| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Baş Scout | 6 | 0 | 44% | 01.06.2027 | Batı Avrupa |
| Nenad Savic | Scout | 5 | 0 | 41% | 02.06.2027 | Doğu Avrupa |
| Aleksandar Lazovic | Scout | 2 | 0 | 47% | 03.06.2027 | Batı Avrupa |
| Predrag Tadic | Scout | 2 | 0 | 40% | 01.06.2027 | Doğu Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vando Félix | AMR | 24 | Vitoria Guimaraes | Predrag Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 108 | 58% | 100% | 500.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Stefan Bukorac | DC | 36 | Napredak | Aleksandar Lazovic | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 66 | 66 | 55% | 100% | 9.0K | — | — | — | |
| Strahinja Eraković | DR | 26 | Crvena Zvezda | Predrag Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 139 | 48% | 100% | 2.4M | — | — | — | |
| Nikola Zečević | DC | 23 | BK Hacken | Predrag Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 86 | 113 | 48% | 100% | 250.0K | — | — | — | |
| Aleksa Vukanović | AMR | 35 | Vojvodina | Nenad Savic | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 79 | 79 | 44% | 100% | 27.0K | — | — | — | |
| Gift Orban | ST | 25 | Hellas Verona | Aleksandar Lazovic | Transfer Talebi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 126 | 118 | 40% | 101% | 14.0M | #21 ST | — | — | |
| Matvey Kislyak | DM | 22 | CSKA Moscow | Nenad Savic | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 112 | 131 | 40% | 110% | 7.1M | #19 DL | — | — | |
| Vinicius Tobias | DR | 23 | Shakhtar | Nenad Savic | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 106 | 125 | 40% | 107% | 3.4M | #19 DL | — | — | |
| Prosper Obah | AMR | 23 | Shakhtar | Predrag Tadic | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 122 | 128 | 40% | 101% | 3.3M | #20 MC | — | — | |
| Alisson | AMR | 21 | Shakhtar | Predrag Tadic | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 117 | 132 | 40% | 101% | 3.2M | #20 MC | — | — | Sakat |
| Mads Bidstrup | DM | 26 | Red Bull Salzburg | Predrag Rajkovic | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 114 | 40% | 105% | 2.3M | — | — | — | |
| Matthias Seidl | AMC | 26 | Rapid Wien | Predrag Rajkovic | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 116 | 40% | 96% | 1.3M | — | — | — | |
| Karol Świderski | ST | 30 | Panathinaikos | Nenad Savic | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 106 | 40% | 100% | 2.3M | — | — | — | |
| Petar Lovric | ST | 26 | NK Domzale | Nenad Savic | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 104 | 40% | 83% | 1.5M | — | — | — | |
| Mate Lisztes | ST | 30 | Haladas | Predrag Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 69 | 82 | 28% | 100% | 90.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alisson | AMR | Shakhtar | #6 | — | Hemen Al | 117 | 132 | 40% | 101% | 3.2M | Sakat | Aktif |
| Matvey Kislyak | DM | CSKA Moscow | #5 | — | Hemen Al | 112 | 131 | 40% | 110% | 7.1M | Aktif | |
| Prosper Obah | AMR | Shakhtar | #6 | — | Al | 122 | 128 | 40% | 101% | 3.3M | Aktif | |
| Gift Orban | ST | Hellas Verona | #7 | — | Düşün | 126 | 118 | 40% | 101% | 14.0M | Aktif | |
| Vinicius Tobias | DR | Shakhtar | #5 | — | Düşün | 106 | 125 | 40% | 107% | 3.4M | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Radnik Surdulica U20 | #4, #5, #6, #7 | |
| Nenad Savic | Javor-Matis U20 | #4, #5, #6, #7 | |
| Predrag Tadic | Radnicki Nis U20 | #4, #5, #6, #7 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marko Kolaković | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Igor Fernandes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikola Srećković | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marko Kolaković | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Igor Fernandes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikola Srećković | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marko Kolaković | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Igor Fernandes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikola Srećković | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Fernandes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marko Kolaković | Reddet | — | -1.17 | — | — | 1.50 | 9000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikola Srećković | Reddet | — | -1.17 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Marko Kolaković | Reddet | -1.17 | 58% | Çok Pahalı |
| Predrag Rajkovic | Nikola Srećković | Reddet | -1.17 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Fernandes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marko Kolaković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Srećković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Marko Kolaković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Predrag Rajkovic | Nikola Srećković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Fernandes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marko Kolaković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Srećković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Marko Kolaković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Predrag Rajkovic | Nikola Srećković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Fernandes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marko Kolaković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Srećković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Marko Kolaković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Predrag Rajkovic | Nikola Srećković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Fernandes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marko Kolaković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Srećković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Marko Kolaković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Predrag Rajkovic | Nikola Srećković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Fernandes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marko Kolaković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Srećković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Marko Kolaković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Predrag Rajkovic | Nikola Srećković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Fernandes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marko Kolaković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Srećković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Marko Kolaković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Predrag Rajkovic | Nikola Srećković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Fernandes | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marko Kolaković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikola Srećković | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Marko Kolaković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Predrag Rajkovic | Nikola Srećković | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Henry Addo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jovan Manev | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Simphiwe Masilela | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Demba Seck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Miloš Cvetković | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aleksa Vasilić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 130000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Henry Addo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jovan Manev | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Simphiwe Masilela | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Demba Seck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Miloš Cvetković | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aleksa Vasilić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 130000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Henry Addo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jovan Manev | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Simphiwe Masilela | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Demba Seck | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Miloš Cvetković | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aleksa Vasilić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 130000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ognjen Ugrešić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 495000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mass Sise | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 90000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mihajlo Milosavić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 180000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Pavle Štulić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 45000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Henry Addo | Reddet | — | -1.70 | — | — | 1.50 | 1100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jovan Manev | Reddet | — | -1.70 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Simphiwe Masilela | Reddet | — | -1.70 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Miloš Cvetković | Reddet | — | -0.81 | — | — | 1.50 | 8100.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aleksa Vasilić | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 130000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Demba Seck | Reddet | — | -1.17 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Henry Addo | Reddet | -1.70 | 84% | Çok Pahalı |
| Predrag Rajkovic | Jovan Manev | Reddet | -1.70 | 84% | Çok Pahalı |
| Predrag Rajkovic | Simphiwe Masilela | Reddet | -1.70 | 84% | Çok Pahalı |
| Predrag Tadic | Miloš Cvetković | Reddet | -0.81 | 62% | Çok Pahalı |
| Predrag Rajkovic | Demba Seck | Reddet | -1.17 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ognjen Ugrešić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mass Sise | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mihajlo Milosavić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pavle Štulić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dimitrije Šarić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Vando Félix | İzlemeye Devam | — | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 1.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Predrag Rajkovic | Vando Félix | Onayla | 0.93 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miloš Jović | IMT | ST | Forvet | 88 | 115 | 65% | 850.0K | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Sankara Karamoko | IMT | ST | Forvet | 83 | 107 | 84% | 650.0K | 06.02.2027 | 2 | 2 |
| Nikola Zečević | Zeleznicar Pancevo | DC | Defans | 89 | 113 | 65% | 550.0K | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Mate Lisztes | Zeleznicar Pancevo | ST | Forvet | 69 | 82 | 28% | 90.0K | 30.01.2027 | 0 | 1 |
| Demba Seck | Partizan | AMR | Orta Saha | 91 | 111 | 84% | 1.0M | 23.01.2027 | 2 | 2 |
| Strahinja Eraković | Crvena Zvezda | DR | Defans | 109 | 139 | 65% | 2.5M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Jovan Manev | Novi Pazar | DC | Defans | 83 | 97 | 84% | 500.0K | 19.12.2026 | 2 | 2 |
| Simphiwe Masilela | Novi Pazar | ST | Forvet | 71 | 100 | 84% | 200.0K | 19.12.2026 | 2 | 2 |
| Henry Addo | OFK Beograd | AMR | Orta Saha | 89 | 116 | 84% | 1.1M | 05.12.2026 | 2 | 2 |
| Yacouba Silué | OFK Beograd | ST | Forvet | 80 | 99 | 84% | 500.0K | 05.12.2026 | 2 | 2 |
| Vando Félix | Vojvodina | AMR | Orta Saha | 87 | 108 | 84% | 850.0K | 21.11.2026 | 2 | 2 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #18 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 107 | 120 | 21–29 | 14.5K | İzlemede | — | — |
| #19 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 112 | 125 | 21–29 | 14.5K | İzlemede | — | — |
| #20 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 115 | 128 | 21–29 | 14.5K | İzlemede | — | — |
| #21 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 117 | 130 | 21–29 | 14.5K | İzlemede | — | — |