| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 11 | 0 | 42% | 01.01.2027 | Güney Amerika | |
| Ivan Rodriguez | Scout | 11 | 0 | 44% | 01.01.2028 | Güney Amerika |
| Emiliano Martinez | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Lucas Lopez | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Rodrigo Perez | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Salomón Rodríguez | ST | 28 | Colo-Colo | Ivan Rodriguez | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 94 | 111 | 48% | 100% | 450.0K | — | — | — | |
| Gonzalo Montes | DM | 33 | Universidad de Chile | Ivan Rodriguez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 93 | 109 | 48% | 100% | 200.0K | — | — | — | |
| Leonel Roldán | DM | 23 | Vélez Sársfield | Ivan Rodriguez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 94 | 127 | 48% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| — | — | Ivan Rodriguez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 88 | 113 | 48% | 100% | 250.0K | — | — | — | |||
| Marcelo Pérez | ST | 26 | Huracán | Ivan Rodriguez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 90 | 108 | 48% | 100% | 400.0K | — | — | — | |
| Alex Bono | GK | 33 | DC United | Ivan Rodriguez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 93 | 97 | 48% | 100% | 90.0K | — | — | — | |
| Leonel Roldán | DM | 23 | Vélez Sársfield | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 94 | 127 | 48% | 100% | 150.0K | — | — | — | ||
| — | — | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 88 | 113 | 48% | 100% | 250.0K | — | — | — | ||||
| Gonzalo Montes | DM | 33 | Universidad de Chile | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 109 | 48% | 100% | 200.0K | — | — | — | ||
| Jesús Camargo | GK | 30 | Deportivo Tachira | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 79 | 66 | 40% | 63% | 500.0K | — | — | — | Tutum | |
| Ivan Cuadrado | GK | 30 | La Equidad | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 79 | 40% | 63% | 350.0K | — | — | — | Tutum | |
| Bastián Silva | MC | 24 | Audax Italiano | Ivan Rodriguez | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 99 | 40% | 84% | 650.0K | — | — | — | |
| Alan Soñora | AMC | 29 | Cerro Porteno | Ivan Rodriguez | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 89 | 40% | 83% | 2.3M | — | — | — | |
| Miguel Duque | MC | 23 | Valledupar | Ivan Rodriguez | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 99 | 40% | 81% | 300.0K | — | — | — | |
| Vicente Bernedo | GK | 27 | Universidad Catolica | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 109 | 40% | 78% | 500.0K | — | — | — | ||
| Pedro González | GK | 29 | Cerro Largo | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 71 | 87 | 40% | 66% | 200.0K | — | — | — | Tutum | |
| Mathías Bernatene | GK | 27 | Liverpool Montevideo | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 12.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 90 | 40% | 69% | 300.0K | — | — | — | Tutum | |
| Javier Altamirano | AMR | 28 | Universidad de Chile | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 107 | 40% | 89% | 1.4M | — | — | — | ||
| Roberto Machis | ST | 30 | Llaneros | Ivan Rodriguez | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 105 | 40% | 88% | 1.3M | — | — | — | |
| Adrián Alcaraz | ST | 28 | Olimpia | Ivan Rodriguez | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 96 | 40% | 84% | 2.2M | — | — | — | |
| Rodrigo Cabrera | DL | 23 | River Plate | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 73 | 40% | 80% | 350.0K | — | — | — | ||
| Gustavo Murillo | DC | 29 | Universitario Popayan | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 118 | 40% | 96% | 850.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Silva | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bautista Kociubinski | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yair González | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 550000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Silva | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bautista Kociubinski | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yair González | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 550000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Silva | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bautista Kociubinski | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yair González | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 550000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Silva | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bautista Kociubinski | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yair González | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 550000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yair González | Reddet | — | -1.07 | — | — | 1.50 | 550000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | -1.20 | — | — | 1.50 | 600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kevin Silva | Reddet | — | -0.76 | — | — | 1.50 | 700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Bautista Kociubinski | Reddet | — | -0.76 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Rodriguez | Yair González | Reddet | -1.07 | 82% | Çok Pahalı |
| Ivan Rodriguez | Gonzalo Reyna | Reddet | -1.20 | 91% | Çok Pahalı |
| Ivan Rodriguez | Kevin Silva | Reddet | -0.76 | 58% | Çok Pahalı |
| Ivan Rodriguez | Bautista Kociubinski | Reddet | -0.76 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lautaro Rinaldi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lautaro Rinaldi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lautaro Rinaldi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lautaro Rinaldi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lautaro Rinaldi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lautaro Rinaldi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lautaro Rinaldi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lautaro Rinaldi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lautaro Rinaldi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lautaro Rinaldi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gonzalo Reyna | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lautaro Rinaldi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yair González | Boston River | AMR | Orta Saha | 88 | 106 | 82% | 550.0K | 07.08.2027 | 3 | 0 |
| Gonzalo Reyna | Boston River | AMR | Orta Saha | 95 | 118 | 91% | 600.0K | 07.08.2027 | 3 | 1 |
| Franco Delgado | Rampla Juniors | ST | Forvet | 74 | 84 | 84% | 150.0K | 24.07.2027 | 2 | 2 |
| Bruno Cabrera | Rampla Juniors | DC | Defans | 94 | 111 | 48% | 200.0K | 24.07.2027 | 1 | 0 |
| Sander Navarro | Central Espanol | DR | Defans | 90 | 119 | 65% | 450.0K | 10.07.2027 | 2 | 0 |
| Central Espanol | DM | Defans | 84 | 101 | 65% | 250.0K | 10.07.2027 | 2 | 0 | |
| Diego Segovia | Deportivo Maldonado | GK | Kaleci | 101 | 106 | 65% | 300.0K | 05.06.2027 | 2 | 0 |
| Maximiliano González | Deportivo Maldonado | DM | Defans | 93 | 111 | 65% | 350.0K | 05.06.2027 | 2 | 0 |
| Emanuel Dall'Aglio | Cerrito | DC | Defans | 97 | 110 | 75% | 500.0K | 22.05.2027 | 2 | 1 |
| Francisco García | Boston River | ST | Forvet | 89 | 113 | 48% | 350.0K | 08.05.2027 | 1 | 0 |
| Gastón Togni | Penarol | WL | Orta Saha | 100 | 111 | 48% | 1.4M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Matías Arezo | Penarol | ST | Forvet | 117 | 141 | 48% | 1.2M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Emanuel Gularte | Penarol | DR | Defans | 77 | 100 | 58% | 250.0K | 05.09.2026 | 1 | 1 |
| Alex Bono | River Plate | GK | Kaleci | 93 | 97 | 48% | 90.0K | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Eros García | River Plate | GK | Kaleci | 93 | 116 | 28% | 400.0K | 29.08.2026 | 0 | 1 |
| Leonel Roldán | Juventud | DM | Defans | 94 | 127 | 48% | 150.0K | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| Juventud | DR | Defans | 88 | 113 | 48% | 250.0K | 22.08.2026 | 1 | 0 | |
| Marcelo Pérez | Juventud | ST | Forvet | 90 | 108 | 48% | 400.0K | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| Fabricio Tirado | Miramar Misiones | AMC | Orta Saha | 89 | 107 | 58% | 250.0K | 15.08.2026 | 1 | 1 |
| Kevin Silva | Montevideo City Torque | DC | Defans | 93 | 115 | 58% | 700.0K | 01.08.2026 | 1 | 1 |
| Bautista Kociubinski | Montevideo City Torque | DM | Defans | 100 | 115 | 58% | 900.0K | 01.08.2026 | 1 | 1 |
| Salomón Rodríguez | Montevideo City Torque | ST | Forvet | 94 | 111 | 48% | 450.0K | 01.08.2026 | 1 | 0 |
| Gonzalo Montes | Montevideo City Torque | DM | Defans | 93 | 109 | 48% | 200.0K | 01.08.2026 | 1 | 0 |