvet | 152 | 152 | 67% | 22.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Francisco Trincão | Al-Ahli | MR | Orta Saha | 158 | 158 | 69% | 32.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Teboho Mokoena | Defans | 131 | 31.12.2026 | 40% | Düşün |
| Yacine Adli | Defans | 136 | 31.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Kayne Ramsay | Defans | 136 | 31.12.2026 | 40% | Düşün |
| Santiago Sosa | Orta Saha | 135 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Marlon Gomes | Orta Saha | 143 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Ethan Ampadu | Orta Saha | 145 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Luis Sinisterra | Orta Saha | 136 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Álvaro Barreal | Orta Saha | 134 | 07.12.2026 | 88% | Al |
| Bamba Dieng | Orta Saha | 135 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Kirill Glebov | Orta Saha | 135 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Jack Clarke | Orta Saha | 141 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Esequiel Barco | Orta Saha | 144 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Roger Fernandes | Orta Saha | 145 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Braian Aguirre | Orta Saha | 131 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Damián Puebla | Orta Saha | 127 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| Christopher Bonsu Baah | Orta Saha | 137 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| César Gelabert | Orta Saha | 147 | 07.12.2026 | 80% | Düşün |
| Giannis Konstantelias | Orta Saha | 140 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #44 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 132 | 132 | 20–31 | 6.5M | Listede | Karim Konaté | ✓ |
| #48 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 118 | 123 | 18–32 | 3.8M | Listede | Svetoslav Vutsov | ✓ |
| #93 | DR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 124 | 134 | 20–27 | 7.3M | Listede | Greg Taylor | ✓ |
| #94 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 127 | 137 | 20–27 | 1.8M | İzlemede | — | — |
| #45 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 126 | 130 | 19–32 | 6.5M | Tamamlandı | Jens Petter Hauge | ✓ |
| #46 | DR | Önemli | Kalite Artışı | 130 | 130 | 20–31 | 6.5M | Tamamlandı | Yacine Adli | — |
| #73 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 113 | 118 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Peter Michorl | ✓ |
| #98 | AMR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 124 | 134 | 20–27 | 8.7M | Tamamlandı | — | — |
| #47 | DR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 123 | 133 | 20–27 | 2.2M | Vazgeçildi | Bruno Onyemaechi | — |
| #49 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Jorge Pombo | ✓ |
| #54 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Jorge Pombo | ✓ |
| #55 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 113 | 118 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Peter Michorl | ✓ |
| #60 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Jorge Pombo | ✓ |
| #61 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 113 | 118 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Peter Michorl | ✓ |
| #66 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Jorge Pombo | ✓ |
| #67 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 113 | 118 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Peter Michorl | ✓ |
| #72 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Jorge Pombo | ✓ |
| #78 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Jorge Pombo | ✓ |
| #82 | DR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 123 | 133 | 20–27 | 2.2M | Vazgeçildi | Giannis Michailidis | — |
| #83 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Jorge Pombo | ✓ |
| #90 | AML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 103 | 108 | 18–32 | 4.5M | Vazgeçildi | Amr Warda | ✓ |
| #95 | AML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 103 | 108 | 18–32 | 2.6M | Vazgeçildi | Amr Warda | ✓ |