| TV Geliri | $6.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $9.1M |
| Personel Maaşları | $112K |
| Transfer Amortismanı | $225K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $224K |
| Tesis Bakımı | $967K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $6.2M | $10.6M | $-4.5M | $83.7M |
| May 2027 | $6.1M | $10.7M | $-4.6M | $88.0M |
| Apr 2027 | $9.4M | $9.7M | $-305K | $92.3M |
| Mar 2027 | $9.6M | $10.3M | $-665K | $92.4M |
| Feb 2027 | $15.4M | $10.9M | $4.5M | $92.8M |
| Jan 2027 | $23.9M | $10.9M | $13.1M | $88.1M |
| Dec 2026 | $12.7M | $11.0M | $1.7M | $74.8M |
| Nov 2026 | $12.7M | $11.7M | $1.0M | $72.9M |
| Oct 2026 | $10.0M | $12.9M | $-2.9M | $71.7M |
| Sep 2026 | $55.1M | $5.5M | $49.6M | $74.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $35.6M |