| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Obi | Baş Scout | 5 | 0 | 46% | 01.06.2027 | Batı Afrika |
| Scout | 2 | 0 | 52% | 01.01.2027 | ||
| Umar Adebayor | Scout | 2 | 0 | 55% | 01.01.2027 | |
| Scout | 1 | 0 | 40% | 02.08.2026 | Batı Afrika | |
| Stephen Eguavoen | Scout | 1 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Batı Afrika |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | — | Umar Adebayor | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 64 | 77 | 55% | 100% | 10.0K | — | — | — | |||
| Sunday Akinmoladun | DC | 30 | Niger Tornadoes | Umar Adebayor | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 61 | 77 | 55% | 100% | 100.0K | — | — | — | |
| Paul Junior | DC | 20 | Rivers United | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 81 | 82 | 52% | 100% | 25.0K | — | — | — | ||
| Ani Ozoemena | GK | 26 | Rivers United | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 60 | 86 | 52% | 100% | 25.0K | — | — | — | ||
| Emmanuel Amankwah | DL | 24 | Hearts of Oak | Michael Obi | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 73 | 101 | 48% | 100% | 300.0K | — | — | — | |
| Fares Khlaed | MC | 22 | Al Ahly | Michael Obi | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 84 | 108 | 48% | 100% | 650.0K | — | — | — | |
| Kipré Zunon | AMR | 27 | MC Alger | Michael Obi | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 77 | 90 | 48% | 100% | 550.0K | — | — | — | |
| Wandile Bophela | ST | 27 | Orlando Pirates | Michael Obi | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 74 | 98 | 48% | 100% | 550.0K | — | — | — | |
| Bakary Kouma | GK | 31 | Djoliba | Michael Obi | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 61 | 61 | 40% | 60% | 80.0K | — | — | — | Tutum |
| Kwame Gyan | FL | 28 | Liberty Professionals | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 84 | 40% | 78% | 750.0K | — | — | — | ||
| Bernard Kyereh | WR | 25 | WAFA | Stephen Eguavoen | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 98 | 40% | 91% | 1.4M | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Asiedu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Prince Badu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Asiedu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Prince Badu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Asiedu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Prince Badu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Asiedu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Prince Badu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Asiedu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Prince Badu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrick Asiedu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Prince Badu | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prince Badu | Reddet | — | -1.29 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Patrick Asiedu | Reddet | — | -0.96 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Obi | Prince Badu | Reddet | -1.29 | 65% | Çok Pahalı |
| Michael Obi | Patrick Asiedu | Reddet | -0.96 | 48% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stephen Ugonna | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000320088 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7650.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stephen Ugonna | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000320088 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7650.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stephen Ugonna | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Chijioke | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000320088 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7650.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lazarus Nkemdirim | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 60000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Chidera Micheal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 270000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000320088 | Reddet | — | -1.23 | — | — | 1.50 | 7650.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Stephen Ugonna | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Chijioke | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Obi | Player #2000320088 | Reddet | -1.23 | 62% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lazarus Nkemdirim | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chidera Micheal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chimobi Igwilo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joke Efevwerha | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lazarus Nkemdirim | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chidera Micheal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chimobi Igwilo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joke Efevwerha | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joke Efevwerha | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lazarus Nkemdirim | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chidera Micheal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chimobi Igwilo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Obi | Joke Efevwerha | Onayla | 0.98 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joke Efevwerha | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lazarus Nkemdirim | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chidera Micheal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.76 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chimobi Igwilo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Obi | Joke Efevwerha | Onayla | 0.98 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joke Efevwerha | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lazarus Nkemdirim | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chidera Micheal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chimobi Igwilo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Michael Obi | Joke Efevwerha | Onayla | 0.98 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kipré Zunon | Rivers United | AMR | Orta Saha | 79 | 90 | 65% | 1.0M | 05.06.2027 | 2 | 0 |
| Ahmed Eid | Remo Stars | DR | Defans | 83 | 103 | 95% | 1.3M | 29.05.2027 | 27 | 1 |
| Prince Badu | Shooting Stars | DM | Defans | 72 | 86 | 65% | 300.0K | 29.05.2027 | 2 | 0 |
| Patrick Asiedu | Rangers International | DL | Defans | 72 | 96 | 65% | 500.0K | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Wandile Bophela | El-Kanemi Warriors | ST | Forvet | 74 | 98 | 48% | 550.0K | 06.03.2027 | 1 | 0 |
| Joy Manana | El-Kanemi Warriors | ST | Forvet | 74 | 100 | 28% | 300.0K | 06.03.2027 | 0 | 1 |
| Fares Khlaed | Rivers United | MC | Orta Saha | 84 | 108 | 48% | 650.0K | 23.01.2027 | 1 | 0 |
| Emmanuel Amankwah | Shooting Stars | DL | Defans | 73 | 101 | 48% | 300.0K | 16.01.2027 | 1 | 0 |