| TV Geliri | $101K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $629K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $5K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $103K | $766K | $-663K | $-886K |
| Oct 2026 | $103K | $1.0M | $-934K | $-223K |
| Sep 2026 | $122K | $681K | $-559K | $711K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |