| TV Geliri | $2.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $272K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $406 |
| Oyuncu Maaşları | $637K |
| Personel Maaşları | $21K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $7K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $205K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.4M | $870K | $2.6M | $-1.2M |
| Jun 2027 | $1.4M | $899K | $498K | $-3.7M |
| May 2027 | $408K | $956K | $-548K | $-4.2M |
| Apr 2027 | $341K | $923K | $-582K | $-3.7M |
| Mar 2027 | $309K | $920K | $-610K | $-3.1M |
| Feb 2027 | $71K | $923K | $-852K | $-2.5M |
| Jan 2027 | $1.1M | $931K | $175K | $-1.6M |
| Dec 2026 | $75K | $846K | $-771K | $-1.8M |
| Nov 2026 | $75K | $842K | $-766K | $-1.0M |
| Oct 2026 | $137K | $1.6M | $-1.4M | $-279K |
| Sep 2026 | $91K | $462K | $-371K | $1.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |