| TV Geliri | $2.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $736K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $7K |
| Tesis Bakımı | $837K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $2.2M | $1.6M | $629K | $66.7M |
| Mar 2028 | $2.3M | $1.6M | $667K | $66.1M |
| Feb 2028 | $2.8M | $1.6M | $1.2M | $65.4M |
| Jan 2028 | $7.4M | $1.5M | $5.8M | $64.2M |
| Dec 2027 | $9.2M | $1.5M | $7.7M | $58.4M |
| Nov 2027 | $9.2M | $1.5M | $7.7M | $50.7M |
| Oct 2027 | $6.5M | $1.4M | $5.1M | $42.9M |
| Sep 2027 | $18.5M | $1.3M | $17.2M | $37.9M |
| Aug 2027 | $2.9M | $1.3M | $1.6M | $20.6M |
| Jul 2027 | $3.4M | $1.2M | $2.2M | $19.0M |
| Jun 2027 | $3.5M | $1.2M | $2.2M | $16.8M |
| May 2027 | $1.4M | $927K | $442K | $14.6M |