Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $39K |
| Maç Günü Geliri | $13K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $268K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2035 |
$299K |
$442K |
$-143K |
$42.6M |
| Jun 2035 |
$58K |
$442K |
$-384K |
$42.7M |
| May 2035 |
$57K |
$442K |
$-385K |
$43.1M |
| Apr 2035 |
$758K |
$442K |
$316K |
$43.5M |
| Mar 2035 |
$758K |
$428K |
$330K |
$43.2M |
| Feb 2035 |
$778K |
$1.2M |
$-412K |
$42.8M |
| Jan 2035 |
$7.0M |
$382K |
$6.6M |
$43.2M |
| Dec 2034 |
$2.0M |
$385K |
$1.6M |
$36.6M |
| Nov 2034 |
$1.5M |
$385K |
$1.1M |
$35.1M |
| Oct 2034 |
$1.3M |
$385K |
$873K |
$34.0M |
| Sep 2034 |
$3.0M |
$531K |
$2.5M |
$33.1M |
| Aug 2034 |
$59K |
$982K |
$-923K |
$30.7M |