Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $26K |
| Maç Günü Geliri | $53K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $118K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2033 |
$83K |
$286K |
$-202K |
$-11.2M |
| Mar 2033 |
$83K |
$286K |
$-202K |
$-11.0M |
| Feb 2033 |
$83K |
$269K |
$-186K |
$-10.8M |
| Jan 2033 |
$82K |
$775K |
$-692K |
$-10.6M |
| Dec 2032 |
$82K |
$269K |
$-187K |
$-9.9M |
| Nov 2032 |
$82K |
$269K |
$-187K |
$-9.7M |
| Oct 2032 |
$82K |
$269K |
$-187K |
$-9.5M |
| Sep 2032 |
$82K |
$269K |
$-187K |
$-9.4M |
| Aug 2032 |
$82K |
$269K |
$-187K |
$-9.2M |
| Jul 2032 |
$82K |
$269K |
$-188K |
$-9.0M |
| Jun 2032 |
$875K |
$275K |
$599K |
$-8.8M |
| May 2032 |
$82K |
$275K |
$-194K |
$-9.4M |