| TV Geliri | $1.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $27K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $668K |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $77K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $1.1M | $1.3M | $-231K | $-8.3M |
| Dec 2027 | $1.0M | $1.3M | $-249K | $-8.1M |
| Nov 2027 | $1.2M | $950K | $244K | $-7.8M |
| Oct 2027 | $296K | $1.4M | $-1.1M | $-8.1M |
| Sep 2027 | $295K | $926K | $-631K | $-6.9M |
| Aug 2027 | $295K | $867K | $-572K | $-6.3M |
| Jul 2027 | $305K | $831K | $-526K | $-5.7M |
| Jun 2027 | $1.1M | $842K | $236K | $-5.2M |
| May 2027 | $304K | $836K | $-532K | $-5.4M |
| Apr 2027 | $299K | $825K | $-527K | $-4.9M |
| Mar 2027 | $314K | $842K | $-528K | $-4.4M |
| Feb 2027 | $86K | $881K | $-794K | $-3.8M |