| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Luka Rajkovic | Yardımcı Antrenör | 7 | 0 | 44% | 01.01.2027 | |
| Darko Milenkovic | Baş Scout | 5 | 0 | 40% | 24.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Dusan Kostic | Futbol Direktörü | 3 | 0 | 70% | 31.08.2026 | |
| Nenad Simic | Scout | 3 | 0 | 45% | 01.01.2027 | Doğu Avrupa |
| Sasa Rajkovic | Scout | 2 | 0 | 47% | 01.01.2027 | Doğu Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Đorđe Nikolić | GK | 29 | Cukaricki | Dusan Kostic | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 75 | 70% | 100% | 135.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Aboubacar Cissé | AMR | 22 | Cukaricki | Dusan Kostic | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 72 | 76 | 70% | 100% | 153.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Emmanuel Dzigbah | DM | 20 | Cukaricki | Dusan Kostic | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 70 | 77 | 70% | 100% | 100.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Vasil Tašovski | AMR | 19 | Napredak | Luka Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 75 | 69 | 56% | 100% | — | — | — | — | |
| Sumaila Wasiu | AMR | 22 | Zeleznicar Pancevo | Sasa Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 65 | 73 | 55% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Abdul Razak Yusif | DR | 25 | Zeleznicar Pancevo | Nenad Simic | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 57 | 59 | 48% | 100% | 100.0K | — | — | — | |
| Abdulmalik Mohammed | DL | 19 | Partizan | Nenad Simic | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 105 | 48% | 100% | 300.0K | — | — | — | |
| Adebayo Adeleke | DM | 20 | Crvena Zvezda | Luka Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 81 | 94 | 46% | 100% | 70.0K | — | — | — | |
| Douglas Owusu | AMR | 20 | Crvena Zvezda | Luka Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 99 | 46% | 100% | 80.0K | — | — | — | |
| Dimitrije Janković | AMC | 20 | Partizan | Luka Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 106 | 46% | 100% | 70.0K | — | — | — | |
| Vanja Dragojević | DM | 20 | Partizan | Luka Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 104 | 46% | 100% | 60.0K | — | — | — | |
| Patrik Demjén | GK | 28 | Debrecen | Darko Milenkovic | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 90 | 40% | 66% | 360.0K | — | — | — | Tutum |
| Yegor Shamov | GK | 32 | Yenisey Krasnoyarsk | Darko Milenkovic | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 60 | 77 | 40% | 57% | 27.0K | — | — | — | TutumYaş |
| Aboubakary Koita | AMR | 28 | AEK Athens | Darko Milenkovic | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 113 | 40% | 92% | 1.7M | — | — | — | |
| Caio Vidal | AMR | 26 | Ludogorets | Darko Milenkovic | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 95 | 40% | 89% | 1.8M | — | — | — | |
| Vikintas Simkus | AMC | 23 | Stumbras | Darko Milenkovic | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 80 | 40% | 75% | 450.0K | — | — | — | |
| Matej Trusa | ST | 26 | DAC Dunajska Streda | Nenad Simic | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 71 | 87 | 40% | 75% | 450.0K | — | — | — | Tutum |
| Karlo Muhar | DM | 30 | CFR Cluj | Sasa Rajkovic | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 92 | 40% | 86% | 350.0K | — | — | — | |
| Vojin Marinković | DC | 17 | Partizan | Luka Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 99 | 35% | 100% | 17.5K | — | — | — | |
| Viktor Stojanović | DC | 19 | Crvena Zvezda | Luka Rajkovic | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 107 | 35% | 100% | 30.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emmanuel Dzigbah | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aboubacar Cissé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Đorđe Nikolić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.59 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrej Petrović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Dzigbah | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aboubacar Cissé | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.61 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marin Dulić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrej Petrović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Dzigbah | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrej Petrović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Slobodan Medojević | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Dzigbah | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrej Petrović | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Slobodan Medojević | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emmanuel Dzigbah | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |