| TV Geliri | $6.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.4M |
| Personel Maaşları | $67K |
| Transfer Amortismanı | $116K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $815K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $6.7M | $4.4M | $2.3M | $45.9M |
| Jun 2027 | $29.2M | $4.4M | $24.7M | $43.4M |
| May 2027 | $6.8M | $4.5M | $2.3M | $18.6M |
| Apr 2027 | $6.8M | $4.7M | $2.1M | $16.1M |
| Mar 2027 | $6.7M | $4.6M | $2.2M | $14.0M |
| Feb 2027 | $6.7M | $4.7M | $2.1M | $11.7M |
| Jan 2027 | $6.8M | $4.6M | $2.2M | $9.5M |
| Dec 2026 | $2.7M | $4.4M | $-1.7M | $7.2M |
| Nov 2026 | $748K | $4.2M | $-3.5M | $8.7M |
| Oct 2026 | $736K | $6.0M | $-5.3M | $12.1M |
| Sep 2026 | $865K | $3.4M | $-2.5M | $18.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $25.4M |