| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cristian Alvarez | Baş Scout | 8 | 0 | 52% | 01.06.2027 | Güney Amerika |
| Scout | 2 | 0 | 44% | 03.08.2026 | Güney Amerika | |
| Brian Rodriguez | Scout | 2 | 0 | 40% | 02.08.2026 | Kuzey Amerika |
| Marcelo Jimenez | Scout | 2 | 0 | 47% | 01.01.2027 | Güney Amerika |
| Manuel Lopez | Scout | 1 | 0 | 72% | 01.01.2027 | |
| Sebastian Santos | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gastón Togni | WL | 30 | Penarol | Cristian Alvarez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 104 | 111 | 75% | 100% | 900.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Luis Miguel Ángulo | AMR | 23 | Penarol | Cristian Alvarez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 112 | 128 | 75% | 100% | 2.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Matías Arezo | ST | 25 | Penarol | Cristian Alvarez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 123 | 141 | 75% | 100% | 4.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Sebastián Sosa | — | — | Manuel Lopez | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 74 | 66 | 72% | 100% | 5.4K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Facundo Píriz | DM | 37 | Plaza Colonia | Marcelo Jimenez | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 82 | 84 | 55% | 100% | 3.6K | — | — | — | |
| Luis Machado | ST | 35 | Cerrito | Cristian Alvarez | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 54 | 61 | 51% | 100% | 4.0K | — | — | — | |
| Ramiro Degregorio | AMR | 24 | Liverpool Montevideo | Cristian Alvarez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 93 | 117 | 48% | 100% | 650.0K | — | — | — | |
| Alexander Velázquez | AML | 20 | Danubio | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 79 | 78 | 48% | 100% | 90.0K | — | — | — | ||
| Steven Alzate | DM | 29 | Atlanta United FC | Brian Rodriguez | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 132 | 40% | 115% | 8.7M | — | — | — | |
| Sergio Reguilón | DL | 31 | Inter Miami CF | Brian Rodriguez | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 132 | 40% | 123% | 7.1M | — | — | — | |
| Kevin Cataño | GK | 24 | Atletico Nacional | Cristian Alvarez | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 113 | 40% | 91% | 700.0K | — | — | — | |
| Joaquín Muñoz | AMR | 18 | O'Higgins | Marcelo Jimenez | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 86 | 40% | 75% | 100.0K | — | — | — | Tutum |
| Julián Fabregas | ST | 20 | Junior | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 86 | 40% | 69% | 150.0K | — | — | — | Tutum | |
| Santiago Strasorier | DR | 27 | Liverpool Montevideo | Cristian Alvarez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 70 | 86 | 28% | 100% | 200.0K | — | — | — | |
| Lucas Ferreira | DC | 27 | Penarol | Cristian Alvarez | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 108 | 28% | 100% | 650.0K | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #9 | #57 | GK | 142 | 21–29 | 2.2M | Cristian Alvarez | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #10 | #58 | DL | 147 | 21–29 | 2.2M | Brian Rodriguez | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #11 | #59 | MC | 150 | 21–29 | 2.2M | Marcelo Jimenez | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #12 | #60 | ST | 152 | 21–29 | 2.2M | Manuel Lopez | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Cristian Alvarez | Colon U20 | #9, #10, #11, #12 | |
| Marcelo Jimenez | Tacuarembo U20 | #9, #10, #11, #12 | |
| Marcelo Jimenez | Danubio U20 | #9, #10, #11, #12 | |
| Marcelo Jimenez | Penarol U20 | #9, #10, #11, #12 | |
| Brian Rodriguez | Central Espanol U20 | #9, #10, #11, #12 | |
| Marcelo Jimenez | Progreso U20 | #9, #10, #11, #12 | |
| Marcelo Jimenez | Albion U20 | #9, #10, #11, #12 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Togni | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luis Miguel Ángulo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Arezo | İzlemeye Devam | — | 1.27 | ✓ | — | 0.10 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Gastón Togni | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Luis Miguel Ángulo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Cristian Alvarez | Matías Arezo | Onayla | 1.27 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastián Sosa | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Lopez | Sebastián Sosa | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomás Benardoni | River Plate | ST | Forvet | 85 | 101 | 95% | 400.0K | 04.09.2027 | 32 | 0 |
| Axel Atum | Racing | AMC | Orta Saha | 95 | 107 | 82% | 700.0K | 04.09.2027 | 3 | 0 |
| Mateo Monserrat | Cerro Largo | DL | Defans | 78 | 100 | 82% | 400.0K | 21.08.2027 | 3 | 0 |
| Juan Cruz Guasone | Cerro | DC | Defans | 96 | 106 | 84% | 600.0K | 14.08.2027 | 2 | 2 |
| Nicolás Medina | Defensor Sporting | AMR | Orta Saha | 79 | 101 | 65% | 300.0K | 07.08.2027 | 2 | 0 |
| Gastón Togni | Penarol | WL | Orta Saha | 100 | 111 | 95% | 650.0K | 31.07.2027 | 3 | 2 |
| Luis Miguel Ángulo | Penarol | AMR | Orta Saha | 112 | 128 | 91% | 2.8M | 31.07.2027 | 3 | 1 |
| Lucas Ferreira | Penarol | DC | Defans | 92 | 108 | 62% | 650.0K | 31.07.2027 | 2 | 1 |
| Sebastián Sánchez | Central Espanol | DM | Defans | 86 | 101 | 65% | 400.0K | 24.07.2027 | 2 | 0 |
| Sander Navarro | Central Espanol | DR | Defans | 92 | 119 | 65% | 750.0K | 24.07.2027 | 2 | 0 |
| Leonel Roldán | Juventud | DM | Defans | 99 | 127 | 65% | 1.2M | 17.07.2027 | 2 | 0 |
| Patricio Pernicone | Juventud | DR | Defans | 87 | 113 | 65% | 850.0K | 17.07.2027 | 2 | 0 |
| Marcelo Pérez | Juventud | ST | Forvet | 89 | 108 | 48% | 650.0K | 17.07.2027 | 1 | 0 |
| Gonzalo Reyna | Boston River | AMR | Orta Saha | 99 | 118 | 65% | 550.0K | 03.07.2027 | 2 | 0 |
| Yair González | Boston River | AMR | Orta Saha | 88 | 106 | 65% | 550.0K | 03.07.2027 | 2 | 0 |
| Bautista Kociubinski | Montevideo City Torque | DM | Defans | 94 | 115 | 65% | 1.0M | 26.06.2027 | 2 | 0 |
| Kevin Silva | Montevideo City Torque | DC | Defans | 93 | 115 | 65% | 900.0K | 26.06.2027 | 2 | 0 |
| Gonzalo Montes | Montevideo City Torque | DM | Defans | 92 | 109 | 65% | 400.0K | 26.06.2027 | 2 | 0 |
| Salomón Rodríguez | Montevideo City Torque | ST | Forvet | 95 | 111 | 65% | 900.0K | 26.06.2027 | 2 | 0 |
| Tomás Cavanagh | Danubio | DL | Defans | 85 | 103 | 82% | 600.0K | 19.06.2027 | 3 | 0 |
| Juan Pintado | Nacional | DR | Defans | 98 | 113 | 65% | 800.0K | 12.06.2027 | 2 | 0 |
| Federico Andueza | Progreso | DC | Defans | 79 | 87 | 65% | 200.0K | 05.06.2027 | 2 | 0 |
| Progreso | AMR | Orta Saha | 84 | 103 | 48% | 700.0K | 05.06.2027 | 1 | 0 | |
| Lisandro Bajú | Wanderers | DL | Defans | 103 | 128 | 75% | 1.2M | 29.05.2027 | 2 | 1 |
| David Shrem | River Plate | GK | Kaleci | 96 | 113 | 95% | 600.0K | 22.05.2027 | 17 | 1 |
| Fabricio Tirado | Miramar Misiones | AMC | Orta Saha | 92 | 107 | 48% | 700.0K | 15.05.2027 | 1 | 0 |
| Juan Pablo Goicochea | Defensor Sporting | AMR | Orta Saha | 86 | 108 | 48% | 550.0K | 24.04.2027 | 1 | 0 |
| Matías Arezo | Penarol | ST | Forvet | 123 | 141 | 75% | 4.1M | 17.04.2027 | 2 | 1 |
| Emanuel Gularte | Penarol | DR | Defans | 80 | 100 | 28% | 200.0K | 17.04.2027 | 0 | 1 |
| Leonardo Palestina | Juventud | GK | Kaleci | 91 | 122 | 48% | 350.0K | 03.04.2027 | 1 | 0 |
| Lassina Traoré | Danubio | ST | Forvet | 102 | 120 | 48% | 750.0K | 06.03.2027 | 1 | 0 |
| Tomás Verón Lupi | Nacional | AMR | Orta Saha | 97 | 114 | 48% | 700.0K | 27.02.2027 | 1 | 0 |
| Mateo Levato | Wanderers | ST | Forvet | 73 | 89 | 58% | 80.0K | 13.02.2027 | 1 | 1 |
| Alejandro Rodríguez | River Plate | GK | Kaleci | 93 | 106 | 95% | 400.0K | 07.11.2026 | 6 | 0 |
| Ramiro Degregorio | Liverpool Montevideo | AMR | Orta Saha | 93 | 117 | 48% | 650.0K | 08.08.2026 | 1 | 0 |
| Santiago Strasorier | Liverpool Montevideo | DR | Defans | 70 | 86 | 28% | 200.0K | 08.08.2026 | 0 | 1 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #57 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 142 | 155 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #58 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 147 | 160 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #59 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 150 | 163 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #60 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 152 | 165 | 21–29 | 2.2M | İzlemede | — | — |